2024. Április 27. - 20:19:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 47605 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Június 04. - 09:02:44
Válasz #30
Nem elérhető

G


Sziasztok
G , nekem a q10 omega 3 kombó eléggé bevált nagy dózisban. átlagban 10-15 Hgmm-et szépen tud kozmetikázni a vérnyomáson köszi a tippeket itt a fórumon. Fokhagyma kivonatból milyet/melyiket és milyen dózisban javasolsz?

Akár amúgy ha van rá igény pár ismertebb vagy kevésbé ismert de hasznos tápkiegről is írhatok majd rövidebb "összefoglalókat".
Ami az egyik legjobb és itthon is könnyen elérhető az a Life Extension Optimized Garlic én is azt használom a ráírt dózis teljesen jó én kúrában emelem meg 3-4*1

Jöhet, esetleg még írhatnál pár összehasonlító dolgot a kivonat és az adott növényről, érdekel a fokhagyma és a fokhagyma kivonat, maria tovis és ennek a kivobata stb, hogy még is, ha full a természetből szerzem be, nem pedig a patikabol, akkor mekkora a különbség. Esetleg ha erdekes lenne, engem erdekelne az tuti :D

Dhearol lehet itt kérdésem feléd, vagy tegyem fel másik topikban, hogy ne offolnam szét? :D

Nyugodtan kérdezz itt róla.

2021. Június 04. - 15:44:18
Válasz #31
Nem elérhető

kappl


Az aromataz gatlok segitenek a dheanal, hogy ne osztrogenne alakuljon, hanem tesztova?
Arimistan esetleg lehet e alkalmas rá? Mert ha valami kizarna azt, hogy a dhea teljesen csak tesztova alakuljon, akkor lényegében pctben elengedhetetlen lenne szerintem. Bár lehet, hogy nagy hülyeség, de én itt a hobbistakra gondolok, akik 500nal tobb tesztoval nem foglalkoznak :D

2021. Június 05. - 00:18:12
Válasz #32
Nem elérhető

kappl


Az aromataz gatlok segitenek a dheanal, hogy ne osztrogenne alakuljon, hanem tesztova?
Arimistan esetleg lehet e alkalmas rá? Mert ha valami kizarna azt, hogy a dhea teljesen csak tesztova alakuljon, akkor lényegében pctben elengedhetetlen lenne szerintem. Bár lehet, hogy nagy hülyeség, de én itt a hobbistakra gondolok, akik 500nal tobb tesztoval nem foglalkoznak :D

Nem kizárná, hanem elérné, rosszul fogalmaztam bocsi.

2021. Június 05. - 09:10:16
Válasz #33
Nem elérhető

G


Az aromataz gatlok segitenek a dheanal, hogy ne osztrogenne alakuljon, hanem tesztova?
Arimistan esetleg lehet e alkalmas rá? Mert ha valami kizarna azt, hogy a dhea teljesen csak tesztova alakuljon, akkor lényegében pctben elengedhetetlen lenne szerintem. Bár lehet, hogy nagy hülyeség, de én itt a hobbistakra gondolok, akik 500nal tobb tesztoval nem foglalkoznak :D

Őszintén természetes tesztó fokozásra nem nagyon alkalmas a DHEA mondjuk 45 fölötti férfiaknál ér valamit, hiába egy "anyahormon" a férfi testben azzá alakul amivé akar és nem csak teszto meg ösztró van hanem DHEA-szulfát meg mindenféle metabolit meg ha tényleg ezt a gondolat menetet folytatva csak tesztóvá menne akkor is mit nyernél nem 13as lenne a tesztód hanem 13,5-14 az meg semmi, amit a PCT "cikkben" leírtam annyi értelme van használni főleg kúra közben hogy ne essen le a neuroszteroidok szintje meg DHEA-szulfát, de amúgy az igaz hogy ha kúra közben nem használtad akkor PCT-ben hasznos de nem csodaszer benne.
Igazán nőknek van értelme használni a DHEA-t mert ott tényleg DHEA-->teszto-->ösztró útvonalon működik szóval ha egy nő kis mennyiségű AI-t használ akkor tényleg magasabb tesztót fog elérni ezt személyesen is láttam igaz nem véreredménnyel igazolva de izomtömeg növekedés eredménye alapján ezen kívül teljesen naturál volt.

2021. Június 11. - 20:44:32
Válasz #34
Nem elérhető

Glacika


G! Látom vágod a témát. ATD-ről vélemény? Efitmester régebbi tanácsára szedem kúra alatt, az ösztrogenikus mellékhatásokat teljesen elnyomja heti 750 mg tesztó és 500 boldi melett. Állítólag a hpta tengelyt is aktívan tartja, ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. Hcg megy melette heti 2x250 i.u. a biztonság kedvéért. :)

2021. Június 12. - 13:11:23
Válasz #35
Nem elérhető

G


G! Látom vágod a témát. ATD-ről vélemény? Efitmester régebbi tanácsára szedem kúra alatt, az ösztrogenikus mellékhatásokat teljesen elnyomja heti 750 mg tesztó és 500 boldi melett. Állítólag a hpta tengelyt is aktívan tartja, ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. Hcg megy melette heti 2x250 i.u. a biztonság kedvéért. :)

Az ATD egy jó kis aromatáz inhibítor én is szoktam használni főleg mert elég könnyen elérhető, nyilván mg/mg alapon sokkal gyengébb mint egy aromasin, arimidex, letrozol, ha TRT-n vagyok és érzek egy kis ösztro mellékhatást akkor szoktam ATD-t használni. Őszintén sosem néztem jobban utána hogy van-e vagy milyen a hatása HPTA-tengelyre így most gyors rákeresésre főleg egér és patkány tanulmányokat láttam.
Nem tudom milyen dózisban használtad de 75-max 100 mg dózisban elég jelentősen meg tudja fogni az aromatizálódást én legalábbis ezt tapasztaltam.
Amúgy ha vissza olvasol írtam egy hosszabb "cikket" a PCT-vel kapcsolatban, a kúrában a HCG alap szerintem és bármilyen AI használata is mivel a magas ösztro szint elindít egy negatív visszacsatolást még plusszban, ha teheted még kúra alatt a HMG is sokat tud segíteni a későbbi visszaállításban.

2021. Június 12. - 13:22:31
Válasz #36
Nem elérhető

Glacika



2021. Június 12. - 13:34:27
Válasz #37
Nem elérhető

G


Hmg? Azt hol tudom beszerezni?

HMG (human menopausal gonadotropin) vagy a jobb "változata" a rekombinációs FSH.
Hát a díleredtől, orvostól vagy neten :D de arra készülj hogy nem egy olcsó dolog.

2021. Június 12. - 16:15:00
Válasz #38
Nem elérhető

Glacika


Jani nyomja az teszto cypionátot vagy enantátot vagy valami hasonló hálás cuccot. Közben már az első héttől kezdve elkezdi az Ultra Hottert-t vagy a Gaspari Novedex-et szedni. Mindkettő jó minőségű ATD-t tartalmaz. (vagy az ATD egy jó minőségű analógját)

Ez az ATD két dolgot csinál:
1. Blokkolja az aromatizálódást, és ezáltal a túlzott ösztrogén mennyiséget megakadályozza, ami a megnövekedett tesztoszteron mennyiség következtében jönne létre aromatizálódáson keresztül.
2. A Hipotalamusznál leköti az androgén receptorokat(az izmoknál nem!), úgy hogy inaktívvá teszi azt a receptor oldalt és ezáltal a Hipotalamusz elkezdi/folytatja a GnRH kiválasztást, mivel nem érzékeli a túlzott tesztoszteront.

A kúra nyolcadik heténél az LH(Lutenizáló Hormon-Gonadotropic Hormon) termelés csak kb. 30%-ot esett, mivel a hipotalamusz nem hagyta abba az LH kiválasztást. A saját tesztoszteron termelése nem állt le. Nem kell HCG-t nyomnia valószínüleg!

Néhány hét további ATD használat után a tesztoszteron szint visszaáll normál vagy kicsivel az afeletti szintre. A HPTA szépen működik innetől!

És végül:

A laboratóriumi tesztek alapján az ATD elég egyszerűen a legfelsőrendűbb HPTA stimuláló összetevő, ami ma ismert. Nincs sokszor szükség HCG-re, Clomidra, Arimidex-re, Nolvadex-re és a többi testvérükre és még bika
heréket sem kell beültetni a páciensbe ezután.
Ezt efitmester régebbi hozzászólásából másoltam ki.

2021. Június 12. - 19:07:18
Válasz #39
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Június 12. - 19:15:07
Válasz #40
Nem elérhető

Kamagraking


Hmg? Azt hol tudom beszerezni?

HMG (human menopausal gonadotropin) vagy a jobb "változata" a rekombinációs FSH.
Hát a díleredtől, orvostól vagy neten :D de arra készülj hogy nem egy olcsó dolog.

Értem én,hogy jót akarsz,de senki nem fog "százezreket" költeni pct-re.
Ebben a közegben nem,ők még nem tartanak ott.
Aki annyira igénytelen,hogy az sem érdekli mit nyom magába "csak hasson"azzal nem lehet mit kezdeni.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Június 12. - 20:21:09
Válasz #41
Nem elérhető

G


Hmg? Azt hol tudom beszerezni?

HMG (human menopausal gonadotropin) vagy a jobb "változata" a rekombinációs FSH.
Hát a díleredtől, orvostól vagy neten :D de arra készülj hogy nem egy olcsó dolog.

Értem én,hogy jót akarsz,de senki nem fog "százezreket" költeni pct-re.
Ebben a közegben nem,ők még nem tartanak ott.
Aki annyira igénytelen,hogy az sem érdekli mit nyom magába "csak hasson"azzal nem lehet mit kezdeni.

Haverommal egyik kedvenc mondásunk volt régen hogy "csak hasson hasson fuvasson" :D
Persze ez egyértelmű én is tudom amikor volt egy hosszabb leállásom és teljes vissza állás teszto meg termékenység téren is 3 hónapnyi PCT-re annyi pénz költöttem mint egy éves kúrára, meg még régen 5-10e forintokért majd még elmegyek kúra közben vérvételre abból már kijön egy teszto én is abszolút így voltam vele, végére az lett az "ára" hogy tapasztalat útján azért szerintem sok tudásra tettem szert cserébe az egészségem kapott azért rendesen a szerencsém az hogy fiatalon volt ma már biztos nem "úsznám" meg simán.

2021. Június 12. - 22:36:23
Válasz #42
Nem elérhető

Gábor77


Hmg? Azt hol tudom beszerezni?

HMG (human menopausal gonadotropin) vagy a jobb "változata" a rekombinációs FSH.
Hát a díleredtől, orvostól vagy neten :D de arra készülj hogy nem egy olcsó dolog.

Értem én,hogy jót akarsz,de senki nem fog "százezreket" költeni pct-re.
Ebben a közegben nem,ők még nem tartanak ott.
Aki annyira igénytelen,hogy az sem érdekli mit nyom magába "csak hasson"azzal nem lehet mit kezdeni.

Ez egyáltalán nem igénytelenség kérdése. Hanem az hogy nincs elérhető bevizsgáló labor. Megfizethető áron.Meg értelme se lenne pénzt kiadni amikor egyáltalán nem biztos hogy a következő üvegben ugyan az az anyag van.

2021. Június 13. - 15:54:19
Válasz #43
Nem elérhető

kappl


T3, t4 és t5 rol valami bővebb infó? 45 éves nő hasznalhatja? Ha nem tartozik ide, akkor bocsi :)

2021. Június 14. - 11:53:14
Válasz #44
Nem elérhető

G


T3, t4 és t5 rol valami bővebb infó? 45 éves nő hasznalhatja? Ha nem tartozik ide, akkor bocsi :)

Hát bárki használhat bármit ez mindig ilyen, mi lenne a célja vagy miért használná?
Amúgy én T5-ről még nem hallottam, ha jól tudom T1,T2 ami metabolitja a pajzsmirigynek  és az aktív pajzsmirigy a T3, T4.