2024. Május 16. - 08:50:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci Felkészülése a 2007-es Ausztria Kupára!  (Megtekintve 24313 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 23. - 12:54:22
Megtekintve 24313 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 25. - 15:16:57
Válasz #1
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!!  ;-oo-;

A felkészülés második felében járok most e pillanatban, de visszatekintünk a naplóm elejére, amikor még 54 nap volt hátra.
Azért döntöttünk a napló közzétételéről, hátha tanulságos lehet nektek ebbe a 8 hétbe betekinteni.
Nekem is jó visszatekinteni a régi naplókba, hibáim kiszűrése miatt.  =/+'

Indításnak pár kép az első napról, mikor eldöntöttem indulok Bécsben az Ausztria kupán.  >:D

102 kilósan, a nyáron jól betöltve fagyival, csokival.

Itt egy kép a gárdonyi Pówerzónából. Farkas Andival jó kövéren!

 d:)

2007. Szeptember 25. - 15:20:31
Válasz #2
Nem elérhető

Bubee


Szeretnék eccer én is ilyen "jó kövér" lenni  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 25. - 15:37:52
Válasz #3
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Az a nap, mikor megindult a visszaszámlálás 54 53.........
Pontosan augusztus 20 hétfő!


A súlyom 101kg!

Tápkiegek:
Mass FX
Anadrox
Cell-Tech
Nitro-tech
ACTIVITE

Az edzésem napi egy testrész, szétgyilkolva!!!
Nem hagyom el az alapgyakikba a nagysúlyt, csak az izolálóknál csökken a súly es nő az ismétlésszám!

Elkezdem visszavenni a kalóriákat!!!
Isten veletek: pizza, hamburger, süti, fagyi, csoki, cukros üdítők!!

A tervem heti hat edzés 4 hétig, aztán utánna az örjöngés fázisa, az utolsó 4 hétbe heti 10edzés!!!

Nézzük, hogy néztem ki!!!

 d:)

2007. Szeptember 25. - 15:44:08
Válasz #4
Nem elérhető

tomi


A múlhéten amikor láttalak hétfőn az Extremefit-ben megdöbbentő volt a hatás... Ezt Andro-val is közöltem. Így tovább Laci, hamarosan Te is profi kártya elé tekinthetsz!!!  :-)!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 25. - 16:42:42
Válasz #5
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Köszi Tomi!

Remélem így lesz! Ámen!

 d:)

2007. Szeptember 25. - 17:03:38
Válasz #6
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 25. - 17:14:59
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


Laci! Ha nem vagyok indiszkrét, méreteket kapunk-e? Érdekelne, hogy hogyan alakulnak ezek egy "profinál"  :-){  (:-)

2007. Szeptember 25. - 17:47:34
Válasz #8
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szeva God V.!

Tudod én soha nem mérem magam centivel, csak a tükör mindenek felett!!! ;D
A kedvedért megmérem, mert én is kiváncsi vagyok!! ??? ???
hamarosan......este lemérem!  /:-)

2007. Szeptember 25. - 18:27:00
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönöm!  ;-oo-; Szerintem más is kíváncsi, nagyon brutál vagy a strandos képen  @-o  @:-)

2007. Szeptember 25. - 18:54:57
Válasz #10
Nem elérhető

Kola


Laci leírnád madj a táplálékkiegészítő programodat hoyg legyen viszonyítási illetve kiindulási alap?
előre is thx
aztán mindent bele  (:-) :-< ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 25. - 23:14:50
Válasz #11
Nem elérhető

Atesz


Szia Laci!

Csatlakoznék tomihoz, számomra is megdöbbentő hatás volt ma, mikor személyesen láttalak az extremefit-ben. Köszönöm a termékajánlásodat(Alri-N'gorge) :-oD. Ígéretemhez híven beszámolok majd a tapasztalataimról @:-). Sok sikert kívánok a felkészülésedhez! =/+'

2007. Szeptember 25. - 23:17:53
Válasz #12
Nem elérhető

Bubee


Laci leírnád madj a táplálékkiegészítő programodat hoyg legyen viszonyítási illetve kiindulási alap?
előre is thx
aztán mindent bele  (:-) :-< ;-oo-;

De előtte a táplálkozási programját kéne megismerni  ::) ;) ;D

Szal ha mód van rá én arra lennék kíváncsi elsősorban. Előre is kösz!  :-oD
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 26. - 09:20:43
Válasz #13
Nem elérhető

Kola


szerintem a kaja szinte "ugyanaz" mindenkinél (csirkemell,soványhúsok tojás teljes kiörlésű cuccok stb.) igaz neked most nem mind1 hogy mit kajolsz hiszen diétázol de nincs mindenki ilyen szerencsés esetben mint a mi "kis" kertitörpénk... (:-)
nekeünk földi halandóknak még van hova tömegelnünk... :-oD ;-oo-;
laci! akkor írd le mind2őt 8-)
aztán csak go  (:-)
minden jót minden jónak :-):-)::
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 26. - 17:59:17
Válasz #14
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!

Akkor kezdjük ez első 4hét tátkiegjeivel!

Véleményem szerint az alap a jó vitaminellátás, mivel a vitaminok a szervezet karmesterei. Nélkülük az anyagcsere nem műkődik megfelelően, ezért fontosságuk nagyobb mint gondolnátok. Az MHP ACTIVITE multivitaminja nekem bevált, meggyőzött a hatásosságáról. Természetesen 4000mg C vitaminnal megfejelem, hiszen az a legfontosabb antioxidáns!

A Fehérjékből épül fel az izom, tehát a legjobb építőanyag kell ami a világ legerősebb fehérjepora a Nitro-Tech.
Nemcsak kiválló minőségü, de a fehérjepeptidek izomsejtbejutását is segíti.

A kreatinos sejttérfogatnövelő Cell-Tech volt. Fontos a sejt mérete, mert minél nagyobb, annál erősebb, energikusabb(több tápanyegot raktároz). Érezhetően hatott az inzulinszintemre, és segitett be-visszaépíteni mindent. Pár nappal az első használat után kerekebb lettem!

A Mss-fx gondoskodott az anabolikus állapotomról, valóban felébresztette az Alfa hímet. Erősebb és agresszívebb lettem edzés közben, kicsattantam a tesztoszterontól.

Az ANADROX-al már készültem tavasszal, kiválló kettős hatású szer, benne a zsírégetés és a az értágítás szinergistán erősíti egymás hatékonyságát. Felpörgette az anyagcserémet és az ereimet is élőhozta.

Az eszenciális zsírsavak is fontos részei a diétámnak. A halolaj, és a lenmagolaj számos kiválló elettani hatással van, szervezetünkre(pl: kardióvaszkuláris vagyis szív érrendszerre, izületeink jó működésére.


Hamarosan jön a kajázásom leirása!

Addig egy kép előlegben a 4. hétről!