2024. Április 27. - 14:21:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Versenyek-Sztorik  (Megtekintve 17618 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 27. - 18:40:51
Megtekintve 17618 alkalommal

Zsuzsi

Vendég
Versenyek-Sztorik


Azzal a reménnyel hoztam létre ezt a topikot, hogy akinek van valamilyen jó sztorija, ami bármelyik versenyhez köthető, itt megosztja velünk!
Abban biztos vagyok,hogy Johnny rengeteget fog tudni mesélni,de szerintem mások is szolgálhatnak 1-2 vicces történettel.





2008. November 27. - 19:26:44
Válasz #1
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
" többet láttam mint egy öregedő ember"

                                       -Dopeman-
  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 27. - 19:49:57
Válasz #2
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kezdjem egy rövid de derítő sztorival. Vidék bajnokságon voltam nézőként először 92-93 környékén Pécsen. Az egyik súlycsoportban úgy rendesen két sor versenyző. A hátsó sorban lévők szentül meg voltak győzödve hogy nem látja őket senki. Az egyik versenyző a szépen vasalt zölt plüss függönybe belefújta az orrát. Hogy mekkorát borultam.  ;D
Ugyanebben a kategóriában megnézték az egyik sort,majd mikor a másik sor visszalépett a hátsó helyre akkor az egyik versenyző mellélépett,és hátul leesett a színpadról. (Legalábbis azt hittük) Majd mikor kicsit felálltam a helyemről láttam hogy csüng a függönyön és egy gyors mozdulattal igyekezett magát visszarántani a színpadra.  Łł=

A következő sztori már rólam szól.  ;)

2008. November 27. - 20:23:22
Válasz #3

Zsuzsi

Vendég
Kezdjem egy rövid de derítő sztorival. Vidék bajnokságon voltam nézőként először 92-93 környékén Pécsen. Az egyik súlycsoportban úgy rendesen két sor versenyző. A hátsó sorban lévők szentül meg voltak győzödve hogy nem látja őket senki. Az egyik versenyző a szépen vasalt zölt plüss függönybe belefújta az orrát. Hogy mekkorát borultam.  ;D
Ugyanebben a kategóriában megnézték az egyik sort,majd mikor a másik sor visszalépett a hátsó helyre akkor az egyik versenyző mellélépett,és hátul leesett a színpadról. (Legalábbis azt hittük) Majd mikor kicsit felálltam a helyemről láttam hogy csüng a függönyön és egy gyors mozdulattal igyekezett magát visszarántani a színpadra.  Łł=

A következő sztori már rólam szól.  ;)


Hát ez jó! Mi mindenről maradunk le nézőként. Łł= ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Mód: Tarzan a versenyzők között?

2008. November 27. - 20:24:29
Válasz #4

Zsuzsi

Vendég
" többet láttam mint egy öregedő ember"

                                       -Dopeman-
  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Kérjük azt a zuhanyzós történetet.  ;) :D

2008. November 27. - 20:25:17
Válasz #5

Zsuzsi

Vendég
Sztereó:
"A következő sztori már rólam szól.  ;)"






Halljuk! Vagyis lássuk! 

2008. November 27. - 20:33:22
Válasz #6
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Akkor mesélek.

97-ben Pécsen versenyeztem (nézd már minden jó sztori oda köt  ;)) és akkoriban még nem nagyon volt ilyen dream tan-es barnítás. 10 perc volt a színpadralépésig...lekaptam a pólót,csináltam pár fekvőtámaszt és mivel egy remek kis mini konditerem is a rendelkezésünkre állt így gondoltam húzódzkodok párat széles fogással mellkashoz. Csakhogy én megszoktam hogy a technogym ahová felhúzod magad ott egy üres rész van hogy nehogy lefejejj valamit. Ez itt viszont teljes hosszában egy komplett cső volt. egy az egyben az orrommal telibekaptam úgy lazán izomból a csövet. Kongott is rendesen.  !+"% ;D Mindenki odanézett. Én meg mintha direkt csináltam volna így lejöttem az állványról. Az orrom a kétszeresére dagadt,és egy nyílt sebből az orrom tetején szivárgott a vér. Az akkori színpadi képeimen látszik is a megalvadt vér a orromon. A színpadra lépés előtt kicsivel sikerült elállítanom a vérzést. Emlékszem Vida Zoli meglátott a szünetben és csak annyit mondott: "Mi történ Zsolt? Nemtán verekedtél?" De mondom ilyenkor egy kicsit agresszív vagyok.  ;D Itt második lettem betört orral Csovics Levente mögött.

2008. November 27. - 20:36:56
Válasz #7

Zsuzsi

Vendég
Azért nem lehetett kellemes,de azon sírtam a röhögéstől,hogy úgy tettél,mintha direkt csináltad volna. Biztos mindenki elhitte.. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2008. November 27. - 20:40:50
Válasz #8
Nem elérhető

Cressler


Akkor mesélek.

97-ben Pécsen versenyeztem (nézd már minden jó sztori oda köt  ;)) és akkoriban még nem nagyon volt ilyen dream tan-es barnítás. 10 perc volt a színpadralépésig...lekaptam a pólót,csináltam pár fekvőtámaszt és mivel egy remek kis mini konditerem is a rendelkezésünkre állt így gondoltam húzódzkodok párat széles fogással mellkashoz. Csakhogy én megszoktam hogy a technogym ahová felhúzod magad ott egy üres rész van hogy nehogy lefejejj valamit. Ez itt viszont teljes hosszában egy komplett cső volt. egy az egyben az orrommal telibekaptam úgy lazán izomból a csövet. Kongott is rendesen.  !+"% ;D Mindenki odanézett. Én meg mintha direkt csináltam volna így lejöttem az állványról. Az orrom a kétszeresére dagadt,és egy nyílt sebből az orrom tetején szivárgott a vér. Az akkori színpadi képeimen látszik is a megalvadt vér a színpadon. A színpadra lépés előtt kicsivel sikerült elállítanom a vérzést. Emlékszem Vida Zoli meglátott a szünetben és csak annyit mondott: "Mi történ Zsolt? Nemtán verekedtél?" De mondom ilyenkor egy kicsit agresszív vagyok.  ;D Itt második lettem betört orral Csovics Levente mögött.
az agresszív kismalac : mindig így húzódzkodok wazze!   ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 27. - 20:41:14
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor mesélek.

97-ben Pécsen versenyeztem (nézd már minden jó sztori oda köt  ;)) és akkoriban még nem nagyon volt ilyen dream tan-es barnítás. 10 perc volt a színpadralépésig...lekaptam a pólót,csináltam pár fekvőtámaszt és mivel egy remek kis mini konditerem is a rendelkezésünkre állt így gondoltam húzódzkodok párat széles fogással mellkashoz. Csakhogy én megszoktam hogy a technogym ahová felhúzod magad ott egy üres rész van hogy nehogy lefejejj valamit. Ez itt viszont teljes hosszában egy komplett cső volt. egy az egyben az orrommal telibekaptam úgy lazán izomból a csövet. Kongott is rendesen.  !+"% ;D Mindenki odanézett. Én meg mintha direkt csináltam volna így lejöttem az állványról. Az orrom a kétszeresére dagadt,és egy nyílt sebből az orrom tetején szivárgott a vér. Az akkori színpadi képeimen látszik is a megalvadt vér a színpadon. A színpadra lépés előtt kicsivel sikerült elállítanom a vérzést. Emlékszem Vida Zoli meglátott a szünetben és csak annyit mondott: "Mi történ Zsolt? Nemtán verekedtél?" De mondom ilyenkor egy kicsit agresszív vagyok.  ;D Itt második lettem betört orral Csovics Levente mögött.

 ****:))) ****:))) ****:)))

2008. November 27. - 21:52:37
Válasz #10
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Akkor mesélek.

97-ben Pécsen versenyeztem (nézd már minden jó sztori oda köt  ;)) és akkoriban még nem nagyon volt ilyen dream tan-es barnítás. 10 perc volt a színpadralépésig...lekaptam a pólót,csináltam pár fekvőtámaszt és mivel egy remek kis mini konditerem is a rendelkezésünkre állt így gondoltam húzódzkodok párat széles fogással mellkashoz. Csakhogy én megszoktam hogy a technogym ahová felhúzod magad ott egy üres rész van hogy nehogy lefejejj valamit. Ez itt viszont teljes hosszában egy komplett cső volt. egy az egyben az orrommal telibekaptam úgy lazán izomból a csövet. Kongott is rendesen.  !+"% ;D Mindenki odanézett. Én meg mintha direkt csináltam volna így lejöttem az állványról. Az orrom a kétszeresére dagadt,és egy nyílt sebből az orrom tetején szivárgott a vér. Az akkori színpadi képeimen látszik is a megalvadt vér a orromon. A színpadra lépés előtt kicsivel sikerült elállítanom a vérzést. Emlékszem Vida Zoli meglátott a szünetben és csak annyit mondott: "Mi történ Zsolt? Nemtán verekedtél?" De mondom ilyenkor egy kicsit agresszív vagyok.  ;D Itt második lettem betört orral Csovics Levente mögött.

Jól lennem újraéleszteni ezeket a Pécsi versenyeket.

2008. November 27. - 22:30:05
Válasz #11
Nem elérhető

Gabe


Én meg mintha direkt csináltam volna így lejöttem az állványról.

én biciklivel csúsztam el salakon haverok előtt, majd felálltam és azt mondtam:
-mivan mit néztek, így szoktam megállni!  :)


ON:

Mikor jönnek a Johnny sztorik?  8-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 27. - 22:36:17
Válasz #12
Nem elérhető

BibóImpiAmpi




Mikor jönnek a Johnny sztorik?  8-}

Olyanokra én is kíváncsi lennék, biztos van jó pár.

2008. November 28. - 08:43:29
Válasz #13
Nem elérhető

L


Akkor mesélek.

97-ben Pécsen versenyeztem (nézd már minden jó sztori oda köt  ;)) és akkoriban még nem nagyon volt ilyen dream tan-es barnítás. 10 perc volt a színpadralépésig...lekaptam a pólót,csináltam pár fekvőtámaszt és mivel egy remek kis mini konditerem is a rendelkezésünkre állt így gondoltam húzódzkodok párat széles fogással mellkashoz. Csakhogy én megszoktam hogy a technogym ahová felhúzod magad ott egy üres rész van hogy nehogy lefejejj valamit. Ez itt viszont teljes hosszában egy komplett cső volt. egy az egyben az orrommal telibekaptam úgy lazán izomból a csövet. Kongott is rendesen.  !+"% ;D Mindenki odanézett. Én meg mintha direkt csináltam volna így lejöttem az állványról. Az orrom a kétszeresére dagadt,és egy nyílt sebből az orrom tetején szivárgott a vér. Az akkori színpadi képeimen látszik is a megalvadt vér a orromon. A színpadra lépés előtt kicsivel sikerült elállítanom a vérzést. Emlékszem Vida Zoli meglátott a szünetben és csak annyit mondott: "Mi történ Zsolt? Nemtán verekedtél?" De mondom ilyenkor egy kicsit agresszív vagyok.  ;D Itt második lettem betört orral Csovics Levente mögött.

Jól lennem újraéleszteni ezeket a Pécsi versenyeket.

Igen...nekem még volt szerencsém 2001-ben egy proform kupához a sportcsarnokban. Elég jó kis mezőny volt: Lauter, Scorus, Tozó, Kokovai, Földi, és akkor is második lett Sztereó, Csovics Levente mögött 80kg-ban.
 
Amúgy azóta a sportcsarnokban is Technogym húzódszkodó rúd van! ;) ;D ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. November 28. - 09:06:01
Válasz #14
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Így van! Tegnap leelenőriztem a sportcsarnoki edzőtermet is!