2024. Május 10. - 01:47:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109697 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Augusztus 07. - 18:17:58
Válasz #120
Nem elérhető

God Vazzeg



2012. Augusztus 07. - 20:18:51
Válasz #121
Nem elérhető

ninja14


AB vércsoportnak is pipa a szójaizolátum?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Augusztus 08. - 05:27:37
Válasz #122
Nem elérhető

dino


AB vércsoportnak is pipa a szójaizolátum?
sztem nem. de puding próbája az evés. ha nem puffaszt fel, és jól emészted mehet
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Augusztus 08. - 15:50:35
Válasz #123
Nem elérhető

ninja14


AB vércsoportnak is pipa a szójaizolátum?
sztem nem. de puding próbája az evés. ha nem puffaszt fel, és jól emészted mehet

puffasztani egyáltalán nem puffaszt 2 hete nyomom reggeli zab-tejsavó turmixal 30 g meg napközben még 30 g..de mintha jól is emészteném ;D árban nagyon megéri @:-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Augusztus 08. - 19:33:00
Válasz #124
Nem elérhető

dino


van tejsavó izolátuma is a naturának 2000ft környékén mozog  8)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Augusztus 08. - 19:48:22
Válasz #125
Nem elérhető

ninja14


van tejsavó izolátuma is a naturának 2000ft környékén mozog  8)
utána néztem, tényleg jó árban mozog, köszi ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Augusztus 13. - 23:35:47
Válasz #126
Nem elérhető

dino


egy pár szabadpóz zene esélyes




hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 01. - 12:39:37
Válasz #127
Nem elérhető

dino


sikeresen beszoptam egy hányós-fosós okosságot, aminek következtében nem tervezett gyorsasággal megszabadultam 5 kilótól. nem, nem víztől. vártam a csodát, de nem jött vissza a súly. baszott nagy kérdőjelek lebegnek felettem  ????...   :-)->
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 01. - 14:00:52
Válasz #128
Nem elérhető

Maszat


hát bazmeg, ezek a nagy szopások. Pont az ilyen szabadít meg a legtöbbtöl, 1 jó kis hányós-fosós vírus. Főleg ha 1 buli után van :DDD

Bár gondolom 1 felkészülésbe ez magába is elég tré. :\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 01. - 14:06:35
Válasz #129
Nem elérhető

dino


hát bazmeg, ezek a nagy szopások. Pont az ilyen szabadít meg a legtöbbtöl, 1 jó kis hányós-fosós vírus. Főleg ha 1 buli után van :DDD

Bár gondolom 1 felkészülésbe ez magába is elég tré. :\
teljes fizikális, mentális összeomlás. talán így lehet a legjobban jellemezni. kibaszottul akartam-akarom.. újra kell számolni amit ilyenkor szokás, és menni tovább előre, aztán vagy színpadképes lesz a fazon, vagy nem.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 01. - 19:30:41
Válasz #130
Nem elérhető

Maszat


legalább a hozzáállással nincs baj  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 01. - 20:01:53
Válasz #131
Nem elérhető

ninja14


legalább a hozzáállással nincs baj  @:-)
Maszat te újból bulizol ? ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Szeptember 01. - 21:33:48
Válasz #132
Nem elérhető

Maszat


legalább a hozzáállással nincs baj  @:-)
Maszat te újból bulizol ? ;-oo-;

Nem. Már kajak idejét se tudom,h mikor voltam. Talán februárban. Hétvégente se állok be. Produkáltam nemrég 1 negatív drogtesztet is, ami azért nem kutya  ;D ;D kaptam 1 új esélyt is az élettől, de legalábbis 1 debreceni nyomozótól, ezt szem előtt tartva élem az életem  ;D


Na de hajrá Dino, ne add fel, csak menj előre. Szívós kis kopasz geci vagy te, nem adod fel!!!  ;D @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 01. - 23:49:16
Válasz #133
Nem elérhető

dino


legalább a hozzáállással nincs baj  @:-)
Maszat te újból bulizol ? ;-oo-;

Nem. Már kajak idejét se tudom,h mikor voltam. Talán februárban. Hétvégente se állok be. Produkáltam nemrég 1 negatív drogtesztet is, ami azért nem kutya  ;D ;D kaptam 1 új esélyt is az élettől, de legalábbis 1 debreceni nyomozótól, ezt szem előtt tartva élem az életem  ;D


Na de hajrá Dino, ne add fel, csak menj előre. Szívós kis kopasz geci vagy te, nem adod fel!!!  ;D @:-)
megvan a haditerv. hamarosan újra a kedvencünkhöz nyúlok, pedig kerülni akartam az elmebajt.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 02. - 01:01:35
Válasz #134
Nem elérhető

Maszat


huuuuh, hát nekem van itthon 6 milim, de lehet elajándékozom majd...  ;D  2x meggondolom mielőtt hozzányúlnék.   d:) ::) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26