2024. Április 28. - 05:19:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kell heveder vagy nem?  (Megtekintve 34176 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 15. - 08:19:07
Válasz #15
Nem elérhető

ViCtor


kontaktot tudsz adni rá (medmeksz)?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 15. - 09:39:51
Válasz #16
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 15. - 10:38:03
Válasz #17
Nem elérhető

God Vazzeg


Hol lehet kapni jó minőséget MO-n?

Mad max

Nekem is ilyen van. Sztem nagyon jó!

Csatlakozom, nekem is ilyen van, és szeretem..  ;-oo-;

2007. Október 15. - 17:38:21
Válasz #18
Nem elérhető

The Rock


kontaktot tudsz adni rá (medmeksz)?

Szerintem rengeteg shop-ban kapható és komoly 870 ft az ára! Nálam is van ilyen a boltban  ;D

Privátban küldök elérhetőséget ha kell!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Október 15. - 22:41:02
Válasz #19
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Január 06. - 22:37:28
Válasz #20
Nem elérhető

Joe Unit


Hello #:-)

Én hevedert csak a számomra legnehezebb utolsó szériákban szoktam használni amikor már nem tudok ügyelni fogásra én is  Mad-Max -et használok és jól bírja. @:-)

 :-!!! Fasza a Fórum  :-!!!

2008. Március 31. - 16:47:45
Válasz #21
Nem elérhető

bandus


kontaktot tudsz adni rá (medmeksz)?

Szerintem rengeteg shop-ban kapható és komoly 870 ft az ára! Nálam is van ilyen a boltban  ;D

Privátban küldök elérhetőséget ha kell!

Ugyan régi post, de lehet még ilyen gurtnit kapni?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 14. - 19:53:54
Válasz #22
Nem elérhető

darknight



Üdv Mindenkinek O0!

Részben kicsit off, de 2 terméket szeretnék figyelmébe ajánlani azoknak, akik hajlandók kicsit rááldozni a használt edzőfelszerelésekre és nagyon jó minőségű termékre vágynak.

Edzőkesztyű:

Egyértelműen Schiek Platinum. Hihetetlen minőség, nem színezi a tenyered, párnázott részek (a mesterséges bőrbe rakott gél-lapocskák) segítenek a nyomásoknál, és ami szintén fontos, hosszú ideig nem szagosodik be a kezedtől. Kezdetben kicsit meglepett, hogy a minősége ellenére elkezdett foszlani a varrása, de ahol akart, kb. 1 hét alatt felfoszlott, de mivel dupla varrások vannak rajta, ez abszolút jelentéktelen. Már kb. fél éve használom, és szinte semmit nem változott a minősége, alig-alig kopott meg, még mindig hozza azt a minőséget, ami szerintem a magyar piacon egyedülálló. (Láttam már hasonló árban lévő kesztyűt, pl. Harbinger-t, de ki merem jelenteni, hogy a Platinum-nak a közelébe sem ér.) Pedig én aztán amortizálom a drágát, hetente 5-ször, alkalmanként kb. 2 órában!!!

Felhúzó heveder:

Ebben a kategóriában GASP: Hardcore Power Wrist Straps. Ezt a múlt héten rendeltem, de eddig abszolút bevált, és nem hiszem, hogy a későbbiekben csalódást okozna. Az első használatnál elkezdett foszlani a vége (ahogy az ember rátekeri a rúdra), de ezt kiküszöböltem azzal, hogy a feltekerhető végeit kicsit leégettem-megolvasztottam (valószínűleg azért foszlott, mert elég gyengén volt levarrva, és hát ugye súrlódott a gyakorlatok közben). Azóta tökéletesen funkcionál és nagyon elégedett vagyok vele, megfelelő a hosszúsága, így pl. rúddal végzett vállvonogatásoknál hihetetlenül sokat segít, mivel elég gyenge a csuklóm és eddig nem maga az izom nem bírta a gyakorlatot, hanem egyszerűen szétnyílt a tenyerem.
Használtam Schiek gurtnit is, de az nagyon rövid a GASP-hoz képest, nem tépőzáras és nincs kipárnázva a csukórésze.
Tehát ebben a kategóriában nálam egyértelműen a GASP a király!!!

Tehát aki hajlandó kb. 10.000,- Ft-ot áldozni egy edzőkesztyűre és egy felhúzó-hevederre, az csak ezeket válassza!!!

Szerintem... ;)

   >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 15. - 13:56:46
Válasz #23
Nem elérhető

bandus


én is pont most hoztam el a mad max gurtnimat, holnap teszt élesben. lehet hülye kérdés, de a párbánott résznek a csuklód alján, vagy tetején kell elhelyezkednie? még sosem használtam gurtnit, ezért fogalmam sincs. Amit pisti linkelt videot, azon a gurtnin pedig nincs párnázott rész.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 15. - 14:06:47
Válasz #24
Nem elérhető

Cressler


nézd meg VArga DAni felkészülési topickjában a képeket amin gurtni van rajta ....
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 15. - 14:34:20
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


én is pont most hoztam el a mad max gurtnimat, holnap teszt élesben. lehet hülye kérdés, de a párbánott résznek a csuklód alján, vagy tetején kell elhelyezkednie? még sosem használtam gurtnit, ezért fogalmam sincs. Amit pisti linkelt videot, azon a gurtnin pedig nincs párnázott rész.

Nekem is madmax van, teljesen oké, mondjuk néha félek hogy elszakad  :D A párnázott rész felül lesz, de ha befűzöd és felveszed, akkor amúgy is adja magát. Ha a használata (feltekerés) nem világos, akkor régebben raktam fel képeket (amott) a feltekerésről, keresd meg őket  8-)

2008. Április 15. - 14:38:57
Válasz #26
Nem elérhető

AtisFace


Hea #:-)!
Annyit szeretnék hozzá tenni a témához, hogy elég sok embert ismerek és látok edzeni mind gurtnival, mind kampóval, viszont feltűnt hogy a kampóval edzők nagy része panaszkodik,hogy gyenge az alkarja, míg a gurtnisokra nem jellemző! :-O
Én akinek csak lehet amúgy ajánlom hátazáshoz a gurtnit, mert sokkal jobban tud az ember koncentrálni a megcélzott izomcsoportra(legalább is én így vettem észre magamon is és másokon is)! Amióta gurtnival tolom elég gyakran sikerül   :---- közeli állapotig edzeni magamat >:D!
Ja és majd elfelejtettem: egyet értek darknight-al a gasp heveder tényleg király  @:-)!
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Április 15. - 14:56:05
Válasz #27
Nem elérhető

bandus


én is pont most hoztam el a mad max gurtnimat, holnap teszt élesben. lehet hülye kérdés, de a párbánott résznek a csuklód alján, vagy tetején kell elhelyezkednie? még sosem használtam gurtnit, ezért fogalmam sincs. Amit pisti linkelt videot, azon a gurtnin pedig nincs párnázott rész.

Nekem is madmax van, teljesen oké, mondjuk néha félek hogy elszakad  :D A párnázott rész felül lesz, de ha befűzöd és felveszed, akkor amúgy is adja magát. Ha a használata (feltekerés) nem világos, akkor régebben raktam fel képeket (amott) a feltekerésről, keresd meg őket  8-)

köszi szépen :-){
a képekhez már nem jó a link, de az előtte lévő leírásból összeraktam hogyan is kell csinálni 8-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 20. - 14:46:28
Válasz #28
Nem elérhető

nemesis


Sziasztok!
Tudom hogy nem teljesen ugyanaz a téma de ide írnám.
Csuklóbandázst szeretnék vásárolni ízületfájdalom miatt meg mert elhasználtam a csuklószorítómat.
http://www.titanpower.hu/termekek.php
Itt a Red Devil és a Titanium(új generációs) bandázs között gondolkodom.Ha valakinek van tapasztalata bármelyikről kérlek segítsetek!Elsősorban nem versenyre kell hiszem akkor thp-t vehetnék.Edzésre kell.
Ti melyiket vennétek?Segítsetek!

2008. Augusztus 17. - 14:50:54
Válasz #29
Nem elérhető

Gabe


Én akinek csak lehet amúgy ajánlom hátazáshoz a gurtnit, mert sokkal jobban tud az ember koncentrálni a megcélzott izomcsoportra(legalább is én így vettem észre magamon is és másokon is)!
Gurtni nélkül kemény bicepsz durranást lehet elérni  :)
ami persze itt nem épp cél, mert az ember hátad edz.
szóval gurtni ON!
"Yeah buddy, light weight baby!"