2024. Május 16. - 08:47:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Up my mass 2008 avagy Tömcsinövcsi Bubi módra  (Megtekintve 17501 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 04. - 20:29:20
Válasz #30
Nem elérhető

Bubee


2008.03.04

Intenzitás: 110%
Erő: 110%
Kedv: 150%
Vérbőség: 80-85%

Gyakorlatok:

Kétkezes bicepsz állva: bemelegítés rúddal, 15x30, 15x30, 12x40, 8x50, 7x50, 7x50, 10x30, 10x30
(A két utolsó sorozatot úgy csináltam h a felkarom teljesen vízszintes helyzetbe hozom a felső holtponton, így a bicepsz maximálisan összepréselődik. Próbáljátok ki utolsó, rádurrantó sorozatként. Sztem állat. Plusz némelyik sorozat után két 10 kilós egykezessel még csinálok pár beforgatást.)

Kalapács: 10x20/kar, 10x25/kar, 10x20/kar + kis súllyal beforgatás
Koncentrált bicepsz ülve: 2x15x10
Kötél: 4 sorozat 12-15 ismétléssel
Lenyomás: 4x12x25
Koponyatörő: rúd + 10 kg x 15, + 16 x 10, + 16 x 10, + 10 x 15
Nyújtás fejfölé: 3x10x12 + 3x10x8

Megjegyzés:

Érezhetően erősödök és telítődöm. Kezd elmúlni az alacsony ch miatti "remegés" és gyengeség. Nagyon jó volt a mai edzés, a tricepszem egész faszán telítődött vérrel, a bicepszemnek még kell egy kis idő mire észhez tér. Érdekes lesz az a tény h 70 pár kilósan ugyanolyan erős leszek mint 100 kilósan voltam. Durva lenne ha most meg tudnám nyomni a 160at meg felrántani 200-210-et, guggolni 200at  ;D Azért lenne különbség. Na mind1. Mindennek eljön a maga ideje  ;) Én türelmes vagyok.

Arról meg nem is beszélek h ahhoz képest h a karom közel 7 centivel kisebb, szinte semmilyen különbség nem látható. Ráadásul az after része laposan készült. Ma kíváncsiságból gyorsan lemértem a karom. Egy centivel nagyobb. Nem csodálom mondjuk  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 06. - 21:52:40
Válasz #31
Nem elérhető

Bubee


2008.03.06

Edzés: Hát
Intenzitás: 100%
Erő: 100%
Kedv: 100%
Vérbőség: 80%

Gyakorlatok:

Húzódzkodás: 4-5 sorozat bemelegítéssel együtt, 10-15 ismétlés saját testsúllyal
Lehúzás csigán mellhez standard és fordított fogással: 4-5 sorozat 37,5 - 52,5 kg-val
Felhúzás: 20x20, 15x60, 10x100, 6x120, 6x140
Evezés fordított fogással: 15x50, 15x60, 15x60, 15x60
Áthúzás: 25 kg-val 10 ismétlés

Megjegyzés:

None.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 07. - 00:19:30
Válasz #32
Nem elérhető

Beda


Látom előnyben tartod a nagy sorozatokat.Ez csak a kezdetben van így,vagy marad?
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Március 07. - 11:00:37
Válasz #33
Nem elérhető

Bubee


Látom előnyben tartod a nagy sorozatokat.Ez csak a kezdetben van így,vagy marad?

Hali!

Nem felejtettelek el ám. Láttam msnen kérdeztél. Vasárnap megbeszéljük, ok?

Más:


Sajnos a mai edzést el kell hanyagoljam, mert úgy érzem valami nem stimmel velem. Mintha kezdődő betegség jeleit érezném, szóval jobbnak látom a pihenés beiktatását. Arra is gondoltam h közelgő túledzettség is lehet az oka. A tegnap edzés, főleg a felhúzás eléggé megerőltető volt és este kicsit furán éreztem magam. Ma meg... Lázas ugyan nem vagyok, de túl jól se vok. Lehet kicsit sok volt ez a 6 hónap + a mostani azonnali durvulás. Remélem a hétvégén rendbe jövök.

Szal megyek haza pihenni...

Mindenkinek jó hétvégét!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 07. - 11:13:00
Válasz #34
Nem elérhető

Ren


Jóbbulást Bubee!
És sok pihenést! ;)

2008. Március 07. - 11:42:07
Válasz #35
Nem elérhető

Bubee


Jóbbulást Bubee!
És sok pihenést! ;)

Köszi Ren!  :-){ Add át üdvözletem Stimpynek légyszives  ::)  >:D  --)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 07. - 14:40:57
Válasz #36
Nem elérhető

Ren


Jóbbulást Bubee!
És sok pihenést! ;)

Köszi Ren!  :-){ Add át üdvözletem Stimpynek légyszives  ::)  >:D  --)  ;D


Heee??  ?:-/

2008. Március 07. - 14:45:47
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Március 07. - 14:52:42
Válasz #38
Nem elérhető

Ren



2008. Március 09. - 15:18:54
Válasz #39
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 10. - 03:09:04
Válasz #40
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Azt eddig is tudtam (láttam), hogy komoly önértékelési problémákkal küzdő, frusztrált, nulla önkontrollal rendelkező, magadat tévedhetetlenül okosnak gondoló egyén vagy...na de kit érdekel ez...az internet tele van ilyenekkel...nálad sokkal reménytelenebb embereket sem szoktam basztatni a neten. Semmi értelme nem lenne.

Viszont, hogy ilyen undorítóan kétszínű is vagy...ez új!  :-O :-)! ;D

http://www.2shared.com/file/2964115/f3e9b2c8/Bubika.html


Remélem a továbbiakban is haladsz tovább előre az általad kijelölt úton...de...nem zaklatsz sem engem, sem a Johnny-t, sem Efit-et a hülyébbnél hülyébb kérdéseiddel.


Köszönjük!  8-)


Igaz, szükség van az ilyenekre mint Te. Egyrészt az embereknek mindig kellenek a bajkeverő, szájhős Jockey Ewing-ok, másrészt így mindig van kiken röhögni amikor kilépnek a színpadra... ::)

OK, lefogytál. Katinka is lefogyott az egykori Romantic-ból. Ő sem lett szálkás, Te sem. 1-1.


További jó "tömegnövcsit" (használ ilyen szavakat egy férfi?  :-\)!

One more thing: Bubee, always stay positive! Always! 


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 10. - 06:47:31
Válasz #41
Nem elérhető

Bubee


Kedves Pisti!

Köszönöm h feltártad legmélyebb titkaimat. Egyébként sejtettem h a Csudris ügy után mélyen bele fogsz te vagy bárki más mélyedni a PH történetében. Szóval valamilyen szinten számítottam erre.

Ezzel kapcsolatban a legfontosabb dolog: NEM tagadom amit írtam - bár lehet le tudnám -, mert nem akarom, meg nem is lenne szép, bármilyen kétszínű vagyok is.

Ja és ha már itt tartunk, eléggé úgy néz ki nem csak én vagyok az. De ebbe ne menjünk bele mert rólam van most szó ugyebár.

Nos, amit írtam annak megvolt az oka. Nem egyszer, nem százszor jól felhúzott egy-két dolog, hiszen kit ne húzott volna fel. Tudod Pisti, vannak ám többen is hozzám hasonlóan, akik ugyanazt gondolják ugyanazokról a dolgokról, csak nem írják le. Ez volt az én hibám is sajnos. Minek is hívják ezt? Nemtom... A lényeg h mivel nem csak én gondolom így, ezért lehet van vmi alapja a dolgoknak. De ez most nem lényeg.

A lényeg az h volt az az "időszakom" amikor pontosan olyan véleményen voltam mint amiket írtam ott. Aztán volt egy nagyobb "incidens" miután teljesen megértettem h mi miért történik. Na onnantól kezdve teljesen máshogy látok mindent... Zavartan az ember írhat meggondolatlan dolgokat, valószínüleg ez volt velem is. Vagy mégse? Lehet nem is én írtam azokat? Lehet skizo vok...

Tudod Pisti, rá kellett jönnöm h egyik oldal se szent, ha lehet oldalakról beszélni. Az egyikkel nem lehet együtt élni, a másikkal lehet, DE csak azután miután rájön az ember h mi történik és mindez miért van úgy. Egyébként direkt nem írok semmi konkrétumot, mert felesleges. Meg mondhatnék tulképpen bármit, magyarázkodhatnék, de nem teszem.

Egyébként h milyen ember vagyok valójában azt itt nehéz eldönteni neten keresztül. Én fenntartom azt nem vagyok kétszínű - annak ellenére h majd ez jön le mindenkinek - illetve ha az is vagyok, akkor nem félek mert vannak nálam, ezt a "szakmát" komolyabban űzők is, csak róluk nem tud senki semmit. Azt h milyen ember vagyok, azoktól kell inkább megkérdezni akik ismernek is...

Na, én csak ennyit szerettem volna írni. Köszönöm h eddig részt vehettem a fórum működésében, minden jót kívánok neked is meg a többieknek. Ezek után úgy érzem az a fair, ha "kilépek". Főleg h ezek után már nem fognak emberszámba venni.

Ja és elnézést kérem azzal kapcsolatban amit rád írtam, valóban túlment egy határon. De ami történt megtörtént és a lényegét továbbra is úgy gondolom, a vulgáris dolgokat levéve belőle.

Na, nekem ennyi lenne a véleményem. Ja és a "Tömcsinövcsi" a poén része a dolognak, és sejtettem h nem mindenkinek fog leesni. De úgy néz ki tényleg skizo vagyok vagy vmi hasonló...

Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 10. - 12:36:45
Válasz #42
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Aha.

Egyáltalán nem kell kilépned, én aztán nem vagyok kitiltós típus. Meg egyébként is én nem úgy olvastam az írásaidat, hogy " Te rohadt szemét", hanem úgy hogy "jajj, de kis buta ez a Bubi". Mielőtt félreértetted volna. Fogalmad sincs, hogy mekkora szarságok vannak csak a magyar bodybuilding-ben, arról meg soha nem is lesz fogalmad, hogy a profi bodybuildingben milyen undorító dolgok vannak. Te meg...fikázol egy Lalikát, Victort, tomit, Kolarovszki Zolit, Lindát, Berkest, és még engem is (és még ki tudja kiket)...mert Neked épp olyan kedved van... Közülük senki nem bántott téged, én meg még segíteni is próbáltam...

Na mindegy, ennyire értelmetlen dolgokra már tényleg nincs időm.


 o--O
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 10. - 13:38:24
Válasz #43
Nem elérhető

Bubee


Aha.

Egyáltalán nem kell kilépned, én aztán nem vagyok kitiltós típus. Meg egyébként is én nem úgy olvastam az írásaidat, hogy " Te rohadt szemét", hanem úgy hogy "jajj, de kis buta ez a Bubi". Mielőtt félreértetted volna. Fogalmad sincs, hogy mekkora szarságok vannak csak a magyar bodybuilding-ben, arról meg soha nem is lesz fogalmad, hogy a profi bodybuildingben milyen undorító dolgok vannak. Te meg...fikázol egy Lalikát, Victort, tomit, Kolarovszki Zolit, Lindát, Berkest, és még engem is (és még ki tudja kiket)...mert Neked épp olyan kedved van... Közülük senki nem bántott téged, én meg még segíteni is próbáltam...

Na mindegy, ennyire értelmetlen dolgokra már tényleg nincs időm.

 o--O

Tudom h nem vagy kitiltós típus, amit értékelek is.

Igazad van. Fogalmam sincs h mi folyik itt. Sokszor feltettem már magamnak a kérdést: vajon jobb -e a tudatlanság? Vagy az a jobb ha megtudom mi folyik a háttérben? Mostanra már az utóbbit választanám. Sokszor jobb tudatlannak lenni, mint látni az "igazságot". Itt is ez van. Igaz itt nincs igazság. Egy kicsit talán már jobban belelátok - sajnos - a dolgokba, mint mások, de nem annyira mint te. Fogalmad sincs h mennyire össze voltam sokszor zavarodva h most ki mit és miért csinál, kinek van igaza, ki hazudik stb.

Itt nem lehet mindenkivel jóban lenni, ezt is megtanultam. És én úgymond választottam is magamnak "pártot". Azonban voltak elég irritáló dolgok. Tudod, egy ideig máshová "tartoztam" ahol egyfajta viselkedés volt a módi, amit önkéntelenül is átvettem és mindenki más aki oda tartozik átvesz. Ezt nem azért mondom mert ez mentség, de köze van a dolgokhoz. Egy olyan emberre  néztem fel, akinek a modora és stílusa hagy némi kívánnivalót maga után. Kiderült h ez az ember nem az, akinek mutatja magát. Majd idővel mindenki rájön, ahogyan pár, mostmár ide tartozó ember is rájött.

Szóval megszokva annak a társaságnak a stílusát, jöttem ide. Beismerem h sokszor túlságosan is beszóltam bizonyos illetőknek, ez igaz, nem tagadom. Viszont sokszor jogos volt a felháborodásom, amit nem csak én láttam úgy ahogy. Ez az eset pl Tomival volt. Én olyan ember vagyok aki nem tud bizonyos dolgok felett szemet hunyni, igaz mára - mivel másképpen látom a helyzetet - megtanultam ezt is. Egyébként akinek anno beszóltam - nevezzük nevén: Lalika -, mostanára másképpen viszonyulok hozzá. Remélem ő is hozzám. Egyébként ezúton is elnézést kérek tőle a stílusért. A tartalomért én úgy érzem nem kell elnézést kérnem, csupán a modor miatt. Victor és K.Zoli egy másik eset, de ezt is megértettem. Egyre viszont én nem emlékszem: Berkes Lacira. Nem tudom, hol és mikor szóltam róla bármi rosszat...

Veled kapcsolatban csak annyit h mivel olvastad amit írtam rólad, ezért gondolom különösebb magyarázatra nem szorul a dolog. Csupán annyit jegyeznék meg h aláírom h kell ego a sporthoz, de te is ugyanolyan ember vagy mint mindenki más, és az ego nem jogosít fel mindenre. Nem bújhatsz amögé h IFBB profi vagy. Volt egy bizonyos hiba amit nem láttam h beismertél volna. Én tisztellek azért amit elértél és tisztelem a céljaidat, remélem el is éred őket. Mindenkinek ezt mondtam ha szóba kerültél. Azonban illene néha beismerni a hibáidat és másként viszonyulni az emberekhez. Nem csak nekem van mit tanulnom hanem neked is. Remélem elég őszinte voltam. Egyébként meg no offense. Abszolút.

És valóban, senki nem bántott engem azok közül akiket írtál, kivétel ezalól mondjuk Tomi és a te eseted. De ez se megbántás volt, csupán szarul esett és kész. Vagy például az is kurva szarul esett amikor Linda kissé leoltott a boltban tavaly nyáron h miért mentem oda ...... Attack-os pólóba. Itt is lehetne pro és kontrát felhozni, de összességében semmi szükség nem lett volna arra. Ezt mi megbeszéltük utána privát úton, igaz különösebb egyetértés nem született ha jól emlékszem. Meg nem sértődtem, mert nem vagyok könnyen sértődős típus, viszont azért az ilyen dolgok sztem másnak is szarul esnének. Valamint vannak olyan emberek akik hangot adnak a véleményüknek, igaz ez nem mindig jó.

Visszatérve: szóval volt egy bizonyos modor, ami azóta már elhalványult, mert saját magam is rájöttem h nem jó. Nem csak azért mert itt más a módi, hanem vannak egyéb okai is. A Prohardver fórumon lévő társaság pedig már-már családias hangulatú. Ott mindenki megírta a véleményét, mindkét oldalról. Jó volt, mert úgymond el volt dugva, így mindenki leírhatta az őszinte véleményét. Lehet h jobb lett volna ha ide írom a saját, őszinte véleményem - bár a te esetedben meg is tettem finom formában, sőt más esetben is megtettem, igaz kissé retardált stílusban -, mert akkor most nem lenne az h kétszínű vagyok. Van amit nem tartottam jónak arra h itt írjak le, ennek is megvan az oka.

Még valami: én sejtem azt h bizonyos dolgokkal te is úgy vagy mint én, csak bizonyos oknál fogva nem teszed meg, amit én. Ennek is oka van. Ezt is teljesen megértettem és bizonyos szintig el is fogadom már. Tudom ez nem jelent semmit. A másik dolog: én meg még segíteni is próbáltam... Mivel is? Azzal h utaltál arra h maradjak csendben? Sztem nagyobb segítség lett volna ha írsz egy üzenetet h "Te, figyelj Bubi, ezt nem kéne, megmondom miért..." És ha megértem akkor már teljesen más a helyzet, érted? Na mind1. Kissé bonyolult a dolog... Ha látod h van egy buta kis bubi és a tudatlansága miatt rosszul lát bizonyos dolgokat, akkor legyél olyan kedves és világosítsd fel, de megfelelő módon.

Nah, asszem h nagyjából leírtam amit akartam. Egyébiránt pedig "ennyire értelmetlen" dolgokkal nem árt ha foglalkozol, még akkor is ha jelentéktelen személyről van szó. Sok kicsit sokra megy, tudod.

Végszóként pedig szeretnék elnézést kérni attól akit jogtalanul megbántottam a stílusommal. Attól pedig nem kérek elnézést, aki engem "becsmérelt". Mind stílusilag mind tartalmilag továbbra is tartom a véleményem.

Erre elfelejtettem reagálni:

Remélem a továbbiakban is haladsz tovább előre az általad kijelölt úton...de...nem zaklatsz sem engem, sem a Johnny-t, sem Efit-et a hülyébbnél hülyébb kérdéseiddel.

Ad1: hadd döntsék el ők, h fogalkoznak -e velem vagy se. A magad nevében beszélj, még akkor is ha egy csapatban vagytok.
Ad2: azért annyira hülye kérdésekkel nem szoktam a szakértőkhöz fordulni, pláne nem ZAKLATNI őket.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 10. - 14:48:22
Válasz #44
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Nos Bubi!

Köszönöm a kedves mondatokat velem kapcsolatban a másik fórumon  Łł= igazán kedves tőled  Łł=.
De ne aggódj abszolút nem okoztál csalódást nekünk magaddal kapcsolatban, már rég tiszta volt,hogy te egy olyan típusú ember vagy aki tele van ön értékelési zavarokkal és frusztrációval...(utóbbi ugye nem is hiába) .

Nekem a többi fórumozó társammal szemben annyi előnyöm van, hogy volt szerencsém már élőben is "élvezni" pár percig a társaságodat.
Talán pont ez alapozta meg az irántam érzett súlyos gyűlöletedet  ;D amit aztán egy másik fórumon fikázás formájában fejtetted ki, mivel ahhoz túl gyáva voltál, hogy személyesen vagy akár utólag a fórumon elmond a nem tetszésedet.
Sőt te ezzel ellentétben még kedves privát üzeneteket is küldtél nekem...öööö most akkor hol is van a Bubi féle nagy őszinteség? ::)

Hogy a fórumozók is értsék arról volt szó,hogy bejöttél még a nyáron az Extremefitben a szálkásító stack-edet átvenn amikor én egy apró viccnek szánt megjegyzéssel illettelek ,jobban mondva csak az öltözékedet ,mert én téged nem kritizáltalak veled ellentétben ,pedig ha valaki akkor én megtehetném!
Majd még egy Bodybuilding.hu -s pólós is kaptál ajándékba.

Íme pár sor a leveleidből: (lássuk a csupa szív, kedves és mindig őszinte Bubikát  :-)! )

Nekem a legfontosabb az hogy a Zoli tudja nagyjából milyen ember vagyok és tudja hogy állok a dolgokhoz és hogy megbízható vagyok. Ugyanez igaz Sztípity Robi esetében is, aki hasonló kaliberű ember mint a Zoli (ráadásul ő a legpártatlanabb). Nagyon rendes és segítőkész, valamint nagyon jó ember és mindketten nagyon bölcsek is sztem. Nekem az a legfontosabb hogy ők lássák hogy én is jó ember vagyok és senkinek nem akarok ártani, attól függetlenül hogy mindkét helyen jelen vagyok. Ez a lényeg.

Nem is zavarlak tovább, ez lenne az ŐSZINTE véleményem és remélem nem bántalak meg vele mert nem az a szándékom, csak rosszul esett hogy leorroltál a póló miatt.

És nagyon szépen köszönöm a kiszolgálást és a pólót amit kaptam tőled.

Üdvözlettel és tisztelettel

Bubi
(Attila)


Valóban nem ismerlek, de te se engem, vagyis nem tudod h az ilyen dolgok eléggé érzékenyen érintenek  Na mind1, remélem ezen nem veszünk össze  Csak jobb az ilyeneket tisztázni, mert utálom a félreértéseket és az abból kialakuló esetleges "kapcsolat-romlást".

Na, nem kívánom ragozni tovább. A lényeg h akkor mindenki ért mindenkit  

Köszönöm a jókívánságokat, remélem sok segítséggel lesznek a kiegészítők az első diétám alatt. Neked pedig jó utat kívánok és remélem jó eredménnyel fog az Urad szerepelni az Óperencián is túl   Add át neki üdvözletem.

Vigyázz magadra a hosszú út alatt  

Üdv

Bubi


Szóval érdekes ez....nem tudom a te kicsi agyadban hogyan zajlanak le a dolgok ,de én nem bántottalak meg téged soha semmivel /még ha te ezt annak is vetted/ és nem kritizáltalak még csak a topicodba sem írtam be építő kritikát pedig napokig gépelhettem volna....!!!
Ezért nem értem csak, hogy velem mi volt a bajod  ::) hiszen az egyértelmű, hogy a Steve-re az említett okok miatt voltál megsértődve ...illetve ami ugye pofon egyszerű képlet :számodra is nagyon fontos a testépítés, de mivel tisztában vagy vele, hogy te soha nem fogsz úgy kinézni mint ő ezért a kicsinyke érzékeny lelked mélyén emiatt már alapból utálod.

További kérdés még, hogy Berkes Lacit és a többi fórumozót miért illeted kritikával?
Talán ,mert bánt, hogy nálad népszerűbbek a topicjaik?
Azt meg látom végképp nem bírod elviselni ,ha valakit kedvelünk is mint a Victort .
Pedig képzeld nem tett érte semmit ,hogy "bevágódjon" nálunk csupán önmagát adta és ez  pont elég volt ! Tudod vannak a világon normális emberek is , mint kiderült te nem gyarapítod ezek táborát!

Lalika is többször megfordult már az Extremefitben és, ha valamivel nem értettem egyet (mint pl az E. Max szedése a táncos célok érdekében) neki is elmondtam és meghallagatta, majd egyből elmondta az álláspontját amit végig halgattam és elfogadtam, hisz neki ez a célja és azon voltam, hogy segítsek benne.
Egyesek inkább csendben maradnak aztán kimennek az üzletből majd más fórumokon kritizálnak ,pedig igazából oktalanul.
Hát ez is egy megoldás....de ne haragudj én ezt nem tudom felfogni megérteni és megbocsájtani sem !!! Az nem mentség, hogy ideges voltál...vagy akár skizofrén !

Sajnállak hogy nem rendelkezel olyan genetikai adottságokkal ,hogy egyes termékek ugyanolyan pozitív változást okozannak rajtad mint rajtam ,de ez akkor is egy kicsit sok amikkel rágalmaztál, hiszen Extremefit-től függetlenül eddig bárki megvásárolta az ajánlásommal mindenki ugyanezekkel a szavakkal illette az Orastant illetve a Nano Vapor-t is amikor jött a 2.dobozért. @:-)

Szerinted viszont:
 
"De a fórumon történt legnagyobb ingyenreklám és termékfuttatás ez volt eddig"
"A másik kedvenc tesztelőm, Ms. Olympia, azaz Varga Linda"

Én inkább nem fejtem ki a véleményemet a több mint fél év alatt elért eredményeidről, ami ugye nincs.....Keressük a kockát Bubival, csak nem találjuk... úgyhogy inkább legyen Tömegnövcsi  ;D ;D ;D.

Na mindegy ne szaporútsuk  tovább a szót, viszont én veled ellentétben őszinte leszek és kinyilvánítom a véleményemet :
Bennem a következő folyamatok fognak lezajlani ezek után, ha meglátlak az online felhasználók között : :---- !!!

Persze ez csak az én véleményem!!!

Minden jót ,remélem sikerül a jövőben majd jobb emberré válnod!