2024. Április 28. - 20:15:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kell heveder vagy nem?  (Megtekintve 34177 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 17. - 23:59:45
Megtekintve 34177 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sokan azt mondják szükséges a használata, sokan feleslegesnek tartják, néhányan meg kampót használnak helyette... Kinek mi a véleménye?

Majd én is kifejtem... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 18. - 14:29:44
Válasz #1
Nem elérhető

fLeSs


Én használom, mert jobban érzem a hátat, ha nem kell annyira koncentrálnom a fogásra, és az alkarom is később fárad ki.
Ha jóltom te is ezt mondtad egy bbtv-ben.  ;D

2007. Június 18. - 18:55:41
Válasz #2
Nem elérhető

Bubee


Én egyszer kipróbáltam az evezést ilyen módon. Százszor jobb volt. Igaz manapság nem használom, mert nem használok nagy súlyt, így meg tudom fogni. Csak magnéziát használok de azt szinte mindig és minden gyaksinál, mert elég izzadós vagyok és utálom ha csúszkál a kezembe a súly.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 18. - 19:07:18
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


sztem gurtni jó ha van az embernél, de nem kell a seggedet is abban törölni
Up the dose, lift the most!

2007. Június 19. - 08:15:02
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Mostanában nem használok már, mert szeretném a fogásom erősíteni, meg meleg is van, egyszerűen nem szeretem ilyenkor a nagy súlyokat :P De tömegnöveléskor nagyon fasza, főleg felhúzásnál, és T evezőnél kell nekem, illetve csigás lehúzásnál kellene, ha csinálnám ezt a gyakszit  ;D

2007. Június 25. - 17:43:28
Válasz #5
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ööö, nem akarok nagyon belemenni a témába, de szerintem ha vki nem használ rendszeresen hevedert (pl. döntött törzsű evezés, T rudas evezés, vállvonogatás stb.) az nem is edz (elég) keményen. Ez tuti! Ez a tömör véleményem.  :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 25. - 20:23:56
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


Ööö, nem akarok nagyon belemenni a témába, de szerintem ha vki nem használ rendszeresen hevedert (pl. döntött törzsű evezés, T rudas evezés, vállvonogatás stb.) az nem is edz (elég) keményen. Ez tuti! Ez a tömör véleményem.  :-*

Őszre ahogy elkezdem a tömegelést, megnézem mit is írtál, arra már rájöttem, hogy a hátat vagy iszonyat nagy súllyal "tépem" szét, vagy szart se ér  8) Most a kevés CH miatt örülök ha fel bírom emelni a T rudat magában  :P

Húzódszkodni viszont ma azzal húzódszkodtam, mert izzadt a kezem (nincs magnézia) és iszonyat fasza volt, asszem ezt rendszeresítem  ;D

2007. Június 25. - 20:34:29
Válasz #7
Nem elérhető

tomi


Igen, én is azzal húzódzkodom, mert szerintem így jelentős terhelést juttatsz át a karodról a hátadra, a gyakorlat közben
Up the dose, lift the most!

2007. Július 21. - 16:37:04
Válasz #8
Nem elérhető

Dinnyés Olivér


Én nem tudom,már próbáltam mind a kettőt,de nekem valahogy a kampó többet használt...de segíts STEVE!!!
Melyik a jobb ???

2007. Július 21. - 16:54:41
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én nem tudom,már próbáltam mind a kettőt,de nekem valahogy a kampó többet használt...de segíts STEVE!!!
Melyik a jobb ???
Most írhatnám azt is, hogy a kampó szar...de nem írom mert a funkcióját tökéletesen betölti...csak egyszerűen béna dolognak tartom, hogy úgy emeljek meg egy rudat, hogy beakasztok egy kampót...számomra valahogy ez az egész edzés feelingjét elrontaná.  :-\

Nincs is jobb egy rojtos, koszos, büdös, magnéziaporos hevedernél...a mostani hevederemet még a Venice Beach-i Gold's Gym-ben vettem (Gold's Gym feliratos  8)), úgyhogy minden egyes szériában ez még külön motivál.

Valószínűleg rosszul használod a hevedert (pl. felülről tekered rá a rúdra és nem alulról, túl laza stb.)...ezért nem segít eleget. Így a kampó persze, hogy többet használ, hisz azt csak be kell akasztani... Łł=

Elég nehéz lenne így írásban elmagyarázni a heveder helyes használatát...itt egy videó (jobbat nem találtam  ::) :))


http://www.bodybuilding.com/fun/strapssmall.mpg
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 21. - 17:54:48
Válasz #10
Nem elérhető

Dinnyés Olivér


köszönöm a választ!!! :)és a videót ;)

2007. Október 15. - 02:05:39
Válasz #11
Nem elérhető

Raymond


A heveder nekem egy nélkülözhetetlen kellék....főleg hátazáshoz....gondolok itt felhúzásra!!!!!, csigas evezéshez, lehuzásra, és persze egykezes evezéshez....nekem amugy is gyenege szar a szoritóerőm ...tehát nem tudok nelküle meglenni

2007. Október 15. - 07:49:47
Válasz #12
Nem elérhető

ViCtor


Hol lehet kapni jó minőséget MO-n?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 15. - 08:05:23
Válasz #13
Nem elérhető

tomi


a sárga oldalon SHIEK-et árulnak, én vettem és tényleg kiváló minőségű. De Bp-en lehet még kapni: a Blahánál Gaszt ákos féle boltban, meg a kálvn sportban.
bocs az ellenreklámért.
Up the dose, lift the most!

2007. Október 15. - 08:09:37
Válasz #14
Nem elérhető

The Rock


Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!