2024. Május 29. - 12:16:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457575 alkalommal)

Trenbi, Needfor940 és 2 vendég van a témában

2024. Március 17. - 06:24:06
Válasz #6270
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/

2024. Március 17. - 10:22:04
Válasz #6271
Nem elérhető

Rise


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/
Csak az igen!!

2024. Március 17. - 15:50:26
Válasz #6272
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/
Egyebkent,ha infot akarsz gyartokrol vagy viszonteladoktrol akkor megnezed az eroidson.
www.eroids.com
Esetleg,ha regisztralsz es idod is van akkor rengeteg promocios termeket kaphatsz.Persze kell irni felhasznaloi velemenyt stb.. en mar kozel 12 eve tag vagyok ott.

2024. Március 19. - 03:10:36
Válasz #6273
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Driadás stanát használta már valaki? Vélemények?

2024. Március 19. - 06:56:35
Válasz #6274
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/
Egyebkent,ha infot akarsz gyartokrol vagy viszonteladoktrol akkor megnezed az eroidson.
www.eroids.com
Esetleg,ha regisztralsz es idod is van akkor rengeteg promocios termeket kaphatsz.Persze kell irni felhasznaloi velemenyt stb.. en mar kozel 12 eve tag vagyok ott.
Regisztráltam :---9 és a legjobb értékelásű weboldalakra is

2024. Március 19. - 13:28:37
Válasz #6275
Nem elérhető

Alex111


Sziasztok! Driada medical.com ról rendelt már valaki? Megbízható az oldal? Azt tudom hogy az eu jó mert onnan már rendeltem.
Szia.felejtős! Kamu oldal!
Driada irta a napokban telegramon!
driada-shop.com
❌driada-medical.com
Ezek mind kamu oldalak!
Akkor ez a megbízható weboldal?
https://driadashop.eu/
Egyebkent,ha infot akarsz gyartokrol vagy viszonteladoktrol akkor megnezed az eroidson.
www.eroids.com
Esetleg,ha regisztralsz es idod is van akkor rengeteg promocios termeket kaphatsz.Persze kell irni felhasznaloi velemenyt stb.. en mar kozel 12 eve tag vagyok ott.
Regisztráltam :---9 és a legjobb értékelásű weboldalakra is
Jol tetted ott tudsz egybol infot szerezni a gyartotol vagy forgalmazotol uzenetben.

2024. Március 19. - 23:33:41
Válasz #6276
Nem elérhető

buksi1988


Érint valakit magyar patikai zitazonium?

2024. Március 20. - 22:06:17
Válasz #6277
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok Qsc-t van aki használj esetleg mostanság ?

2024. Március 21. - 07:25:53
Válasz #6278
Nem elérhető

Damn


Szia igen!! Privbe Beszélhetünk róla ha van neked  @:-)
Érint valakit magyar patikai zitazonium?

2024. Március 21. - 13:08:18
Válasz #6279
Nem elérhető

buksi1988


Van 2 doboz 60 szemes 10mg-os,andrológussal írattam

2024. Március 21. - 19:51:58
Válasz #6280
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Működő npp-je van valakinek?

2024. Március 23. - 08:13:32
Válasz #6281
Nem elérhető

Norborg34


Sziasztok! Driada hcg csont üres, most néztük meg frissen! A hivatalos oldalról rendeltük!

2024. Március 23. - 08:44:21
Válasz #6282
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Driada hcg csont üres, most néztük meg frissen! A hivatalos oldalról rendeltük!
Írj nekik reklamációt. Kíváncsi lennék mit reagálnak.

2024. Március 23. - 08:54:56
Válasz #6283
Nem elérhető

Norborg34


Sziasztok! Driada hcg csont üres, most néztük meg frissen! A hivatalos oldalról rendeltük!
Írj nekik reklamációt. Kíváncsi lennék mit reagálnak.
Szerintem felesleges, megmagyaráznák úgy is! Még a vérképre leszek kiváncsi, de megmondom őszintén, az elején azt hittem, hogy hú-ha, gondolom placebo, aztán ennyi idő után már mondhatom, hogy biosirát meg imperiát jobbnak éreztem! Meg valójában most nem is érzek semmit! 😆De még nyilván várok, hátha csoda történik!😀Szuszi meg tren ena megy!

2024. Március 23. - 09:51:56
Válasz #6284
Nem elérhető

Trepi


Sziasztok! Driada hcg csont üres, most néztük meg frissen! A hivatalos oldalról rendeltük!
Írj nekik reklamációt. Kíváncsi lennék mit reagálnak.
Szerintem felesleges, megmagyaráznák úgy is! Még a vérképre leszek kiváncsi, de megmondom őszintén, az elején azt hittem, hogy hú-ha, gondolom placebo, aztán ennyi idő után már mondhatom, hogy biosirát meg imperiát jobbnak éreztem! Meg valójában most nem is érzek semmit! 😆De még nyilván várok, hátha csoda történik!😀Szuszi meg tren ena megy!

Nekem terhességi teszttel jött ki hogy üres lenne, de én akkor már 3. Hete tároltam hűtőben, szóval gondoltam, hogy lehet megromlott.. te mivel nézted? Tárolás oké volt? Ezek szerint tényleg üres lenne?

Nem voltam vérképen de szerintem az anastrazolejuk jó, valamint a cypijük is tutira, az EQ most jött meg, ha csak driadas cucc fog menni már 4. hete akkor megyek vérkép és kiderül.

Viszont több magyar srác is dicséri a primót, volt aki elmondása szerint be is vizsgáltatta és tényleg az, 1mlbe 107mg primo volt. Próbáltad már? Mást mit használsz Driadatól ami fixen jó?