2024. Május 06. - 17:24:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498694 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2008. Szeptember 04. - 22:36:46
Válasz #315
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
De mit írt Pisti???

 ????...

Nem látam a szmájlit vazze' pedig kerestem...ráment a takony a szemere is... ˝=/ ˝=/ ˝=/

Tudod: buta gyúrósok vagyunk csak  ***))  =/+'  ****)

egy gyúrós nem lehet buta, 8 osztály már elég... ha esetleg már villanyász szakmunkásba járnál, azonnal hagyd ott, mert faszság :D :D :D

8 osztállyal nem biztos hogy ki tudom számolni a heti miligrammokat, és akkor mi lesz velem?  ?:-/ Kérek engedélyt meghunyászkodni  ***)))

 :-!!!
Tipp: 2000 felett a számokat kötőjellel írjuk. Pl. kettőezer-kettőszázötven.


 ****)


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 04. - 22:39:34
Válasz #316
Nem elérhető

God Vazzeg


De mit írt Pisti???

 ????...

Nem látam a szmájlit vazze' pedig kerestem...ráment a takony a szemere is... ˝=/ ˝=/ ˝=/

Tudod: buta gyúrósok vagyunk csak  ***))  =/+'  ****)

egy gyúrós nem lehet buta, 8 osztály már elég... ha esetleg már villanyász szakmunkásba járnál, azonnal hagyd ott, mert faszság :D :D :D

8 osztállyal nem biztos hogy ki tudom számolni a heti miligrammokat, és akkor mi lesz velem?  ?:-/ Kérek engedélyt meghunyászkodni  ***)))

 :-!!!
Tipp: 2000 felett a számokat kötőjellel írjuk. Pl. kettőezer-kettőszázötven.


 ****)


 ****:)))

Nem havi, hanem heti...  ;) Látom neked is csak 4 osztály jutott, 3 első, és 1 második  ****:))) Hopika meg biztos zeneiskolába járt  :violinplay3:  @:-)

2008. Szeptember 04. - 23:53:10
Válasz #317
Nem elérhető

NaturalBoy


De mit írt Pisti???

 ????...

Nem látam a szmájlit vazze' pedig kerestem...ráment a takony a szemere is... ˝=/ ˝=/ ˝=/

Tudod: buta gyúrósok vagyunk csak  ***))  =/+'  ****)

egy gyúrós nem lehet buta, 8 osztály már elég... ha esetleg már villanyász szakmunkásba járnál, azonnal hagyd ott, mert faszság :D :D :D

8 osztállyal nem biztos hogy ki tudom számolni a heti miligrammokat, és akkor mi lesz velem?  ?:-/ Kérek engedélyt meghunyászkodni  ***)))

 :-!!!
Tipp: 2000 felett a számokat kötőjellel írjuk. Pl. kettőezer-kettőszázötven.


 ****)


 ****:)))

Nem havi, hanem heti...  ;) Látom neked is csak 4 osztály jutott, 3 első, és 1 második  ****:))) Hopika meg biztos zeneiskolába járt  :violinplay3:  @:-)

 ;D ;D ;D

2008. Szeptember 18. - 00:09:35
Válasz #318
Nem elérhető

Mattafix


Sziasztok!
Először is üdvözletem mindenkinek! (ez az első hozzászólásom a fórumon, azért mondom ezt) A segítségeteket, tanácsotokat szeretném kérni az első kúrám ügyében. Először is rólam egy pár szó… 4 éve edzem apait anyait beleadva. 169cm magas vagyok és 80 kilo. Amikor elkezdetem edzeni voltam vagy 60, de mindegy. Eléggé szálkás alkat vagyok. Elég nehezen is tudok magamra kilókat pakolni. Táplálkozásom úgy érzem beáll a rendes kerékvágásba már jó ideje. Nem is tudnék már máshogy étkezni, mint ahogyan ehhez a sporthoz kell. Valahogy ezt érzem kényelmesnek.
Úgy döntöttem, hogy télen megkezdeném az első kúrámat. Célom a tömegnövelés. Rengeteget olvastam már ez ügyben. A választásom a primobolan depot-ra esett. Tisztában vagyok vele, hogy a primo nem kifejezettem egy tömegnövelő szer emiatt, szeretném kombinálni még valamivel. Emiatt két megoldáson gondolkozom. Az egyik a primo-susta  a másik megoldás pedig a primo-winyo lenne. Igazából legtöbbet eddig a primo-winyo dolgon gondolkoztam. Azt pedig így gondoltam:
A kúrát 8 hetesre tervezném ebben az esetben. 4 hétig heti kettő primo (tehát heti 200mg) az 5.-6. héten pedig csak 1 primo. Az ötödik héttől a primo mellé jönne már a winyo minden másnap egy. Ebben az esetben úgy jönnék ki hogy 8 hét alatt 10 primo és 14 winyo.  Ebben az esetben az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez az összeállítás hozna e minőségi változást illetve a kúra során van e szükségem kiegészítőkre? Értem ezen pl.: a nolvadex-et. Valamint a kúra után mennyi HCG kellene? (ha kell) Ezekkel azért nem vagyok tisztában, mert igazából valahol azt írják és mondják, hogy kell, valahol pedig azt olvastam és mondták, hogy semmi szükség rá mert mind a kettő szer nem igazán aromatizálódik.
A másik változaton még nem igazán gondolkoztam, hogy hogyan is lehetne csinálni. Szívesen várok rá ötletet/tanácsot.  A két lehetőség közül én inkább a primo-winyo páros felé húzok. Ennek az az oka, hogy minőségi izmot hozna véleményem szerint a kúra. Legalábbis szerintem. Javítsatok, ki ha tévednék.  Remélem, tudtok nekem tanácsot adni, hogy melyik lenne jobb megoldás és hogyan legyen a kúra! Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv: Mattafix

2008. Szeptember 18. - 05:47:09
Válasz #319
Nem elérhető

MitoGábor


Nem ez lenne az első kúrám, de kiváncsi lennék a véleményetekre. Tehát, arra lennék kiváncsi, hogy mit raknátok hozzá, vennétek el, alakítanátok rajta, hogy a lehető legjobban hozza a várt eredményt !

http://data.hu/get/634229/kura.doc.html

2008. November 28. - 13:43:17
Válasz #320
Nem elérhető

maresz


Sziasztok. ?:-/
Elsö szuris kurámrol szereném a véleményeteket kérni.
Deka és Testolic-ot szeretnék 8 hetes kurába. Mi ezekröl a véleményetek
Köszike  :-OO

2009. Február 09. - 10:46:48
Válasz #321
Nem elérhető

Duke


sztem MitoGábor kúrája nagyon durva a 12hét oxymethanollal folyamatosan 8-} a másik kettő pedig szerintem tul gyenge...szerintem a deca durabolint illik vagy 10 hétig nyomni, és a primobolánbol pedig heti 1 nagyon kevés...abbol is kell szerintem legalább 3-4 egy kezdőnek is meg a winstrolbol is összesen legalább 20-30 ampulla ,ez csak az én véleményem, azért irtam le mert láttam h régóta nem irt ide senki sem  o:) 

2009. Február 09. - 11:19:45
Válasz #322
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!
Először is üdvözletem mindenkinek! (ez az első hozzászólásom a fórumon, azért mondom ezt) A segítségeteket, tanácsotokat szeretném kérni az első kúrám ügyében. Először is rólam egy pár szó… 4 éve edzem apait anyait beleadva. 169cm magas vagyok és 80 kilo. Amikor elkezdetem edzeni voltam vagy 60, de mindegy. Eléggé szálkás alkat vagyok. Elég nehezen is tudok magamra kilókat pakolni. Táplálkozásom úgy érzem beáll a rendes kerékvágásba már jó ideje. Nem is tudnék már máshogy étkezni, mint ahogyan ehhez a sporthoz kell. Valahogy ezt érzem kényelmesnek.
Úgy döntöttem, hogy télen megkezdeném az első kúrámat. Célom a tömegnövelés. Rengeteget olvastam már ez ügyben. A választásom a primobolan depot-ra esett. Tisztában vagyok vele, hogy a primo nem kifejezettem egy tömegnövelő szer emiatt, szeretném kombinálni még valamivel. Emiatt két megoldáson gondolkozom. Az egyik a primo-susta  a másik megoldás pedig a primo-winyo lenne. Igazából legtöbbet eddig a primo-winyo dolgon gondolkoztam. Azt pedig így gondoltam:
A kúrát 8 hetesre tervezném ebben az esetben. 4 hétig heti kettő primo (tehát heti 200mg) az 5.-6. héten pedig csak 1 primo. Az ötödik héttől a primo mellé jönne már a winyo minden másnap egy. Ebben az esetben úgy jönnék ki hogy 8 hét alatt 10 primo és 14 winyo.  Ebben az esetben az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez az összeállítás hozna e minőségi változást illetve a kúra során van e szükségem kiegészítőkre? Értem ezen pl.: a nolvadex-et. Valamint a kúra után mennyi HCG kellene? (ha kell) Ezekkel azért nem vagyok tisztában, mert igazából valahol azt írják és mondják, hogy kell, valahol pedig azt olvastam és mondták, hogy semmi szükség rá mert mind a kettő szer nem igazán aromatizálódik.
A másik változaton még nem igazán gondolkoztam, hogy hogyan is lehetne csinálni. Szívesen várok rá ötletet/tanácsot.  A két lehetőség közül én inkább a primo-winyo páros felé húzok. Ennek az az oka, hogy minőségi izmot hozna véleményem szerint a kúra. Legalábbis szerintem. Javítsatok, ki ha tévednék.  Remélem, tudtok nekem tanácsot adni, hogy melyik lenne jobb megoldás és hogyan legyen a kúra! Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv: Mattafix

Szerintem kellene még valami androgén a primo és a winyó mellé,ha nem is sok de mégis,mert csekély lesz a növekedés mértéke.HCG kell a kúra után,még ha nem is egy túl erős kúra,és dobnék a HCG mellé legalább egy kis PCT-t,vagy T-BombII-t(inkább PCT-t,ha raksz a kúrába egy kevés aromatizálódó androgént a primó és winyó mellé).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 09. - 23:50:22
Válasz #323
Nem elérhető

Bencze



2009. Február 12. - 10:47:58
Válasz #324
Nem elérhető

Kris


Mennyire van értelme kúra alatt kreatinos kiegeszitot hasznalni. Azt hallottam ,hogy negativan befolyasolhatja.

2009. Február 12. - 11:36:00
Válasz #325
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mennyire van értelme kúra alatt kreatinos kiegeszitot hasznalni. Azt hallottam ,hogy negativan befolyasolhatja.
A szteroidok beleszólnak a szervezet kreatinfoszfát szintézisébe,pozitívan hatnak rá,de javítson ki valaki ha tévednék,vagy rosszul fogalmaztam volna,így szerintem nem szükséges mellé,inkább ha levezetted normálisan a kúrát,majd utána.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 12. - 11:39:23
Válasz #326
Nem elérhető

God Vazzeg


Mennyire van értelme kúra alatt kreatinos kiegeszitot hasznalni. Azt hallottam ,hogy negativan befolyasolhatja.
A szteroidok beleszólnak a szervezet kreatinfoszfát szintézisébe,pozitívan hatnak rá,de javítson ki valaki ha tévednék,vagy rosszul fogalmaztam volna,így szerintem nem szükséges mellé,inkább ha levezetted normálisan a kúrát,majd utána.

Igen pozitívan hatnak, sokkal jobban a hat a kreatin kox mellett, mint anélkül. A fehérje szintézis is felgyorsul, ezért kell még több fehérje kox mellé, mint egyébként, mert fel tudja dolgozni a szervezet  8-)

2009. Február 12. - 15:38:16
Válasz #327
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A kreatin mindig jó és szerintem különösebben ciklizálni sem kell.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 12. - 16:03:29
Válasz #328
Nem elérhető

Kris



2009. Február 12. - 17:11:27
Válasz #329
Nem elérhető

God Vazzeg


A kreatin mindig jó és szerintem különösebben ciklizálni sem kell.

Viszont ha ciklizálja, akkor érdekes lehet a feltöltési szakasz :D De lehet nálam tol csak nagyot mindig  ***)))  @:-)