2024. Május 04. - 16:19:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Szuszi Dátum Ma - 14:46:47 »
Van most amugy olyan márka a piacon ami nem rendelős oldalról van és működik? Esetleg mostanság probálta valaki a BM vagy Kenwoo tesztoit?
2
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Norborg34 Dátum Ma - 13:18:10 »
Én azért tolok papíron 1100 tesztót és 400 trent, mert kb a felével számolok, nyilván 5-600- tesztónál nem akarnék többet tolni, de aztán lehet alábecsülöm a papírformát, ezt akarom majd kideríteni 1-2 héten belül! De egy biztos, hogy a libidóm és a közérzetem az most kibeba@@ott jó, ezt vártam már mióta! Akciónál a cerka kb majdnem szétrobban és mutatvány után még a vér is alig akar kimenni belőle! Majd ha megvan a labor, kirakom azt is! Sugárban nézetem majd Synlab-ban!
3
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Needfor940 Dátum Ma - 10:22:53 »
Sziasztok!

Valaki esetleg találkozott már közületek ilyen kék foltokkal főleg hàton és oldalsó vállon edzés, durranás közben? Egyre durvábban vagyok tele velük és egyre élesebben, kéken látszanak ahogy növök és ahogy picit szàradok..
nap közben max oldlasó vállba latszik minimálisan 1 db. De tegnap pl edzés közben már nem 1 látszott mint a képen, hanem vagy 3 helyen is a vállamban.

https://ibb.co/XZ7dxvH
https://ibb.co/JvM9gVS

Nem biztos, de hirtelen ezt találtam:

Ez lehet, hogy az úgynevezett "derékigó" jelenség, ami akkor fordul elő, amikor a hőmérséklet és a páratartalom hatására a bőr alatti erek kitágulnak, és átmenetileg kékes-lilás színben látszanak. Ez általában ártalmatlan, és az edzés után pár percen belül eltűnik.
4
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum Ma - 10:02:25 »
Sziasztok!

Valaki esetleg találkozott már közületek ilyen kék foltokkal főleg hàton és oldalsó vállon edzés, durranás közben? Egyre durvábban vagyok tele velük és egyre élesebben, kéken látszanak ahogy növök és ahogy picit szàradok..
nap közben max oldlasó vállba latszik minimálisan 1 db. De tegnap pl edzés közben már nem 1 látszott mint a képen, hanem vagy 3 helyen is a vállamban.

https://ibb.co/XZ7dxvH
https://ibb.co/JvM9gVS
Csak fotókon láttam hasonlót. Mi megy most nálad? Elég jól ki is vagy pattogva. Kíváncsi lennék én is az okára.
5
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Trepi Dátum Ma - 07:43:20 »
Sziasztok!

Valaki esetleg találkozott már közületek ilyen kék foltokkal főleg hàton és oldalsó vállon edzés, durranás közben? Egyre durvábban vagyok tele velük és egyre élesebben, kéken látszanak ahogy növök és ahogy picit szàradok..
nap közben max oldlasó vállba latszik minimálisan 1 db. De tegnap pl edzés közben már nem 1 látszott mint a képen, hanem vagy 3 helyen is a vállamban.

https://ibb.co/XZ7dxvH
https://ibb.co/JvM9gVS
6
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum Ma - 07:21:03 »
"Annyira kiváncsi volnék azoknak a formájára akik itt a mérési és egyébb adatokkal ill. böszme butaságaival ossza itt az észt!"

Gondolm rám is gondoltál. Ezzel nincs semmi gond, mert csak rávilágítasz arra, hogy mennyit kell még tanulnom. Ezért mondtam, hogy osszad meg tudásodat és segítsd a közösséget.
Szóval:
Jelenleg még a gyógyulásom folyamatban a lassan másfél évvel ezellőtti szarból. A 10 hónapos jórészt fekvő/inaktív állapotból 2024 januárjába tudtam elkezdeni edzeni. Nagyságrendileg 20kg izomvesztéssel és legalább annyi zsírfelhalmozással kezdtem bele a rehabba, nagyon dúrva közel 40%!!! testzsírral(143-145kg-val). Most 4 hónap elteltével az edzés még nem az igazi (mivel komoly diszkonfort érzést okoz még sok mozdulat a mellkasomban) de a kaja rendben van. Így jelenleg 28% testzsíron vagyok(132kg val).
 Nem kifogásokat keresek csak a tényeket mondom. Lesz ez még jobb is sokkal. November végén teszek fel majd új profilképet. Addigra van kitűzve az ez évi cél. Eddig 0,6-0,8ml teszto.cypi ment csak. Sokkal több nem is mehetne mert ösztrogén gyár vagyok most még ekkora adagnál is. Hasonló mennyiségben gondolkodok mint te Guzzi. Az elkövetkező 3 hónapot 250mg teszto cipivel és 300(400)mg primobolannal szeretném végig vinni és 20% környékére csökkenteni a testzsírt, Aromasin majd labor után  O0 be lesz lőve ehhez a kombóhoz.

Szóval igazad van! Nem mindegy hogy a hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik! :-) Engem nyugodtan leolthatsz ha szerinted hülyeséget írok. Nem vagyok sértődős! A lecseszésből tanulhat az ember! Az okosabbtól meg pláne nem szégyen tanulni! Ne! Világbéke! :-)
7
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum Ma - 06:55:00 »
"Azt nem bírom felfogni, hogy ami bevált egyszer miért nem azt veszitek és miért kísérleteztek az újabbnál újabb hulladékkal.
Ok hogy elfogyott de ne már."

Ezt én se értem. Sajnos van kényszerpálya amikor több éves jó kapcsolat megy a levesbe egy hülyegyerek miatt.
Ilyenkor kezdődik elölről a tapogatózás és kontakt keresés ami idő és pénzigényes folyamat. Ha valakiről hát rólam elmondható, hogy ragaszkodok a bevált dolgokhoz és lojális vagyok azzal szembe aki megérdemli.
8
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta guzzi Dátum 2024. Május 03. - 21:55:26 »
#:-)
Gyerekek én csak azt nem értem, hogy ez a sok ide mérés, oda mérés és ilyen olyan eredmény miért is lett ennyire fontos?
Hiába a jó eredmény ha a tükör szart mutat!
Azt nem bírom felfogni, hogy ami bevált egyszer miért nem azt veszitek és miért kísérleteztek az újabbnál újabb hulladékkal.
Ok hogy elfogyott de ne már.
Egy profi kártyás versenyző sem méret ennyit mint itt egyesek! 
Ilyen meg olyan számok ill. adatok amiket felsoroltok itt, nem is kellene, hogy foglalkozzatok felével sem. Főleg olyanok nem akik akkora baromságot írnak, hogy már röhögni is kellemetlen rajta!
Némelyek közületek úgy ir és olyan profin mintha értene is hozzá.
 Tisztelet érte, hogy próbál segíteni,
☝️de NE TEGYE, MERT NEM ÉRT HOZZÁ ÉS BUTASÁGOT ÍR!!!!!!!!!!

Annyira kiváncsi volnék azoknak a formájára akik itt a mérési és egyébb adatokkal ill. böszme butaságaival ossza itt az észt!
Ha telik rá akkor nagyon jól teszik hobbi testepitok hogy kúra előtt alatt es után laborra mennek. A másik ez a fórum pont arra van hogy megosszák egymással a tapasztalatokat. A forma másodlagos..ne hasonlitsd magad azokhoz akik töredéket nyomják mint te.


Tipikus ökör megnyilvánulás.
“töredékét nyomják mint én”?  ****)
Honnan tudod, hogy én mennyit is nyomok?  :-}
Csak halkan jegyzem meg: heti 2x150mg Teszto megy (Valós adat!) + 2x100mg NPP. 
Lehet fújogni de ha jó a amit használsz és nem egy hülye véleményét hallgatod meg akkor ez bőven elég!
Itt amit sokan le írnak heti adagnak az már viccnek is sok!
Csak felhívom a figyelmed, hogy azokra és arra céloztam, hogy ne írjon aki pár év után profinak hiszi itt magát és ossza a nem lévő eszet ezzel sok kezdőt bajba sodor!!
Akiket te hozzám hasonlítasz bőven többet nyomnak mint én ezt el hiheted!
Edzeni kell keményen mellé egy életformává vált diéta ami nem kényszer hanem normál, és ha mindez meg van majd hosszú évek után miután nincs már fejlődés akkor lehet segítségért nyúlni, de addig semmi!
Olyan aki nem tudja mennyi munkám van benne az ne oktasson ki, főleg úgy ne, hogy az én kétheti vagy havi adagomat nyomja hetente!  ;-oo-;
Egy ami igaz, hogy sokaknak büdös a meló és könnyebb szúrni mint gyúrni!!
9
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum 2024. Május 03. - 20:01:10 »
#:-)
Gyerekek én csak azt nem értem, hogy ez a sok ide mérés, oda mérés és ilyen olyan eredmény miért is lett ennyire fontos?
Hiába a jó eredmény ha a tükör szart mutat!
Azt nem bírom felfogni, hogy ami bevált egyszer miért nem azt veszitek és miért kísérleteztek az újabbnál újabb hulladékkal.
Ok hogy elfogyott de ne már.
Egy profi kártyás versenyző sem méret ennyit mint itt egyesek! 
Ilyen meg olyan számok ill. adatok amiket felsoroltok itt, nem is kellene, hogy foglalkozzatok felével sem. Főleg olyanok nem akik akkora baromságot írnak, hogy már röhögni is kellemetlen rajta!
Némelyek közületek úgy ir és olyan profin mintha értene is hozzá.
 Tisztelet érte, hogy próbál segíteni,
☝️de NE TEGYE, MERT NEM ÉRT HOZZÁ ÉS BUTASÁGOT ÍR!!!!!!!!!!

Annyira kiváncsi volnék azoknak a formájára akik itt a mérési és egyébb adatokkal ill. böszme butaságaival ossza itt az észt!
Lehet hogy vannak butaságogk, de akkor javítsd ki azokat, hogy ne maradjon fals info a fejünkbe. Vagy fejtsd ki  szerinted hogy a helyes. Tanulni sírig lehet, sőt kell! Tisztelettel!  @:-)
10
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Janó Dátum 2024. Május 03. - 18:21:27 »
#:-)
Gyerekek én csak azt nem értem, hogy ez a sok ide mérés, oda mérés és ilyen olyan eredmény miért is lett ennyire fontos?
Hiába a jó eredmény ha a tükör szart mutat!
Azt nem bírom felfogni, hogy ami bevált egyszer miért nem azt veszitek és miért kísérleteztek az újabbnál újabb hulladékkal.
Ok hogy elfogyott de ne már.
Egy profi kártyás versenyző sem méret ennyit mint itt egyesek! 
Ilyen meg olyan számok ill. adatok amiket felsoroltok itt, nem is kellene, hogy foglalkozzatok felével sem. Főleg olyanok nem akik akkora baromságot írnak, hogy már röhögni is kellemetlen rajta!
Némelyek közületek úgy ir és olyan profin mintha értene is hozzá.
 Tisztelet érte, hogy próbál segíteni,
☝️de NE TEGYE, MERT NEM ÉRT HOZZÁ ÉS BUTASÁGOT ÍR!!!!!!!!!!

Annyira kiváncsi volnék azoknak a formájára akik itt a mérési és egyébb adatokkal ill. böszme butaságaival ossza itt az észt!
Ha telik rá akkor nagyon jól teszik hobbi testepitok hogy kúra előtt alatt es után laborra mennek. A másik ez a fórum pont arra van hogy megosszák egymással a tapasztalatokat. A forma másodlagos..ne hasonlitsd magad azokhoz akik töredéket nyomják mint te.
Oldalak: [1] 2 3 ... 10