2024. Április 27. - 16:45:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb hip-hop muzsikák  (Megtekintve 113540 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Április 08. - 22:03:52
Válasz #480
Nem elérhető

Gabe


Ki ez a jóllakott óvodás?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 08. - 22:14:31
Válasz #481
Nem elérhető

H. Laci


Sok vizet fogott az omna azért ilyen tokás  ;D





Hátha ezek a számok jobban elnyerik a tetszésedet  :) Itthoni rapiparban te kinek adsz hitelt, ha már szóba jött!?  :)

2013. Április 08. - 23:10:36
Válasz #482
Nem elérhető

God Vazzeg



2013. Április 09. - 01:57:49
Válasz #483
Nem elérhető

zotja



"Mind azt mondja magáról ő egy eredeti, de a ravaszt meghúzni a negyede se meri
mi van veled g.ci elmondom hogy mi a téma, az életed egy nulla a szöveged meg tréfa"



Bár Paja a sitten van, Razo kirakta az albumját ingyen tölthető, ott van a leírásban a link.

komoly gondok vannak :)

2013. Április 09. - 08:21:18
Válasz #484
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem, ahhoz képest, hogy magyar "underground rap", nem is olyan rosszak. Női vokálok, kövérebb basszusok stb. hiányzik(lehet, hogy csak az én  tannoy hangfalaimon  ;D ), de a szövegek jók.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 09. - 08:22:59
Válasz #485
Nem elérhető

dino


Szerintem, ahhoz képest, hogy magyar "underground rap", nem is olyan rosszak. Női vokálok, kövérebb basszusok stb. hiányzik(lehet, hogy csak az én  tannoy hangfalaimon  ;D ), de a szövegek jók.

igényesebbeknek ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 09. - 08:26:40
Válasz #486
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 12. - 09:59:08
Válasz #487
Nem elérhető

Gabe


Sok vizet fogott az omna azért ilyen tokás  ;D





Hátha ezek a számok jobban elnyerik a tetszésedet  :) Itthoni rapiparban te kinek adsz hitelt, ha már szóba jött!?  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 15. - 01:29:52
Válasz #488
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 17. - 12:43:00
Válasz #489
Nem elérhető

H. Laci



2013. Április 18. - 10:45:21
Válasz #490
Nem elérhető

Gabe


Most láttam a kérdést a videók után.
Én alapvetően meghallgatok minden zenét, a rapet is szeretem, csak ezek a gyerekek nekem olyan falusi rappereknek tűnnek.
Mr. Busta-Kamikaze volt az, ami nekem tetszett, amíg csapatként nyomták a számokat.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 18. - 16:38:52
Válasz #491
Nem elérhető

zotja


Most láttam a kérdést a videók után.
Én alapvetően meghallgatok minden zenét, a rapet is szeretem, csak ezek a gyerekek nekem olyan falusi rappereknek tűnnek.
Mr. Busta-Kamikaze volt az, ami nekem tetszett, amíg csapatként nyomták a számokat.

 :-)!

2013. Április 18. - 16:52:56
Válasz #492
Nem elérhető

H. Laci


Nekem Busta mostani számai jobban tetszenek, sokkal minőségibbek, de az tény hogy régen sokkal eredetibb volt. Azóta teljesen kifordult, folyamatos ellentmondásokban van önmagával és már csak a pénzre utazik, ez alá rendeli a saját maga által állandóan hajtogatott elveit is....Fikázza itt a Pajáékat is, hogy beefelik őt, a nézettség miatt, azért megkérdezném hogy mondjuk az ő Kamikazes időszakbeli Dopeman beefjük mi volt ha nem nézettség vadászat? 2004 Halálosan komolyan album, Kamikaze nézetlen, törnének felfelé, Dopeman a csúcson zeneileg is meg a médiai szerepléseit tekintve, aztán bemarják.......Média szopkodás nélküli eredményeit is hajtogatja, de aztán mikor Fanka elrapelte hogy az Anikónak pénzt fizettek azért hogy az újságoknak nyilatkozzon olyat hogy kapcsolatban vannak, akkor azt mondta hogy az nem média szopás mert ő ezt soha nem tagadta........  ;D ;D ;D Ha buzi és nem tagadja akkor már nem is buzi?  ::)

2013. Április 19. - 09:34:41
Válasz #493
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nekem Busta mostani számai jobban tetszenek, sokkal minőségibbek, de az tény hogy régen sokkal eredetibb volt. Azóta teljesen kifordult, folyamatos ellentmondásokban van önmagával és már csak a pénzre utazik, ez alá rendeli a saját maga által állandóan hajtogatott elveit is....Fikázza itt a Pajáékat is, hogy beefelik őt, a nézettség miatt, azért megkérdezném hogy mondjuk az ő Kamikazes időszakbeli Dopeman beefjük mi volt ha nem nézettség vadászat? 2004 Halálosan komolyan album, Kamikaze nézetlen, törnének felfelé, Dopeman a csúcson zeneileg is meg a médiai szerepléseit tekintve, aztán bemarják.......Média szopkodás nélküli eredményeit is hajtogatja, de aztán mikor Fanka elrapelte hogy az Anikónak pénzt fizettek azért hogy az újságoknak nyilatkozzon olyat hogy kapcsolatban vannak, akkor azt mondta hogy az nem média szopás mert ő ezt soha nem tagadta........  ;D ;D ;D Ha buzi és nem tagadja akkor már nem is buzi?  ::)

Lacikám, mostmár elmehetnél te is rappernek, olyan szépen leraktad ide a szitut.  ;)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 19. - 10:47:39
Válasz #494
Nem elérhető

Gabe


Nekem Busta mostani számai jobban tetszenek, sokkal minőségibbek, de az tény hogy régen sokkal eredetibb volt. Azóta teljesen kifordult, folyamatos ellentmondásokban van önmagával és már csak a pénzre utazik, ez alá rendeli a saját maga által állandóan hajtogatott elveit is....Fikázza itt a Pajáékat is, hogy beefelik őt, a nézettség miatt, azért megkérdezném hogy mondjuk az ő Kamikazes időszakbeli Dopeman beefjük mi volt ha nem nézettség vadászat? 2004 Halálosan komolyan album, Kamikaze nézetlen, törnének felfelé, Dopeman a csúcson zeneileg is meg a médiai szerepléseit tekintve, aztán bemarják.......Média szopkodás nélküli eredményeit is hajtogatja, de aztán mikor Fanka elrapelte hogy az Anikónak pénzt fizettek azért hogy az újságoknak nyilatkozzon olyat hogy kapcsolatban vannak, akkor azt mondta hogy az nem média szopás mert ő ezt soha nem tagadta........  ;D ;D ;D Ha buzi és nem tagadja akkor már nem is buzi?  ::)

Lacikám, mostmár elmehetnél te is rappernek, olyan szépen leraktad ide a szitut.  ;)  :D
Háth, ennyire nem vagyok én sem benne a Rapélet mainstream-jében, szóval fingom sincs Lacika, hogy miről meséltél itt nekünk. :)
De tényleg nem ártana elkezdened egy kis madafakát. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"