2024. Május 06. - 17:37:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2008. Augusztus 18. - 23:07:32
Válasz #240
Nem elérhető

George


hétfőn: bicepsz,tricepsz
kedden:mell
szerdán: váll,hát
csütörtökön:bicepsz,tricepsz
péntek:mell
szombat:váll,hát
vasárnap:pihenő
1:30 órát szoktunk edzeni, a napi fehérje be vitelünk pedig 200g, szénhidrát is annyi meg 25g kreatint.
hopp... hol a láb? ::) 8-) ;D
Minek? Az nem látszik ki a dídzséjpultból 8-)

2008. Augusztus 18. - 23:09:33
Válasz #241
Nem elérhető

FirstLady


hétfőn: bicepsz,tricepsz
kedden:mell
szerdán: váll,hát
csütörtökön:bicepsz,tricepsz
péntek:mell
szombat:váll,hát
vasárnap:pihenő
1:30 órát szoktunk edzeni, a napi fehérje be vitelünk pedig 200g, szénhidrát is annyi meg 25g kreatint.
hopp... hol a láb? ::) 8-) ;D
Minek? Az nem látszik ki a dídzséjpultból 8-)
Ó debuta vagyok !+"%
Amúgy én több fehérjét eszem nála a magam jelenlegi 46,8 kilójával :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 23:18:07
Válasz #242
Nem elérhető

NaturalBoy


Mondjuk a fehérjét nem kell túlzásba vinni,mármint tudom hogy abból lesz izom fehérjefonalak szabad amino stb.

De pl: joe weider is leírta,hogy a szervezet egy étkezésre 30 g. fehérjét tud lebontani és beépíteni.Ha eszel pl: 30 g. fehérjét majd 1 óra múlva újra akkor az nem étkezésenként 30 fehérje hanem egy étkezésnek számít így 60 g fehérjét ettél.
Evés után akkor számít a következő étkezés új étkezésnek ha a gyomrod kiürül vagyis 2-3 óránként.

Azaz 2-3 óránként 30g fehérjét kell bevinni.Ami napi 7 étkezéssel számolva 210g fehérje.Mondju kegy kicsit én is többet eszem mert én napi 240g fehérjét eszem ami annak is megfelel h testsúlykilogrammonként 2-3 g fehérje/nap ez így jelenleg nekem 2,5g fehérje per testsúlykiló és faszán növök is tőle.

Offseasonba: étrend 40% fehérje DE 50% CH ami azt jelenti hogyha naponta ennétek 240g fehérjét akkor 290-300g ch kell hozzá és 10% zsír ami kb. 55gramm. és a lehető legtöbb rost friss zöldségekből és gyümölcsből.

2008. Augusztus 18. - 23:19:45
Válasz #243
Nem elérhető

FirstLady


Mondjuk a fehérjét nem kell túlzásba vinni,mármint tudom hogy abból lesz izom fehérjefonalak szabad amino stb.

De pl: joe weider is leírta,hogy a szervezet egy étkezésre 30 g. fehérjét tud lebontani és beépíteni.Ha eszel pl: 30 g. fehérjét majd 1 óra múlva újra akkor az nem étkezésenként 30 fehérje hanem egy étkezésnek számít így 60 g fehérjét ettél.
Evés után akkor számít a következő étkezés új étkezésnek ha a gyomrod kiürül vagyis 2-3 óránként.

Azaz 2-3 óránként 30g fehérjét kell bevinni.Ami napi 7 étkezéssel számolva 210g fehérje.Mondju kegy kicsit én is többet eszem mert én napi 240g fehérjét eszem ami annak is megfelel h testsúlykilogrammonként 2-3 g fehérje/nap ez így jelenleg nekem 2,5g fehérje per testsúlykiló és faszán növök is tőle.

Offseasonba: étrend 40% fehérje DE 50% CH ami azt jelenti hogyha naponta ennétek 240g fehérjét akkor 290-300g ch kell hozzá és 10% zsír ami kb. 55gramm. és a lehető legtöbb rost friss zöldségekből és gyümölcsből.
Én 7-8szor eszem egy nap... 8-) Akkor jó vagyok? :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 23:21:19
Válasz #244
Nem elérhető

NaturalBoy


Egyébként a topic elejét is tessék olvasni mert anno mikor ezt a topicot indítottam ebben a topicban beszéltek le a tisztelt fórumtársak engem a kokszról és mondták h h változtassak a kaján hogy faszán nézzek ki.

És amiről ez a topic eleinte szólt most kb. ugyan azt jkezded el újra pedig én ugyan iylen célból indítottam.
Ez persze nem baj mert neked is lehetne személyes kérdésid mert mások vagyunk,de a topic elején az étrendel kapcsolatban sok jótanácsot találhatsz.

2008. Augusztus 18. - 23:22:32
Válasz #245
Nem elérhető

NaturalBoy


Mondjuk a fehérjét nem kell túlzásba vinni,mármint tudom hogy abból lesz izom fehérjefonalak szabad amino stb.

De pl: joe weider is leírta,hogy a szervezet egy étkezésre 30 g. fehérjét tud lebontani és beépíteni.Ha eszel pl: 30 g. fehérjét majd 1 óra múlva újra akkor az nem étkezésenként 30 fehérje hanem egy étkezésnek számít így 60 g fehérjét ettél.
Evés után akkor számít a következő étkezés új étkezésnek ha a gyomrod kiürül vagyis 2-3 óránként.

Azaz 2-3 óránként 30g fehérjét kell bevinni.Ami napi 7 étkezéssel számolva 210g fehérje.Mondju kegy kicsit én is többet eszem mert én napi 240g fehérjét eszem ami annak is megfelel h testsúlykilogrammonként 2-3 g fehérje/nap ez így jelenleg nekem 2,5g fehérje per testsúlykiló és faszán növök is tőle.

Offseasonba: étrend 40% fehérje DE 50% CH ami azt jelenti hogyha naponta ennétek 240g fehérjét akkor 290-300g ch kell hozzá és 10% zsír ami kb. 55gramm. és a lehető legtöbb rost friss zöldségekből és gyümölcsből.
Én 7-8szor eszem egy nap... 8-) Akkor jó vagyok? :D

Akkor te több mint jó vagy.Te egy állat vagy ;D (persze a legjobb értelemben)

2008. Augusztus 18. - 23:43:36
Válasz #246
Nem elérhető

Dj Pleace


de az edzs tervem az jó nem? ????... ::) ;D
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 18. - 23:45:46
Válasz #247

B1ll4

Vendég
Megszabad tőled kérdezni , hogy hány éves is vagy valójában ?  8-)

2008. Augusztus 18. - 23:46:35
Válasz #248
Nem elérhető

FirstLady


de az edzs tervem az jó nem? ????... ::) ;D
Nem...
Egyrészt sok a heti hat edzés egy kezdőnek, másrészt nincs lábedzés...
A kajádat se írtad le rendesen, én a helyedben semmit nem használnék a kiegeken kívül, és rendbe raknám az egész edzést, meg étrendet...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 19. - 00:02:53
Válasz #249
Nem elérhető

samNO1



 ?:-/
Üdv!

 ?:-/
19 éves srác vagyok és nemrég regisztráltam itt! 2,5 éve edzem 187 cm vagyok és 85-87 kiló között mozgom!Konditerem mellett küzdősportot is csinálok és tömeget kellene növelnem!Eddig szedtem Fehérjét,kreatint és más tömegnövelőket de beállt a súlyom!95 kilóig kellene felmennem egyrészt azért mert ugy gondolom ott már "jól" néznék ki másrész a versenyzés miatt!
Ugy gondoltam kipróbálnék valami szteroidot, hogy tudjak "nőni" kb 8 kilót még!
HA VALAKI TUDNA AJÁNLANI EGY JÓ KÚRÁT ÉS PERSZE EGY JÓ UTÓKÚRÁT (MÉREGTELENITÉS) AKKOR AZT NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM!
ÉS HA ESETLEG TUDNÉK VELE LEVELEZNI MSN-EN VAGY EMAILBA AKKOR AZT SZIVESEN VENNÉM MERT A KÖRNYÉKEN NEM NAGYON ISMEREK OLYAT AKI TUDNA NEKEM SZEREZNI!

ÜDV ÉS ELŐRE IS KÖSZI!!!

2008. Augusztus 19. - 00:04:21
Válasz #250

B1ll4

Vendég
Mi történik itt a mai nap ? Vagy szórakozik valaki ezekkel a dolgokkal vagy tényleg nagyon alacsonyan van a szint :(

2008. Augusztus 19. - 00:05:45
Válasz #251
Nem elérhető

Gabe


ÉS HA ESETLEG TUDNÉK VELE LEVELEZNI MSN-EN VAGY EMAILBA AKKOR AZT SZIVESEN VENNÉM

vagy csetelni, vagy camozni?  ;D
most ez megint poén ugye?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 19. - 00:06:34
Válasz #252
Nem elérhető

FirstLady


Mi történik itt a mai nap ? Vagy szórakozik valaki ezekkel a dolgokkal vagy tényleg nagyon alacsonyan van a szint :(
Szerintem poénkodnak :D :D :D :D :D
mert elrettentő példának is súlyos lenne  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

MÓD: GAbe megelőzött :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 19. - 00:07:41
Válasz #253
Nem elérhető

Gabe


ject vár ih sneller, alsz lédi.
dasz iszt unglaublih!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 19. - 00:09:14
Válasz #254
Nem elérhető

FirstLady


ject vár ih sneller, alsz lédi.
dasz iszt unglaublih!
Volt értelme azért annak a 2 évek, amíg igyekeztek a fejembe verni ezt a nyelvet, ezt még sikrült megértenem 8-) :D :D :D :D
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady