2024. Április 28. - 18:38:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 773949 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 24. - 11:11:41
Válasz #4125
Nem elérhető

Maszat


Az ON azért jobb, szerintem a Probioticnál nem is kicsivel  ;). Ez megmutatkozik az árában is  :-\.

Szerintem is-bár volt már nálam "használhatatlan" On fehérje...ellenségeimnek sem kívánom...

?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 24. - 11:20:29
Válasz #4126
Nem elérhető

hopika


?

Ha a "sima" On fehérjét veszed,akkor no para-azok qrva jók (Gold standard).
Ez egy kevert fehérje volt,amire gondoltam-drágább is,mint a whey-valami vaniliás íz lehetett,de inkább egyszer kihányt epéhez hasonlítanám az ízt...nem volt lejárt,nem volt sérült:egyszerűen megmondták,hogy ebből a vaníliás íze nem igazán sikerült...
 !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Május 24. - 11:39:24
Válasz #4127
Nem elérhető

Maszat



Én egyszer futottam bele egy vaníliás intra pro-ba. Hát gyerekek, olyan szart még soha nem ittam. Az egyetlen doboz amit azelőtt dobtam ki,h elfogyott volna  :----
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 24. - 12:23:01
Válasz #4128
Nem elérhető

God Vazzeg



Én egyszer futottam bele egy vaníliás intra pro-ba. Hát gyerekek, olyan szart még soha nem ittam. Az egyetlen doboz amit azelőtt dobtam ki,h elfogyott volna  :----

Nekem (ha jól emlékszek) egy mhp fehérje volt, vaniliás, és kb olyan íze volt mint amit már egyszer kihánytak  ;D elajándékoztam, már nemtom kinek  @:-)

2013. Május 24. - 15:02:54
Válasz #4129
Nem elérhető

DaveNiels


a legjobb ízű fehérje, s még árérték arányba is a legjobb sztem a 100% whey pro MHN sport és holland csoki. én tejjel ittam atomjó!!!!!

2013. Május 24. - 16:33:13
Válasz #4130
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
a legjobb ízű fehérje, s még árérték arányba is a legjobb sztem a 100% whey pro MHN sport és holland csoki. én tejjel ittam atomjó!!!!!
MHN - azt hittem táplálékkiegészítőkről beszélgetünk  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Május 24. - 19:41:31
Válasz #4131
Nem elérhető

ninja14


a legjobb ízű fehérje, s még árérték arányba is a legjobb sztem a 100% whey pro MHN sport és holland csoki. én tejjel ittam atomjó!!!!!
MHN - azt hittem táplálékkiegészítőkről beszélgetünk  ;D.
;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 24. - 20:34:26
Válasz #4132
Nem elérhető

DaveNiels


nekem az MHN-es fehérje nagyon bejött, nincs gondom vele egyáltalán... mást nem vettem tőlük, de ez nagyon jó kis termék

2013. Május 25. - 10:03:17
Válasz #4133
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nekem az MHN-es fehérje nagyon bejött, nincs gondom vele egyáltalán... mást nem vettem tőlük, de ez nagyon jó kis termék
Nézd, még mindig sokkal jobb, mintha vétörás zsákos ipari fost használnál, ez tény. Egyszer egy forma mesélte nekem, hogy vett egy zsákkal ( 20kg ) az említett oldalon, volt hozzá certifikáció, middeeen  ;D......aztán bevizsgáltatta, mert vett még volna belőle ( jó étvágyú srác  :D ), 30% fehérje volt, a 80%-nak hirdetett, a többi laktóz volt, meg zsír. Vegyetek zsákos ipari fehérjét, megéri  ;) :).

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Május 25. - 13:47:40
Válasz #4134
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Nekem az ON mindenképp a legjobb, de azt ujra meg kell fogadnom hogy akármi van, soha többé nem veszek gyümölcsöset! Ez a tropical punch olan izü mint a PEZ cukor utoize..

2013. Május 31. - 18:14:32
Válasz #4135
Nem elérhető

Atr


Sziasztok

Remélem jó helyre teszem fel a kérdésem , érdekelne hogy az advenced pct milyen hasonló termékkel lenne érdemes kombinálni?
T bomb II-re gondoltam én , ráadásul most jó áron láttam .
Kösz