2024. Április 27. - 20:20:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 442461 alkalommal)

Amigos, Hard74 és 12 vendég van a témában

2021. Április 16. - 08:49:21
Válasz #1770
Nem elérhető

Kamagraking


Ki milyen tesztot preferál inkább? most a susta és az enantát között vacilálok hogy melyik lenne a jobb, vagy lényegtelen? ill. omega susi/ena rol valami info? a propijukat nyomtam az elég jó volt.

1.hét susta +ena
2.hét susta+ena
3.hét susta+ena
4.héttől susta helyett is megfelelő mennyiségű ena
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Április 16. - 09:43:04
Válasz #1771
Nem elérhető

Lolka


Ki milyen tesztot preferál inkább? most a susta és az enantát között vacilálok hogy melyik lenne a jobb, vagy lényegtelen? ill. omega susi/ena rol valami info? a propijukat nyomtam az elég jó volt.


Hello!
Én kúra első 2-3 hónapjában Ena. Majd utánna Sustával folytatom.

2021. Április 16. - 11:43:00
Válasz #1772
Nem elérhető

Attila80


Sziasztok!
9 hétig nyomtam trenbolont ,teszto enantatot,most áttértem a trenbolon helyett a dekara,ezek mellett megy 4 hét oxy(napi 1) és danabol( napi5) aztán 4 hét szünet a szemesben,utána újra be.
A szemes helyett nyomok 4 hét inzulint csak edzés előtt ,16 egységgel,aztán négy hét szünet .Arimidexet 3 naponta 0.5-ot nyomok.
Rutinos szteroid használónak mondanám magam,viszont következő problémám van ,amivel eddig még nem találkoztam,  Az első hónap után jött elő,sokszor alig van étvágyam,és most már napi szinten többször öklendezek,ami elég zavaró és most már ott tartok,hogy az evés a legnagyobb küzdelem nekem.
5000-5500 kcal eszek ,de én hozzá szoktam a napi 6000-7000 kcal hoz,elég gyors anyagcserém van. Van valakinek valami ötlete mitől lehet?

2021. Április 16. - 12:37:55
Válasz #1773
Nem elérhető

Cetlee


Sziasztok! Régebben panaszkodtam az Omega-meds stromba stanára, hogy nem érzem a hatását. 5. Hétben még mindig nem éreztem fizikális változást(se erőnövekedés, se fájó izületek, se csökkent libidó, se semmi) , ezért elmentem labor vizsgálatra, hogy üres tabletták voltak-e vagy én rontottam el valamit. Vérképem enyhe elváltozásából következtethető, hogy valószínűleg volt hatóanyag a cuccban. Kúra közben ment ízületvédő is illetve 500mg milk thistle + 300mg NAC. Edzéseim rendben voltak, viszont diéta alatt voltam elég alacsony kalóriadeficitben (~2000cal, 120-140g ch, 220-240g fehérje, 60-70g zsír). Erőszint mint írtam nem jött, de nem is csökkent, de a forma javult, miközben 185cm/87kg-ról a testsúlyom 81.5kg-ra csökkent. Erek is kijöttek szépen, testzsírom most ~8-9% körül lehet. Betudható az alacsony deficitnek a stagnáló erőszint kúra közben? Ha jól gondolom az erőszintnek jönnie kellene a cucctól, függetlenül a kalóriabeviteltől, 3 éve használtam először és utoljára stanát ami még jól működő Genesis volt, akkor hasonló diéta közben is erősödtem, bár hozzáteszem az akkori fizikumom gyengébb volt.

Kép a laborról: http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/04/16/345IMG_20210416_104949.jpg

2021. Április 16. - 16:58:36
Válasz #1774
Nem elérhető

G


Sziasztok!
9 hétig nyomtam trenbolont ,teszto enantatot,most áttértem a trenbolon helyett a dekara,ezek mellett megy 4 hét oxy(napi 1) és danabol( napi5) aztán 4 hét szünet a szemesben,utána újra be.
A szemes helyett nyomok 4 hét inzulint csak edzés előtt ,16 egységgel,aztán négy hét szünet .Arimidexet 3 naponta 0.5-ot nyomok.
Rutinos szteroid használónak mondanám magam,viszont következő problémám van ,amivel eddig még nem találkoztam,  Az első hónap után jött elő,sokszor alig van étvágyam,és most már napi szinten többször öklendezek,ami elég zavaró és most már ott tartok,hogy az evés a legnagyobb küzdelem nekem.
5000-5500 kcal eszek ,de én hozzá szoktam a napi 6000-7000 kcal hoz,elég gyors anyagcserém van. Van valakinek valami ötlete mitől lehet?

Ha elmegy az étvágy kúra közben az általában azért van mert toxikus szervezeted , trentől van ilyen valakinek de a dana együtt andadrollal főleg okozhatja, főleg az anadrolnál nagy az étvágytalanság, hányinger esélye nézess egy vese, máj értékeket gyanítom nem lesznek a normál tartományban.
Amúgy a kúrádban meg sok logikát nem fedeztem fel.

2021. Április 16. - 17:05:18
Válasz #1775
Nem elérhető

G


Sziasztok! Régebben panaszkodtam az Omega-meds stromba stanára, hogy nem érzem a hatását. 5. Hétben még mindig nem éreztem fizikális változást(se erőnövekedés, se fájó izületek, se csökkent libidó, se semmi) , ezért elmentem labor vizsgálatra, hogy üres tabletták voltak-e vagy én rontottam el valamit. Vérképem enyhe elváltozásából következtethető, hogy valószínűleg volt hatóanyag a cuccban. Kúra közben ment ízületvédő is illetve 500mg milk thistle + 300mg NAC. Edzéseim rendben voltak, viszont diéta alatt voltam elég alacsony kalóriadeficitben (~2000cal, 120-140g ch, 220-240g fehérje, 60-70g zsír). Erőszint mint írtam nem jött, de nem is csökkent, de a forma javult, miközben 185cm/87kg-ról a testsúlyom 81.5kg-ra csökkent. Erek is kijöttek szépen, testzsírom most ~8-9% körül lehet. Betudható az alacsony deficitnek a stagnáló erőszint kúra közben? Ha jól gondolom az erőszintnek jönnie kellene a cucctól, függetlenül a kalóriabeviteltől, 3 éve használtam először és utoljára stanát ami még jól működő Genesis volt, akkor hasonló diéta közben is erősödtem, bár hozzáteszem az akkori fizikumom gyengébb volt.

Kép a laborról: http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/04/16/345IMG_20210416_104949.jpg

Nem kell gondolkodni sz@r a stanád, ha edzés előtt beveszel 30-50 mg-ot és nincs extra bedurranás meg erő akkor vagy sz@r min alul dózisolt.
Amúgy ha az oráloknál nem érez valaki valamit hatást/mellékhatást max 7-10 nap alatt akkor utána sem fog nem is értem minek vártál és szedted 5 hétig már....

2021. Április 16. - 17:31:50
Válasz #1776
Nem elérhető

Cetlee


Sziasztok! Régebben panaszkodtam az Omega-meds stromba stanára, hogy nem érzem a hatását. 5. Hétben még mindig nem éreztem fizikális változást(se erőnövekedés, se fájó izületek, se csökkent libidó, se semmi) , ezért elmentem labor vizsgálatra, hogy üres tabletták voltak-e vagy én rontottam el valamit. Vérképem enyhe elváltozásából következtethető, hogy valószínűleg volt hatóanyag a cuccban. Kúra közben ment ízületvédő is illetve 500mg milk thistle + 300mg NAC. Edzéseim rendben voltak, viszont diéta alatt voltam elég alacsony kalóriadeficitben (~2000cal, 120-140g ch, 220-240g fehérje, 60-70g zsír). Erőszint mint írtam nem jött, de nem is csökkent, de a forma javult, miközben 185cm/87kg-ról a testsúlyom 81.5kg-ra csökkent. Erek is kijöttek szépen, testzsírom most ~8-9% körül lehet. Betudható az alacsony deficitnek a stagnáló erőszint kúra közben? Ha jól gondolom az erőszintnek jönnie kellene a cucctól, függetlenül a kalóriabeviteltől, 3 éve használtam először és utoljára stanát ami még jól működő Genesis volt, akkor hasonló diéta közben is erősödtem, bár hozzáteszem az akkori fizikumom gyengébb volt.

Kép a laborról: http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/04/16/345IMG_20210416_104949.jpg

Nem kell gondolkodni sz@r a stanád, ha edzés előtt beveszel 30-50 mg-ot és nincs extra bedurranás meg erő akkor vagy sz@r min alul dózisolt.
Amúgy ha az oráloknál nem érez valaki valamit hatást/mellékhatást max 7-10 nap alatt akkor utána sem fog nem is értem minek vártál és szedted 5 hétig már....
Igen G, teljesen igazat adok abban, hogy a 3. Héten ki kellett volna dobnom a pics.ba... Vártam a csodára, hogy hátha a 3. vagy a 4. héten lesz érezhető változás, de semmi... Abszolút nem volt nagyobb bedurranásom sem. Értékeim viszont valamennyire megváltoztatta, de kb ennyi "hasznom" volt belőle... ˝=/ Várok 4 hetet azért biztos ami biztos alapon, menni fog továbbra is a milk thistle és a NAC + egy természetes testo booster és utána elkezem életem első SARM kúráját, ami 15mg RAD + 20mg MK677 lesz 8 hétig!  ****:)))

2021. Április 16. - 17:38:04
Válasz #1777
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
9 hétig nyomtam trenbolont ,teszto enantatot,most áttértem a trenbolon helyett a dekara,ezek mellett megy 4 hét oxy(napi 1) és danabol( napi5) aztán 4 hét szünet a szemesben,utána újra be.
A szemes helyett nyomok 4 hét inzulint csak edzés előtt ,16 egységgel,aztán négy hét szünet .Arimidexet 3 naponta 0.5-ot nyomok.
Rutinos szteroid használónak mondanám magam,viszont következő problémám van ,amivel eddig még nem találkoztam,  Az első hónap után jött elő,sokszor alig van étvágyam,és most már napi szinten többször öklendezek,ami elég zavaró és most már ott tartok,hogy az evés a legnagyobb küzdelem nekem.
5000-5500 kcal eszek ,de én hozzá szoktam a napi 6000-7000 kcal hoz,elég gyors anyagcserém van. Van valakinek valami ötlete mitől lehet?

Ilyen kombókkal és ilyen hosszan? Sírba teszed magad basszus!

2021. Április 16. - 19:16:40
Válasz #1778
Nem elérhető

G


Sziasztok! Régebben panaszkodtam az Omega-meds stromba stanára, hogy nem érzem a hatását. 5. Hétben még mindig nem éreztem fizikális változást(se erőnövekedés, se fájó izületek, se csökkent libidó, se semmi) , ezért elmentem labor vizsgálatra, hogy üres tabletták voltak-e vagy én rontottam el valamit. Vérképem enyhe elváltozásából következtethető, hogy valószínűleg volt hatóanyag a cuccban. Kúra közben ment ízületvédő is illetve 500mg milk thistle + 300mg NAC. Edzéseim rendben voltak, viszont diéta alatt voltam elég alacsony kalóriadeficitben (~2000cal, 120-140g ch, 220-240g fehérje, 60-70g zsír). Erőszint mint írtam nem jött, de nem is csökkent, de a forma javult, miközben 185cm/87kg-ról a testsúlyom 81.5kg-ra csökkent. Erek is kijöttek szépen, testzsírom most ~8-9% körül lehet. Betudható az alacsony deficitnek a stagnáló erőszint kúra közben? Ha jól gondolom az erőszintnek jönnie kellene a cucctól, függetlenül a kalóriabeviteltől, 3 éve használtam először és utoljára stanát ami még jól működő Genesis volt, akkor hasonló diéta közben is erősödtem, bár hozzáteszem az akkori fizikumom gyengébb volt.

Kép a laborról: http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/04/16/345IMG_20210416_104949.jpg

Nem kell gondolkodni sz@r a stanád, ha edzés előtt beveszel 30-50 mg-ot és nincs extra bedurranás meg erő akkor vagy sz@r min alul dózisolt.
Amúgy ha az oráloknál nem érez valaki valamit hatást/mellékhatást max 7-10 nap alatt akkor utána sem fog nem is értem minek vártál és szedted 5 hétig már....
Igen G, teljesen igazat adok abban, hogy a 3. Héten ki kellett volna dobnom a pics.ba... Vártam a csodára, hogy hátha a 3. vagy a 4. héten lesz érezhető változás, de semmi... Abszolút nem volt nagyobb bedurranásom sem. Értékeim viszont valamennyire megváltoztatta, de kb ennyi "hasznom" volt belőle... ˝=/ Várok 4 hetet azért biztos ami biztos alapon, menni fog továbbra is a milk thistle és a NAC + egy természetes testo booster és utána elkezem életem első SARM kúráját, ami 15mg RAD + 20mg MK677 lesz 8 hétig!  ****:)))

Én azért a RAD-ból 20-30 mg ajánlanék és ajánlanék mellé valami tesztó "alapot" úgy lesz az igazi a hatás akár DHEA vagy prohormon 4-andro vagy a legjobb egy kis HCG lenne.

2021. Április 16. - 19:20:46
Válasz #1779
Nem elérhető

Cetlee


Sziasztok! Régebben panaszkodtam az Omega-meds stromba stanára, hogy nem érzem a hatását. 5. Hétben még mindig nem éreztem fizikális változást(se erőnövekedés, se fájó izületek, se csökkent libidó, se semmi) , ezért elmentem labor vizsgálatra, hogy üres tabletták voltak-e vagy én rontottam el valamit. Vérképem enyhe elváltozásából következtethető, hogy valószínűleg volt hatóanyag a cuccban. Kúra közben ment ízületvédő is illetve 500mg milk thistle + 300mg NAC. Edzéseim rendben voltak, viszont diéta alatt voltam elég alacsony kalóriadeficitben (~2000cal, 120-140g ch, 220-240g fehérje, 60-70g zsír). Erőszint mint írtam nem jött, de nem is csökkent, de a forma javult, miközben 185cm/87kg-ról a testsúlyom 81.5kg-ra csökkent. Erek is kijöttek szépen, testzsírom most ~8-9% körül lehet. Betudható az alacsony deficitnek a stagnáló erőszint kúra közben? Ha jól gondolom az erőszintnek jönnie kellene a cucctól, függetlenül a kalóriabeviteltől, 3 éve használtam először és utoljára stanát ami még jól működő Genesis volt, akkor hasonló diéta közben is erősödtem, bár hozzáteszem az akkori fizikumom gyengébb volt.

Kép a laborról: http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/04/16/345IMG_20210416_104949.jpg

Nem kell gondolkodni sz@r a stanád, ha edzés előtt beveszel 30-50 mg-ot és nincs extra bedurranás meg erő akkor vagy sz@r min alul dózisolt.
Amúgy ha az oráloknál nem érez valaki valamit hatást/mellékhatást max 7-10 nap alatt akkor utána sem fog nem is értem minek vártál és szedted 5 hétig már....
Igen G, teljesen igazat adok abban, hogy a 3. Héten ki kellett volna dobnom a pics.ba... Vártam a csodára, hogy hátha a 3. vagy a 4. héten lesz érezhető változás, de semmi... Abszolút nem volt nagyobb bedurranásom sem. Értékeim viszont valamennyire megváltoztatta, de kb ennyi "hasznom" volt belőle... ˝=/ Várok 4 hetet azért biztos ami biztos alapon, menni fog továbbra is a milk thistle és a NAC + egy természetes testo booster és utána elkezem életem első SARM kúráját, ami 15mg RAD + 20mg MK677 lesz 8 hétig!  ****:)))

Én azért a RAD-ból 20-30 mg ajánlanék és ajánlanék mellé valami tesztó "alapot" úgy lesz az igazi a hatás akár DHEA vagy prohormon 4-andro vagy a legjobb egy kis HCG lenne.
Köszi a tippet! Átgondolom!  ****:)))))) 4andro-ról már olvastam. Hatásos? Eléggé megoszlóak a vélemények.
Illetve DHEA-ból mennyi lenne az ajánlott mennyiség mellé?

2021. Április 16. - 21:31:29
Válasz #1780
Nem elérhető

Attila80


Köszönöm G!
Régebbi kúràimnal 100mg danabol szedtem és a màjértékeim 30-35 között mozogtak kúra közben is,a kreatinin szintem szokott magas lenni.
A kúràmat azért terveztem így ,mert nem akartam màr  100 mg felett szedni a danat,és régebben oxybol is 100 mg őt szedtem naponta,gondoltam megfelezem a dózist,és kipróbálom együtt őket( egyébként xxxbulk néven fent van a neten)Sajnos én az oxytol sose tudtam rendesen súlyt felszedni ,én inkább kemenyedek " tole,ezért is gondoltam kipróbálom együtt.A trenről meg azért tértem àt a dekàra,mert szinte minden vizet kihajt  belőlem,a szemesek ellenére.Egyebként belőle tren complexet nyomtam,sajnos npp -t nem tudtam szerezni a deka mellé ,így egy "frontloaddal" indítottam.
A 4 hét orál/4 hét ki,pont a toxikus hatás miatt terveztem,,az inzulin pedig a kedvencem,amikor kúràn vagyok mindig hasznàlom edzés előtt,azt is szintén 4hetes szünetekkel. Az inzulintól egyáltalán nem zsirosodok.

Köszönöm a válaszokat!

2021. Április 17. - 13:43:48
Válasz #1781
Nem elérhető

M.a.


Dheanal mennyire lehet realis, hogy nálunk árulják, amcsiban gyártják a cuccokat és Szlovákiában árulják, a márka neve pipingrock és 25 illetve 100mg kiszerelésben árulják és nagyon olcsón, a 100mgs 90kapszulas 7.63 euro ami kb 3000 ftnak felel meg.
Linket elsutom, remélem nem haragszanak meg nagyon az adminok miatta https://sk.m.pipingrock.com/dhea/dhea-100-mg-90-quick-release-capsules-4061, na most nem tudom mennyire lehet atveres az egesz márka, kert sook cucccuk van, kiegeszitok, vitaminok, feeherjek stb.... Sehol máshol, még phkkal foglalkozo oldalakon sem találtam dheat, azért is furcsa...

2021. Április 17. - 14:05:24
Válasz #1782
Nem elérhető

Cetlee


Tegnap én is utána jártam a témának. Pimpingrock gyártó elvileg megbízható és a Puritan's Pride-al van testvér kapcsolatban. Hamisításról fogalmam sincs, hogy hamisítják-e. Én ma adtam le a rendelésem vitaminguru.eu-n, Holland bejegyzésű cég, de szerintem a székhelye Magyar. Én a Natrol márka mellett döntöttem, mert erről találtam a legtöbb véleményt weben. 50mg/60tab kiszerelést rendeltem. Reddit Sarm fórumban olvasgatva 50mg/nap adagot ajánlanak reggel a RAD mellé. Vélemények is megoszlóak, van aki szerint nagyon jó, mert végig fenn tudta tartani a lididót a kúra alatt, van aki szerint viszont semmit nem ér. Majd kiderül hogy reagálok rá...  ****:))))))

2021. Április 17. - 15:21:19
Válasz #1783
Nem elérhető

M.a.


Nagyon izgi :D milyen árban volt, ha szabad tudni?
Erről a pipingrol en csak jót találtam angolul, a szlovákok nem igazán beszéltek róla, de kitudja, nagyon szépnek meg jónak hangzik ez így.

2021. Április 17. - 15:38:52
Válasz #1784
Nem elérhető

Cetlee


Nagyon izgi :D milyen árban volt, ha szabad tudni?
Erről a pipingrol en csak jót találtam angolul, a szlovákok nem igazán beszéltek róla, de kitudja, nagyon szépnek meg jónak hangzik ez így.
6529Ft szállítással együtt. iHerb-ről is tudsz rendelni egyébként, de nekem valahogy nem esik jól 2 hétig várni a termékekre, mert onnan Amcsiból jönne egyenesen.
Elküldtem neked a linket privátban.