2024. Május 17. - 18:12:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szükségünk van - e Tündi-Bündire???

Igen
Nem

Szerző Téma: Beware of the Yeti!  (Megtekintve 120986 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 21. - 14:31:34
Válasz #495
Nem elérhető

Yeti


Aki igazán nagy akar lenni, az 140 kg alatt nem áll meg :D

Az én 173cm-hez igen kemény lenne 140kg  :-O  8) Cutler hasonló offszezonban asszem  @-o
Tehát semmi sem lehetetlen!  ;D  !+"%  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 21. - 14:32:48
Válasz #496
Nem elérhető

Yeti


Én mindig elcsodálkozok a súlyodon.  :-O Akurvaanyám. Én is ilyen akarok lenni, hatalmas vadállat.  ˝=/   :-){ :-){ :-){ :-){
Köszönöm szépen!  ;)  :)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 21. - 14:34:27
Válasz #497
Nem elérhető

Yeti


Yeti már nem vagy hű a nevedhez, ez nagyon fitnesszes forma  :o  @:-)
Nyugi! Ha vége lesz a szezonnak, ősszel, nagyon becuccolok bekészülök!  ***)))  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 21. - 14:41:35
Válasz #498
Nem elérhető

George


Yeti már nem vagy hű a nevedhez, ez nagyon fitnesszes forma  :o  @:-)
Nyugi! Ha vége lesz a szezonnak, ősszel, nagyon becuccolok bekészülök!  ***)))  ;D
Az ősz az durva lesz azt csiripelik a madarak errefelé is >:D ;D

2010. Június 21. - 15:54:15
Válasz #499
Nem elérhető

Yeti


Yeti már nem vagy hű a nevedhez, ez nagyon fitnesszes forma  :o  @:-)
Nyugi! Ha vége lesz a szezonnak, ősszel, nagyon becuccolok bekészülök!  ***)))  ;D
Az ősz az durva lesz azt csiripelik a madarak errefelé is >:D ;D
Igen - igen! Én is csak úgy hallottam. ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Augusztus 02. - 15:24:11
Válasz #500
Nem elérhető

Yeti


Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, de sajna nem is nagyon tudtam volna ide mit írni. Jelen pillanatban sem tudok sokat. Amiért "eltűntem", az a melóknak köszönhető. A Balatonon megy a szezon és kidobálás terén is zajlik az élet. Nyár van, több a buli, több a meló is így, ami egy oldalról nem rossz, viszont edzeni nem igazán tudok.
Az amerikai foci megy még egyedül sporttevékenységként. Eddig nem állunk rosszul a szezonban 4 győzelemmel és egy vereséggel. Egy meccsünk van még hátra, az is szeptemberben. Aztán a rájátszás.
Kinézetre nem vagyok valami hűdefasza, mivel a foci a felesleg mellett sok izmot is elégetett. Ezt erőben kegyetlenül észrevettem a Gababoy - jal tartott közös mókázásunkkor. Jelenlegi formámat mutatja is az a pár kép, amit Gaba' be is szúrt a topicjába. A képeken és jelenleg 130 - 132 kg között vagyok. Ezt a súlyt tartom is már egy ideje.
Őszre tervezem a "visszatérést". Ezt értem a kondira és arra is hogy többet rontom majd itt is a levegőt. ;D

Mindenkinek kívánok kellemes nyári pihenéseket, döglesztő edzéseket és izomtömegnövekedést!! ;D

Erőt, egészséget!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Szeptember 19. - 15:31:33
Válasz #501
Nem elérhető

Yeti


Hatttalmas nagy TISZTELET mindenkinek!

A mai nappal újra szeretném kezdeni/folytatni a szófosásom. Így várhatóan többet is rontom megint itt a levegőt.  8)  ;D
3,5 - 4 hónap után, újra folyamatos edzés a láthatáron!  =/+'
Ma kezdtem a jól megszokott mell tréninggel. A súlyokat meg se merem említeni...  --) De valahol el kell kezdeni és ez sem tart vissza. Úgy is össze szedem magam.  ;)

Az edzések teljes mértékben naturálban mennek, csak táp.kieg és kaja, amitől nőhetek. Mivel még nem ért véget a szezon és a legfontosabb meccs/meccsek áll/állnak előttünk. Október 1. hétvégéjén döntőbejutásért meccselünk, aztán ha minden jól megy, a döntő. Cél a  :-!

A tápkiegekben nincs semmi ördöngős:
Reggel: MyoFusion + Dymatize Glutamine (+ Zabpehely) + VitaminPak
Edzés előtt: Monster Pump + 2 kapszula Tribulus Terrestris Protestosterone Formula (itthon nem kapható, de a nevét azért mégsem írom le, mert első napomon kiraknák a szűrömet!  ;D )
Edzés után: Monster Milk + Dymatize Glutamine + Zabpehely
Este: MyoFusion + Dymatize Glutamine + 2 kapszula T.T...

A jelenlegi súlyom 132kg +- 2kg. Jövő hétvégén pontos adatot is írok.
A formám pedig hasonló a legutóbbi edzésemen készült fotókéval, amin Gababoy kollégával szereplünk.

Erőt, Egészséget!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Szeptember 20. - 18:40:09
Válasz #502
Nem elérhető

Yeti


Ahoj!

Ma hát - vádli következett. A kedvenc edzésem nem hagyott cserben.  ;) Na jó, nem ment még koránt sem azokkal a súlyokkal, de próbáltam legalább azt az intenzitást imitálni.  ;D
A vádlizás meg talán még sosem esett ilyen jól, mint most. Vagyis túlzás, hogy jól esett, de faszán ment, meg jól éreztem is.

Tápkiegek:
A szőlős Monster Pump az eddigi legjobb szőlő íz, ilyen termékek közül. Jelenleg csak egy a.k. - lal nyomatom, meg így is tervezem a héten még. Aztán következő héttől emelem 2 - re. A hatása érezhető, pláne, hogy 3,5 - 4 hónap alatt kicsit kiürülhettek a szervezetemből ezen tápkiegek.

A Monster Milk vanília ízű. Rohadt finom, csak érzek rajta valami kesernyés utóízt. Talán a sok jóság, meg az extra glutamin teszik.  ????...  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Október 11. - 14:08:31
Válasz #503
Nem elérhető

Yeti


Üdv Mindenkinek!

Jelentem nem adtam fel, nyomom tovább és végre kezdem érezni, hogy valahol van egy kis izomkezdeményem is. ;D
Első héten, mikor újra kezdtem, végig mentem a szokásos menetrendben: Mell - Hát&Vádli - Váll&Csuklya - Kar.
Aztán következő héten amerikai foci volt. Készültem az elődöntőre, majd le is játszottuk az elődöntőt, amit megnyertünk 27-20 - ra a Budapest Cowboys ellen. Nagyon nagy meccs volt, életem egyik legjobbja.
Most újra túl vagyok egy hét "izmozáson", abban a menetrendben, amit fentebb is említettem.
Ismét focira koncentrálás van a héten, mivel DÖNTŐRE készülök, készül a csapat, ami hétvégén, 2010.10.16 - án 14h - tól lesz a BVSC stadionban.
Tudom, Parádé lesz ebben az időpontban, ezért aki nem tudna kijönni, vagy nincs is kedve, legalább szorítson, hogy a 4 ezüst után meglegyen az arany, amire már nagyon vágyom és készülök!  ;)  ;D

Erőt, Egészséget!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."