2024. Május 10. - 06:58:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 401119 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Szeptember 13. - 10:54:55
Válasz #2625
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Szeptember 13. - 11:03:14
Válasz #2626
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
God! Arról is beszélj, hogy a jobbikosok miként járatják le a fideszt  ;)

2010. Szeptember 13. - 11:38:02
Válasz #2627
Nem elérhető

God Vazzeg


God! Arról is beszélj, hogy a jobbikosok miként járatják le a fideszt  ;)

Arról majd te beszélsz  ;)

2010. Szeptember 13. - 11:56:20
Válasz #2628
Nem elérhető

George


 ;D Arab-magyar barátság szept. 11-én, ez hogy van? ;D Az arabok jó emberek :-)!

2010. Szeptember 13. - 12:38:21
Válasz #2629
Nem elérhető

syntha


;D Arab-magyar barátság szept. 11-én, ez hogy van? ;D Az arabok jó emberek :-)!

Igen,ha esetleg valaki kételkedett volna a jobbik politikai alkalmatlanságában,ez a "magyar-arab összeborulás" valószínűleg minden kételyt eloszlatott.

2010. Szeptember 13. - 19:41:36
Válasz #2630
Nem elérhető

tomasz


Én a választások előtt a jobbik szimpatizánsa voltam.Most is az vagyok,de az érdeklődés irántuk minimálisra csökkent.Lehet boncolgatni a miérteket,de inkább nem teszem.Viszont ami kellemes csalódást keltett bennem,az a fidesz határozottsága.Igaz most nincsenek érdemben hátráltató tényezők.Az ellenzék csak verbálisan tud valamit kezdeni a dolgokkal.De ha ez kell a haladáshoz akkor hajrá!

u.i.:mióta nem olvasom a kuruc.infot nyugodtabb vagyok.illetve nem nézek híradót sem.Sőt dúsabb lett a szemöldököm is ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Szeptember 25. - 13:16:03
Válasz #2631
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem véletlen, hogy nem járok szavazni, nem a nép dönti el az ország sorsát ;)



Navratil Attila saját kezűleg írta le, na ennyit a nagy hazaszeretettről meg majd mi rendet teszünk.

http://postaimre.euroweb4you.eu/news.php?readmore=373 (fórum)


Gutai Zub!
Remélem ez elég:
"Mivel a 2009-es Európai Parlamenti választások után a párt felső vezetésbe is jól érzékelhetően megindultak a gyanús beszivárgások, ezért, mint a Nemzetbiztonsági Kabinet elnöke, több alkalommal kértem a Jobbik vezetését, hogy adjon zöld utat a kabinet belső védelmi programjának beindításához.Sajnos kérésünk süket fülekre talált!... Az általunk korábban jelzett személyek a mai napig is kifejtik tevékenységüket, amely megítélésünk szerint a nemzeti oldal erodálásához vezet. Ez számomra vállalhatatlan, és a kialakult negatív folyamathoz nem kívánok asszisztálni!...Nemrégiben a Jobbik Országos Elnökségének döntése értelmében a párt letért eredeti útjáról, melyet eddig a mozgalmi jelleg határozott meg, és amely biztosította a Jobbik korábbi sikereit is! A döntés egyik fontos következménye, hogy azokat az elveket is felülírja a hagyományos értelemben vett pártpolitika és a központosított döntési mechanizmus, melyek mögé korábban a nemzeti tábor és annak szavazóbázisa felsorakozott! A Jobbikra eddig jellemző, és a 2010-es választási programban hangoztatott jelzők úgy, mint a - Nép nevében, az alulról szerveződés, vagy a szervezeti autonómia - mára szinte teljesen megszűntek.
A radikális párt fokozatosan kezdi elveszíteni korábbi arcát, és a frakció egyes tagjai jól érzékelhetően igyekeznek betagozódni a politikai elit közé. Ez komoly feszültségeket okoz a frakcióban, és ennek következményei országszerte kihatnak a szervezetek munkájára is! A negatív folyamat megállítására és visszafordítására nincs elnökségi akarat!
Meglátásom szerint a Jobbik hanyatlásnak indult, melyhez nem kívánom a nevemet adni.

Navratil Attila
A Jobbik Nemzetbiztonsági Kabinetjének volt elnöke,
Pásztói Alapszervezet volt elnöke"
És, hogy kerek legyen a történet: "sajnos vak voltam és nem láttam, hogy ez az egész csak egy nagy színjáték volt"

2010. Október 04. - 07:32:48
Válasz #2632
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem lesz könnyű az élet Szegeden   ***)))

2010. Október 04. - 09:55:49
Válasz #2633
Nem elérhető

George


Nem lesz könnyű az élet Szegeden   ***)))
Elég nagy baj ha tényleg így lesz. Debrecen végig Fideszes maradt a szoci kormány alatt, mégis fejlődött. Nem lehet úgy kampányolni, hogy konkrétan megfenyegetnek 200 ezer embert, hogy ha nem Fideszesre szavaz, akkor szívni fog. Erre ez lett a reakció.
Konkrétan én nem voltam szavazni, mert egyik oldalra sem teszem szívesen a voksomat. Viszont örülök ennek az elsöprő Fidesz fölénynek, mert mostmár az egész ország az ő kezükben van, és nem lehet azzal takarózni, hogy az ellenzék mindent leszavazott. Ha most nem változik pozitívan minden, akkor elég érdekes lesz 3 és fél év múlva ez az ország. De milyen érdekes, hogy mindig az ellenzék az, aki rohadtul dolgozni és változtatni akar, tök mindegy, hogy ki ül azon az oldalon ***))) :D

2010. Október 04. - 10:12:05
Válasz #2634
Nem elérhető

George


Amúgy meg most olvasom, hogy Fidesz többség van a közgyűlésben, akkor meg nem tök mindegy, hogy milyen majom ül a város élén? :laugh:

2010. Október 04. - 10:18:38
Válasz #2635
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Amúgy meg most olvasom, hogy Fidesz többség van a közgyűlésben, akkor meg nem tök mindegy, hogy milyen majom ül a város élén? :laugh:

Semmilyen támogatást nem fog megkapni, majd meglátod   ;)

2010. Október 04. - 10:20:46
Válasz #2636
Nem elérhető

George


Amúgy meg most olvasom, hogy Fidesz többség van a közgyűlésben, akkor meg nem tök mindegy, hogy milyen majom ül a város élén? :laugh:

Semmilyen támogatást nem fog megkapni, majd meglátod   ;)
Különösebben nem izgat, ez a város amúgy is szét van cseszve évek óta. Anno még a Fideszes polgármester tett ki minket a gimi épületéből, mert elcserélte egy üres telekre a felújított belvárosi épületet. Akkor erre mit mondasz? Egyik sem különb a másiknál, ugyanolyan tolvaj az összes.

2010. Október 04. - 10:21:46
Válasz #2637
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Amúgy meg most olvasom, hogy Fidesz többség van a közgyűlésben, akkor meg nem tök mindegy, hogy milyen majom ül a város élén? :laugh:

Semmilyen támogatást nem fog megkapni, majd meglátod   ;)
Különösebben nem izgat, ez a város amúgy is szét van cseszve évek óta. Anno még a Fideszes polgármester tett ki minket a gimi épületéből, mert elcserélte egy üres telekre a felújított belvárosi épületet. Akkor erre mit mondasz? Egyik sem különb a másiknál, ugyanolyan tolvaj az összes.

Nané persze csak a jobbikosok a faszák  :D :D !+"%

2010. Október 04. - 10:22:56
Válasz #2638
Nem elérhető

George


Amúgy meg most olvasom, hogy Fidesz többség van a közgyűlésben, akkor meg nem tök mindegy, hogy milyen majom ül a város élén? :laugh:

Semmilyen támogatást nem fog megkapni, majd meglátod   ;)
Különösebben nem izgat, ez a város amúgy is szét van cseszve évek óta. Anno még a Fideszes polgármester tett ki minket a gimi épületéből, mert elcserélte egy üres telekre a felújított belvárosi épületet. Akkor erre mit mondasz? Egyik sem különb a másiknál, ugyanolyan tolvaj az összes.

Nané persze csak a jobbikosok a faszák  :D :D !+"%
Ki beszélt itt a jobbikról?
mod: azokból pont annyit látok amennyit kell. A legnagyobb szegedi szócsövük az összes cigánnyal bratyizik aki a terembe jár ;)

2010. Október 04. - 10:23:50
Válasz #2639
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Amúgy meg most olvasom, hogy Fidesz többség van a közgyűlésben, akkor meg nem tök mindegy, hogy milyen majom ül a város élén? :laugh:

Semmilyen támogatást nem fog megkapni, majd meglátod   ;)
Különösebben nem izgat, ez a város amúgy is szét van cseszve évek óta. Anno még a Fideszes polgármester tett ki minket a gimi épületéből, mert elcserélte egy üres telekre a felújított belvárosi épületet. Akkor erre mit mondasz? Egyik sem különb a másiknál, ugyanolyan tolvaj az összes.

Nané persze csak a jobbikosok a faszák  :D :D !+"%
Ki beszélt itt a jobbikról?

Én  ;D  csak idézőjelet elfelejtettem