2024. Május 15. - 07:38:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 401673 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Január 16. - 12:03:49
Válasz #45
Nem elérhető

madinorbi


Senki sem lepődik meg semmin. max.akik fikázzák a gyúrósokat, azoknak effektív semmi oka nincs rá, csak sztereotípiákat hoz fel, meg akar felelni az átlagnak.
Akikről viszont mi beszélünk, azok a társadalom selejtjei, nem termelnek, nem dolgozak, az adófizetők pénzéből élnek.
Nekem semmi bajom nem lenne senkivel, ha nem akarna ingyenélő lenni, és alapvető állampolgári KÖTELESSÉGEIVEL tisztában lenne, nem csak a jogaival!
Pontosan ez nem faji Lédike ha fel bírnád fogni, hanem szociális ill. szocializációs nem tetszés.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 16. - 12:05:21
Válasz #46
Nem elérhető

FirstLady


Azért a "gyúrósok" között is van olyan, aki megfelel a sztereotípiáknak... de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem szeretnék SS-topicot... és NORBIKA én semmit nem tudok felfogni, sajnos, mert szőke vagyok, a szoli, a sopping és műköröm az életem ))=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 16. - 12:06:58
Válasz #47
Nem elérhető

madinorbi


Azért a "gyúrósok" között is van olyan, aki megfelel a sztereotípiáknak... de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem szeretnék SS-topicot... és NORBIKA én semmit nem tudok felfogni, sajnos, mert szőke vagyok, a szoli, a sopping és műköröm az életem ))=/
Nem baj, azzal nincs gond, a felfogással már annál inkább, dehát ennek is tudjuk az okait :D ;)!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 16. - 12:11:53
Válasz #48
Nem elérhető

FirstLady


Azért a "gyúrósok" között is van olyan, aki megfelel a sztereotípiáknak... de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem szeretnék SS-topicot... és NORBIKA én semmit nem tudok felfogni, sajnos, mert szőke vagyok, a szoli, a sopping és műköröm az életem ))=/
... a felfogással már annál inkább...
mondtam már, hogy "én semmit nem tudok felfogni, sajnos, mert szőke vagyok, a szoli, a sopping és műköröm az életem" ))=/
Éljen a személyeskedős sstopic, bravó ****) @:-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 16. - 12:15:20
Válasz #49
Nem elérhető

Gabe


Lady te magaddal személyeskedtél!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 16. - 12:18:44
Válasz #50
Nem elérhető

FirstLady


Lady te magaddal személyeskedtél!  :D
ja, télleg...  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Azért olvasd el az előző postom előtti hozzászólást ;) Nem mintha számítana ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 16. - 12:19:09
Válasz #51
Nem elérhető

madinorbi


Azért a "gyúrósok" között is van olyan, aki megfelel a sztereotípiáknak... de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem szeretnék SS-topicot... és NORBIKA én semmit nem tudok felfogni, sajnos, mert szőke vagyok, a szoli, a sopping és műköröm az életem ))=/
... a felfogással már annál inkább...
mondtam már, hogy "én semmit nem tudok felfogni, sajnos, mert szőke vagyok, a szoli, a sopping és műköröm az életem" ))=/
Éljen a személyeskedős sstopic, bravó ****) @:-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

****)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 16. - 12:42:47
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


Politikával kapcsolatos nézeteket fejtünk ki. nyugodtan lehet párhuzamot vonni a testépítés és a politika közé: ha a testépítésben ugyanazt csináljuk, ugyanúgy étkezünk, ugyanúgy edzünk akkor nincs eredmény. Ahhoz hogy valami más történjen, valamit máshogy kell csinálnunk. Meg lehet nézni az elmúlt 1x évet, minden ugyanúgy megy, mindegy hogy hogy hívjuk, de változás nincs. Kellene valami változtatás a politikába, hogy a körülmények is változzanak. Lehet példát venni a szlovákokról, csak hogy ne menjünk messzire. Jobboldali a politikájuk? Igen. Haladnak? Igen. Megoldották a kisebbségi kérdést? Igen. Nincs több kérdésem.

Nyilván ha ezeket a problémákat az mszp oldaná meg, akkor az lenne a kedvencem. Nem érdekel a hovatartozás, az eredmények érdekelnek  :-}

2009. Január 16. - 20:10:01
Válasz #53
Nem elérhető

Gabe


Így van, nekem csak a semmirekellő, rühes, mocskos ingyenélőkkel van a bajom, akik miatt a megnövekedett "közterheket" megint csak az én nyakamba varrják!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 17. - 09:02:48
Válasz #54

Torony

Vendég
és nem csak a közteher, veled fizettetik meg a piócák által lopott, ki nem fizetett áramot, benne van az áramárban... ha a villamosszékébe menne, szívesen kifizetném, de nem.

2009. Január 17. - 09:21:33
Válasz #55
Nem elérhető

sasa


Én most arra leszek kiváncsi, hogy a kiüritett gáztározók feltöltését, milyen formában fogják velünk kifizetettni.

2009. Január 17. - 14:01:23
Válasz #56

Torony

Vendég
ó, baromi egyszerűen, 10% gázáremelés első körben, aztán még háromszor 2009ben. Is.

2009. Január 17. - 16:22:52
Válasz #57
Nem elérhető

God Vazzeg


ó, baromi egyszerűen, 10% gázáremelés első körben, aztán még háromszor 2009ben. Is.

És ha lemegy a gáz ára, akkor meg majd lapulnak, mint a pékek meg a többi, mikor felment a benzin, egyből volt sírás, hogy emelni kell mindennek az árát, de amikor lement most a benzin, akkor érdekes módon semminek nem ment le az ára. Na persze gondolom ez csak nekem "érdekes"  :-/--

2009. Január 17. - 16:37:15
Válasz #58
Nem elérhető

sasa


Szerdán ment le a kőolaj világpiaci ára, de nálunk emelés volt.
Egész európában olcsobb a gázolaj a benzinnél csak nálunk drágább.
Gyurcsány minden sajtótájékoztatója után áremelés van.
Orbán meg ezen élvezkedik, de nem veszi észre, hogy beledöglik az ország. Olyanok könnyen irányítanak akiknek bányáik és milliárdjaik vannak. ***))))

2009. Január 17. - 16:41:29
Válasz #59
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerdán ment le a kőolaj világpiaci ára, de nálunk emelés volt.
Egész európában olcsobb a gázolaj a benzinnél csak nálunk drágább.
Gyurcsány minden sajtótájékoztatója után áremelés van.
Orbán meg ezen élvezkedik, de nem veszi észre, hogy beledöglik az ország. Olyanok könnyen irányítanak akiknek bányáik és milliárdjaik vannak. ***))))

Látom neked is "érdekes"  :-/-