2024. Május 15. - 21:48:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci Felkészülése a 2007-es Ausztria Kupára!  (Megtekintve 24311 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 12. - 18:21:51
Válasz #60
Nem elérhető

Kola


mindent bele lackó én csak 1et kérek: szopass szét mindenkit!!!!!!!!!!!!! (:-) :-){ Łł=
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 12. - 18:23:33
Válasz #61
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem sehogy nem jön ki a 4 arany.  ;) ;D

Legyen már több is...ugyi nem baj?  :-!

2007. Október 12. - 20:16:10
Válasz #62
Nem elérhető

tomi


Sok sikert kívánok Laci! Mindent bele hétvégén.... (:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 12. - 21:19:16
Válasz #63
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Köszi srácok!

Teljesen elérzékenyültem, amíg vannak efféle sportszeretők mint ti igenis érdemes szenvedni, éhezni, szomjazni!!!

Ti adtok majd nekem erőt a finisbe. igérem mindent megteszek!

Hamarosan rakok fel még képeket tegnapról, és amennyire tudok, írok a verseny előtti dolgaimról!!!

Mindent köszi!!!!

 d:)

2007. Október 12. - 21:42:45
Válasz #64
Nem elérhető

szv



2007. Október 12. - 22:17:23
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Hamarosan rakok fel még képeket tegnapról, és amennyire tudok, írok a verseny előtti dolgaimról!!!

Nagyon várjuk, méretekről ne feledkezz el  /:-)  >:D

2007. Október 13. - 00:19:28
Válasz #66
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member

2007. Október 13. - 09:38:52
Válasz #67
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 13. - 18:38:57
Válasz #68
Nem elérhető

ati75


Kedves Sztereó

1. arany: Laci -90 kg
2. arany: Berkes Eszti női body
3. arany: páros
4. arany: Laci abszolút...

Na így jön ki a 4 arany....

 =/+' ))=/

Laci!!!  Nyomd az új kűrt, vadulj bele keményen,mutasd meg a sógoroknak, hogy csak a Tiéd lehet az arany!!!!! d:) =/+'

2007. Október 13. - 18:49:30
Válasz #69
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hejj Ati nem eszik olyan forrón a kását..... ;D.....meg kell másnak is lehetőséget biztosítani. Nézd ha minden igaz azért 10 kategóriában leszünk érdekeltek. Ugyan szülessen már több arany!  ;)

2007. Október 13. - 20:19:34
Válasz #70
Nem elérhető

ati75


Szia Sztereó
Természetesen legyen minél több arany a magyar csapatnál, azonban azt tudd, hogy nekem Laci a barátom, a felkészülésben is sokat edzettünk együtt, így én az ő és Eszti sikerét szeretném elsősorban, de mondom mégegyszer: legyen minél több magyar arany!
Amúgy Köflachban-ahol Te is ott voltál- Te is láthattad, hogy a Berkes házaspár 2 aranyat és 1 ezüstöt hozott, és elég érthetetlen volt hogy az abszolútot miért nem Laci nyerte...Talán a sógorok nem akarták a Münzer-kupát "nem osztráknak" adni..??

2007. Október 13. - 20:24:37
Válasz #71
Nem elérhető

Telipó


Sok szép sárga aranyat kívánok, HAJRÁ Laci!!!  :-! :-):-):: (:-)

2007. Október 17. - 10:18:37
Válasz #72
Nem elérhető

tomi


Szia Laci! Mi újság van az Ausztria kupa óta? Gondolom kissé el vagy szontyolodva, de azért ne ess túl mély depresszióba. Mi ugyanúgy tisztelünk, becsülünk hiába lettél "CSAK" 3. Ez a verseny most nem jött össze, úgy ahogy akartuk, de van ilyen. Idén rengeteg versenyed volt már, (ahol nem keveset bizonyítottál) és lehet, hogy egy kis pihenésre volna szükséged (bár a verseny előtti formáid nem mutattak fáradtságot). Szernitem a túlfogyasztás volt a baj, több van benned, mint 90kg. Legközelebb ne akarj a kategóriádba beleférni, mert a BADIZÁS (pistinek és brian-nek) szeritem egy progresszív dolog és mindig feljebb lépünk 1-1 lépcsővel. Azt már megmutattad, hogy mit tudsz -90-ben, most azt kellett volna látnunk hogy +90-ben milyen vagy. Biztos nem értél volna el akkora sikert díjazás szempontjából, de sokkal látványosabb lettél volna és ami a legfontosabb, hogy ÖNMAGADHOZ KÉPEST sokkal eredményesebb. Aztán jövőre már a +90-et megnyerted volna és rá egy fél évvel még feljebb kerülsz. Gondolom a hirtelen jött népszerűség és érdeklődés is hatással volt döntésedre (hogy -90-be férj bele), mert tudtad, hogy itt biztos a siker és nem okozol csalódást a rajongóidnak. NEM OKOZTÁL, de be kellett volna látnod, hogy már túlléptél ezen a szinten és többet tudsz kihozni magadból. (miattunk ne fogd vissza magad!) Nem tudom, hogy idén tervezel-e még versenyt, de ha nem, akkor szabáld tele magad a kedvenc kajáiddal, hagyd egy kicsit pihenni a tested és a lelked, szívd jól fel magad motívációval és jövőre BASSZÁL ODA NEKI!!! Szombaton találkozunk Debrecenben, addig is jó pihenést és reset-eld le az agyad valamivel @:-). (apropó, hánytól lesz a pump and run?) :-){ d:)

(u.i.: A kategóriákkal nem vok tisztában a szövegben jelképes a -90 és a +90.)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 17. - 21:02:57
Válasz #73
Nem elérhető

tomi


Hálistennek felesleges volt a hegyibeszéd! Gyerünk Laci mindent bele!  (:-)
Up the dose, lift the most!