2024. Május 06. - 16:15:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498671 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2008. Augusztus 19. - 00:09:41
Válasz #255

B1ll4

Vendég
ne németezz pls ... :)   Koxolj inkább  !+"%

2008. Augusztus 19. - 00:16:44
Válasz #256
Nem elérhető

NaturalBoy


de az edzs tervem az jó nem? ????... ::) ;D
Nem...
Egyrészt sok a heti hat edzés egy kezdőnek, másrészt nincs lábedzés...
A kajádat se írtad le rendesen, én a helyedben semmit nem használnék a kiegeken kívül, és rendbe raknám az egész edzést, meg étrendet...

Én ladyvel csak részben értek egyet.A lábedzés nagyon FONTOS nélküle a többi részed se nő rendesen!
Viszont a heti 6 edzést nem tartom soknak.Lábból is kettőt javasolnék.Én mióta edzek több mint 3 éve heti 6 nap edzés 1 nap pihenővel edzek sőt volt hétfő szerda péntek h kéttszer is edzettem ez heti 9 edzés van aki kiég valaki nem ha bírod és nem érzed úgy h semmi kedved edzeni csak kényszerből mész le akkor mehet a hat vagy több is ezzel nincs baj.

Nekem  alegjobban a heti 6 x 2 órás edzés vált be (mindegyik edzés végén fél óra has) ALAPOSAN alsó felső rész és ferde hasizom és fűrészizom is ;)


2008. Augusztus 19. - 00:19:29
Válasz #257
Nem elérhető

NaturalBoy



 ?:-/
Üdv!

 ?:-/
19 éves srác vagyok és nemrég regisztráltam itt! 2,5 éve edzem 187 cm vagyok és 85-87 kiló között mozgom!Konditerem mellett küzdősportot is csinálok és tömeget kellene növelnem!Eddig szedtem Fehérjét,kreatint és más tömegnövelőket de beállt a súlyom!95 kilóig kellene felmennem egyrészt azért mert ugy gondolom ott már "jól" néznék ki másrész a versenyzés miatt!
Ugy gondoltam kipróbálnék valami szteroidot, hogy tudjak "nőni" kb 8 kilót még!
HA VALAKI TUDNA AJÁNLANI EGY JÓ KÚRÁT ÉS PERSZE EGY JÓ UTÓKÚRÁT (MÉREGTELENITÉS) AKKOR AZT NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM!
ÉS HA ESETLEG TUDNÉK VELE LEVELEZNI MSN-EN VAGY EMAILBA AKKOR AZT SZIVESEN VENNÉM MERT A KÖRNYÉKEN NEM NAGYON ISMEREK OLYAT AKI TUDNA NEKEM SZEREZNI!

ÜDV ÉS ELŐRE IS KÖSZI!!!

A 85-87 kilo közötti mozgás helyett próbáld ki a súlyzós edzést sokkal intenzívebb ;D

Na jó csak vicceltem.Egyébként zugyan ez volt velem bármit csináltam bárhogy edzettem ha megszakadtam is sose ment fel a súlyom 83 kg . fölé azt hittem elértem a növekedési plafont.
KÖVETTEM AMIKET ENNEK A TOPICNAK AZ ELEJÉN ÍRTAK ÉS NŐTTEM
valószínüleg ha növeled a napi ÖSSZETETT SZÉNHIDRÁT beviteled nőni fogsz nálad is ez lesz a baj szerintem.

2008. Augusztus 19. - 00:47:42
Válasz #258
Nem elérhető

Cressler


de az edzs tervem az jó nem? ????... ::) ;D
Nem...
Egyrészt sok a heti hat edzés egy kezdőnek, másrészt nincs lábedzés...
A kajádat se írtad le rendesen, én a helyedben semmit nem használnék a kiegeken kívül, és rendbe raknám az egész edzést, meg étrendet...

Én ladyvel csak részben értek egyet.A lábedzés nagyon FONTOS nélküle a többi részed se nő rendesen!
Viszont a heti 6 edzést nem tartom soknak.Lábból is kettőt javasolnék.Én mióta edzek több mint 3 éve heti 6 nap edzés 1 nap pihenővel edzek sőt volt hétfő szerda péntek h kéttszer is edzettem ez heti 9 edzés van aki kiég valaki nem ha bírod és nem érzed úgy h semmi kedved edzeni csak kényszerből mész le akkor mehet a hat vagy több is ezzel nincs baj.

Nekem  alegjobban a heti 6 x 2 órás edzés vált be (mindegyik edzés végén fél óra has) ALAPOSAN alsó felső rész és ferde hasizom és fűrészizom is ;)


Lady szerintem úgy értette, hogy az edzéstervében nincs lábedzés...

Másrészt hova fajult ez a komoly topic, hát hogy lesz így kúrázás pláne kezdő?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 19. - 05:14:59
Válasz #259
Nem elérhető

Dj Pleace


de az edzs tervem az jó nem? ????... ::) ;D
Nem...
Egyrészt sok a heti hat edzés egy kezdőnek, másrészt nincs lábedzés...
A kajádat se írtad le rendesen, én a helyedben semmit nem használnék a kiegeken kívül, és rendbe raknám az egész edzést, meg étrendet...
nem kell láb :P  edzés amíg 210 kiló kimegy vele ;D ::) :P
mit tegyek az étrenden rendbe? ????... ::)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 19. - 05:14:59
Válasz #260
Nem elérhető

Dj Pleace


Megszabad tőled kérdezni , hogy hány éves is vagy valójában ?  8-)
18 leszek most  :P 8) ;D :D ;) :)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 19. - 05:14:59
Válasz #261
Nem elérhető

Dj Pleace


de az edzs tervem az jó nem? ????... ::) ;D
Nem...
Egyrészt sok a heti hat edzés egy kezdőnek, másrészt nincs lábedzés...
A kajádat se írtad le rendesen, én a helyedben semmit nem használnék a kiegeken kívül, és rendbe raknám az egész edzést, meg étrendet...

Én ladyvel csak részben értek egyet.A lábedzés nagyon FONTOS nélküle a többi részed se nő rendesen!
Viszont a heti 6 edzést nem tartom soknak.Lábból is kettőt javasolnék.Én mióta edzek több mint 3 éve heti 6 nap edzés 1 nap pihenővel edzek sőt volt hétfő szerda péntek h kéttszer is edzettem ez heti 9 edzés van aki kiég valaki nem ha bírod és nem érzed úgy h semmi kedved edzeni csak kényszerből mész le akkor mehet a hat vagy több is ezzel nincs baj.

Nekem  alegjobban a heti 6 x 2 órás edzés vált be (mindegyik edzés végén fél óra has) ALAPOSAN alsó felső rész és ferde hasizom és fűrészizom is ;)


Lady szerintem úgy értette, hogy az edzéstervében nincs lábedzés...

Másrészt hova fajult ez a komoly topic, hát hogy lesz így kúrázás pláne kezdő?
8-)
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 19. - 05:25:34
Válasz #262

B1ll4

Vendég
Megszabad tőled kérdezni , hogy hány éves is vagy valójában ?  8-)
18 leszek most  :P 8) ;D :D ;) :)

Ez volt szerintem a döntő minden írásod felett . Mostmár mindent értünk ...

Étrenden mit tegyél rendbe ? Mindent :) . Nézegessél pár emberkétől étrendet , volt sok tesztelő ... vannak azért étrendek jócskán .

Láb nélkül félember vagy !

Mostmár ne ebben a topicba tedd be ezeket a megjegyzéseket , hanem az erre a célra kialakított topicokat használt vagy nyiss egyet magadnak és vezesd az edzésed , étrended , kiegészítésed , mi meg majd belejavítgatunk , csak így tudsz tanulni belőle ! Sok sikert !  ;-oo-;

2008. Augusztus 19. - 07:07:10
Válasz #263

Torony

Vendég
az utolsó 3-4 oldal mehetne a lecsóba nyugodtan, szerintem... a kiabálós dílert keresős arc meg... khmm... mindegy...

2008. Augusztus 19. - 09:42:36
Válasz #264

Torony

Vendég

Mostmár ne ebben a topicba tedd be ezeket a megjegyzéseket , hanem az erre a célra kialakított topicokat használt vagy nyiss egyet magadnak és vezesd az edzésed , étrended , kiegészítésed , mi meg majd belejavítgatunk , csak így tudsz tanulni belőle ! Sok sikert !  ;-oo-;

Bél bazz ebbe minimum baltával kéne belejavítani :D

2008. Augusztus 19. - 13:53:18
Válasz #265
Nem elérhető

Cressler


de az edzs tervem az jó nem? ????... ::) ;D
Nem...
Egyrészt sok a heti hat edzés egy kezdőnek, másrészt nincs lábedzés...
A kajádat se írtad le rendesen, én a helyedben semmit nem használnék a kiegeken kívül, és rendbe raknám az egész edzést, meg étrendet...
nem kell láb :P  edzés amíg 210 kiló kimegy vele ;D ::) :P
mit tegyek az étrenden rendbe? ????... ::)
na mondjuk arra a 210-re kíváncsi lennék... Min megy ki lábtolón?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 19. - 15:17:13
Válasz #266
Nem elérhető

NaturalBoy


de az edzs tervem az jó nem? ????... ::) ;D
Nem...
Egyrészt sok a heti hat edzés egy kezdőnek, másrészt nincs lábedzés...
A kajádat se írtad le rendesen, én a helyedben semmit nem használnék a kiegeken kívül, és rendbe raknám az egész edzést, meg étrendet...
nem kell láb :P  edzés amíg 210 kiló kimegy vele ;D ::) :P
mit tegyek az étrenden rendbe? ????... ::)
na mondjuk arra a 210-re kíváncsi lennék... Min megy ki lábtolón?

Szerintem az egylábas guggolásra gondolt  ;D

2008. Augusztus 19. - 15:32:18
Válasz #267
Nem elérhető

AtomAnti


Vagy merevlábas guggolásra smith keretben  8)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Augusztus 19. - 16:23:40
Válasz #268
Nem elérhető

Dj Pleace


de az edzs tervem az jó nem? ????... ::) ;D
Nem...
Egyrészt sok a heti hat edzés egy kezdőnek, másrészt nincs lábedzés...
A kajádat se írtad le rendesen, én a helyedben semmit nem használnék a kiegeken kívül, és rendbe raknám az egész edzést, meg étrendet...
nem kell láb :P  edzés amíg 210 kiló kimegy vele ;D ::) :P
mit tegyek az étrenden rendbe? ????... ::)
na mondjuk arra a 210-re kíváncsi lennék... Min megy ki lábtolón?

Szerintem az egylábas guggolásra gondolt  ;D
hát szerintem meg nem arra gondoltam hanem a tolóra ;D :( 8) !+"%
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Augusztus 19. - 16:33:05
Válasz #269
Nem elérhető

hopika


Most nem értem az összefüggéseket.
Ha nekem kimegy 150 fekve,akkor soha többet nem kell melleznem???Bazd,ha ezt tudtam volna,akkor mennyi időt megtakaríthattam volna magamnak... !+"% !+"% !+"%
Szerintem koxolj nyugodtan-lehet rajtad csak az segít... :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!