2024. Április 24. - 19:36:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2020/2021 étrendek átbeszélése  (Megtekintve 5725 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2020. November 29. - 11:41:47
Megtekintve 5725 alkalommal
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Indítottam egy topikot, ahol tudnánk egymásnak segíteni az étrendekben,
akár tömegelésben vagy diétában aki elakadt, vagy csak véleményt szeretne kérni.


2020. November 29. - 12:02:32
Válasz #1
Nem elérhető

Gyuf


Én el is kezdeném az én részemet, kicsit vissza kanyarodva, nekem volt 1 próba versenyem októberbe, a diétát 92kg-ról kezdtük, verseny napján 81kg-val mérlegeltem beszáradva.
(képet gondolkozok , hogy teszek fel )
Nos a verseny után eltelt lassan 1,5hónap, és egyszerűen nem jön a tömeg vissza, pedig ugyan azt eszem, sőt többet is talán , mert amit megkívánok jelenleg azt meg is eszem
most olyan 85-86kg vagyok.
Napi kajám: 1kg csirkemell, 600g párolt zöldség, és 650g jázmin rizs (szárazon), és 2 adag fehérje, egyedül a zsírral próbálok játszani pluszba, hogy emelgetem.
Anno volt hogy majdnem 800g ch-t ettem meg naponta de akkor se történt semmi. Sokan mondták hogy biztos gyors az anyagcserém, sajna nem, napi 1x vagyok wc-n baromi ritka ha 2
Gondolkoztam már, hogy esetleg nem makrót nézek, hanem inkább kcal-t kezdek számolgatni, mert nagyjából ha csak a sima kaját nézem akkor max 3500kcal lehet, ha eszek valami "szemét kaját" akkor legyen kb 4000kcal ami nem tudom mennyire lehet sok, vagy nem sok de gondolom kevés és azért egy erps 5-5,500 kcal már lehet jó lenne.
a célom jelenleg első körben vissza menni a 90kg fölé utána karcolni a 95-100 közöttit eleve a magasságom miatt is jó lenne (185cm) illetve ha jövőre újra versenyeznék akkor nyilván min 85kg szeretnék lenni lepucolva.
 ?:-/ :-){