2024. Május 19. - 07:07:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324134 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 27. - 14:14:51
Válasz #585
Nem elérhető

lue


háthogy mi megy  a  jozsefvárosi  piacon ;D ;D
de  nekem olyanok mondták akik járnak ellenörizni....cseng a telefon...azt hagyjátok,ha akartok még másnap is dolgozni...
vagy:ami konténereket lefoglalnak elöre felvan töltve gagyi cuccokkal,értem itt  mondjuk a kimosott turkálos cuccokat becsomagolva.. jah és ez kb 1o kézen megy át,szoval sokesetben  nincs is meg a tulaj...           Łł=

2009. Március 27. - 14:44:23
Válasz #586

Torony

Vendég
Hát, vannak ötleteim, hogyan nyugtattam volna meg,biztos vagyok benne hogy a módszerem működött volna nála is.

működik... aztán vesznek látleletet az eredményről ;D

2009. Március 28. - 06:29:19
Válasz #587
Nem elérhető

Suncity


 d:) ***)))) ;)

Nem jogerősen negyedmillió forintra büntette a Pesti Központi Kerületi Bíróság azt a férfit, aki március 15-én Budapesten, a Bajcsy-Zsilinszky úton a sorfalban álló egyik rendőr pajzsára ütött.

A férfi szerint azért ütött, mert elvesztette az egyensúlyát, de az ügyész egy felvétellel bizonyította a szándékosságot. Az ügyész egyébként súlyosbításért fellebbezett.

Március 15-én a Bazilika közelében, a Bajcsy-Zsilinszky úton összegyűlt kétszáz fős csoport útját rendőrsorfal zárta le. A vád szerint egy férfi lépett ki a tömegből és ököllel az egyik rendőr pajzsára ütött. A férfi pénteken állt a Pesti Központi Kerületi Bíróság elé. Azzal védekezett, hogy folyamatosan nyomta előre a csoportot a rendőrsorfal, ettől elvesztette az egyensúlyát és önkéntelenül hátrafelé csapott, így találta el véletlenül a pajzsot. A bíróságon azonban levetítették az esetről készült felvételt, amin látszik, hogy a férfi kilép a tömegből és szándékosan a pajzsra üt. A bíróság negyedmillió forintra büntette a férfit. Az ügyész súlyosbításért fellebbezett.

 :-/--

Egy 12 méter hosszú síndarabot húzott valaki szándékosan a vágányokra csütörtökön kora este Celldömölknél, ezért siklott ki egy személyvonat.

Mint a Független Hírügynökség már hírül adta, csütörtökön kora este kisiklott a Győrből Celldömölk felé tartó személyvonat mozdonya. Senki nem sérült meg.

A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság pénteki tájékoztatása szerint az eddigi vizsgálatok alapján a Pápa felől érkező dízelvonat vezetője egy sorompós átjárónál észlelte a sínszálat a pályán. Fékezett, de már nem tudott megállni. A mozdony első tengelye leugrott a sínről és a jármű megrongált egy felsővezeték tartó oszlopot is.

A rendőrök megállapították: a pályán korábban javításokat végeztek, az alkatrészek, sínszálak a vasút mellett voltak elhelyezve. Ebből vettek ki ismeretlenek egy 12 méter hosszú sínt és rakták rá a vasúti pályára. A vonaton körülbelül 25-en utaztak, senki nem sérült meg, a rendőrség még keresi azokat, akik kisiklatták a mozdonyt.

2009. Március 30. - 00:15:29
Válasz #588
Nem elérhető

Szandi


"Bajnai elől megették a pizzát a liberálisok

Érdemi információk nem szivárogtak ki egyelőre az SZDSZ és Bajnai Gordon megbeszélésről, ellenben az kiderült, hogy mire a legújabb miniszterelnök-jelölt megérkezett már nem volt a tanácskozás kezdete előtt érkezett temérdek pizzából"
 ****:))) ****:)))
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Március 30. - 07:14:07
Válasz #589
Nem elérhető

FirstLady


"Bajnai elől megették a pizzát a liberálisok

Érdemi információk nem szivárogtak ki egyelőre az SZDSZ és Bajnai Gordon megbeszélésről, ellenben az kiderült, hogy mire a legújabb miniszterelnök-jelölt megérkezett már nem volt a tanácskozás kezdete előtt érkezett temérdek pizzából"
 ****:))) ****:)))
Annyi fejlemény van, hogy az szdsz elfogadta Bajnait... ˝=/
És itt a programja...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 30. - 07:43:20
Válasz #590
Nem elérhető

Gabe


Én már olvastam pár napja.
Érdekes, az nem szerepel benne, hogy pl. a parlamenti képviselők béreit a minimálbérre süllyesztik, és megvonják a költségtérítést.
Ha már közösen vállaljuk a KÖZterheket!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 30. - 07:44:54
Válasz #591

Torony

Vendég
"Bajnai elől megették a pizzát a liberálisok

Érdemi információk nem szivárogtak ki egyelőre az SZDSZ és Bajnai Gordon megbeszélésről, ellenben az kiderült, hogy mire a legújabb miniszterelnök-jelölt megérkezett már nem volt a tanácskozás kezdete előtt érkezett temérdek pizzából"
 ****:))) ****:)))
Annyi fejlemény van, hogy az szdsz elfogadta Bajnait... ˝=/
És itt a programja...

tragikomédia... Gabe nem gondolod komolyan, hogy a nagypályás rablók kiveszik ebből a részüket?! Ők csak a kasszából veszik ki...

2009. Március 30. - 07:46:07
Válasz #592
Nem elérhető

Gabe


"Bajnai elől megették a pizzát a liberálisok

Érdemi információk nem szivárogtak ki egyelőre az SZDSZ és Bajnai Gordon megbeszélésről, ellenben az kiderült, hogy mire a legújabb miniszterelnök-jelölt megérkezett már nem volt a tanácskozás kezdete előtt érkezett temérdek pizzából"
 ****:))) ****:)))
Annyi fejlemény van, hogy az szdsz elfogadta Bajnait... ˝=/
És itt a programja...

tragikomédia... Gabe nem gondolod komolyan, hogy a nagypályás rablók kiveszik ebből a részüket?! Ők csak a kasszából veszik ki...
Nem gondoltam komolyan, csak egy illúzió volt!
Bár, ha újságíró lennék, feltenném nekik kérdésként!
Ja, ha ez a csomag teret kap, gondolom senki előtt sem kétséges, hogy polgárháborús helyzet fog kialakulni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 30. - 08:02:05
Válasz #593
Nem elérhető

FirstLady


Az a baj, hogy nem válaszolnak rá, ill. nem teheted fel csak úgy azt a kérdést, amit szeretnél ;)

Szerintem is szép világ lesz, ha ezt komolyan gondolják... meg egy Bajnai csak ne akarjon letolni semmit senki torkán... szerintem...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 30. - 08:47:26
Válasz #594
Nem elérhető

doncicco


A hajdúbétet is rendesen megszorította, ügyes fiu én hiszek neki.. ;D

2009. Március 30. - 08:56:50
Válasz #595
Nem elérhető

sasa


Majd meglátjuk. Nem biztos, hogy a kis Bonaparte irányítása alatt jobb kezekben lenne az ország. Szerintem az első nagyon fontos és talán legfontosabb lépést megtörtént Gy. F. eltávolitásával. Innentől nagyon megkell fontolni, hogy kinek a kezébe adjuk az országot. A Fidesz is csak addig ilyen népszerü amig nincsenek hatalmon. Amint kénytelenek lesznek ők is bevezettni a szigorításokat, akkor a magyar polgár aki csak a szépet szereti, rögtön ellene fordul.

2009. Március 30. - 09:04:49
Válasz #596
Nem elérhető

FirstLady


A hajdúbétet is rendesen megszorította, ügyes fiu én hiszek neki.. ;D
Hát ízlések, és pofonok...
Mindenesetre többek között a "nyugdíjasok aranykoráért" nagyon tudnám bántani... :-/-
Amellett kíváncsi lennék, hogy ki fogja megérni a nyugdíjkorhatárt...

Meg pl. a szocpol... na okéj, ha tavaly azt vállalom, hogy szülök kettőt (vagy egyet) akkor kapok szocpolt... de most nem lesz ugyebár, szüld anyád nyakára, ha eddig lúzermódon nem regisztráltattál... nagyon jó... ezzel támogassuk a magyar gyerekek születését...

Akkor a másik: eddig 2 évig járt gyed (max. kb. 80 ezer) most ez egy évig járna... királyság... Rakd be az egy éves gyereked bölcsibe, ha tudod (segítek: NEM lehet, sehogy, esélyed nincs rá, mert 1.: nem fogadják, 2.: nincs hely) Ellenben, ha mondjuk netán kisebbségi vagy, akkor fogadni KELL a gyerekedet a bölcsibe, vagy óviba, plusz még lóvét is kapsz utána (erre miért nem tér ki ez a jóember????????)

és még sorolhatnám a sok hülyeséget, ami ebben van... inkább nem is folytatom, mert csak felidegelem magam... ˝=/ ˝=/ ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 30. - 09:18:34
Válasz #597
Nem elérhető

sasa


A gond az, hogy jelenleg nincs olyan politikus vagy akár gazdasági szakember ebben az országban akire ne lehetne ráhúzni a vizes lepedőt.

2009. Március 30. - 10:43:48
Válasz #598
Nem elérhető

madinorbi


Nem húzza sokáig ez sem, ha ezt megszavazzák és elindul júni elsejével a "program" itt mindenki éhezni fog ! Főleg az idősek...
és durva éhséglázadások lesznek ...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 30. - 11:11:31
Válasz #599
Nem elérhető

Suncity


Nem húzza sokáig ez sem, ha ezt megszavazzák és elindul júni elsejével a "program" itt mindenki éhezni fog ! Főleg az idősek...
és durva éhséglázadások lesznek ...

azért kell ,már most raktározni, a kajákat, ammennyire lehet /7%
szépen gyülnek már a jó kolbik nálam is :D