2024. Május 06. - 21:18:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498757 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2008. Augusztus 27. - 19:16:32
Válasz #285

Torony

Vendég
lehet, hogy az a koncepció, hogy az első kúra lightosabb legyen, tesztó nélkül, amiben lehet ráció...

2008. Augusztus 28. - 15:50:28
Válasz #286
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
lehet, hogy az a koncepció, hogy az első kúra lightosabb legyen, tesztó nélkül, amiben lehet ráció...
Tomi véleményét osztom,kellene valami androgén is a Deca meg a Primobolan mellé,csak mivel kezdő kúra,elég lenne light-os mennyiségben.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Augusztus 28. - 16:08:34
Válasz #287

Grizzly79

Vendég
Csak ámulok és bámulok!!!  :o

2008. Augusztus 28. - 18:44:24
Válasz #288
Nem elérhető

tomi


Tesztó nélkül nem a kúra lesz light-os, hanem az immunrendszerük és a potenciáljuk, ami rendesen elveheti a kedvüket...  :-):-)::
Up the dose, lift the most!

2008. Augusztus 28. - 20:12:24
Válasz #289
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tesztó nélkül nem a kúra lesz light-os, hanem az immunrendszerük és a potenciáljuk, ami rendesen elveheti a kedvüket...  :-):-)::
Tulajdonképpen erre gondoltam,csak nem pontosan fogalmaztam ;-oo-;.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Szeptember 04. - 13:34:20
Válasz #290
Nem elérhető

AtisFace


Köszönöm szépen a tanácsokat :-){.
Haver elkezdte heti 1 enantáttal és majd a 3.ik héten mellé rakja az eredetileg szánt kúrát.(ahogy tomi írta)
Én  nekem meg fogalmam sincs mivel lenne érdemes kezdeni, mert így nekem ez már egy picit sok kezdésre, és a cél a kúrával az lett volna, hogy minimális vízvisszatartás mellett egy minőségi izomtömegnövelés valósítsunk meg, viszonylag biztonságosan és kis mennyiségeket használva.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 04. - 13:43:27
Válasz #291
Nem elérhető

God Vazzeg


dobjatok mellé heti 1 enantátot is, oszt akkor jó lesz, de azt már 2 héttel a többi előtt kezdjétek el.

Ezt nem igazán értem  :-}  8)

2008. Szeptember 04. - 13:44:10
Válasz #292
Nem elérhető

hopika


Köszönöm szépen a tanácsokat :-){.
Haver elkezdte heti 1 enantáttal és majd a 3.ik héten mellé rakja az eredetileg szánt kúrát.(ahogy tomi írta)
Én  nekem meg fogalmam sincs mivel lenne érdemes kezdeni, mert így nekem ez már egy picit sok kezdésre, és a cél a kúrával az lett volna, hogy minimális vízvisszatartás mellett egy minőségi izomtömegnövelés valósítsunk meg, viszonylag biztonságosan és kis mennyiségeket használva.


Akkor miért nem tolsz Winit valamivel karöltve???
Csak egy ötlet...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 04. - 14:08:32
Válasz #293
Nem elérhető

AtisFace


Nem rosz ötlet, de ha jól tudom, akkor a wini se valami nagyon androgén cucc, és ha decaval párosítom, akkor ugyanúgy nem lesz jó, mint a primo, deca páros, bár remélem nincs igazam.(winiből heti 3*50mg, decaból heti 2*100mg? ha netán még is elég lenne ez a kettő így együtt)
 Ha meg tesztót is tolok, mellé akkor az meg már vizesít(tudom a deca is vizesít, de kisebb mértékben).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 04. - 14:11:50
Válasz #294
Nem elérhető

hopika


Én csak kérdeztem-ne vedd készpénznek-NEM ÉRTEK HOZZÁ!!!
Csak és kizárólag profik tanácsát és segítségét kérd és ne itt,hanem privátban.
A saját szervezeteddel játszol-ne legyen a kelleténél veszélyesebb ez a játék...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 04. - 14:21:49
Válasz #295
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem rosz ötlet, de ha jól tudom, akkor a wini se valami nagyon androgén cucc, és ha decaval párosítom, akkor ugyanúgy nem lesz jó, mint a primo, deca páros, bár remélem nincs igazam.(winiből heti 3*50mg, decaból heti 2*100mg? ha netán még is elég lenne ez a kettő így együtt)
 Ha meg tesztót is tolok, mellé akkor az meg már vizesít(tudom a deca is vizesít, de kisebb mértékben).

Durva ám ha felszalad rád 1-2 lityi víz, ami segít az edzésben és az erőben, viszont kúra után szépen lemegy. Miért féltek a tesztótól nem tudom megérteni..  :-X

2008. Szeptember 04. - 14:24:24
Válasz #296
Nem elérhető

hopika


Mert a víz(vizsecske)-az a vodka---nem tudsz oroszul?Az alkohol pedig a testépítő ellensége!(ezt a baromságot ki találta ki?) !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 04. - 14:26:41
Válasz #297
Nem elérhető

God Vazzeg


Mert a víz(vizsecske)-az a vodka---nem tudsz oroszul?Az alkohol pedig a testépítő ellensége!(ezt a baromságot ki találta ki?) !+"%

Ez egy másik olvasata a dolognak  ***))))  ***)))

2008. Szeptember 04. - 14:47:19
Válasz #298
Nem elérhető

AtisFace


Én nem félek a tesztótol, csak kibaszott szar a bőröm és nem nagyon bírná, azt amikor a vizecske relatív gyorsan lemenne.(Szálkásítás is mindig nagyon megviseli, pedig az lassabb folyamat, érdekes mondjuk, hogy tömegelést azt meg bírja)
De rádöbbentem, hogy ha ilyen sok dologban nem vagyok biztos, akkor tényleg hanyagolnom kellene....
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 04. - 14:59:19
Válasz #299
Nem elérhető

hopika


De rádöbbentem, hogy ha ilyen sok dologban nem vagyok biztos, akkor tényleg hanyagolnom kellene....

Ott a pont!
 :-)! :-):-):: :-)!
Ráérsz még-először juss el a relatív csúcsodra,aztán ha komolyak a szándékaid az elkövetkezendőkben is gondolkodhatsz a "továbblépésen".
Jó döntés!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!