Fórum > PARA-ANABOLIC XTREME TEST

Ultimate Mass cycle with Ax by AtisFace

(1/17) > >>

AtisFace:
 #:-)
Sziasztok!
Először is szeretném mégegyszer megköszönni a lehetőséget Steve-nek és az extremefit csapatának!

Magamról röviden: 22 éves egyetemista srác vagyok, lassan 2 éve edzek olyan hozzáállással, amit nem szégyellek testépítésnek hívni. 10 éves koromtól versenyszerűen kézilabdáztam és középiskolás éveim alatt az erőnléti edzések egy részét konditeremben toltuk. Aztán felkerültem Pestre és az első egyetemi évben sikerült felpuffadni 87-89 kilós zsírgombóccá  :-/-(-: (az egyetemi csapatnál meg se nézték mit tudok, simán közölték, nem kell senki a kézilabda csapatba és jött a tunyulás). A második évtől kezdve azonban nekiálltam edzeni, elsősorban azért, mert nagyon hiányzott a sport és a kézis csalódás után ez volt számomra a legjobb,  ugyanis itt minden csak is tőlem függ. Ez volt 3 éve és azóta is tart a lelkesedésem e sport iránt, ha lehet mondani egyre jobban és jobban. Az edzés mellett tagja vagyok annak a csoportnak is, akik fentartják és üzemelik a kollégiumi konditermet.
A többit(kaja, edzés, kiegek) legkésőbb szerdáig leírom, ugyanis ma is meg holnap is vagy edzek, vagy ezeket írom le, és én az edzésre szavaztam (ugyanis túl sok melóm van). Képeket rögtön rakok fel, ahogy eltűnik a moderated státusz!

A többi tesztelőnek kívánom, hogy mindenki érje el a kitűzött célját ezekkel a kiegekkel  ;-oo-;!
 
 

darknight:

Mindent bele AtisFace, nagyon kíváncsi vagyok!!! =/+' :-oD :-):-)::

A "moderated" státuszt pedig az olvasók érdekében kéretik mihamarabb eltörölni...

  >:D >:D >:D

nes:
Várom Én is képeket, régen láttam már AtisFace-t!

Lalika85:
Kiváncsi vagyok,hogy mit hoz neked ez a teszt.
Sok sikert  ;)

AtisFace:
Adataim a teszt leadásának pillanatában
Magasság : 176cm
Testsúly: 85 kg test zsírszázalék kb.11-12% (7 -pontos kalkuláció a tesztoszteron magazin oldalán)
Hidegen mérve:
Vádli:  43cm
Comb:  62cm középen mérve
Derék:  82cm
Mellkas 109 cm (levegővel telten megfeszítve)
Kar: 42cm (megfeszítve)
Szimmetriám a mellnél a legrosszabb, de mára korántsem olyan feltűnő mint két éve(akkor kb úgy nézett ki, mintha a jobb oldalit a teremtéskor leflejtették).

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése