2024. Május 16. - 00:43:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Isosource  (Megtekintve 47731 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 07. - 20:36:37
Válasz #15
Nem elérhető

fastor


meséld már el nekem melyik az a tömeg növelö amivel te 60 80 gramot beviszel?? egy adagjával minimum 4 turmix kell belöle olvas már utánna létszives:)
mondjuk 3 adagolókanál freakben durván 60 gramm feéhrje van pedig az nem is kifejezett koncentrátum...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 07. - 20:53:15
Válasz #16
Nem elérhető

Mr Green


ez ropant érdekes mert a proteinturmixoknak van 40g os egy adagja de nem vitázok ha te ilyen ugyes vagy! egy fehérje meg 10eft /kg tol van.


és ahogy te eszed elvileg az 10 napra elég akkor miröl beszélsz?

Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 07. - 20:55:07
Válasz #17
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Muscle Milk - Choco banan crunch 1,125kg 7,900Ft  ;)

2008. Július 07. - 20:59:45
Válasz #18
Nem elérhető

Mr Green


oké:)))) és meddig elég és egy adagjában mennyi a fehérje?:) gondolom ismered és tudod? ;)
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 07. - 21:03:17
Válasz #19
Nem elérhető

hopika


ez ropant érdekes mert a proteinturmixoknak van 40g os egy adagja de nem vitázok ha te ilyen ugyes vagy! egy fehérje meg 10eft /kg tol van.


és ahogy te eszed elvileg az 10 napra elég akkor miröl beszélsz?



Pl egy 2,27-es OnWhey-t olyan 14 papír körül megveszel...ez kilóra vetítve:6167Ft
A zsákosnál még olcsóbb.
Én spec tolok 3 turmixot egy nap és mindíg minimum 2 adagolóval,de inkább kicsit többet teszek,mert a gyomrom jól tolerálja a fehérjét.
A Fastor által említett 60g tényleg túlzás picit,de egy bő 40g turmixonként befigyel általában nálam is.
Szerintem...
Ja ez nem az a topik! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 07. - 21:11:35
Válasz #20
Nem elérhető

mushroom


2 deciből bőven ki lehet hozni a 60g-t én pl. az OnWhey Rocky Roadot folyamatosan szoktam besűríteni, mindig apránként hozzáadva kevergetem (kb 2,5-3 kanálnyi megy 2 decihez) és török bele kexet (nemtom miért, perverzió) és kapok egy finom pudingszerű cuccot, amiből qrva jó kikanalazni az átázott kexet... Asszem be is tolok egyet

2008. Július 07. - 21:16:43
Válasz #21
Nem elérhető

L


Az sem mindegy, hogy milyen fehérjét iszol edzés után, meg úgy általában. Sztem jobban jön egy tejsavó izolátum, vagy egy izolátum-koncentrátum keverék, mint egy nagyrészt kazeines "tömegnövelő".
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 07. - 21:21:16
Válasz #22
Nem elérhető

Mr Green


Köszi a hozzá szolást:)) De azt tudom hogy whey pro meg ilyenek be van 40gm körül de ezek direkt fehérje turmix:))

De tömeg növelésnél nem ezeket iszátok ugye:)? @-o /7%
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 07. - 21:21:16
Válasz #23
Nem elérhető

Mr Green


Nem értesz valamit persze ha megeszel egy egész dobozal egyszerre akkor meg beviszel keksz nélkül 1 kilo fehérjét !!!!!


 :-oD Łł=
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 07. - 21:29:42
Válasz #24
Nem elérhető

fastor


Köszi a hozzá szolást:)) De azt tudom hogy whey pro meg ilyenek be van 40gm körül de ezek direkt fehérje turmix:))

De tömeg növelésnél nem ezeket iszátok ugye:)? @-o /7%
de csak megy hozzá szölöcuki
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 07. - 21:32:37
Válasz #25
Nem elérhető

mushroom


Köszi a hozzá szolást:)) De azt tudom hogy whey pro meg ilyenek be van 40gm körül de ezek direkt fehérje turmix:))

De tömeg növelésnél nem ezeket iszátok ugye:)? @-o /7%

Miért, tömegnövelésnél nem kell fehérje?  ????...  8-)

2008. Július 07. - 21:34:16
Válasz #26
Nem elérhető

hopika


Köszi a hozzá szolást:)) De azt tudom hogy whey pro meg ilyenek be van 40gm körül de ezek direkt fehérje turmix:))

De tömeg növelésnél nem ezeket iszátok ugye:)? @-o /7%

Spec. én nem iszok tömegnövelő turmixokat,csak fehérjeturmixot,mivel érzékenyen reagál a szervezetem a cukorra.Ez egyedi,szervezetfüggő-nem lehet általánosítani ez alapján.
A Mass Tech(ami tömegnövelő) viszont viszonylag kevésbé zsírosított,mint az átlag tömegnövelők szoktak.
Asszem ennyi.
Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 07. - 21:35:24
Válasz #27
Nem elérhető

hopika


Köszi a hozzá szolást:)) De azt tudom hogy whey pro meg ilyenek be van 40gm körül de ezek direkt fehérje turmix:))

De tömeg növelésnél nem ezeket iszátok ugye:)? @-o /7%

Miért, tömegnövelésnél nem kell fehérje?  ????...  8-)

Nem úgy értette!
Dehogynem kell fehérje... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 07. - 21:40:16
Válasz #28
Nem elérhető

Mr Green


köszike T.

és a értelmes hozzászolásaid.

további jó edzést!!!!!
üdv
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 07. - 21:52:12
Válasz #29
Nem elérhető

mushroom


Pont ez az... Én se szoktam "tömegnövelőket" inni, az extra szénhidrátot mindenképp kajából viszem be, szerintem azt viszonylag könnyű. Ellenben a fehérjével.  ;-oo-;