2024. Május 21. - 09:20:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Para-Anabolic Test by Jordan  (Megtekintve 53809 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 17. - 18:42:55
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Július 17. - 18:52:56
Válasz #46
Nem elérhető

Jordan


Ilyen ez a filmes szakma!  8)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 17. - 19:00:45
Válasz #47
Nem elérhető

Jordan


Na végre egy kép Jordan  ;D
Valami fókuszáltabb is jöhet  :D

 :D :D :D

Mindjárt, csak a barátnőm kissebbíti a képeket, asszem... !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 17. - 19:33:17
Válasz #48
Nem elérhető

George


Na végre egy kép Jordan  ;D
Valami fókuszáltabb is jöhet  :D

 :D :D :D

Mindjárt, csak a barátnőm kissebbíti a képeket, asszem... !+"%
Aztán nehogy ne legyen meg az átjátszó kábel >:D

2008. Július 17. - 22:00:45
Válasz #49
Nem elérhető

Jordan


Szeva Jordan!
Jó vastagok azok csöcsök és betyár súlyokkal dolgozol, toljad keményen!  :-){  =/+'  :-/-  :-!  @:-)  ;-oo-;
Peace
Menő!
Köszönöm szépen.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 17. - 22:02:05
Válasz #50
Nem elérhető

Jordan


Na végre egy kép Jordan  ;D
Valami fókuszáltabb is jöhet  :D

 :D :D :D

Mindjárt, csak a barátnőm kissebbíti a képeket, asszem... !+"%
Aztán nehogy ne legyen meg az átjátszó kábel >:D

Nem-nem.  ;D
Már rajta vagyok!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 17. - 22:04:16
Válasz #51
Nem elérhető

Cressler


Nah végig olvastam a topikot  8-)
200-ba hatot húzni az nem gyenge  :-)!

Sok sikert a teszthez!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 18. - 18:44:00
Válasz #52
Nem elérhető

Jordan


Na próbáltam berakni képeket, de a server nem enegedi, majd talán este Bécóval kezdünk vele valamit.  :-\
Addig leírom mai edzésem, ami kar volt!

Tricepsz:

1. Lenyomás csigán                 3x15-15-15 (95-95-95 kg)

2. Tolódzkodás                       3x15-12-11 (20-30-40kg)

3. Szüknyomás                       3x10-10-12 (100-100-100 kg)

4. Nyújtás fej felett
    egykezessel                       3x15-15-15 (50-50-50 kg)

Bicepsz:

5. Állva rúddal                        3x15-12-10 (40-50-60 kg)

6. Kalapács állva                     3x15-12-10 (22/22-26/26-30/30 kg)

Este képekkel jelentkezem, hallod Bécó?  :D :D :D
Addig is csöjst!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 18. - 18:46:27
Válasz #53
Nem elérhető

Jordan



200-ba hatot húzni az nem gyenge  :-)!

Sok sikert a teszthez!

Nem rossz, de a jó az nem ilyen!  :D
Amúgy köszönöm!  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 19. - 01:28:46
Válasz #54

B1ll4

Vendég
Nah ezt a topicot is én vezetem ezentúl úgy látom már ... csak vicc , Jordan él , virul !

A képeire annyit tudnék mondani : Jordan , hogy a picsába lehetsz ennyire tele ?  ;D ;)

2008. Július 19. - 10:23:51
Válasz #55
Nem elérhető

Jordan


Csöjst!

Most Togher-ből jelentkezem, dolgozom....  :'(
Hát igen, ez a hétvége nem éppen a regenerálódásról fog szólni. Tegnap este 21:00-től 03:00-ig discoban voltam, reggel 08:00-tól 20:00-ig Togher-ben őrködöm, este 21:00-től 03:00-ig disco, reggel 08:00-tól 20:00-ig Bishopstown Shopping Centre, este megint disco...... ;D ;D ;D
Utánna legközelebb "csak" hétfőn kell mennem, Glanmire-be 20:00-tól, reggel 08:00-ig.
Na de van az a mondás, hogy aki kúrvának áll, az tartsa a farát, így nem is panaszkodom tovább!  ;)

Amiért végülis elkezdtem írni, az az, hogy ma végre elkezdtem a Mass Fx-et!  @:-)
Napi 4 szemet adok elő, elosztva egész napra, jövőhét szombaton csatlakozik hozzá 3-AD haverja, abból napi 2x2 szemet nyomatok majd, a második kajával az első kettőt, majd 8 órával később a második adagot.
Mivel még csak most csúszott le, hatásáról inkább csak később írok majd, ha nem gond!  :D ;)
Egyenlőre annyi, hogy valószínüleg a tudat hogy valami "jó" van a szervezetemben játszik velem, és azon gondolkodom hogy csinálok gyorsan pár négyütemü fekvőtámaszt, csak ne lennék kissé fáradtt.  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 19. - 16:48:55
Válasz #56
Nem elérhető

JelcY=)


"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. Július 19. - 16:53:33
Válasz #57
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 20. - 23:35:52
Válasz #58
Nem elérhető

Jordan


Haj!

Van most egy is időm gondoltam, írok gyorsan egy-két sort....

A hétvége alatt kaptam nem egy, nem két üzenetet fórumtársaimtól, valakitől privibe valakitől e-mailre msn-en stb.
Akik állítólag ismernek (  ????... ), és megkaptam tőlük, hogy jól elengedted magad, meg hogy ez milyen forma nem ilyen szoktál lenni, és hasonlóakat...... :-\
Ami hozzáteszem jogos, nem vagyok épp csúcsformámban, ezt a topic nyitásakor le is írtam, meg tudnám indokolni hogy miért, de nem teszem mert az mentegetőzés lenne, az meg vall rám, én nem ilyen vagyok.
 Én bizonyítani szoktam, és most is így fogok tenni!  @:-)

Azt kell hogy mondjam, nem (!!!!) ismertek ti enegem, nemhogy eléggé, hanem egyálltalán...... 8-)
Eddig lazára vettem a figurát, de ez egy pihenés volt a szept-okt-novemberi ámokfutásomhoz, amit a mostani tesztel készítek elő!  :angry: :angry: :angry:
De félre ne értsetek nem haragszom, sőőőőőőt!!!!
Csak mégjobban felpiszkáltátok a bennem rejlő álatot!  :-/--
Ez az időszak a tömegnövelésről fog szólni, tisztítok a kajámon, és kb ezt fogom csinálni:  :-oD /7% /7% =/+' :-oD /7% /7%  :-)(-: :-oD {-)
És higgyétek el, decemberre sokkal de sokkal csúnnyább leszek..... >:D
Ezután egy másfél hónap lazulás jön megint  :-} , majd ezt egy 12 hetes diétával koronázom majd meg.  @-o

Mégegyszer köszönöm nektek, hogy az amúgy sem gyerekméretű harcikedvem most a duplájára-triplájára doppingoltátok!  @:-)
És még annyi, hogy ti akik ilyen okosak voltak hogy eddig tanácsokat kértetek tőlem, de most varázsütésre itélkeztek felettem:


Nézzük meg hogy ki képes nagyobb válltozásra, ki mire megy abból amivel rendelkezik!



Én készen állok!!!  :angry: :-/- :-/- :-/-


És ti?  ))=/
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 20. - 23:42:22
Válasz #59
Nem elérhető

Raymond


Nyomassad keményen Jordan......nálam is így áll most a széna de szeptembertől keményen bevadulok.......úgyhogy én készenállok....... ;-oo-; ;-oo-; @:-) @:-)
 8-} 8-} 8-}