2024. Május 27. - 04:31:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324532 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 24. - 08:36:28
Válasz #315

Torony

Vendég
az lehet, h azt olvasod, de nálunk a különleges bevetési alosztály akcióit a nyomozó szolgálat készíti elő, including felderítés.

2009. Február 24. - 08:39:19
Válasz #316
Nem elérhető

FirstLady


az lehet, h azt olvasod, de nálunk a különleges bevetési alosztály akcióit a nyomozó szolgálat készíti elő, including felderítés.
akkor félreértettelek, aszittem, hogy arra célzol, hogy a kommandósok nem derítettek fel jól :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 24. - 09:04:07
Válasz #317
Nem elérhető

Gabe


-bocsánat, hogy leszakítottuk a karját! "nehariii"
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 10:48:27
Válasz #318
Nem elérhető

God Vazzeg


-bocsánat, hogy leszakítottuk a karját! "nehariii"

Mekkora vicces. Én is hogy röhögnék: semmi baj, megeshet ez bármelyikünkkel  ˝=/

2009. Február 24. - 10:50:46
Válasz #319
Nem elérhető

Gabe


-bocsánat, hogy leszakítottuk a karját! "nehariii"

Mekkora vicces. Én is hogy röhögnék: semmi baj, megeshet ez bármelyikünkkel  ˝=/
Ja, de még ilyet leírni is:

" A Berkut egység parancsnoksága bocsánatot akar kérni a családtól."
"Alekszandr Dombrovszkij, az ukrán belügyminisztérium Krím-félszigeti főosztályának szóvivője bejelentette, hogy a lehető leghamarabb bocsánatot fognak kérni a tévesen megtámadott a családtól."

Bocsánatot akkor kérek, ha rossz helyre csengettem be, vagy befingottam a liftbe, mikor még 3-an benn álltak, de nem, mikor leszaggattam egy ember karját!  :-/-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 10:52:31
Válasz #320
Nem elérhető

God Vazzeg


-bocsánat, hogy leszakítottuk a karját! "nehariii"

Mekkora vicces. Én is hogy röhögnék: semmi baj, megeshet ez bármelyikünkkel  ˝=/
Ja, de még ilyet leírni is:

" A Berkut egység parancsnoksága bocsánatot akar kérni a családtól."
"Alekszandr Dombrovszkij, az ukrán belügyminisztérium Krím-félszigeti főosztályának szóvivője bejelentette, hogy a lehető leghamarabb bocsánatot fognak kérni a tévesen megtámadott a családtól."

Bocsánatot akkor kérek, ha rossz helyre csengettem be, vagy befingottam a liftbe, mikor még 3-an benn álltak, de nem, mikor leszaggattam egy ember karját!  :-/-

Egyetértünk  ;-oo-;

2009. Február 25. - 20:10:52
Válasz #321
Nem elérhető

Gabe


Hamilton a brit buzik imádatának tárgya
A brit homokosok idén a Forma-1-es világbajnokot választották meg a legvonzóbb hírességnek. Hamilton Harry Pottert és a királyi sarjat is lenyomta.

A brit gay-parship.co.uk weboldal látogatóinak szavazatai alapján a 2008-as Forma-1-es világbajnok, Lewis Hamilton a legvonzóbb híresség a saját nemükhöz vonzódó férfiak körében.
A 24 éves pilóta a szavazatok csaknem egyharmadát zsebelte be, megelőzve a korábbi favoritot, a Harry Pottert alakító Daniel Radcliffe-et, és a kisebbik herceget, Harryt.
„Hamilton az ország egyik legnagyobb sztárja, ő a Forma-1 David Beckhamje. Jóképű, tehetséges, megnyerő személyiség - igazi metroszexuális férfi" - mondta a weboldal köcsög képviselője.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 25. - 20:26:18
Válasz #322
Nem elérhető

lue


Nem hivatalos ugyan, de reálisnak tűnik az LG sokak által várt óramobiljának ára. A James Bond kiegészítőnek is beillő tárgy pont olyan drága lesz, mint amilyen kicsi. Az Orange forgalmazza majd a sokat tudó, mintegy 341 ezer forintos GD 910-et, amely a mobilpiac újabb mérföldköve is lehet. ????...

2009. Február 27. - 05:37:52
Válasz #323
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 27. - 06:22:00
Válasz #324

Torony

Vendég
azér ez így nagyon nem kerek... egy TMP "kiüt" egy gépkarabélyt?! Na neeeeeee... plusz kevés az információ, sima 9mm-es lőszerről beszél, ami nagyobb tűzerővel bír a Kalas 7.62-es karabélylőszerénél? Muhahh.

Szóval ez a cikk így kissé faszság.

2009. Február 27. - 08:08:13
Válasz #325
Nem elérhető

FirstLady


Pazarló és környezetszennyező a sport

Túlságosan pazarló és környezetszennyező a sport, ezért mindenképpen változtatni kell a jelenlegi felfogásokon - számolt be több felszólaló is a háromnapos barcelonai Globális Sport Fórum csütörtöki nyitónapján. A résztvevők elsősorban a sportolók utazásait és a sportfelszerelések előállítását vizsgálták meg, amelyből kiderült, túlságosan pazarló a sporttársadalom. A konferencián 28 ország 900 képviselője vesz részt.

A felszólalók több példát is felhoztak, így például a 2007-es franciaországi rögbi világkupát is, amely összesen 570 ezer tonna szén-dioxidot termelt, holott 46 ezer tonna is elég lett volna. De például a Tour de France kerékpáros körverseny is rendkívül káros a környezetre, a három hetes versenyen ugyanis több millió liter üzemanyagot használnak el a csapatautókhoz és a televíziós járművekhez, nem számítva a több ezer jármű környezetszennyező hatását.

Pazarolnak a termelésben is, egy sportcipő előállítása például hat liter olajat igényel, míg egyetlen pamut póló legyártása a gyapot megtermesztésétől kezdve a végtermékig összesen 2700 liter vizet emészt fel. A stadionok és pályák építése pedig alaposan felboríthatja az élővilágot.

Nathalie Durand, Franciaország képviselője szerint sosem késő környezetvédő döntéseket hozni.

AFP - Független Hírügynökség


Nesztek pazarló népség ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 27. - 08:10:44
Válasz #326
Nem elérhető

madinorbi


A szeszfőzés lehet olcsóbb, holnaptól mindenki vedel kötelező a környezetvédelemért !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 27. - 08:11:47
Válasz #327
Nem elérhető

FirstLady


A szeszfőzés lehet olcsóbb, holnaptól mindenki vedel kötelező a környezetvédelemért !
Hát ez az :D
meg látod, a papucsban edzők védik a környezetet ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 27. - 08:21:04
Válasz #328

Torony

Vendég
valahol irigylem azokat, akiknek annyi a szabadidejük, hogy azt számolgatják, hogy mennyi szén-dioxid szabadult fel egy rögbi világkupán... de ez már szakbarbarizmus, nekem soha nem jutott eszembe még egy sportközvetítés kapcsán, hogy basszameg, mennyi szén-dioxid szabadulhat ott fel.

2009. Február 27. - 08:45:30
Válasz #329
Nem elérhető

H. Laci


valahol irigylem azokat, akiknek annyi a szabadidejük, hogy azt számolgatják, hogy mennyi szén-dioxid szabadult fel egy rögbi világkupán... de ez már szakbarbarizmus, nekem soha nem jutott eszembe még egy sportközvetítés kapcsán, hogy basszameg, mennyi szén-dioxid szabadulhat ott fel.

valahogy nekem sem  :-[  ;D ;D