2024. Május 11. - 23:13:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron depo -ról mi a véleményed? csak ha használtad...  (Megtekintve 24433 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 07. - 11:19:27
Megtekintve 24433 alkalommal
Nem elérhető

arlen



2011. Január 07. - 20:16:54
Válasz #1
Nem elérhető

kemi


galenikás enantát... nyáron bement 6 kék és 6 barnalilafa*tudjamilyen színű később kiderült, hogy csak a kékben volt anyag
6 hét után semmit nem éreztem, szóval az a véleményem, h csak világoskéket vegyél :D

2011. Január 07. - 20:50:28
Válasz #2
Nem elérhető

dino


hivatalosan már azt sem gyártják, ha jól tudom
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Január 07. - 21:15:52
Válasz #3
Nem elérhető

kemi


hivatalosan már azt sem gyártják, ha jól tudom

akkor ezt a topicot is gyorsan törlik ^^
"kár, hogy a régi jó dolgokból mára már nem maradt semmi" :D

2011. Január 07. - 21:21:35
Válasz #4
Nem elérhető

George


Rohadtul rizikós már ez a kox téma, előbb-utóbb mind naturálok lesztek ;D

2011. Január 07. - 21:41:53
Válasz #5
Nem elérhető

Suncity


Rohadtul rizikós már ez a kox téma, előbb-utóbb mind naturálok lesztek ;D

Szerintem, már sokan azok tudtuk nélkül. ;)
On is legyeK:
Boli haverom, is nyomott egy 9hetes ciklust ebből a depo-ból (kék), mondjuk ő nem a legjobb referencia az biztos, :laugh: de azért vizesedni vizesedett, meg zsírosodott amit ő végülis pozitívan értékel. (mert végülis nőtt) Pedig én mondtam neki, hogy kövér + vizes+pocak Mátyás. :laugh: Erőben azért 10%-ot  fejlődött...100kg-ba megy a 10ism. @-o

2011. Április 25. - 15:30:43
Válasz #6
Nem elérhető

Koxi


A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Május 02. - 17:45:42
Válasz #7
Nem elérhető

Electrol


Sziasztok! Mi a véleményetek erről a Depo-ról? Én amit használok annak fehér csík a nyakánál, és a felirat lekaparható, úgytudom hogy ez ami jó! Na most hozzájutottam olyanhoz aminek a nyaka fölött egy kék pont, és a felirat nem lekaparható! Tudja valaki, hogy eredeti lehet-e ez? Válaszotokat köszönöm!

2011. Május 25. - 21:41:59
Válasz #8
Nem elérhető

Senerr


Hát vizesít , felbassza a vérnyomásodat ha nagyobb mennyiségbe csinálod..:)
én nem ajánlom én használtam de elv ezis vmi kamu amit megkapsz 500-600 Ft/amp...

2011. Május 31. - 13:07:38
Válasz #9
Nem elérhető

materijalmen


hivatalosan már azt sem gyártják, ha jól tudom

Üdv elöször is egy új fórumtagtól de nem újonctól a testépitésben.
Hatalmasat tévedsz. Én ugyanis Vajdaságban élek, és megtudom erősiteni, hogy ez a szer nagyon is menő cikk, a legjobb dolog talán ami megmaradt a volt Jugoszláviából. A termék ma is ugyanúgy nét ki mint régen - nagyon pechesnek kell lenned, hogy hamisitványt sózzanak rád, mert akinek egyszer már volt ilyena kezében rögtön felismeri a crakkeltet  d:)
A cucc jó minőségű és tiszta, nem holmi szirszar. Hatásos, ezt megtudom erősiteni  >:D egyedüli gond vele, hogy csak receptre lehet kapni, de ez nekem nem volt gond...
Jaj, majd elfelejtettem. Az újabb verzióban az ampullák nyakacskája emlékezésem szerint reszelőnélkül is simán letörhető - ezt jelenleg lehetetlen hamisitani.  @:-)

2011. Május 31. - 15:53:44
Válasz #10
Nem elérhető

adamdox


Sziasztok! Mi a véleményetek erről a Depo-ról? Én amit használok annak fehér csík a nyakánál, és a felirat lekaparható, úgytudom hogy ez ami jó! Na most hozzájutottam olyanhoz aminek a nyaka fölött egy kék pont, és a felirat nem lekaparható! Tudja valaki, hogy eredeti lehet-e ez? Válaszotokat köszönöm!


Szia!

Felteszek pár képet egy original deporól ami ténylegesen kintről van és használom is jelen pill 500mg/hét dózisban.
Ez az a fajta amit te is irtál,Nyaka felett kék pont,letörhető könnyen és az írás nem lekaparható.
A doboza szokásos 5db ampullát tartalmaz egy műanyag tartóba,van benne vény is.Batch számok és gyártás/lejárat azonos dobozon ill ampullán.
Doboza elején ilyen domború pöttyök vannak és a hátulján a 2db téglalap alapú csík.
Ez a depo 100% real legalábbis az enyém:)Amúgy jófajta depo inkább 600-700ft körül megy...

Van amúgy lekaparható kék is...Az szerintem kamu...Lehet van benne hatóanyag de én kerülném.
Van ebből ilyen barnás lila széria is...Nah az 1-2 isminél jó volt...De szerintem kamu....

Én a fent említett nem lekaparható drágább fajta deponál maradnék ha ezt szeretnéd tolni.
Heti 2x250mg bőven elég,nemárt ha proviont is szedsz mellé...de ezeket gondolom tudod...

Itt a képek:





2011. Június 10. - 12:10:22
Válasz #11
Nem elérhető

atis88


Sziasztok 2 szer 10 ampullát vettem Galenikásat az eslő 10 korrektnek tünt kék nem lekaparható felirattal a a második 10 vegyes kék és barna lekaparható felirat 3 tipusú sorozatszám barna 3838 és 1916 es sorozatszámu a kék 2670 tud valaki valamit ezekről ? Választ előre is köszönöm

2011. Július 05. - 22:06:35
Válasz #12
Nem elérhető

kemi


eh, ezeket a hozzászólásoakt nem is láttam eddig :)
kár, h a képek már nincsenek fent

2011. Július 08. - 10:52:19
Válasz #13
Nem elérhető

modern


havernek kék is meg a barna is oké volt, onnan tudom, hogy, szünet volt a kúrában bizonyos okból, és a cerka elkezdett akadni, aztán barnával lett folytatva, és láss csodát, a cerka ismét élt és virult  >:D ;D
nekem is barna van, és még azt is  :-)(-: akire eddig azt mondtam hogy egy  :----
nincs itt gond gyerekek  :-):-)::

2011. Július 10. - 15:57:00
Válasz #14
Nem elérhető

Koxi


Sziasztok 2 szer 10 ampullát vettem Galenikásat az eslő 10 korrektnek tünt kék nem lekaparható felirattal a a második 10 vegyes kék és barna lekaparható felirat 3 tipusú sorozatszám barna 3838 és 1916 es sorozatszámu a kék 2670 tud valaki valamit ezekről ? Választ előre is köszönöm

Kék 2670 nekem nagyon bevált!
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.