2024. Május 17. - 15:01:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Milyen gyakran diétázol?

1 évente
2 évente
3 évente
Formámtól függ
Soha

Szerző Téma: Kozi diéta...  (Megtekintve 64592 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 21. - 21:40:18
Válasz #30
Nem elérhető

Kozi001


Ma 50 perc aerob volt, de olyan hogy: gyorsgyaloglás megfűszerezve egy kis kocogással + voltak benne kib.ott nagy emelkedők.. :-){

Enjoy ****:))))))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 22. - 11:26:55
Válasz #31
Nem elérhető

Kozi001


Ma volt a "hivatalos" mérlegelés.. 97,8 kg!!!

Enjoy ****:))))))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 22. - 11:34:13
Válasz #32

Zsuzsi

Vendég
Ma 50 perc aerob volt, de olyan hogy: gyorsgyaloglás megfűszerezve egy kis kocogással + voltak benne kib.ott nagy emelkedők.. :-){

Enjoy ****:))))))



Ez jó,én is így szoktam,csak kihagyom a kocogást.  ;D

2009. Június 22. - 11:42:50
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg


Olvasunk ám, hajrá, csak így tovább!  @:-)

2009. Június 22. - 11:46:28
Válasz #34
Nem elérhető

hopika


Jaja...csak most már kellenek a fotók is-ne szégyenlősködj:itt mindenki ismer szinte mindenkit(ha más nem képről...)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 22. - 19:39:30
Válasz #35
Nem elérhető

Kozi001


Okés! Mindenképp fogok dobni föl képeket a napokban   ;-oo-;
Am ma mell ill. hát edzésen vagyok túl, este megírom!! ****:))))))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 22. - 19:39:30
Válasz #36
Nem elérhető

Kozi001


Ma 50 perc aerob volt, de olyan hogy: gyorsgyaloglás megfűszerezve egy kis kocogással + voltak benne kib.ott nagy emelkedők.. :-){

Enjoy ****:))))))



Ez jó,én is így szoktam,csak kihagyom a kocogást.  ;D

Aham, eddig én is kihagytam, de most kipróbáltam, hogy milyen is... Ráadásul akkora dombok voltak, hogy a vádlim már szétégett.. Még most is van egy kis izomláz benne.
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 23. - 11:56:54
Válasz #37

Grizzly79

Vendég
Ma 50 perc aerob volt, de olyan hogy: gyorsgyaloglás megfűszerezve egy kis kocogással + voltak benne kib.ott nagy emelkedők.. :-){

Enjoy ****:))))))



Ez jó,én is így szoktam,csak kihagyom a kocogást.  ;D

Aham, eddig én is kihagytam, de most kipróbáltam, hogy milyen is... Ráadásul akkora dombok voltak, hogy a vádlim már szétégett.. Még most is van egy kis izomláz benne.
Kardiót nyomni kell!!!!! Nincs mese!  :-)!

2009. Június 23. - 12:40:06
Válasz #38
Nem elérhető

Kozi001


Így igaz.. bár én még csak aerobozni jártam(gyorsgyalogolni) am, régebbi testépítőktől(családom van 2) tőlük is azt hallom, hogy a futás a legjobb, a has ledolgozására...

No mármost, valamikor ezért szoktam ugrókötelezni((hogy az állóképességemet növeljem)), ma pl. megyek intervallumozni..

Ha fogok menni futni, akkor úgy fogom csinálni, hogy ügyelek arra, hogy a pulzusom ne emelkedjen 120 fölé, és így megakadályozom, hogy izmot bontsak...
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 23. - 12:54:28
Válasz #39
Nem elérhető

Kozi001


Na szóval, tegnapi edzésem..:

Mell,hát:

Mell:fekvenyomás:
 20-20
50-15
70-10
80-8
90-8
100-6
110-5
115-4
126,6-1((sajna itt volt egy kis elszámolás, mert feltették a rúdra az elvileg 2,5kg-s tárcsákat, aztán lemértem és 5,8 kg volt.., most más terembe vagyok..:S)) ahhoz képest elég jól ment, a második nyomásba, már segíteni kellet:S:S

Ferde:
50-15
60-10
70-8
80-6
80-6
85-5

aztán csigás géppel tárogatás.. 3*10

Hát:
felhúzás:
20-10
50-15
70-15
80-10
100-10
110-8
120-8
130-6
Mivel a súlyok öntöttvasból vannak, ezért jóval mélyebbről húztam... mint ha versenyrúd lett volna, és gumírozott tárcsa..
(nem mentem fentebb, mert valami oknál, a bal herémbe megint belehasított:S nem értem, azután még csináltam hiperjalítást 2*20-at, lehet egy pár hétre el fogom hagyni a felhúzást, azután meglátjuk, hogy mi lesz.. De érdekes mert csak itt van ilyen problémám, guggolásnál semmi ilyen nincs:S))

Nyakmögéhúzás: 5*8 ((csigás gép))

Mellhezhúzás háromszögű-vel..-->szűkfogás:((csigás gép))
5*8

Sajnos térrudas evezést nem tudtam csinálni, rúddal, mivel nem volt súly, olyan sokan voltak bennt, hogy jó ha lett volna 20 kg:S

Egykezes evezés: a legnagyobb egykezes súllyal csináltam, ez körülbelül 35-40 kg volt.. 4*8

Lenyújtottam.

Edzés végén hasazás... Norbo féle:D 30mp-s pihikkel, először a has alsórészét dolgoztam meg 3*15, aztán a felső és oldalsó részeket szintén 3*15.

Enjoy =/+'
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 23. - 13:15:59
Válasz #40

Grizzly79

Vendég
Így igaz.. bár én még csak aerobozni jártam(gyorsgyalogolni) am, régebbi testépítőktől(családom van 2) tőlük is azt hallom, hogy a futás a legjobb, a has ledolgozására...

No mármost, valamikor ezért szoktam ugrókötelezni((hogy az állóképességemet növeljem)), ma pl. megyek intervallumozni..

Ha fogok menni futni, akkor úgy fogom csinálni, hogy ügyelek arra, hogy a pulzusom ne emelkedjen 120 fölé, és így megakadályozom, hogy izmot bontsak...
Én meg pont a nagy pulzusszámú aerobot kedvelem leginkább.
Igaz nekem a forma jelenleg sokkal fontosabb, mint a tömeg és az erő. /De persze ez fél évente nálam is változik!/ O0

2009. Június 23. - 13:19:41
Válasz #41
Nem elérhető

Kozi001


hmhm... Elvileg.. mindenhol az van, hogyha a pulzusod 120 fölé megy akkor izmot bontasz.. Jó más itt pl. az intervallum, h 1 perc sprint 1 perc gyorsgyaloglás, mert itt visszaáll a pulzusod...

Akkor ez a 120 fölé megy a pulzosod, s akkor izmot bontasz, mi a véleményed róla? ????...
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 23. - 13:24:41
Válasz #42
Nem elérhető

Kozi001


No dobok be pár képet a kajáimról... Most már tudok én is, mert nem vagyok moderated csoportba.. ;-oo-;

Tehát.. első kép: az ebéd: 70gr rizs+ 20dkg csirkemell(kb. mert ez maradt meg tegnapról ;D)+egy kis franciasaláta zöldség alap.. +egy kis hagyma..ill.hagymaszár-->> ezt általában 2 részre osztom((rizset!))

2. kép:
Reggeli turmix: 90gr(zab)+1 kanál cytopro(csokis) + 1 banánt+ lenmagolaj

3.kép: 90 dkg husi extraszűz olívaolajba megsütve+fűszerkeverék.. (ők még várakoznnak, h elfogyasszam ;D ;D))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Június 23. - 15:31:39
Válasz #43

Zsuzsi

Vendég
No dobok be pár képet a kajáimról... Most már tudok én is, mert nem vagyok moderated csoportba.. ;-oo-;

Tehát.. első kép: az ebéd: 70gr rizs+ 20dkg csirkemell(kb. mert ez maradt meg tegnapról ;D)+egy kis franciasaláta zöldség alap.. +egy kis hagyma..ill.hagymaszár-->> ezt általában 2 részre osztom((rizset!))

2. kép:
Reggeli turmix: 90gr(zab)+1 kanál cytopro(csokis) + 1 banánt+ lenmagolaj

3.kép: 90 dkg husi extraszűz olívaolajba megsütve+fűszerkeverék.. (ők még várakoznnak, h elfogyasszam ;D ;D))



Egy vacsora meghívást elfogadok.  ;D ****:)))

2009. Június 23. - 16:22:00
Válasz #44
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Beindult Kozi topikja!  @:-)


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."