Fórum > Gyakorlatok

Gyakorlatok helyes kivitelezése

(1/4) > >>

Lalika85:
Ezt a témát azért indítottam,hogy a tapasztaltabbak képekkel,videókkal,leírásokkal,tanácsokkal segítsenek a "kicsiknek"  ;)
Itt szeretném összegyűjteni a gyakorlatokkal kapcsolatos fontos tudni valókat.
Hangsúly a helyes kivitelezésen és az IZOMÉRZETEN van.



AtisFace:
Szerintem annak akinek nincs kitől el lesnie a gyakorlatokat annak jó kiindulási alap a http://bodybuilding.com/fun/exercises.htm oldal. Én is elég sok gyakorlatot innen vettem, illetve különböző edzővideókból.

madinorbi:
Egyén függő nincs olyan, hogy csak ez helyes. Én speciel kifejezetten sok gyakorlatban csinálok gyors dinamikus külső szemmel nézve rángatás szerű mozdulatokat, mert így tudom a legnagyobb vérbőséget elérni és izomlázat.

AtisFace:

--- Idézet ---Írta: madinorbi
Idézet beszúrása
Egyén függő nincs olyan, hogy csak ez helyes. Én speciel kifejezetten sok gyakorlatban csinálok gyors dinamikus külső szemmel nézve rángatás szerű mozdulatokat, mert így tudom a legnagyobb vérbőséget elérni és izomlázat.
--- Idézet vége ---

Szerintem Lalinak a célja a topical az hogy a kezdők pl ne púpos háttal húzzanak fel stb. Vagyis legyen egy biztos alap amin elindulhatnak és utánna ki tudnák tapasztalni szép lassan, hogy mi az ami konkrétan nekik jó.

Lalika85:
AtisFace jól látja a helyzetet.

Ha tudnék vágni videókat,akkor pl. a Gyurma adásaiból rengeteg részt felraknék ide.
.


Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése