2024. Május 20. - 07:59:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hosszú kúra utáni leállás  (Megtekintve 30330 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Április 19. - 20:58:25
Válasz #30
Nem elérhető

Maszat


AROMASIN 25 mg bevont tabletta

Hatóanyag: Exemestane

Kiszerelés: 30x

Fogyasztói ár: 20870 Ft Támogatott ár: 20870 Ft

- EÜ 100 támogatásra adható: igen; EÜ 100 ár: 300 Ft

EÜ-vel biztos azt választanám  ;D

Sorry, az élet az egy drága hobbi  ;D

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 19. - 22:04:09
Válasz #31
Nem elérhető

kistván


Nem tudok leállni...:D
Íme az új terv: Az utolsó testobolin után 10nappal kezdeném a clomidot 50mg 20napig majd 25mg 10 napig és ezzel egy időben kezdeném a T-bombot is. Közben menne 20 napig a tamofexin 20mg és a provi 25mg 30 napig. A clomid kezdése után 5 nappal menne a tribulus és még 1-2 teszto fokozó stb...A clomid kezdésekor kezdeném a HCG-t 3-4 naponta szúrni 500IU.A tribulussal egy időben kezdeném a spirot is szedni egy darabig.
Nos vélemény?

2013. Április 19. - 22:11:57
Válasz #32
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

A most még 500mg testobolin 500mg susta 500mg boldebolin és 250mg nandrobolin megy. Jövőhéten a nandrobolint elhagyom és utána a boldebolint is. Marad a susta és a testo.Egészen addig ameddig már csak 250mg testo marad!

Akárhogy csinálod Isti, azért készülj fel arra lelkiekben egy kicsit   >:D , hogy ennyi cucc után kb. Júliusra kipukkad a lufi keményen, akárhogy fogod ezt levezetni. Már nem akarlak elrémiszteni előre, de ez az igazság. Szóval, ahogy én látom ebből csak egy áthidalás lesz most és juni-juliusban már az új kúrádnál fogsz tartani, ahogy én számolom...  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 19. - 22:16:39
Válasz #33
Nem elérhető

kistván


Hogy érted h kipukkad a lufi? Ennyire összeesek majd és a megoldást a következő kúrában fogom keresni??

2013. Április 19. - 22:17:16
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hogy érted h kipukkad a lufi? Ennyire összeesek majd és a megoldást a következő kúrában fogom keresni??

Pontosan.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 19. - 22:21:33
Válasz #35
Nem elérhető

kistván


Hogy érted h kipukkad a lufi? Ennyire összeesek majd és a megoldást a következő kúrában fogom keresni??

Pontosan.

Tény hogy nagyon belementem...nagyon megtetszett de leszeretnék állni... helyre akarom rakni a tökeimet stb. Pihenni szeretnék pár hónapot. Valószínű hogy kezdek még pár kúrát mert ettől már nem szabadulok soha úgy érzem :) De amúgy a levezetést amit írtam az megfelelő?

2013. Április 19. - 22:31:50
Válasz #36
Nem elérhető

Maszat



A most még 500mg testobolin 500mg susta 500mg boldebolin és 250mg nandrobolin megy. Jövőhéten a nandrobolint elhagyom és utána a boldebolint is. Marad a susta és a testo.Egészen addig ameddig már csak 250mg testo marad!

Akárhogy csinálod Isti, azért készülj fel arra lelkiekben egy kicsit   >:D , hogy ennyi cucc után kb. Júliusra kipukkad a lufi keményen, akárhogy fogod ezt levezetni. Már nem akarlak elrémiszteni előre, de ez az igazság. Szóval, ahogy én látom ebből csak egy áthidalás lesz most és juni-juliusban már az új kúrádnál fogsz tartani, ahogy én számolom...  :D

Az öreg vágja azért a témát  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 21. - 02:08:08
Válasz #37
Nem elérhető

Maszat


Efit, nem a cikkért kuncsorgok tényleg, csak nem értem mi történik velem  ;D   Lassan 5 hónapja üres vagyok, mostanában tényleg nagyon durvák az edzések, új edző társ van, motivál. Rendesen megszakadunk. Kaja is elég fasza. Libidó nagyon jó. De a mellemben is nőtt a csomó, és fáj is, kicsit viszket is. Barátnőm mondta,h neki amikor elkezdett nőni a melle, viszketett és fájt, állítólag ez normális. Náluk!  ;D

Azóta van ez, mióta kemények az edzések. Nemértem miért fáj. Mert amúgy nem szokott, csak kellemetlen. Ha üres vagyok mitől nő? Azért mert edzek, és megnövekedett a tesztoszteron szint, és aromatizálódik? Azért van rá hatással a hormonrendszer ingazdozása, mert már kialakult?   
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 21. - 11:29:48
Válasz #38
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja és bocsánat, egy kis kiigazítás, mert én adtam meg rosszul:

Az Aromasin szintén androgén aromatázgátló, tehát azt tesszük az utókúrába, mint pl. a proviront, vagyis még helyesebben a proviron helyett alkalmazható.(12.5mg/ nap vagy akár 12.5mg/2nap adagolással is elég)(fél szem/2nap)

Az Arimidex nem androgén, azt pedig a kúra alatt használhatjuk, mint anti-aromatázt. (0.5mg/2 nap adagolással kb.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 22. - 11:41:14
Válasz #39
Nem elérhető

kistván


Ma azzal sokkoltak le hogy 4 hónap cucc után kevés az 500IU HCG. Nagyobb dózisra lenne szükség hogy a herék észhez térjenek.
5000IU-val kellene kezdenem hogy a kezdő löket meglegyen...Ennyivel viszont szerintem jó időre érzéketlenné tenném az amúgy is lestrapált heréimet..
Vélemény?

2013. Április 22. - 13:38:58
Válasz #40
Nem elérhető

Maszat


Ma azzal sokkoltak le hogy 4 hónap cucc után kevés az 500IU HCG. Nagyobb dózisra lenne szükség hogy a herék észhez térjenek.
5000IU-val kellene kezdenem hogy a kezdő löket meglegyen...Ennyivel viszont szerintem jó időre érzéketlenné tenném az amúgy is lestrapált heréimet..
Vélemény?


hülyeség az 5000 egység! Ha az 500 egységektől nem áll helyre, hidd el az 5000től sem fog. Ki mondta neked, a helyi díler?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 22. - 22:24:26
Válasz #41
Nem elérhető

kistván


Ma azzal sokkoltak le hogy 4 hónap cucc után kevés az 500IU HCG. Nagyobb dózisra lenne szükség hogy a herék észhez térjenek.
5000IU-val kellene kezdenem hogy a kezdő löket meglegyen...Ennyivel viszont szerintem jó időre érzéketlenné tenném az amúgy is lestrapált heréimet..
Vélemény?


hülyeség az 5000 egység! Ha az 500 egységektől nem áll helyre, hidd el az 5000től sem fog. Ki mondta neked, a helyi díler?  ;D


 ....(mod)
gondolom ismered... Ő mondta és azért mert 4 hónap elég sok idő.

2013. Április 22. - 22:46:00
Válasz #42
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ma azzal sokkoltak le hogy 4 hónap cucc után kevés az 500IU HCG. Nagyobb dózisra lenne szükség hogy a herék észhez térjenek.
5000IU-val kellene kezdenem hogy a kezdő löket meglegyen...Ennyivel viszont szerintem jó időre érzéketlenné tenném az amúgy is lestrapált heréimet..
Vélemény?


hülyeség az 5000 egység! Ha az 500 egységektől nem áll helyre, hidd el az 5000től sem fog. Ki mondta neked, a helyi díler?  ;D

xy-t gondolom ismered... Ő mondta és azért mert 4 hónap elég sok idő.

...xy nyomhatja az 5000NE-t, neked elég lesz az 500NE/2-3 nap is. (Fogadjunk a mostani kúrád árában Isti?  ;D )

Egyébként ha ekkora "szakemberekkel" beszélsz, akkor minek jössz ide kérdezősködni? Soha nem értettem ezeket az embereket, tényleg... :D
Pár hete is azt nyomta be ide nekem valaki, hogy ne mondjam már neki  ;D , mert pont egy ismert testépítő versenyző (biztos a xy versenyző volt az is) anti-aromatáztól, meg ösztrogénreceptor blokkolótól kapott gyno-t nagyhirtelen. Szerintem ha így folytatod Isti, nem kell két hét és nyomod itt nekünk majd a tuttit  >:D  Azt mi meg azt hittük hogy, pedig dehogy...

Menj oda ezekehez a szakemberekhez a teremben, beszéld meg velük, azt nyomassad az 5000-et haver, ne foglakozz semmivel... O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 22. - 23:06:33
Válasz #43
Nem elérhető

kistván


Ma azzal sokkoltak le hogy 4 hónap cucc után kevés az 500IU HCG. Nagyobb dózisra lenne szükség hogy a herék észhez térjenek.
5000IU-val kellene kezdenem hogy a kezdő löket meglegyen...Ennyivel viszont szerintem jó időre érzéketlenné tenném az amúgy is lestrapált heréimet..
Vélemény?


hülyeség az 5000 egység! Ha az 500 egységektől nem áll helyre, hidd el az 5000től sem fog. Ki mondta neked, a helyi díler?  ;D


xy,... gondolom ismered... Ő mondta és azért mert 4 hónap elég sok idő.

xy...versenyző nyomhatja az 5000NE-t, neked elég lesz az 500NE/2-3 nap is. (Fogadjunk a mostani kúrád árában Isti?  ;D )

Egyébként ha ekkora "szakemberekkel" beszélsz, akkor minek jössz ide kérdezősködni? Soha nem értettem ezeket az embereket, tényleg... :D
Pár hete is azt nyomta be ide nekem valaki, hogy ne mondjam már neki  ;D , mert pont egy ismert testépítő versenyző (biztos a xy... volt az is) anti-aromatáztól, meg ösztrogénreceptor blokkolótól kapott gyno-t nagyhirtelen. Szerintem ha így folytatod Isti, nem kell két hét és nyomod itt nekünk majd a tuttit  >:D  Azt mi meg azt hittük hogy, pedig dehogy...

Menj oda ezekehez a szakemberekhez a teremben, beszéld meg velük, azt nyomassad az 5000-et haver, ne foglakozz semmivel... O0


Tényleg xy... versenyző adta a tanácsokat személyesen is beszéltünk néhányszor.
De mivel itt vagyok és itt többet tanultam pár nap alatt mint tőlük x hónap alatt rátok hallgatok! Ne értsd félre...azért mert más tanácsát is meghallgatom még nem jelenti azt h azt leszarom amit mondtok! Sőt! Úgy csinálom ahogy mondjátok. Tisztában vagyok vele h ők a horror dózisú adagokat részesítik előnyben amikhez nekem semmi közöm hisz gyerek vagyok még ebben sportágban hozzájuk képest...

2013. Április 22. - 23:11:05
Válasz #44
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na jó, akkor megbocsátunk Isti  ;)  :D

xy..., nem pedig yx..csakhogy nehogy ő is megsértődjön... 8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"