2024. Május 19. - 07:58:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324137 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 18. - 16:52:53
Válasz #525
Nem elérhető

God Vazzeg



jóvanmá te falu bikája @-o
Nagy a pofája, mert asszony nem olvassa a netet.  ;D   8-}    @-o

De, olvassa, tud minden ilyen dologról. Nem problémázik  ;D
Ilyennek fogadott el amilyen vagyok  8)
Szép dolog tőle, hogy tolerálja a másságod  ****:)))

Miben vagyok más?  ::) Ja, abban hogy izmosabb vagyok mint te?  ****)  ***)))  :D
Találj ki jobbat... ezt senki se veszi be  :P :P :P  Teeee punász  @-o

 ****:)))

2009. Március 18. - 18:36:57
Válasz #526
Nem elérhető

endre66



Miben vagyok más?  ::) Ja, abban hogy izmosabb vagyok mint te?  ****)  ***)))  :D
Uraim, várják Önöket a zárt osztályon párbaj topikban... #:-) 
Łł=

2009. Március 18. - 18:39:37
Válasz #527
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
offolásért bünti jár 3, 5, 20 nap eltiltás  ;D

2009. Március 18. - 18:40:44
Válasz #528
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
offolásért bünti jár 3, 5, 20 nap eltiltás  ;D

És ennek mi köze a topik ciméhez?  ;D

2009. Március 18. - 18:41:42
Válasz #529
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
offolásért bünti jár 3, 5, 20 nap eltiltás  ;D

És ennek mi köze a topik ciméhez?  ;D

megint eszembe jutott és gondoltam leírom  :D

2009. Március 18. - 18:42:47
Válasz #530
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
offolásért bünti jár 3, 5, 20 nap eltiltás  ;D

És ennek mi köze a topik ciméhez?  ;D

megint eszembe jutott és gondoltam leírom  :D

Ja, mondjuk helyi hülye hirek...ezt is vehetjük annak!   ;D

2009. Március 18. - 18:43:40
Válasz #531
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az én híreim között volt, tudod Balu ez szakmai ártalom  !+"% ;)

2009. Március 18. - 19:11:47
Válasz #532
Nem elérhető

Gabe


Néhány afrikai államnál is gyorsabban terjed a HIV-fertőzés az amerikai fővárosban. Az AIDS betegséget okozó fertőzés a leginkább a fekete férfiakat és a 40-49 éves korosztály tagjait érinti.

A jelentés szerint a 40-49 év közöttiek 7,2 százaléka, az 50-59 éveseknek pedig 5,2 százaléka kapta már el az AIDS betegséget okozó fertőzést. A kór a fekete férfiak 6,5 százalékát támadta meg, a spanyolajkúak közt 3, míg a fehér férfiak közt 2,6 százalékos az arány. A fertőzés továbbra is leginkább a homoszexuális férfiak közt terjed, akiket az intravénás droghasználó heteroszexuálisok követnek.


Természetes szelekció!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 18. - 19:18:25
Válasz #533
Nem elérhető

Gabe


Azért szerencsésnek tartom magam, sose szerettem az óvszert, és hát khm... volt pár partner már. De sose volt gondom, még enyhe viszketés se, vagy ilyesmi  :-){
Szerk: és még a HPV-s csajtól se kaptam el, pedig óvszer nélkül volt többször is a téma  ;D
A penetrátor!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 18. - 19:49:26
Válasz #534
Nem elérhető

fastor


én mindig attól fosok, hogy ugye az uszodákbba elég sok ember jár, és kitudja ki mivl van fertüzve,hogy ottmit lehet elkapni, ésmitnem?
mertugye lehet hogy van egyeegy sebem, vagy elvaakrt pattanás a hátamon, valami, és nemakarok mondjuk úszáson HIV et kapni...valaki aki vágja a témát, világosítson fel ezügyben :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 18. - 19:53:48
Válasz #535

Torony

Vendég
nem kell uszodába járni...

2009. Március 18. - 19:57:04
Válasz #536
Nem elérhető

Cressler



Miben vagyok más?  ::) Ja, abban hogy izmosabb vagyok mint te?  ****)  ***)))  :D
Uraim, várják Önöket a zárt osztályon párbaj topikban... #:-) 
Łł=
Ez nem lehet párbaj, mert semmi ellentét nincs köztünk csak mókázunk  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 18. - 20:02:53
Válasz #537
Nem elérhető

fastor


nem kell uszodába járni...
!+"%
ne járj kondizni, mert megizzadhatsz ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 18. - 21:18:40
Válasz #538
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez nem lehet párbaj, mert semmi ellentét nincs köztünk csak mókázunk  8-}

Ez így van  ;-oo-;

2009. Március 19. - 00:18:20
Válasz #539
Nem elérhető

FirstLady


én mindig attól fosok, hogy ugye az uszodákbba elég sok ember jár, és kitudja ki mivl van fertüzve,hogy ottmit lehet elkapni, ésmitnem?
mertugye lehet hogy van egyeegy sebem, vagy elvaakrt pattanás a hátamon, valami, és nemakarok mondjuk úszáson HIV et kapni...valaki aki vágja a témát, világosítson fel ezügyben :-[
Hát HIV-et azért annyira nem egyszerű dolog elkapni... még szex útján is azért sok mindennek kell passzolni ahhoz, hogy elkapja valaki, azonos "belső" hőmérsékletnek kell lenni, azonos pH-nak, stb... Mindezek ellenére nem szabad elbagatellizálni a dolgot 8-)

Ellenben az uszodában simán el lehet kapni a szemölcsöt, a gombák különböző fajtáit, stb.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady