2024. Április 27. - 10:58:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 188655 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 23. - 11:23:04
Válasz #15
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Aztán nehogy elkezdjél pikkelyesedni Pisti  ;D
Háttérinformáció: UTÁLOM A HALAT! (De ez most nem szempont...)  ;D


Bocs tomi, csak véletlenül majdnem a te hozzászólásodba írtam ezt...  :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 23. - 12:08:57
Válasz #16
Nem elérhető

fLeSs


Gondolom nem vagy megelégedve a válasszal fLeSs... ::) ;D
Köszi a választ! Nincs benne konkrétum, így nem lettem sokkal okosabb...  ;D

2007. Június 23. - 15:39:44
Válasz #17
Nem elérhető

fLeSs


Ismét én kérdeznék...
Mi erről a mondatról a véleményed? (egy szteroidokkal foglalkozó oldalon olvastam annál a résznél, ahol arról van szó, hogy kúra alatt hogyan kéne edzeni)

"The required intensity of training, however, can only be achieved when you start (after a short warmup) with the heaviest weight possible and then decrease the weight in every following set because of the losing body strength so that the desired repetitions can still be obtained.

1st warmup set:     10 reps with     140 pounds
2nd warmup set:    2 reps with    200 pounds
3rd warmup set:    2 reps with    240 pounds

1st working set:    6 reps with    300 pounds
2nd working set:    7 reps with    280 pounds
3rd working set:    7 reps with    260 pounds"

Ez az elv éppen ellentétes a növekvő súlyokkal és a piramis-elvvel ha jól tudom. És azzal is, ahogy a legtöbb profit látom dolgozni a videóikban. Te mit gondolsz erről?

2007. Június 23. - 15:44:35
Válasz #18
Nem elérhető

kukacomone


És ezt tanácsolod másnak is h a diéta uccso pár hetében mondjuk (nem verseny) csak halat egyen csirke helyett?

2007. Június 23. - 16:24:31
Válasz #19
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ismét én kérdeznék...
Mi erről a mondatról a véleményed? (egy szteroidokkal foglalkozó oldalon olvastam annál a résznél, ahol arról van szó, hogy kúra alatt hogyan kéne edzeni)

"The required intensity of training, however, can only be achieved when you start (after a short warmup) with the heaviest weight possible and then decrease the weight in every following set because of the losing body strength so that the desired repetitions can still be obtained.

1st warmup set:     10 reps with     140 pounds
2nd warmup set:    2 reps with    200 pounds
3rd warmup set:    2 reps with    240 pounds

1st working set:    6 reps with    300 pounds
2nd working set:    7 reps with    280 pounds
3rd working set:    7 reps with    260 pounds"

Ez az elv éppen ellentétes a növekvő súlyokkal és a piramis-elvvel ha jól tudom. És azzal is, ahogy a legtöbb profit látom dolgozni a videóikban. Te mit gondolsz erről?
Nem tartom jónak ezt a taktikát. Ez nálam max. csökkenő sorozatoknak felel meg, nem pedig munkasorozatoknak. Én vagy piramis-elv szerint dolgozom (általában 12-10-8-6), vagy pedig sima szériával (egy adott súllyal 3-4 széria, min. 5 ismétlés).

Ezt a leírt programot lagymatagnak tartom... :-\

Jah, az ilyen kérdéseket legközelebb tárgyaljuk meg az 'Általános segítség' részlegnél...  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 23. - 19:26:13
Válasz #20
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És ezt tanácsolod másnak is h a diéta uccso pár hetében mondjuk (nem verseny) csak halat egyen csirke helyett?
Én nem tanácsolok senkinek semmit...minden esetre pl. a tőkehal és a garnélarák roppant kedvező a diétázáshoz!

-Könnyen emészthető, magyarul többet és többször tudsz belőle enni
-Magas a fehérjetartalma (tőkehal: 18-20 g /100 g)
-Alacsony a zsírtartalma (feleannyi mint a csirkemellnek, harmadannyi mint a pulykamellnek)

Így ha vki szigorú versenydiétán van a hal segítségével szinte lenullázhatja a zsírbevitelét, így minden plusz zsírt külön kell bevinni (pl. lenmagolaj, olajos magvak)...tehát maximálisan kontrollálható a zsírfogyasztás.

Szóval: igen, ajánlott a diéta hatásosságát felturbózni hallal. Sokan alkalmazzák is az utolsó hetekben versenyfelkészülés alatt...de amint látható én most megfordítottam a dolgot...szokás szerint...  ;D 8)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 23. - 20:07:45
Válasz #21
Nem elérhető

kukacomone


Nah akkor még egy utolso kérdésem lenne ha nem gond. :) Szal konkrétan te pl hol veszed a halat és milyen márkájut? Mert annyiféle van.. És h készited el pontosan, mert én akárhányszor akartam halat csinálni olyan lett mintha vizet nyalogatnék.
Egyébként h kicsit ontopic is legyen, sok sikert kívánok neked a felkészüléshez és kiváncsian várom az eredményt. ;)

2007. Június 25. - 23:05:42
Válasz #22
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nah akkor még egy utolso kérdésem lenne ha nem gond. :) Szal konkrétan te pl hol veszed a halat és milyen márkájut? Mert annyiféle van.. És h készited el pontosan, mert én akárhányszor akartam halat csinálni olyan lett mintha vizet nyalogatnék.
Egyébként h kicsit ontopic is legyen, sok sikert kívánok neked a felkészüléshez és kiváncsian várom az eredményt. ;)
Nos, fagyasztott tengeri halfiléket eszek (többfélét tesztelgetek) és tohalkonzervet vízben (ebből sajna nem túl jók kaphatók itthon). A legutóbbi halfilé márkája azt hiszem NOWACO volt. Az nem volt rossz!  :)

A sima halat csak fagyottan bele egy tepsibe egy kis olivaolaj rá + fűszer (pl. Kotányi 'Halak' fűszer) aztán mehet a sütőbe. A kiolvadt vízben párolódik. Amikor kész, akkor mérem le és tálalom. Én étkezésenként 250 g-ot eszek + rizs, némi burgonya, brokkoli...a halra teszek még borsot és gazdagon nyomok rájuk citromlevet is egy citromból. Így egész jó íze lesz, még úgy is hogy nem szeretem a halat.

A tonhalat meg rizzsel, friss salátával (amik zacskókban kaphatók) eszem és általában teszek rá egy vagy többféle ecetet is...frankó ízt ad neki...a barátnőm is mindig így eszi.  ;)

Itt (is) találsz jóféle eceteket:

http://www.buszesz.hu/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 26. - 00:03:37
Válasz #23
Nem elérhető

kukacomone


Kössz a választ! :)
Van még egy ráadás kérdésem. :o :D
Te igy a brokkolival foglalkozol vmit. Értem ezalatt h figyeled h ne egyél meg mittom fél kilonál többet, vagy mivel zöldség, nagy mennyiségben se számolsz vele cht? A krumplit már gondolom számolod. Ilyen 150g ch körül érdemes szerinted pl krumplit is berakni az étrendbe mint ch forrás? Mert pl nálam ez most ugy néz ki h 50g zabpehely és 150g rizs.

2007. Június 26. - 00:19:17
Válasz #24
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kössz a választ! :)
Van még egy ráadás kérdésem. :o :D
Te igy a brokkolival foglalkozol vmit. Értem ezalatt h figyeled h ne egyél meg mittom fél kilonál többet, vagy mivel zöldség, nagy mennyiségben se számolsz vele cht? A krumplit már gondolom számolod. Ilyen 150g ch körül érdemes szerinted pl krumplit is berakni az étrendbe mint ch forrás? Mert pl nálam ez most ugy néz ki h 50g zabpehely és 150g rizs.
Általában csak brokkolit szoktam zöldség gyanánt enni és mivel elenyésző a CH tartalma (kb. 2 %)...nem számolom bele a napi mennyiségbe. Általában a krumplit sem számolom, mivel legtöbbször csak pár szeletet rádobok a kajára "ízesítésnek". Ha teljes köretként használom akkor beleszámolom (kb. 20 % a CH tartalma). Végülis rakhatsz az étrendedbe burgonyát is...mert alacsonyabb CH tartalma miatt űrtartalomra nagyobb mennyiséget tudsz bevinni...hacsak nem puffadsz tőle...

Egy kérdés:

Kb. 80 g zabpehely = 50 g CH
Kb. 125 g rizs = 100 g CH

Így nem egyszerűbb számolni? Vagy csak én vagyok csőlátású...?  :o ::)


A többi számolgatást már itt törpöljük ki:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=159.0   :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 26. - 15:23:01
Válasz #25
Nem elérhető

tomi


Pisti!
Öcsém kérdezte, hogy ott laksz-e még a f2000 alatt. Tényleg ott laksz még?
Up the dose, lift the most!

2007. Június 27. - 00:38:08
Válasz #26
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pisti!
Öcsém kérdezte, hogy ott laksz-e még a f2000 alatt. Tényleg ott laksz még?
Most az öcséd kérdezi vagy Te?  ;D

2004 szeptemberétől 2006 decemberéig laktam ott. De jelenleg is a Fitness 2000 versenyzője vagyok és ott is edzek.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 27. - 02:14:51
Válasz #27
Nem elérhető

marcinko


szia steve,
szoval meg nem tiszta meddig leszel atlantc city-ben? majd meglatjuk.. a kerdesem a dietadhoz kapcsolodna, irtad, hogy mostanaban halon elsz, mi a helyzet a lazaccal? dietaban elmegy, vagy tul zsiros? koszi...

2007. Június 27. - 11:51:05
Válasz #28
Nem elérhető

T3quila


Sziasztok!

Nincs is jobb hely a Fitness 2000-nél. Igaz más edzőteremben nem voltam, de nem is szeretnék. Ez nagyon jó.

2007. Június 28. - 17:12:01
Válasz #29
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
szia steve,
szoval meg nem tiszta meddig leszel atlantc city-ben? majd meglatjuk.. a kerdesem a dietadhoz kapcsolodna, irtad, hogy mostanaban halon elsz, mi a helyzet a lazaccal? dietaban elmegy, vagy tul zsiros? koszi...
A lazac valóban zsíros (kb. 14 %-a zsír)...viszont úgymond 'jóféle' zsírokat (pl. az Omega 3 zsírsavak) tartalmaz, úgyhogy igazából hetente 1-3x ajánlott lenne a fogyasztása. Diétánál főleg előnyös a lazac, hisz ha az alacsony zsír és szénhidráttartalmú étrendünket néha kiegyészítjük egészséges zsírforrásokkal az tovább fogja gyorsítani az anyagcserét..magyarul extra zsírbevitel segítségével további zsírfeleslegtől szabadulhatunk meg.  ;)

Egy kis infó:

http://www.bioteka.hu/index_article.php?page=2
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."