2024. Április 27. - 18:00:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GIRLS!!!  (Megtekintve 444280 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Június 13. - 20:48:58
Megtekintve 444280 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tonnányi képet kérünk jó fizikumú csajokról!!!  ;D ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 14. - 18:54:38
Válasz #1
Nem elérhető

bandus


Megmondom őszintén, simán kiegyeznék azzal, ha olyan hátam lenne, mint a második képen lévő csajnak ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Június 15. - 01:07:17
Válasz #2
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 10. - 15:43:43
Válasz #3
Nem elérhető

MRBRILLES


Fúj!Ezek már nem nők hanem férfiak a sok koxtól!Olyan a fejük,mint amikor Gálvölgyi női parókában nőt játszik!:)A csiklójuk meg vagy 6 centire kilóg!Eszementen undoritó!Egyszer láttam meztelen 1 bodys nőt,de nem kivánom senkinek a látványt!A csiklója már szinte 1 férfi nemiszervnek nézett ki!Le a női bodyval!!!!

2007. Július 10. - 18:56:50
Válasz #4
Nem elérhető

fLeSs


Fúj!Ezek már nem nők hanem férfiak a sok koxtól!Olyan a fejük,mint amikor Gálvölgyi női parókában nőt játszik!:)A csiklójuk meg vagy 6 centire kilóg!Eszementen undoritó!Egyszer láttam meztelen 1 bodys nőt,de nem kivánom senkinek a látványt!A csiklója már szinte 1 férfi nemiszervnek nézett ki!Le a női bodyval!!!!
Láttam már ezeknél durvábbakat is.  ;D

2007. Július 10. - 19:00:09
Válasz #5
Nem elérhető

szv


Azota a fiukat szereted ? ;D

2007. Július 10. - 19:07:47
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


Fúj!Ezek már nem nők hanem férfiak a sok koxtól!Olyan a fejük,mint amikor Gálvölgyi női parókában nőt játszik!:)A csiklójuk meg vagy 6 centire kilóg!Eszementen undoritó!Egyszer láttam meztelen 1 bodys nőt,de nem kivánom senkinek a látványt!A csiklója már szinte 1 férfi nemiszervnek nézett ki!Le a női bodyval!!!!

Bár nekem se tetszik, viszont minden tiszteletem az övék, szerintem nőként nehezebb bodyba indulni, illetve sokkal több negatív kritika érheti őket, mint minket, pedig magamból kiindulva, ez is épp elég  :(

2007. Július 10. - 22:28:51
Válasz #7
Nem elérhető

Woodslave


nekem meg qrvára bejönnek  :P ::)

2007. Július 10. - 22:57:28
Válasz #8
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 10. - 23:12:26
Válasz #9
Nem elérhető

fLeSs


Azota a fiukat szereted ? ;D
igen, és azóta olyanokat szopatok, mint te...  ;D  (te figy, nem te voltál az a kiscsávó a múltkor, aki...  ;D)
komolyra fordítva a szót, nem, csak azt akartam mondani, hogy ezek nem voltak annyira durva képek...  ::)

2007. Július 10. - 23:13:03
Válasz #10
Nem elérhető

fLeSs


dupla...

2007. Július 11. - 10:29:24
Válasz #11
Nem elérhető

Woodslave


különösen mondjuk egy Timea Majorovára azt mondani, hogy undorító, az már télleg durva.  ???
Én is láttam már az interneten terjengő képeket, bár meggyőződésem, hogy fotospoppoltak.  ::)

2007. Július 11. - 13:43:14
Válasz #12
Nem elérhető

Woodslave




na kipróbáltam többféleképpen, de satu vagyok  ::) ;D

2007. Július 11. - 15:37:39
Válasz #13
Nem elérhető

MRBRILLES


Majorova eddig nekem is tetszett,de ezek után a koxos képek után már megundorodtam tőle!Lehet hogy már gyereket is csinált vmi nőnek:)!Ha választani kéne akkor inkább a Baywatch szépségek,azokban még biztos vagyok hogy nők,és nem travesztik:)

2007. Július 11. - 15:45:56
Válasz #14
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Majorova eddig nekem is tetszett,de ezek után a koxos képek után már megundorodtam tőle!Lehet hogy már gyereket is csinált vmi nőnek:)!Ha választani kéne akkor inkább a Baywatch szépségek,azokban még biztos vagyok hogy nők,és nem travesztik:)
Ha Timea menne oda hozzád és közölné, hogy nedves lett a bugyija mióta meglátott téged...Te erre hirtelen elképzelnéd a csiklóját és mindenféle előjel nélkül lehánynád őt...

Ha Pamela (Anderson) közelítene meg ilymódon, nagylelkűen elengednél egy diszkrét bólintást...

De előbb várjuk meg, hogy egyáltalán odamennek-e hozzád...  ??? ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."