2024. Május 20. - 19:51:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GIRLS!!!  (Megtekintve 446343 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 16. - 12:50:12
Válasz #1860

Akezdetfia

Vendég
Ki hová költözne?  :D

2009. Október 16. - 12:56:24
Válasz #1861
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Október 16. - 12:58:10
Válasz #1862

Akezdetfia

Vendég

2009. Október 16. - 12:59:32
Válasz #1863
Nem elérhető

csaba.r


Németország
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 16. - 13:01:56
Válasz #1864
Nem elérhető

Gabe


Ki hová költözne?  :D

Brazilia  @:-)
Ez alapján a négyes alapján egyértelmű!
De tudok olyan négyest összerakni, hogy japánba vágyakoznék!  :-)-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 16. - 13:04:14
Válasz #1865

Akezdetfia

Vendég
Ki hová költözne?  :D

Brazilia  @:-)
Ez alapján a négyes alapján egyértelmű!
De tudok olyan négyest összerakni, hogy japánba vágyakoznék!  :-)-

Japánban te lennél a king kong, mert ott az átlag ember kb 170cm meg 50 kiló  ****:)))

2009. Október 16. - 13:07:33
Válasz #1866
Nem elérhető

csaba.r


Japánba istenítik a nagy embereket.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 16. - 14:48:04
Válasz #1867
Nem elérhető

fastor


Japánba istenítik a nagy embereket.
megyek oda @-o ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 16. - 14:53:29
Válasz #1868
Nem elérhető

Jordan


Japánba istenítik a nagy embereket.
megyek oda @-o ****:)))

A nagy nem egyenlo a magassal  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 16. - 21:15:38
Válasz #1869
Nem elérhető

Cressler


Japánba istenítik a nagy embereket.
megyek oda @-o ****:)))
egy jobb katanaval erőfeszítés nélkül félbevágnak, és akkor átlag japó méret leszel  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 16. - 21:17:10
Válasz #1870
Nem elérhető

fastor


nah jólavanmár, mindjárt beugrom a mikróba azt eljátszom hogy pattogatott kukorica vagyok [:-o]
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 16. - 21:40:03
Válasz #1871
Nem elérhető

Jordan


nah jólavanmár, mindjárt beugrom a mikróba azt eljátszom hogy pattogatott kukorica vagyok [:-o]

Nyugi mar, csak viccelunk!  ;) Ne vinnyogjal, nem vagy te kislany!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 16. - 22:16:45
Válasz #1872
Nem elérhető

fastor


nah jólavanmár, mindjárt beugrom a mikróba azt eljátszom hogy pattogatott kukorica vagyok [:-o]

Nyugi mar, csak viccelunk!  ;) Ne vinnyogjal, nem vagy te kislany!  ;D
tudom 8-) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 16. - 22:24:39
Válasz #1873
Nem elérhető

God Vazzeg


nah jólavanmár, mindjárt beugrom a mikróba azt eljátszom hogy pattogatott kukorica vagyok [:-o]

Nyugi mar, csak viccelunk!  ;) Ne vinnyogjal, nem vagy te kislany!  ;D
tudom 8-) ;D

Puncis!!!  ****:)))

2009. Október 16. - 22:55:49
Válasz #1874

Akezdetfia

Vendég