2024. Május 17. - 21:26:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Atisface HST workout  (Megtekintve 26270 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 03. - 12:35:07
Válasz #60

B1ll4

Vendég
Idézetet írta: AtisFace link=topic=571.msg137454#msg137454 date=1251 ;-oo-; ;-oo-;973428
A tesi nem ingyenes a bme-n, kivéve ha valami tömegsportot csinálsz(pl. foci, kosár). Így ha rendszeresen akarsz lejárni, akkor ki kell bizony csengetni azt a 12e-t. Egyetlen út az ingyenes bérlethez a körtagság(terem üzemeltetést végző csapat), ami előtted is nyitva áll.

Mit kellene csinálnom ? :D

De izé , simán megoldható azt mondta tesi tanszék vezető , hogy hozok igazolást ,  hogy én versenyző vagyok . De akkor meg azt hiszem elveszik a tesi órai lehetőségem ... picsába .

Amúgy ez a terem mettől meddig van nyitva ?

Na ne arcoskodjál kiscsávó ***)))) **:))))* ;) :D ****:)))... ;-oo-;

  >:D >:D >:D

Tudod jól , hogy csak általánosságba mondom ! :D Közöm nincs hozzá természetesen , csak nem kaphatok pl gyeplabdára igazolást ! :D

2009. Szeptember 03. - 12:37:37
Válasz #61
Nem elérhető

darknight


Idézetet írta: AtisFace link=topic=571.msg137454#msg137454 date=1251 ;-oo-; ;-oo-;973428
A tesi nem ingyenes a bme-n, kivéve ha valami tömegsportot csinálsz(pl. foci, kosár). Így ha rendszeresen akarsz lejárni, akkor ki kell bizony csengetni azt a 12e-t. Egyetlen út az ingyenes bérlethez a körtagság(terem üzemeltetést végző csapat), ami előtted is nyitva áll.

Mit kellene csinálnom ? :D

De izé , simán megoldható azt mondta tesi tanszék vezető , hogy hozok igazolást ,  hogy én versenyző vagyok . De akkor meg azt hiszem elveszik a tesi órai lehetőségem ... picsába .

Amúgy ez a terem mettől meddig van nyitva ?

Na ne arcoskodjál kiscsávó ***)))) **:))))* ;) :D ****:)))... ;-oo-;

  >:D >:D >:D

Tudod jól , hogy csak általánosságba mondom ! :D Közöm nincs hozzá természetesen , csak nem kaphatok pl gyeplabdára igazolást ! :D

Jól van na, ne legyél hisztis ;-oo-; ;) ****:)))!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Szeptember 03. - 12:39:21
Válasz #62

B1ll4

Vendég
Idézetet írta: AtisFace link=topic=571.msg137454#msg137454 date=1251 ;-oo-; ;-oo-;973428
A tesi nem ingyenes a bme-n, kivéve ha valami tömegsportot csinálsz(pl. foci, kosár). Így ha rendszeresen akarsz lejárni, akkor ki kell bizony csengetni azt a 12e-t. Egyetlen út az ingyenes bérlethez a körtagság(terem üzemeltetést végző csapat), ami előtted is nyitva áll.

Mit kellene csinálnom ? :D

De izé , simán megoldható azt mondta tesi tanszék vezető , hogy hozok igazolást ,  hogy én versenyző vagyok . De akkor meg azt hiszem elveszik a tesi órai lehetőségem ... picsába .

Amúgy ez a terem mettől meddig van nyitva ?

Na ne arcoskodjál kiscsávó ***)))) **:))))* ;) :D ****:)))... ;-oo-;

  >:D >:D >:D

Tudod jól , hogy csak általánosságba mondom ! :D Közöm nincs hozzá természetesen , csak nem kaphatok pl gyeplabdára igazolást ! :D

Jól van na, ne legyél hisztis ;-oo-; ;) ****:)))!

  >:D >:D >:D

Én ? Az életbe nem kapom fel a vizet ! :D Max megiszom ... noh akkor majd értekezünk még guys !

2009. Szeptember 03. - 12:42:08
Válasz #63

B1ll4

Vendég
Kedves Topic tulajdonos , még a privimre válaszolj kérlek és békén is hagylak ! :D

2009. Szeptember 04. - 08:11:03
Válasz #64
Nem elérhető

AtisFace


Hát tegnap megkaptam a lebaszást a teremben, hogy mekkora láma vagyok, hogy nem hidegen kell méricsgélni azokat a karokat!

És mennyire igaza volt havernak, tömegelés közben nagyon jó indulattal volt egy váll-bicepsz edzés után 43 és tegnap ugyanilyen edzés után stabil 42, pedig nem voltam valami nagyon jól bedurranva se. Érdekes hogy edzés után mérve mennyivel kisebb a különbség....
A zsírt, mondjuk nehéz bedurrantani edzés alatt >:D
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 05. - 22:42:44
Válasz #65

B1ll4

Vendég
Uram , privit nézzen kérem !  :-){

2009. Szeptember 16. - 09:05:54
Válasz #66
Nem elérhető

AtisFace


A héten megkezdődött a várva várt tömegelés, reményeim szerint a fazon viszonylagos megtartása mellet dobok némi húst magamra. De ha be kell áldozni a formát a fejlődés érdekében akkor se rettenek el, úgy is vége a strandszezonnak >:D.
Igyekszem heti 2 nap marhahúst enni csirke helyett, mára egy kis csilisbab(marha felsálból) szerű okosság jut barnarizzsel /7%


 :-< God várom a priviben a "hozzunk +3cm-t karban egy hét alatt guide"-ot :-<
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 16. - 09:22:45
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg


A héten megkezdődött a várva várt tömegelés, reményeim szerint a fazon viszonylagos megtartása mellet dobok némi húst magamra. De ha be kell áldozni a formát a fejlődés érdekében akkor se rettenek el, úgy is vége a strandszezonnak >:D.
Igyekszem heti 2 nap marhahúst enni csirke helyett, mára egy kis csilisbab(marha felsálból) szerű okosság jut barnarizzsel /7%


 :-< God várom a priviben a "hozzunk +3cm-t karban egy hét alatt guide"-ot :-<

Leüríted magad, aztán betöltesz ennyi a trükk. Illetve nincs is benne trükk szvsz  /:-)

2009. Szeptember 16. - 09:27:16
Válasz #68
Nem elérhető

AtisFace


Persze! Csak kötsög vagy és nem akarod elárulni, valld be nyugodtan >:D

Félsz mi, hogy befoglak karban :D :D
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 16. - 11:04:16
Válasz #69
Nem elérhető

God Vazzeg


Persze! Csak kötsög vagy és nem akarod elárulni, valld be nyugodtan >:D

Félsz mi, hogy befoglak karban :D :D

Lehet nehéz elhinni, de egyáltalán nincs semmi irigység bennem ha valaki jobban fejlődik, remélem hogy befogsz, sőt el is hagysz majd! Nincs titok, enni kell szarásig, és ennyi. Ne csak a kart nézd, a belem például nem irigyli senki, szóval én meg abban szeretnék hasonlítani egy-két emberre  /:-)

(Izomdiszmorfia: a karomat se látom olyan nagyon nagynak, szerintem még nőhetne bőven, ugyanolyan szerintem mint mikor 46 volt  ::) )

2009. Szeptember 16. - 11:09:06
Válasz #70
Nem elérhető

AtisFace


Persze! Csak kötsög vagy és nem akarod elárulni, valld be nyugodtan >:D

Félsz mi, hogy befoglak karban :D :D

Lehet nehéz elhinni, de egyáltalán nincs semmi irigység bennem ha valaki jobban fejlődik, remélem hogy befogsz, sőt el is hagysz majd! Nincs titok, enni kell szarásig, és ennyi. Ne csak a kart nézd, a belem például nem irigyli senki, szóval én meg abban szeretnék hasonlítani egy-két emberre  /:-)

(Izomdiszmorfia: a karomat se látom olyan nagyon nagynak, szerintem még nőhetne bőven, ugyanolyan szerintem mint mikor 46 volt  ::) )

Látom nem veszed a lapot... Poénból írtam, a mind a két postban a rád vonatkozó részt :P
 ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 16. - 11:10:16
Válasz #71
Nem elérhető

God Vazzeg


Persze! Csak kötsög vagy és nem akarod elárulni, valld be nyugodtan >:D

Félsz mi, hogy befoglak karban :D :D

Lehet nehéz elhinni, de egyáltalán nincs semmi irigység bennem ha valaki jobban fejlődik, remélem hogy befogsz, sőt el is hagysz majd! Nincs titok, enni kell szarásig, és ennyi. Ne csak a kart nézd, a belem például nem irigyli senki, szóval én meg abban szeretnék hasonlítani egy-két emberre  /:-)

(Izomdiszmorfia: a karomat se látom olyan nagyon nagynak, szerintem még nőhetne bőven, ugyanolyan szerintem mint mikor 46 volt  ::) )

Látom nem veszed a lapot... Poénból írtam, a mind a két postban a rád vonatkozó részt :P
 ;-oo-;

 ;-oo-; Azt hittem kíváncsi vagy tényleg, de ha nem hát nem..  >:D  @-o