2024. Május 19. - 05:46:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324130 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 30. - 11:17:14
Válasz #600

Torony

Vendég
A hajdúbétet is rendesen megszorította, ügyes fiu én hiszek neki.. ;D
Hát ízlések, és pofonok...
Mindenesetre többek között a "nyugdíjasok aranykoráért" nagyon tudnám bántani... :-/-
Amellett kíváncsi lennék, hogy ki fogja megérni a nyugdíjkorhatárt...

Meg pl. a szocpol... na okéj, ha tavaly azt vállalom, hogy szülök kettőt (vagy egyet) akkor kapok szocpolt... de most nem lesz ugyebár, szüld anyád nyakára, ha eddig lúzermódon nem regisztráltattál... nagyon jó... ezzel támogassuk a magyar gyerekek születését...

Akkor a másik: eddig 2 évig járt gyed (max. kb. 80 ezer) most ez egy évig járna... királyság... Rakd be az egy éves gyereked bölcsibe, ha tudod (segítek: NEM lehet, sehogy, esélyed nincs rá, mert 1.: nem fogadják, 2.: nincs hely) Ellenben, ha mondjuk netán kisebbségi vagy, akkor fogadni KELL a gyerekedet a bölcsibe, vagy óviba, plusz még lóvét is kapsz utána (erre miért nem tér ki ez a jóember????????)

és még sorolhatnám a sok hülyeséget, ami ebben van... inkább nem is folytatom, mert csak felidegelem magam... ˝=/ ˝=/ ˝=/


meg tegyük hozzá, hogy jelentős része faszság. ezek a barmok kizárólag a megszorítás szót ismerik, közben a hozzáértők (amiből nálunk szerintem egy darab nincs) egyetértenek abban, hogy a gazdaság életben tartása érdekében óvatosan növelni kell az erősen csökkenő fogyasztást, ehhez viszont pénz, vásárlóerő kell. Azon már remélhetőleg túl vagyunk, hogy "elvtársak, nyomjunk több pénzt" (bár én már semmiben nem vagyok biztos) mert nincs kedvem hatmilliárd forintért venni a tojás darabját. Vékony vonalon kellene egyensúlyozni, erre garantáltan nem alkalmas senki ebben a banánköztársaságban.

2009. Március 30. - 11:33:13
Válasz #601
Nem elérhető

FirstLady


A hajdúbétet is rendesen megszorította, ügyes fiu én hiszek neki.. ;D
Hát ízlések, és pofonok...
Mindenesetre többek között a "nyugdíjasok aranykoráért" nagyon tudnám bántani... :-/-
Amellett kíváncsi lennék, hogy ki fogja megérni a nyugdíjkorhatárt...

Meg pl. a szocpol... na okéj, ha tavaly azt vállalom, hogy szülök kettőt (vagy egyet) akkor kapok szocpolt... de most nem lesz ugyebár, szüld anyád nyakára, ha eddig lúzermódon nem regisztráltattál... nagyon jó... ezzel támogassuk a magyar gyerekek születését...

Akkor a másik: eddig 2 évig járt gyed (max. kb. 80 ezer) most ez egy évig járna... királyság... Rakd be az egy éves gyereked bölcsibe, ha tudod (segítek: NEM lehet, sehogy, esélyed nincs rá, mert 1.: nem fogadják, 2.: nincs hely) Ellenben, ha mondjuk netán kisebbségi vagy, akkor fogadni KELL a gyerekedet a bölcsibe, vagy óviba, plusz még lóvét is kapsz utána (erre miért nem tér ki ez a jóember????????)

és még sorolhatnám a sok hülyeséget, ami ebben van... inkább nem is folytatom, mert csak felidegelem magam... ˝=/ ˝=/ ˝=/


meg tegyük hozzá, hogy jelentős része faszság. ezek a barmok kizárólag a megszorítás szót ismerik, közben a hozzáértők (amiből nálunk szerintem egy darab nincs) egyetértenek abban, hogy a gazdaság életben tartása érdekében óvatosan növelni kell az erősen csökkenő fogyasztást, ehhez viszont pénz, vásárlóerő kell. Azon már remélhetőleg túl vagyunk, hogy "elvtársak, nyomjunk több pénzt" (bár én már semmiben nem vagyok biztos) mert nincs kedvem hatmilliárd forintért venni a tojás darabját. Vékony vonalon kellene egyensúlyozni, erre garantáltan nem alkalmas senki ebben a banánköztársaságban.
Na hát ez az... hogy azoktól veszik el, akik termelnének, vagy termeltek egykor... de a többiekkel mi a helyzet?
Plusz támogatnak, de, szépen, hallhatjuk hogy ilyen hitelre ennyi milliárd, olyan támogatásnak amannyi... na de hova? hát nem azoknak, akiknek kellene, vagy akik ebből termelnének még többet...

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 30. - 11:34:35
Válasz #602

Torony

Vendég
http://velvet.hu/celeb/hcdb/napcelebje/som090330/

Soma bazeg :D :D :D a faszija mellette jött rá, hogy meleg :D :D :D nem csodálom :D :D :D

2009. Március 30. - 11:36:24
Válasz #603
Nem elérhető

madinorbi


Most azért nyomorítják a nyugdíjast, mert az nem fog lázadni az utcán , a megszorítást meg a dédnagyanyám sem veszi be mint módszert, valahogy nem hallottam a multik megadóztatását jelenleg sem és a környező országok mintájára jelentős adócsökkentéseket sem...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 30. - 11:42:40
Válasz #604
Nem elérhető

FirstLady


Most azért nyomorítják a nyugdíjast, mert az nem fog lázadni az utcán , a megszorítást meg a dédnagyanyám sem veszi be mint módszert, valahogy nem hallottam a multik megadóztatását jelenleg sem és a környező országok mintájára jelentős adócsökkentéseket sem...
ez meg a másikfele...
Nem érdekes, hogy mondjuk a nagypapám 16 éves kora óta dolgozik (most is) azaz konkrétan 70 éve (!!!) a nyugdíja 40 ezer forint... de most persze kussoljon szegény, mert 1 évig özvegyi nyugdíjat is fog kapni...
Egyébként most egy ismerősöm (aki elvesztette a munkáját) figyelem: havi 30 nap melóra, napi 4 órában 40 ezer forintot kap a cégnél, ahová felvették (nem bejelentve), de kussolhat, mert legalább annyival is jobban áll, mintha nem lenne melója... és nem ő az egyetlen ott, ilyen kondíciókkal...

Szóval jó világ van, és mégjobb lesz, ha ez így megy tovább... ˝=/

MÓD: nem 40 ezret kap a cégnél, bocsánat, 42-t ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 30. - 11:45:08
Válasz #605

Torony

Vendég
Most azért nyomorítják a nyugdíjast, mert az nem fog lázadni az utcán , a megszorítást meg a dédnagyanyám sem veszi be mint módszert, valahogy nem hallottam a multik megadóztatását jelenleg sem és a környező országok mintájára jelentős adócsökkentéseket sem...
ez meg a másikfele...
Nem érdekes, hogy mondjuk a nagypapám 16 éves kora óta dolgozik (most is) azaz konkrétan 70 éve (!!!) a nyugdíja 40 ezer forint... de most persze kussoljon szegény, mert 1 évig özvegyi nyugdíjat is fog kapni...
Egyébként most egy ismerősöm (aki elvesztette a munkáját) figyelem: havi 30 nap melóra, napi 4 órában 40 ezer forintot kap a cégnél, ahová felvették (nem bejelentve), de kussolhat, mert legalább annyival is jobban áll, mintha nem lenne melója... és nem ő az egyetlen ott, ilyen kondíciókkal...

Szóval jó világ van, és mégjobb lesz, ha ez így megy tovább... ˝=/

persze, csak akkor a férgek is vegyék ki a részüket... ésszerűen maximált költségtérítés, kizárólag számlával igazolva ÉS a legmagasabb sávban adóztatva. Mert onnan kurva könnyű okosnak lenni.

2009. Március 30. - 11:46:04
Válasz #606
Nem elérhető

God Vazzeg


Most azért nyomorítják a nyugdíjast, mert az nem fog lázadni az utcán , a megszorítást meg a dédnagyanyám sem veszi be mint módszert, valahogy nem hallottam a multik megadóztatását jelenleg sem és a környező országok mintájára jelentős adócsökkentéseket sem...

Pont ez az, hogy van olyan példa amit átvehetnénk, de mi mindig jobban akarjuk tudni, és ebbe belerokkanunk. Az adócsökkentés, és a vásárló erő javításában látom én is a jövőt..  ::)

2009. Március 30. - 11:50:09
Válasz #607
Nem elérhető

madinorbi


Én ezt mondom 20éve ez ideológiai kérdés, nem akar ő itt fejleszteni semmit, nem az ő hazája, ők csak pénzt akarnak elvinni innen !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 30. - 11:54:29
Válasz #608
Nem elérhető

God Vazzeg


Én ezt mondom 20éve ez ideológiai kérdés, nem akar ő itt fejleszteni semmit, nem az ő hazája, ők csak pénzt akarnak elvinni innen !!!

Ez sajnos így van. Megszorítjuk a népet, és az utolsó utáni bőrt is lehúzzuk róluk, aztán eltiplizünk és leszarjuk. Lassan az lesz mint csaucseszku idején, hogy a nép éhen döglik, ő meg fürdik az arany kádjában és röhög  :-X

2009. Március 30. - 19:13:54
Válasz #609
Nem elérhető

Gabe


Én azt mondom, ha ezt a kis fitymátlanítottat beültetik a bársonyszékbe, és a kurvamájer "csomag"-ját elindítják (amihez megjegyzem nagy ész nem kell, mert én is el tudok vonni pénzt bárhonnan, ha akarom) pár hónapon belül polgárháborús állapotok jönnek létre!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 30. - 20:52:18
Válasz #610
Nem elérhető

God Vazzeg


Én azt mondom, ha ezt a kis fitymátlanítottat beültetik a bársonyszékbe, és a kurvamájer "csomag"-ját elindítják (amihez megjegyzem nagy ész nem kell, mert én is el tudok vonni pénzt bárhonnan, ha akarom) pár hónapon belül polgárháborús állapotok jönnek létre!

Ez így lesz. Már nincs tovább, olyan adósságok vannak, hogy ihaj. Ha nem indul be a gazdaságunk, akkora bajok lesznek itt, hogy az egész brancs mehet a picsába.

2009. Március 30. - 20:55:54
Válasz #611

Torony

Vendég
Én azt mondom, ha ezt a kis fitymátlanítottat beültetik a bársonyszékbe, és a kurvamájer "csomag"-ját elindítják (amihez megjegyzem nagy ész nem kell, mert én is el tudok vonni pénzt bárhonnan, ha akarom) pár hónapon belül polgárháborús állapotok jönnek létre!

Ez így lesz. Már nincs tovább, olyan adósságok vannak, hogy ihaj. Ha nem indul be a gazdaságunk, akkora bajok lesznek itt, hogy az egész brancs mehet a picsába.

pontosan tudják, csak egy kis időt akarnak nyerni, hogy az összemutyizott vagyonukat menthessék.

2009. Március 30. - 21:11:14
Válasz #612
Nem elérhető

Gabe


Fájni fog, megmondta a kis homokvihar!
Arról nem beszélt, hogy nekiK mi fog fájni!
Nagy lovon vannak, könnyű nagyot esni, nehogy meglepetés legyen!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 30. - 21:12:59
Válasz #613

Torony

Vendég
Fájni fog, meg mondta a kis homokvihar!
Arról nem beszélt, hogy nekiK mi fog fájni!
Nagy lovon vannak, könnyű nagyot esni, nehogy meglepetés legyen!

leszarják. Összeharácsolták magukat, még az utolsókat kiszipolyozzák a lakosságból, onnantól kezdve mindenbe beleszarnak.

2009. Március 30. - 21:19:26
Válasz #614
Nem elérhető

God Vazzeg


Fájni fog, meg mondta a kis homokvihar!
Arról nem beszélt, hogy nekiK mi fog fájni!
Nagy lovon vannak, könnyű nagyot esni, nehogy meglepetés legyen!

leszarják. Összeharácsolták magukat, még az utolsókat kiszipolyozzák a lakosságból, onnantól kezdve mindenbe beleszarnak.

Ez sajnos így van. Megszorítjuk a népet, és az utolsó utáni bőrt is lehúzzuk róluk, aztán eltiplizünk és leszarjuk. Lassan az lesz mint csaucseszku idején, hogy a nép éhen döglik, ő meg fürdik az arany kádjában és röhög  :-X

 8-}

Meg így járt:
http://www.youtube.com/watch?v=GU5AxBEK2rw