2024. Április 27. - 15:43:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Novedex XT  (Megtekintve 2067 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2023. November 08. - 15:10:40
Megtekintve 2067 alkalommal
Nem elérhető

hibbant


Sziasztok hibbant vagyok.

Kezdjük az elején:

Kb. 30+ éve edzek 20-25 éve fejeztem be az  "all in" alapú átlagon feletti fizikum fenntartását. Volt ott minden is persze szigorúan a heti 500mg T bázis mellett, most 45 körül vagyok (90-92kg/180cm nem dagadt XD)és az étkezés meg az önismeret szerencsére elég kevés (de intenzív) edzéssel is elég tűrhető formában tart.

Innen a lényeg: Volt egy balesetem pár éve és a sérült 5ször operált testrész folyamatos gyulladásban van,(majd egyszer rászánom magam a protézisre) amire (nagyon feldagad, illetve olyan nincs hogy nem dagadt) konkrétan a teszto tökéletes megoldásnak mutatkozott.Tavalyelőtt kezdtem, az első kúra nem is igazán kúra volt inkább csak "eseti kezelés" 150mg propi mindjárt lehúzta az aktív 2-3 hetes szenvedésem 5-7 napra. Aztán nyomtam egy 4-inkább5 hónapos kört 3naponta kb 75mg (heti~150) a végén levezettem , semmi pct , kb 1-2 hónap volt amíg magához tért a hormonháztartásom, semmi komoly nem volt ,
pici fáradtság az utolsó után kb 3 hétig nem hiányzott a szex.

Mostani tervek :
Heti 2x150propi kb 12-16-20? hétig (vagy egy életen át :) ) amihez szereztem Gaspari novedex xt-t amit párhuzamosan akarok "enni".
Összetevők a dobozon : 3b hydroxy androsta-1.4.6-triene-17-one,3bhydrixi androsta-4,6-diene-17-one,androsta-3.5-diene-7,17-dione, a többi: microcrystal...cellulose,sikics,megn.stearate,hydroxypropil beta cyclodextrin,phosphatidylchorilne 75%.
tabi: 75 mg pct blendes.
Napi max 4 áll rajta.

A kérdésem a következő:
A tesztoszteron heti mennyiséget rugalmasan kezelhetjük (mehetek felfelé is akár 300+ba) szerintetek milyen mennyiségben adagoljam a novedexet (napi 1-2-3 tabi) ezzel. 3naponta 150mg propi mellett  hogy esetleg mégjobban elkerüljem azt a pár hét lustaságot amit átéltem nemrég.
Vérteszt lesz majd (volt is most) azután már persze okosabb leszek hogy hogy reagált rá
a "kis" testem, de egyenlőre infót gyűjtök . most napi 1 tabit dobok (2x 0.5reggel/este) mert a "múltkor" elvoltam enélkül is ugye....
Valami extra dologra figyeljek ? májvédelem stb?

 A válaszokat előre is köszönöm
Az egészség a leghosszabb halálnem

2023. November 10. - 10:40:19
Válasz #1
Nem elérhető

Berzerker


Szia!

https://www.steroidplotter.com/
Ide vezesd fel az elképzelésed, és látni fogod, hogy nem túl jó ötlet.

A propit 3 vagy 3.5-szer kéne adminisztrálni egy héten és nem kétszer, és akkor nem is lenne szükséged aromatáz blokkolóra, az aromatáz blokkoló csak feleslegesen leterheli a májadat, semmi haszna nincs, ha más észtert választas vagy máshogy időzíted akkor nincs rá semmi szükség ilyen mennyiségnél.
Amúgy ha kétszer szeretnél adminisztrálni egy héten akkor tesztoszteron enanthát vagy cypionátot kéne venned, annak a felezési idejébe sokkal jobban belefér a heti 2.

Arra, amit leírtál amúgy a lehető legjobb lenne egy ún. TRT+ protokoll
heti 200mg teszt + 50mg NPP vagy
heti 200mg teszt + 100mg primobolan.

A nandrolone híres arról, hogy segít eltüntetni az izületi fájdalmat, azonban kevesen tudják, hogy a primobolan is elősegíti a kollagén szintézist, csak nem olyan mértékben. Ha kis dózisban sem tolerálod az NPP-t akkor próbáld meg a primot, csak abból nehéz eredetit szerezni.
Remélem segített.

2023. November 10. - 19:38:14
Válasz #2
Nem elérhető

hibbant


Szia!

https://www.steroidplotter.com/
Ide vezesd fel az elképzelésed, és látni fogod, hogy nem túl jó ötlet.

A propit 3 vagy 3.5-szer kéne adminisztrálni egy héten és nem kétszer, és akkor nem is lenne szükséged aromatáz blokkolóra, az aromatáz blokkoló csak feleslegesen leterheli a májadat, semmi haszna nincs, ha más észtert választas vagy máshogy időzíted akkor nincs rá semmi szükség ilyen mennyiségnél.
Amúgy ha kétszer szeretnél adminisztrálni egy héten akkor tesztoszteron enanthát vagy cypionátot kéne venned, annak a felezési idejébe sokkal jobban belefér a heti 2.

Arra, amit leírtál amúgy a lehető legjobb lenne egy ún. TRT+ protokoll
heti 200mg teszt + 50mg NPP vagy
heti 200mg teszt + 100mg primobolan.

A nandrolone híres arról, hogy segít eltüntetni az izületi fájdalmat, azonban kevesen tudják, hogy a primobolan is elősegíti a kollagén szintézist, csak nem olyan mértékben. Ha kis dózisban sem tolerálod az NPP-t akkor próbáld meg a primot, csak abból nehéz eredetit szerezni.
Remélem segített.

 a rövidebb felezési irdőröl tudok régen enantát volt a bázis, viszont ha jól tudom propinál is 2.5-3.5 nap a felezés ezért irtam hogy minden 3. napon nyomok egyet. nem hetente fix napon. elég lassú az anyagcserém is ...
csak hogy tisztázzuk konkrétan egy példa (késő esti szuri) hétfőn-k-sz-csütörtök újra, p-sz-vasárnap újra-h-k-szerda újra-szombat újra a ritmus.szerinted húzzam  1nappal rövidebbre?

köszi a tippet a primoval azt beszerzem ha kell...
1 kérdésem lenne:
az egyik a ciklus, húzzam -e rövidebbre?



Legalább a Gasparit már tudom kinek adom ajándékba XD.

előre is köszi

Az egészség a leghosszabb halálnem

2023. November 10. - 20:06:03
Válasz #3
Nem elérhető

Küklopsz


leírták a lényeget de nem is értem mit baszakszol propival adj akkor inkabb heti 250mg enanthatot vagy cypionatot mindegy kevesebb a szuras is meg ha tényleg ilyen minimalis törekvések vannak sokkal kifizetődőbb,primobolan vagy deca se hulyeség bar a deca igen mert ennyi teszto mellé felejtsd el inkább,primot meg nem fogsz tudni frankot szerezni ha igen mehet mellé,de én a helyedben megmaradnék egy heti 250mg enanthat v cypionat dolognál