2024. Május 17. - 15:46:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Új év-új szenvedés:avagy ez nem is igazán egy edzésnapló...  (Megtekintve 104459 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 24. - 14:37:44
Válasz #60
Nem elérhető

hopika


Azért szűnik meg,mert ebben a formában nem tudjuk már csinálni sajnos.2 részre van szakadva a banda:3 ember folyamatosan Pesten van,3 ember pedig Záhonyban....

Január 27-én, Z.U.P. + Nova Prospect Akusztikus Koncert Unplugged a Mappa Clubban (volt Trafó Bár Tangó - Budapest, IX. Liliom u. 41.)
Belépő: 700
HUF Kezdés: 20.00
Figyelem! A koncert estéjén a klub italakciókkal várja vendégeit: 23 óráig minden ital féláron!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 24. - 14:53:11
Válasz #61
Nem elérhető

Maszat


Hopika a jobb melledben az gyno ????...

A körülményekhez nem rossz a forma, sőt.
Kicsit ugyan az úszógumi elszaladt, de gondolom jelen helyzetben örülsz,h élsz...

KITARTÁS!  ;D

(A katicák nagyon zoralok!! @:-))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 24. - 15:43:01
Válasz #62
Nem elérhető

hopika


Szerintem csak sima zsír...nem fáj,nincs csomósodás...le kellene pucolni,hogy megtudjam.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 28. - 23:19:03
Válasz #63
Nem elérhető

hopika


Tegnap megvolt a búcsúkoncertem a ZUP-pal...ha minden összejön,azért még itthon is nyomunk egyet-csak a névadó város...
Örülök (Tockon2) Patrik-nak,hogy ott volt és remélem tetszett neki a móka így a vizsgaidőszakvégénél.

On:ma voltam Pesten egy kiroprakőrnél...kicsit átmozgatta a gerincemet...érdekes volt.Elég rémisztő dolog hallani a csontok(porcok?)reccsenését.
A fizikoterápiából két kezelés van még hátra-de a kiropraktőrhöz még hatszor visszamegyek.Ha az sem segít,akkor akasztás.
Na csókolom.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 29. - 00:02:45
Válasz #64
Nem elérhető

tockon2


Tegnap megvolt a búcsúkoncertem a ZUP-pal...ha minden összejön,azért még itthon is nyomunk egyet-csak a névadó város...
Örülök (Tockon2) Patrik-nak,hogy ott volt és remélem tetszett neki a móka így a vizsgaidőszakvégénél.

On:ma voltam Pesten egy kiroprakőrnél...kicsit átmozgatta a gerincemet...érdekes volt.Elég rémisztő dolog hallani a csontok(porcok?)reccsenését.
A fizikoterápiából két kezelés van még hátra-de a kiropraktőrhöz még hatszor visszamegyek.Ha az sem segít,akkor akasztás.
Na csókolom.
Egy élmény volt, Uram, remélem valamilyen formában folytatjátok majd. Mellesleg le a kalappal előtted, hogy ezzel a háttal végigcsináltad a koncertet.
Kitartást a kezelésekhez, remélem javulni fog a sérülés. Ha nem, akkor sem az akasztás a megoldás...  :-/-(-:

2010. Január 29. - 08:18:36
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap megvolt a búcsúkoncertem a ZUP-pal...ha minden összejön,azért még itthon is nyomunk egyet-csak a névadó város...
Örülök (Tockon2) Patrik-nak,hogy ott volt és remélem tetszett neki a móka így a vizsgaidőszakvégénél.

On:ma voltam Pesten egy kiroprakőrnél...kicsit átmozgatta a gerincemet...érdekes volt.Elég rémisztő dolog hallani a csontok(porcok?)reccsenését.
A fizikoterápiából két kezelés van még hátra-de a kiropraktőrhöz még hatszor visszamegyek.Ha az sem segít,akkor akasztás.
Na csókolom.

Nem feladni, a derékfájdalom szinte népbetegség, ezer megoldás van rá, csak meg kell találni a megfelelő szakembert  ;)

2010. Január 29. - 12:38:59
Válasz #66
Nem elérhető

tockon2


Tegnap megvolt a búcsúkoncertem a ZUP-pal...ha minden összejön,azért még itthon is nyomunk egyet-csak a névadó város...
Örülök (Tockon2) Patrik-nak,hogy ott volt és remélem tetszett neki a móka így a vizsgaidőszakvégénél.

On:ma voltam Pesten egy kiroprakőrnél...kicsit átmozgatta a gerincemet...érdekes volt.Elég rémisztő dolog hallani a csontok(porcok?)reccsenését.
A fizikoterápiából két kezelés van még hátra-de a kiropraktőrhöz még hatszor visszamegyek.Ha az sem segít,akkor akasztás.
Na csókolom.

Nem feladni, a derékfájdalom szinte népbetegség, ezer megoldás van rá, csak meg kell találni a megfelelő szakembert  ;)
Nem az akasztás a megoldás, hanem a műtét. Azért írtam Tominak, mert ez nem mezei derékfájás, hanem sérv.

2010. Január 29. - 12:41:22
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap megvolt a búcsúkoncertem a ZUP-pal...ha minden összejön,azért még itthon is nyomunk egyet-csak a névadó város...
Örülök (Tockon2) Patrik-nak,hogy ott volt és remélem tetszett neki a móka így a vizsgaidőszakvégénél.

On:ma voltam Pesten egy kiroprakőrnél...kicsit átmozgatta a gerincemet...érdekes volt.Elég rémisztő dolog hallani a csontok(porcok?)reccsenését.
A fizikoterápiából két kezelés van még hátra-de a kiropraktőrhöz még hatszor visszamegyek.Ha az sem segít,akkor akasztás.
Na csókolom.

Nem feladni, a derékfájdalom szinte népbetegség, ezer megoldás van rá, csak meg kell találni a megfelelő szakembert  ;)
Nem az akasztás a megoldás, hanem a műtét. Azért írtam Tominak, mert ez nem mezei derékfájás, hanem sérv.

Persze, én is ezt mondom, nem szarolni kell vele, hanem műteni ha nincs más megoldás, de ennek eldöntéséhez és kivitelezéséhez mindenképp kell egy jó szakember  /:-)

2010. Február 22. - 16:27:57
Válasz #68
Nem elérhető

hopika


Jól beporosodott ez a topik is...de hát nem történt semmi érdemleges.
Címszavakban azért...
Élek.
Ma már nem voltam táppénzen-ergo megint meg kell tanulnom dolgozni...
Ennek örömére a főnököm be is rendelt holnapra Debrecenbe egy lebaszásra,majd egy tárgyalásra...
A derekam olyan 60-70%-os,de egyrészt már qrvára unatkoztam itthon,másrészt sokáig fog tartani,míg a kímélet mellet is helyrerázódik(ha helyrejön...)
Jobb nem lettem,mint a sérülés előtt  @-o - viszont szarabb igen...nem sok emlékeztet már egy testépítőre rajtam és elég sokáig szerintem ez így is marad.
A mai naptól kicsit komolyabban veszem azért (most már tényleg) a kaját is (szerencsére azért nagyon nem szaladt el a súly:101 kg vagyok) és megpróbálok minden napra betenni legalább egy 15-20 perc szobakerékpárt.Tudom nem egy testépítő program,de most ez is jobb a semminél.
A bal lábam szerintem szemmel láthatóan kisebb lett,mint a jobb-nem örülök neki...
Minden méretem kisebb-kivétel a derék.  !+"%
Ez van.
Azért remélem egyszer helyre áll még a "rend" és tudok majd valami normális testformát összerakni a mostani szarból.
Na csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 10. - 19:01:52
Válasz #69
Nem elérhető

hopika


Kivégeztem a téli bundámat és most tudatosult bennem-amit persze már rég tudtam,csak nem sejtettem... :-) -hogy ez a több hónap kényszer kihagyás a sportban mekkora egy disznót csinált belőlem...Holnaptól szigor! Fuck!!!
Súly ugyanúgy 101,de egyre szarabb a küllem-nagyon nem tetszem már magamnak!
Valami nyugdíjas sportot el kellene kezdenem sunyiban...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 19. - 15:38:31
Válasz #70
Nem elérhető

hopika


Nem röhög!!!

Lementem az előbb a terembe...Nem változott semmi a 3-4 hónap alatt.
Na jó kicsit lehet röhögni-bent is bámultak az emberek:
-5 sorozat csimpaszkodás (gerincnyújtás végett)
-3 sorozat 10 kg-s rúddal előrehajlás/nyújtózás-szintén az előbbi okból...
Aztán hazajöttem.
Úgy érzem,ha nem történik semmi gikszer,akkor lightosba elkezdhetem az edzést egy 3-4 héten belül.
Kajára figyelek mostanában 2 kiló lemászott már-99 vagyok most.
A héten 3x volt esti szobakerékpár és minden este expanderrel kis kar,váll és 2x a héten 4xmax döntött fekvőtámasz.
Remélem rendbe jövök végre!
Uff!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 19. - 15:48:07
Válasz #71
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem röhög!!!

Lementem az előbb a terembe...Nem változott semmi a 3-4 hónap alatt.
Na jó kicsit lehet röhögni-bent is bámultak az emberek:
-5 sorozat csimpaszkodás (gerincnyújtás végett)
-3 sorozat 10 kg-s rúddal előrehajlás/nyújtózás-szintén az előbbi okból...
Aztán hazajöttem.
Úgy érzem,ha nem történik semmi gikszer,akkor lightosba elkezdhetem az edzést egy 3-4 héten belül.
Kajára figyelek mostanában 2 kiló lemászott már-99 vagyok most.
A héten 3x volt esti szobakerékpár és minden este expanderrel kis kar,váll és 2x a héten 4xmax döntött fekvőtámasz.
Remélem rendbe jövök végre!
Uff!

Nagyon komoly akaraterőd van  :-){ Az átlagembereket nem lehet rávenni a sportra, te meg keresed még fájdalom árán is. Azt hiszem mi már nem vagyunk átlagemberek...  ;D ;D

2010. Március 19. - 15:52:57
Válasz #72
Nem elérhető

hopika


Köszönöm-ezt a sortot másképp nem lehet művelni szerintem.
Jó nem leszek már soha versenyző forma,de megpróbálom a tőlem telhetőt kihozni magamból.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 19. - 15:56:02
Válasz #73
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönöm-ezt a sortot másképp nem lehet művelni szerintem.
Jó nem leszek már soha versenyző forma,de megpróbálom a tőlem telhetőt kihozni magamból.

Én sose akartam versenyezni, csak annyit hogy normálisan álljon rajtam a póló  8) Igazából ez már megvan, csak a hasam még be kell húzni  ;D ;D

2010. Március 19. - 15:57:28
Válasz #74
Nem elérhető

Kicsibors


Köszönöm-ezt a sortot másképp nem lehet művelni szerintem.
Jó nem leszek már soha versenyző forma,de megpróbálom a tőlem telhetőt kihozni magamból.

Hirtelen nem tudtam milyen sortról beszélsz, de hamar leesett, hogy az valszeg sport akart lenni...  :D
Egyébként sok sikert!  ;-oo-;