2024. Május 12. - 09:11:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron depo -ról mi a véleményed? csak ha használtad...  (Megtekintve 24443 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Október 27. - 17:36:47
Válasz #15
Nem elérhető

tamas21



2011. November 02. - 11:52:50
Válasz #16
Nem elérhető

Andreas


sziasztok!nekem olyan van galenikás dobozban dobozon bréirás a vakoknak dobozban átlátszó műanyag tartóban van 5 ampesz mellete betegtéjékoztató,az ampulán kék gravirózásal van felirva 250 mg/ml alá nagy betűvel TESTOSTERON DEPO alá (testosteron) alá galenika a.d az ampesz teteén kék pöty lekaparhatatlan körömmel a száma peddig 10doboznak 2684 az ampulán is ez van a másik 10 dobozon 2696 és azon is az ampulákonis az van!! sztettek????eredeti?
"Aki ördögök közt nőtt fel, sosem lehet angyal."

2011. November 02. - 11:52:50
Válasz #17
Nem elérhető

Andreas


szval az lenne a kérdésem vettem 20db testo depot galenikásat kék feliratú dobozban a dobozon bréirás vakoknak a dobozban betegtájékoztató az ampulák műanyag átlátszó tartóban vannak!! 10db 2696os és még 10 2684-sorozatszámú a dobozon is és az ampulánis ez van az ampulára kékel gravirózva van 250mg/1ml alá testosteron depot alá (testosteron) alá a galinika ábrája egy nagy G utána Galenika a.d kék pötyel a letörhető részen sztettek eredeti????előre is köszönöm a választ!
"Aki ördögök közt nőtt fel, sosem lehet angyal."

2011. November 04. - 19:25:19
Válasz #18
Nem elérhető

papsszi


Kék pöttyös , csík nélküli van nekem is. Belgrádból :) Vak írással bár más sorszámú. Még mindig ez a legjobb választás szerintem.

Én csak önmagába használom 500 mg/hét.
21 g tűvel 40mm hosszú könnyen becsúszik nem gyullad. Bár nem is szabad neki :)
Engem annyira nem vizesít de nem is vagyok hajlamos rá.
Erő és látvány 3 hét után 6-7 ampulla környékén már látványos.

Megbízható termék szerintem.
Már láttam kék feliratos ezüst csíkos könnyen letörhető Galenikát. Nem én használtam de elég bizarul nézett ki!


2011. November 05. - 10:55:49
Válasz #19
Nem elérhető

Andreas


az az érdekes nekemm egy gyúllad én heti 3tolok totlál olyan mint a susta úgy gyullad!!akkor elvileg eredeti???!
"Aki ördögök közt nőtt fel, sosem lehet angyal."

2011. November 06. - 15:00:15
Válasz #20
Nem elérhető

papsszi


Egyik ismerösömnek sem gyullad! Más lehet a probléma, ügyelj a tisztasagra melyre szúrd lassan és maszirozd el jól. Nekem ez sustanal is sokat segitett. Pedig magamnak adom be és csak jobb oldalra megy . Béna a bal kezem.  Nem lesz gond vele. Hány hete megy? Hatás nálad milyen?


2011. November 16. - 13:52:11
Válasz #21
Nem elérhető

Andreas


Most lesz a 3-ik hete kezd beindulni 3kg+jőt még fel de ez a kajának is betehető napi 6x eszem vagy csirke mell vagy csirke comb már hányingerem van tőle de majd elmúlik!!:-)jó lesz sztem...van még hátra 7-hét addigra tuti lesz!
"Aki ördögök közt nőtt fel, sosem lehet angyal."