2024. Május 18. - 04:01:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Radioműsor a Bodybuilding.hu -n  (Megtekintve 13841 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 04. - 16:17:40
Válasz #15
Nem elérhető

lue


George-hoz kapcsolódva, nekem is lenne egy kérdésem.
Hogy merült fel egyáltalán egy felhasználóban az a kérdés, hogy rádióműsor a bodybuilding.hu-n? Ebben nem a felhasználók fognak dönteni...hanem az az ember, aki fizeti ezt az egészet.  ;)
Ahogy előttem leírta George, ez nem egészen úgy működik, hogy na, legyen vagy ne legyen rádióműsor...bár így működne.
És mi van, ha mondjuk beírja 50 júzer, hogy legyen, mert tök jó ötlet...és? Utána mi lesz? Semmi. Mert ez csöppet sem ezen múlik.
Erről akkor érdemes kifejteni a gondolatokat, ha egy olyan ember nyit ilyen topikot...akinek van is köze az egészhez...és joga ahhoz, hogy ezt eldöntse, és kikérje a felhasználók véleményét. Ennek csak így látom értelmét. Máshogy szerintem nincs, mert tök mindegy mik a vélemények...nem jutunk sehova.
Ennyi erővel nyissunk egy új topikot, hogy "Élő Gyurma adás a bodybuilding.hu-n"...csak sajnos ez nem így megy.
Balu,már mért ne merülhetne bennem fel ez a kérdés ????... ????... Véleményeket kértem  8-}



Felmerülhet...csak mi értelme? Ez itt a kérdés! Hova jut a dolog?
Foglakoztatok már egyálltalán ezzel a kérdéssel???És  az igaz hogy én nemvagyok itt nagy hozzáértő,de tagja vagyok a fórumnak,és sokmindenről szó van itt az oldalon belül,akkor nemértem hogy ezzel a topic nyitással mi volt az amit nemtűr el a szemetek-
Lue, ne kapd fel a vizet!
nem érted a lényeget:)
olvasd vissza párszor, senki nem bántani akart!

Fastor.én értem hogy anyagilag nem kivitelezhető.és nem irtam azt hogy holnaptól kötelező legyen 1 ilyen műsor,és egyálltalán nem kaptam fel a  vizet.

2009. Október 04. - 16:18:36
Válasz #16
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
George-hoz kapcsolódva, nekem is lenne egy kérdésem.
Hogy merült fel egyáltalán egy felhasználóban az a kérdés, hogy rádióműsor a bodybuilding.hu-n? Ebben nem a felhasználók fognak dönteni...hanem az az ember, aki fizeti ezt az egészet.  ;)
Ahogy előttem leírta George, ez nem egészen úgy működik, hogy na, legyen vagy ne legyen rádióműsor...bár így működne.
És mi van, ha mondjuk beírja 50 júzer, hogy legyen, mert tök jó ötlet...és? Utána mi lesz? Semmi. Mert ez csöppet sem ezen múlik.
Erről akkor érdemes kifejteni a gondolatokat, ha egy olyan ember nyit ilyen topikot...akinek van is köze az egészhez...és joga ahhoz, hogy ezt eldöntse, és kikérje a felhasználók véleményét. Ennek csak így látom értelmét. Máshogy szerintem nincs, mert tök mindegy mik a vélemények...nem jutunk sehova.
Ennyi erővel nyissunk egy új topikot, hogy "Élő Gyurma adás a bodybuilding.hu-n"...csak sajnos ez nem így megy.
Balu,már mért ne merülhetne bennem fel ez a kérdés ????... ????... Véleményeket kértem  8-}



Felmerülhet...csak mi értelme? Ez itt a kérdés! Hova jut a dolog?
Foglakoztatok már egyálltalán ezzel a kérdéssel???És  az igaz hogy én nemvagyok itt nagy hozzáértő,de tagja vagyok a fórumnak,és sokmindenről szó van itt az oldalon belül,akkor nemértem hogy ezzel a topic nyitással mi volt az amit nemtűr el a szemetek-

Semmi Lue...maga a kérdés nem rossz, sőt, egy rádió jó ötlet szerintem is...csak az a baj, hogy ezt nem te, nem a többi felhasználó és nem is mi modik fogjuk eldönteni.
Arról nem is beszélve, hogy nem a kérdésemre válaszoltál.  ;)
Szerintem akkor van értelme ilyen topikot nyitni, ha az juthat valahova. Addig nincs értelme.
Mindenki beírja, hogy aha, fasza ötlet...tök jó lenne...csak hidd el nekem, hogy ez nem ezen múlik.  ;)

2009. Október 04. - 16:25:01
Válasz #17
Nem elérhető

George


Az élő Gyurma-tv nem rossz ötlet ****:)))))) Hallod Prod?! ;D

2009. Október 04. - 16:32:06
Válasz #18
Nem elérhető

lue


George-hoz kapcsolódva, nekem is lenne egy kérdésem.
Hogy merült fel egyáltalán egy felhasználóban az a kérdés, hogy rádióműsor a bodybuilding.hu-n? Ebben nem a felhasználók fognak dönteni...hanem az az ember, aki fizeti ezt az egészet.  ;)
Ahogy előttem leírta George, ez nem egészen úgy működik, hogy na, legyen vagy ne legyen rádióműsor...bár így működne.
És mi van, ha mondjuk beírja 50 júzer, hogy legyen, mert tök jó ötlet...és? Utána mi lesz? Semmi. Mert ez csöppet sem ezen múlik.
Erről akkor érdemes kifejteni a gondolatokat, ha egy olyan ember nyit ilyen topikot...akinek van is köze az egészhez...és joga ahhoz, hogy ezt eldöntse, és kikérje a felhasználók véleményét. Ennek csak így látom értelmét. Máshogy szerintem nincs, mert tök mindegy mik a vélemények...nem jutunk sehova.
Ennyi erővel nyissunk egy új topikot, hogy "Élő Gyurma adás a bodybuilding.hu-n"...csak sajnos ez nem így megy.
Balu,már mért ne merülhetne bennem fel ez a kérdés ????... ????... Véleményeket kértem  8-}



Felmerülhet...csak mi értelme? Ez itt a kérdés! Hova jut a dolog?
Foglakoztatok már egyálltalán ezzel a kérdéssel???És  az igaz hogy én nemvagyok itt nagy hozzáértő,de tagja vagyok a fórumnak,és sokmindenről szó van itt az oldalon belül,akkor nemértem hogy ezzel a topic nyitással mi volt az amit nemtűr el a szemetek-

Semmi Lue...maga a kérdés nem rossz, sőt, egy rádió jó ötlet szerintem is...csak az a baj, hogy ezt nem te, nem a többi felhasználó és nem is mi modik fogjuk eldönteni.
Arról nem is beszélve, hogy nem a kérdésemre válaszoltál.  ;)
Szerintem akkor van értelme ilyen topikot nyitni, ha az juthat valahova. Addig nincs értelme.
Mindenki beírja, hogy aha, fasza ötlet...tök jó lenne...csak hidd el nekem, hogy ez nem ezen múlik.  ;)
[/quote
Ok.Nincs semmi baj.

2009. Október 04. - 16:36:33
Válasz #19
Nem elérhető

George


Zárható,törölhető :-}

2009. Október 04. - 16:36:49
Válasz #20
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Örülök, hogy nincs semmi baj, megnyugodtam. Köszönöm. Sőt elnézést kérek.  ;)

2009. Október 04. - 16:37:05
Válasz #21
Nem elérhető

Gabe


Lue!

Annyi az egész, hogy egy kicsit néha foglalkozz azzal a sporttal is, ami ennek a fórumnak a lényege!  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 04. - 16:54:12
Válasz #22
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Gabe-nél a pont! Az utolsóm hozzászólással ezer százaékban egyetértek.

Amúgy a rádió ötlete tényleg nem rossz, de azt hiszem minden hiányzik ami a kivitelezéshez kell: Első sorban pénz, aztán egy olyan csapat aki nem csak kezdő lejárató műsort tudna készíteni, szerintem ehhez jogokat is kellene vásárolni(ezt a részét nem tudom hogy kellene, csak tippelek, hogy ezzel is számolni kell), meg nem utolsó sorban közönség, és olyan közönség ami nem a 200 aktív fórumozóbl áll, hanem nagy hallgatóságból, avagy nem ártana ha ezt a sportot el is fogadná valaki a "halandó"átlag emberek közül. Mondjuk amivel még pént is lehetne csinálni, az egy foci rádió, arra tuti lenne hallgatóság.

Biztos meg lehetne kalóz rádióként csinálni, avagy pénz nélkül, de kinek van arra ideje. Nem tudom, szerintem is meredek ez a téma, de ötletnek jó, mert már szinte mindegyik amerikai fórumnak vannak rádiója, sőt a sárga fórumon is volt avagy van ilyen(nem tudom, hogy van-e még, mert kb 2-t hallgattam meg). Szóval ötletnek nem rossz, de egyben felmerül a sok kérdés, hogy mit? hogyan? kivel? mennyiért?

2009. Október 04. - 16:59:43
Válasz #23
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Gabe-nél a pont! Az utolsóm hozzászólással ezer százaékban egyetértek.

Amúgy a rádió ötlete tényleg nem rossz, de azt hiszem minden hiányzik ami a kivitelezéshez kell: Első sorban pénz, aztán egy olyan csapat aki nem csak kezdő lejárató műsort tudna készíteni, szerintem ehhez jogokat is kellene vásárolni(ezt a részét nem tudom hogy kellene, csak tippelek, hogy ezzel is számolni kell), meg nem utolsó sorban közönség, és olyan közönség ami nem a 200 aktív fórumozóbl áll, hanem nagy hallgatóságból, avagy nem ártana ha ezt a sportot el is fogadná valaki a "halandó"átlag emberek közül. Mondjuk amivel még pént is lehetne csinálni, az egy foci rádió, arra tuti lenne hallgatóság.

Biztos meg lehetne kalóz rádióként csinálni, avagy pénz nélkül, de kinek van arra ideje. Nem tudom, szerintem is meredek ez a téma, de ötletnek jó, mert már szinte mindegyik amerikai fórumnak vannak rádiója, sőt a sárga fórumon is volt avagy van ilyen(nem tudom, hogy van-e még, mert kb 2-t hallgattam meg). Szóval ötletnek nem rossz, de egyben felmerül a sok kérdés, hogy mit? hogyan? kivel? mennyiért?

Így van Dániöl cimbi!  ****:))))))
Maga az ötlet nem rossz...ha tovább lehetne vinni. Csak ez nem rajtunk múlik sajnos. Addig, viszont értelmetlen.
Én örülnék a legjobban, ha azt mondaná Efit, hogy okés, mehet, mert van rá pénz, szedjünk össze embereket, témát a műsorhoz...stb...és csináljuk.

2009. Október 04. - 17:04:20
Válasz #24
Nem elérhető

Gabe


Ez így van, ahogy leírtátok, se több, se kevesebb!
Oldasd végig Lue, amit Dani, meg Balu írt!
Írhatnánk arról is, hogy Hummer (nem a dikk  ;D) a házam előtt!
Vagy Melissa a szobámban, attól még nincs realitásalapja!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 04. - 17:38:47
Válasz #25
Nem elérhető

lue


 /:-)
Töröljétek a topicot.
 ;-oo-;

2009. Október 04. - 18:07:21
Válasz #26
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Semmi értelme! Nekem elhiheted!!!
Magyarországon nincs igény igényes műsorra nem, hogy rádióra. Senki nem áldozz médiamegjelenésre pénzt, nem tartják fontosnak. Lásd az őszi versenyszezont, NULLA!!!
A többit már le se írom  :----


2009. Október 04. - 19:10:04
Válasz #27
Nem elérhető

lue


Semmi értelme! Nekem elhiheted!!!
Magyarországon nincs igény igényes műsorra nem, hogy rádióra. Senki nem áldozz médiamegjelenésre pénzt, nem tartják fontosnak. Lásd az őszi versenyszezont, NULLA!!!
A többit már le se írom  :----


oké elhiszem prod,de reméljük megéljük o:)

2009. Október 04. - 20:08:59
Válasz #28
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na jó most már elég a vitából,akkor lesz vagy nem lesz ;D ;D ****:))) ****:)))?

Ennyin múlik, igen vagy nem  :D?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 05. - 00:15:42
Válasz #29
Nem elérhető

csaba.r


Ha mégis összejön csinálhatnék fitness főzőműsort??, vagy csak akkor ha már fotogén egyéniség leszek.... ***))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz