2024. Május 20. - 07:08:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Elnyújtott kúra  (Megtekintve 18825 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Január 11. - 18:51:45
Válasz #15
Nem elérhető

hetalvo


Heti 2*250IU az optimális, de elmegy a heti 1*500 is.

Mindamellett , ha már regenerációról és hosszú kúráról, anti aromatázról beszélünk, akkor miért nem alacsony dózisú nandrolonnal próbálkozol ?

Mondjuk heti 1*250mg a teszto mellé. Már ha decanoat észtert használnál.

igen ez még fel lesz véve a sorba, de egyenlőre figyelem magam mit bírok mit nem. kis deca természetesen jót tenne.
és akkor 500hcg!

köszönöm ezt a remek választ !!!! =/+'  :-){

andras123: nem a propival volt bajom, ez most kipp-kopp ok

2015. Január 11. - 19:07:31
Válasz #16
Nem elérhető

andras123


jo hetalvo, oke akkor mivel vont a gond, mert a HCG adagolasa hetente nem gond?
arra ilyen enyhe kuranol nem tudom nem e oleg egy armor,hcg arimedex, en nem kamelom sakk ugy elbo megenni ezeket
Efitmester  :)
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,Gabe,auo,eo2eo,ninja14,Kamagraking  :-oD

2015. Január 11. - 19:13:50
Válasz #17
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Heti 2*250IU az optimális, de elmegy a heti 1*500 is.

Mindamellett , ha már regenerációról és hosszú kúráról, anti aromatázról beszélünk, akkor miért nem alacsony dózisú nandrolonnal próbálkozol ?

Mondjuk heti 1*250mg a teszto mellé. Már ha decanoat észtert használnál.

igen ez még fel lesz véve a sorba, de egyenlőre figyelem magam mit bírok mit nem. kis deca természetesen jót tenne.
és akkor 500hcg!

köszönöm ezt a remek választ !!!! =/+'  :-){

andras123: nem a propival volt bajom, ez most kipp-kopp ok

Én nem látom a poént ebben, vagyis nem nagyon látom, mi a remek a nandrolone-ban, miközben - ahogy az elején leírtad - a problémád az, hogy a "fiúk" nem dolgoznak. (a golyszik összementek  ;D )

A nandrolone "HPTA" elnyomó tulajdonsága keményebb, erősebb, mint a tesztoszteroné és sokkal nagyobb károkat okoz a saját tesztoszteron-termelésben, mint maga a tesztoszteron.(még kis dózisnál is.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 19:17:33
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A rossz ebben a témában az, hétalvó, hogy te nem tudhatod még pontosan, ahogy látom, hogy mi a remek és mi nem remek, mert ha tudnád, akkor nem kérdeznél most itt erről. Szóval, sokkal összetettebb probléma ez ennél sajnos, mint csak annyi, hogy fuss a nandrolonért és az segít, mert nem fog segíteni a problémádban, csak hogy tisztábban fejezzem ki magam...

 ????...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 19:20:17
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
ahh, azt hiszem én is félreértettelek egy kicsit, mivel félreolvastam az első hozzászólásodat. Szóval még csak a kúra elején vagy és nem a fél éves kúra végén...

Bocs, én voltam a hülye.  :-}
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 19:22:00
Válasz #20
Nem elérhető

andras123


Heti 2*250IU az optimális, de elmegy a heti 1*500 is.

Mindamellett , ha már regenerációról és hosszú kúráról, anti aromatázról beszélünk, akkor miért nem alacsony dózisú nandrolonnal próbálkozol ?

Mondjuk heti 1*250mg a teszto mellé. Már ha decanoat észtert használnál.

igen ez még fel lesz véve a sorba, de egyenlőre figyelem magam mit bírok mit nem. kis deca természetesen jót tenne.
és akkor 500hcg!

köszönöm ezt a remek választ !!!! =/+'  :-){

andras123: nem a propival volt bajom, ez most kipp-kopp ok

Én nem látom a poént ebben, vagyis nem nagyon látom, mi a remek a nandrolone-ban, miközben - ahogy az elején leírtad - a problémád az, hogy a "fiúk" nem dolgoznak. (a golyszik összementek  ;D )

A nandrolone "HPTA" elnyomó tulajdonsága keményebb, erősebb, mint a tesztoszteroné és sokkal nagyobb károkat okoz a saját tesztoszteron-termelésben, mint maga a tesztoszteron.(még kis dózisnál is.)
Efitmester  :-){
Kituno valasz

2015. Január 11. - 19:24:18
Válasz #21
Nem elérhető

andras123


ahh, azt hiszem én is félreértettelek egy kicsit, mivel félreolvastam az első hozzászólásodat. Szóval még csak a kúra elején vagy és nem a fél éves kúra végén...

Bocs, én voltam a hülye.  :-}
semilen korulmenyek kozott ne okold magadot, a valasz kituno es nagyon szep, es azis lehet hogy begalibaztam neked,
azert envegettem is lehet hogy , lehet tudod
 ;)

2015. Január 11. - 19:24:41
Válasz #22
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tényleg félre olvastam hétalvó első hozzászólását, szóval ne vegyétek figyelembe nagyon, amit írtam, mivel én azt hittem, hogy már most az utókúráról beszélünk...sorry
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 19:34:25
Válasz #23
Nem elérhető

andras123


Jo volt az Efitmester hisz belinkelted a HCG programot neki, es aki hasznalja hat arrol olvasna,
Es ha csak mindenki annyit tevedne amennyit csak te, gondolt csak pontos kivalo vilagban elnenk
es ott mar a nandrolone is az arnyekba settenkedett, 
Efitmester  ;-oo-;

2015. Január 11. - 19:37:05
Válasz #24
Nem elérhető

hetalvo


efitmester: minden ok, értem itt mindenki próbál a másikra figyelni és vigyázni.
tényleg az elején vagyok és nem a baj van segítsetek a kérdés.
régebben én is agyatlanul csináltam sokmindent, igaz mindig megálltam 8 hetente.
minden tanácsot megfogadok. tudom kb mi-mit hoz magával.
a decanak ezt a remek tulajdonságát ismerem is sajnos ezért nincs még a listámon. kellene is meg nem is...
utánaolvasok mindennek. a biblia ezer éve megvan és olvastam is.

szerintem sok embert érdekel a heresorvadás mint mellékhatás és sok ember örülne egy olyan kúrának ahol ez ki van zárva, de ehhez profik kellenek, ezért kérdeztem itt. engem már nagyon régóta foglalkoztat ez a kérdés.

sokan nincsenek is tisztában mi történik ha nem állnak le :(
csökkenteni szeretném a lehetséges mellékhatásokat.
ha azt mondjátok 8hét leáll akkor úgy lesz
ha azt mondjátok, ki lehet húzni fél évet egyben és azt így kell csinálni, hát akkor úgy fogom.
 :-){

2015. Január 11. - 20:03:49
Válasz #25
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hétalvó,

Az már jó, hogy te a kúra elején készülsz, vagy próbálsz felkészülni, nem pedig úgy mint sokan, hogy amikor már probléma ott van, akkor a pánik közepén kérdeznek és próbálnak megoldást találni. Szóval te alapvetően a jó úton jársz a hozzáállásoddal.

Ahogy maszat is írta, a te kúrád alapvető részét kell képeznie a kis dózisú folyamatos HCG adagoknak.(nem egyszerű, de meg kell oldani.)

A második pedig az, hogy fél éves kúra alatt szinte kizárt, hogy egyáltalán nem történik semmi a saját tesztoszteron termeléssel, ha tesztoszteron kúráról beszélünk, de ezzel te is tisztában vagy és próbálod csökkenteni a nem kívánatos mellékhatások esélyét. A sűrű kis HCG dózisok ezt hivatottak ellátni. Méghozzá azt, hogy a herék stimulálva maradjanak valamennyire a kúra alatt is.

A következő pedig, hogy a nandrolone helyett sokkal jobb választás a boldenone például egy ilyen kúrában.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"


2015. Január 11. - 20:18:16
Válasz #27
Nem elérhető

hetalvo


Efitmaster: Köszönöm Neked is segítséget!  :-){

2015. Január 11. - 20:41:52
Válasz #28
Nem elérhető

doncicco


Már nagyon vártam mi lesz a diskurzus vége!Kicsit azért féltem nehogy másként végződjön a történet ;D

2015. Január 11. - 20:50:13
Válasz #29
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Már nagyon vártam mi lesz a diskurzus vége!Kicsit azért féltem nehogy másként végződjön a történet ;D

 ;D Igen, végződhetett volna rosszabbúl is a beszélgetés, mint ahogy régen megtörtént egy párszor.  ;) Viszont látszik, hogy hétalvó komolyan veszi a dolgokat és nem csak viccből kérdezget és csinál dolgokat. Néha nehéz megszokni, hogy értelmes emberek is feltünnek a fórumon, olyanok, akik nem 3 hete kezdtek el edzeni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"