2024. Április 28. - 14:48:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Moderátoroknak  (Megtekintve 120967 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 01. - 12:32:02
Válasz #15
Nem elérhető

ViCtor


Evvel én is egyet értek! Erről Sztivi tehet, régen vagy 50 üzi is jöhetett, ma már csak 10:)
A rengeteg jóindulata néha kapkodáshoz vezet, aki megteheti...  ;) :D ;D

Tehát, napi 50 embernek nem tudok segíteni, napi 50 ember megy veszendőbe a rendszer miatt  :-*
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 01. - 13:30:56
Válasz #16
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Evvel én is egyet értek! Erről Sztivi tehet, régen vagy 50 üzi is jöhetett, ma már csak 10:)
A rengeteg jóindulata néha kapkodáshoz vezet, aki megteheti...  ;) :D ;D

Tehát, napi 50 embernek nem tudok segíteni, napi 50 ember megy veszendőbe a rendszer miatt  :-*
:-\

Úgy tűnik ez a panaszkodások hónapja...

Életemben nem mentem még az admin azon részére ahol ezt kell beállítani...mivel nem is tudom hol kell beállítani.

Az óránként küldhető üzik számát múltkor megemeltük...most meg ez a baj...majd utána járok... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 01. - 13:41:29
Válasz #17
Nem elérhető

ViCtor


Akarod vagy nem akarod, a többi csak....  :-*
jólvan sztivi, ne vedd a szívedre. oks? ;)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 23:33:04
Válasz #18
Nem elérhető

Bubee




Javasolnám eme szmájlit felvételre!  ;D Nagyon tetszik  ;D  8-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 23:34:01
Válasz #19
Nem elérhető

ViCtor


GratBubi a master minősítésedhez,  /:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 23:36:14
Válasz #20
Nem elérhető

Bubee


GratBubi a master minősítésedhez,  /:-)

Köszönöm  ????... ;D Bár nem ma történt az előléptetésem  ::) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 23:39:28
Válasz #21
Nem elérhető

ViCtor


ez már ilyen Diamond Generál tábornoki szint.  d:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 23:43:36
Válasz #22
Nem elérhető

Bubee


ez már ilyen Diamond Generál tábornoki szint.  d:)

    :-!!!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 23:49:10
Válasz #23
Nem elérhető

ViCtor


Médzsör Glory Bubi, kérek engedélyt  /:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 11. - 19:54:27
Válasz #24
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Csak ideteszek egy fura üzenetet az egyik fórumozónknak, aki berta.balazs néven volt regisztrálva, és kérte, hogy változtassuk meg pár adatát. Viszont a változtatások közben az történt, hogy mostantól a régi jelszavával nem tud belépni. Remélem olvassa ezt az üzenetet...

Szóval, ha olvasod ezt az üzenetet és nem kaptad volna meg az infót, akkor értesítenélek ezúton, hogy a berta.balazs(kukac)freemail.hu email címedre ment a változtatások infója, amivel újra be tudsz lépni a fórumba. További infóért írj a forum(kukac)bodybuilding.hu emailre, ha bármi probléma lenne a belépéssel.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 06. - 15:30:37
Válasz #25

csudri

Vendég
Szeretném megkérni a moderátort, hogy Jana Superdrol topikjába belinkelt képemet vegye ki, mert nem hiszem, hogy bármilyen joga lenne rólam képet berakni bárkinek is! Ha akarok majd én rakok be, nem hiszem, hogy ez normális viselkedés és a személyiségi jogaimat is sérti!

Előre is köszönöm!

2008. Február 06. - 15:40:09
Válasz #26
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szeretném megkérni a moderátort, hogy Jana Superdrol topikjába belinkelt képemet vegye ki, mert nem hiszem, hogy bármilyen joga lenne rólam képet berakni bárkinek is! Ha akarok majd én rakok be, nem hiszem, hogy ez normális viselkedés és a személyiségi jogaimat is sérti!

Előre is köszönöm!
Megvizsgáljuk ezt a roppant fontos ügyet...

Majd értesítjük.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 06. - 15:42:54
Válasz #27
Nem elérhető

hopika


Szeretném megkérni a moderátort, hogy Jana Superdrol topikjába belinkelt képemet vegye ki, mert nem hiszem, hogy bármilyen joga lenne rólam képet berakni bárkinek is! Ha akarok majd én rakok be, nem hiszem, hogy ez normális viselkedés és a személyiségi jogaimat is sérti!

Előre is köszönöm!
Megvizsgáljuk ezt a roppant fontos ügyet...

Majd értesítjük.

Kedves Namat Úr!

A topikomban tévesen szerepel a hasam körül a fotókon látható zsír mennyisége,így kérném azt Photoshoppal eltűntetni szíveskedjen!
Előre is köszönöm segítségét!

T. @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 06. - 15:54:16
Válasz #28
Nem elérhető

shp


Kellő komolyságot Uraim!

2008. Február 06. - 16:26:31
Válasz #29
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szeretném megkérni a moderátort, hogy Jana Superdrol topikjába belinkelt képemet vegye ki, mert nem hiszem, hogy bármilyen joga lenne rólam képet berakni bárkinek is! Ha akarok majd én rakok be, nem hiszem, hogy ez normális viselkedés és a személyiségi jogaimat is sérti!

Előre is köszönöm!
Kedves csudri!

Az Ön által előterjesztett ügyet alaposan átvizsgáltuk és megállapítottuk, hogy Ön kezdte az ellenségeskedést és a feszültségkeltést, így a leközölt (egyébként igen jól sikerült) fotójával kapcsolatos kérelmét nem tudjuk elfogadni. A leközölt kép egyébként is bárki által hozzáférhető, hisz egy nyilvános adatbankban saját maga tette elérhetővé, így természetesen már régóta szerepel a titkosszolgálati nyilvántartásunkban is, ismerettségi köre alapján (is) bármikor lekövethető általunk bármilyen jellegű ténykedése.

A fórumon további üzenetet csak akkor engedünk be az Ön azonosítójáról, ha az egy bizonyos minőségi, erkölcsi és magatartásbeli szintet elér vagy meghalad.

Illetve feloldhatjuk a moderációját, ezesetben 1000000 svájci frank pénzbüntetést kell fizetnie vagy 365 nap (megszakítás nélküli) közmunkára kötelezzük.

Döntésünk jogerős, fellebezésnek helye nincs, az üggyel a továbbiakban nem kívánunk foglalkozni az adófizetők pénzét tékozolva.


Remélünk tanult az esetből és a jövőben ez jobb belátásra fogja bírni az esetlegesen kialakuló hasonló szituációkban.


További jó sültcsirke (100 g protein / 100 g) fogyasztást, jó edzést és jó egészséget kívánunk Önnek!



Tisztelettel:


IFM

International Federation Of Moderators
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."