2024. Április 18. - 14:03:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A testépítéssel kapcsolatos hasznos könyvek és linkek!!  (Megtekintve 19944 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 23. - 19:04:25
Válasz #15
Nem elérhető

Johnnyx


Innen: http://www.bsnonline.net/products/index.php le lehet tölteni Fall 2007 Catalog-ot, a termékek bemutatása mellett nagyon hasznos cikkek vannak benne.
Egyetek zabot!

2008. Január 23. - 19:15:06
Válasz #16
Nem elérhető

Bubee


Innen: http://www.bsnonline.net/products/index.php le lehet tölteni Fall 2007 Catalog-ot, a termékek bemutatása mellett nagyon hasznos cikkek vannak benne.

Ez tényleg nagyon állat! I love BSN  <3!  :P ;D  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 30. - 18:55:27
Válasz #17
Nem elérhető

Lalika85


Van egy új könyvem.... Anita Bean - Erősítő edzés
Most az edzést kezdem el tanulmányozni jobban....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 30. - 21:21:33
Válasz #18
Nem elérhető

Seth


Anita Bean nevét nemrég felfedeztem az új McDonaldsos kiskönyv elején, mint alkotó, és támogató személyiséget...  hm, hm  :-/-(-: (mellékesen a neve mellé Bsc három betű volt biggyeszteve... nem az Msc...) Eddig sem voltam nagy rajongója, de most valahogy, méginkább elment a kedvem tőle... persze ez egy vélemény  0o0o0

2008. Január 31. - 19:51:20
Válasz #19
Nem elérhető

Lalika85


 @-o   pedig tőle szereztem a tudásom nagy részét.......
Tetszik ez a könyv is....
(persze az én szintem nem hasonlít Seth-hez  :-){
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 28. - 15:56:44
Válasz #20
Nem elérhető

miki_nrg


Még áltsulis koromban edzegettem 2évet akkor szereztem egy könyvet és most 10év után előkerült a padlásról és ujra kiolvastam!
ROBERT KENNEDY - TÖBB IZMOT Az izomtömeg növelése a címe
a könyv 83-as kiadású (pont mikor születtem  o:) ) és van pár dolog amiben azóta sokat változott a "tudomány".
Pl napi fehérjebevitelnek 70g-ot ad meg!

2008. Március 21. - 13:00:08
Válasz #21
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv midnenkinek!
Szívesen megvenném az X-Files 2003 c könyvet és Joe Weider Testépítés Bibliáját,de már sehol se kapni,pedig alaposan körülnéztem és internetes könyvesboltokban is böngésztem.Néztem az interneten ,hogy hátha le lehet tölteni valahonnan ebook formájában valamelyik könyvet de én nem találtam sehol.Ha valaki esteleg rábukkana feldobhatná a linket.
Egyébként nem tudom,hogy már elkelt e a Joe weider könyved,de ha összefutnánk valamilyen rendezvényen akkor én szívesen megvenném.Sajnos Békéscsaba elég messze van nekem,de bízom benne hogy majd úgyis alálkozunk valamilyen rendezvényen.

2011. Február 14. - 16:33:02
Válasz #22
Nem elérhető

angela1221


Sziasztok! Nemrég jelent meg egy könyv, a szerzője 19 évet töltött olyan helyeken, mint a San Quentin, az Angola vagy a Marion börtön. Félős és nyeszlett srácként lépte át a börtön kapuját és a föld egyik legerősebb embereként szabadult onnan. A fegyencedzés technikáit bemutató könyve, a Fegyencedzés mindenkinek hasznára válhat, aki igazi erőre vágyik.

2021. Január 13. - 17:54:26
Válasz #23
Nem elérhető

apizoli


Sziasztok!
X-file 2003-as konyvet keresem online formaban!
Esetleg valaki tudna ebben segiteni?
Koszonom!

2021. Január 19. - 23:18:08
Válasz #24
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
X-file 2003-as konyvet keresem online formaban!
Esetleg valaki tudna ebben segiteni?
Koszonom!

Minel? Tele van bullsittel és hoaxal.