2024. Április 27. - 08:57:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 188653 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 29. - 14:24:53
Válasz #30
Nem elérhető

BrianB


Még mindig jobb, mintha pókká változna...ugye Pityu? ;)

2007. Június 29. - 21:42:21
Válasz #31
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Még mindig jobb, mintha pókká változna...ugye Pityu? ;)
Én kapásból kétféle pókot is ismerek. Melyikre gondolt, Mr. Black?  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 30. - 08:06:31
Válasz #32
Nem elérhető

BrianB


Hááááát.....arra a nagyra. "HAHAHAHAHAHA"(ez idézet volt) ;)
Mikor jössz edzeni Mr.Namat?

2007. Július 07. - 20:01:02
Válasz #33
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Érdeklődtek arról is, hogy milyen táplálékkiegészítőket, vitaminokat, ásványi anyagokat stb. fogyasztok a felkészülés alatt.

Íme:


Naponta:


- 2 x 1 csomag Animal Pak (Universal)
- 2 x 1 csomag Animal Cuts (Universal)
- 2 x 2  kapszula Super Antioxidants (ON)
- +1 tabletta 2000 mg-os C-vitamin (Nature's Best)
- 2 kapszula B-Complex (ON)
- 2 x 1 zselékapszula Fish Oil (ON)
- 3 kapszula ZMA (ON)
- 3 x 5 g BCAA (ON)
- 3 x 8-10 Amino 2222 zselékapszula (ON)
- + 500-1000 IU E-vitamin
- 2 x 3 kapszula Hydroxycut Hardcore
- 50-60 g glutamin (4 részletben)
- 2 x 3 adag Nitro-Tech
- 1.5 adag Cell-Tech


Azt hiszem ennyi... ::) De ha kihagytam valamit, majd értesítek mindenkit!  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 07. - 20:05:41
Válasz #34
Nem elérhető

BrianB


Na persze! És a többi okosság? Az hol van? ;D

2007. Július 07. - 20:15:34
Válasz #35
Nem elérhető

tomi


ez van vagy fél kiló! csak tápkieg. Pisti neked betonból van a gyomrod.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 07. - 20:29:24
Válasz #36
Nem elérhető

szv


Nem rossz  ;) Hajrá Steve! 8)

2007. Július 07. - 20:46:43
Válasz #37
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na persze! És a többi okosság? Az hol van? ;D

OK-OK... Szoktam még sótlan pörkölt földimogyorót enni, mandulát, lenmagolajat, eceteket, nagyritkán még némi zsírszegény túrót, 1200-1500 g halat (néha kicsit kevesebbet és helyette tojásfehérjét), 3 zacskó rizst (vagy 2.5 zacskót és helyette 80 g zabpelyhet), brokkolit, gombát, babot, kukoricát, paradicsomot, néha edzés után minimális kiwit v. görögdinnyét v. barackot v. almát v. epret v. málnát, garnélarákot, fahéjat, zöld teát, citromlét, borsot, paprikát...jah és csalni is szoktam mert néha lefekvés előtt megiszok egy tripla Syntha-6-ot (ami "csurig" van szénhidráttal...nyamm-nyamm) jéggel shakké turmixolva...ja és nekem dolgozik a világ legszexisebb mixerlánya!  ;D ;)

Na elég, názáreti Brian?! Mást tényleg nem szoktam fogyasztani. Jah de! Levegőt...78.08 % nitrogén (N2), 20.95% oxigén (O2), 0.93% argon (Ar)...

 ;D 8) :-*

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 07. - 21:16:52
Válasz #38
Nem elérhető

tomi


Izmos, jóképű fiatalember és még humora is van! :D:D
Up the dose, lift the most!

2007. Július 07. - 21:21:31
Válasz #39
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Izmos, jóképű fiatalember és még humora is van! :D:D
Jajj Tamás ne mondjon már ilyeneket, teljesen zavarba hoz! Még véletlenül összekeverem a tablettáimat és ZMA helyett Venom-ot veszek be lefekvés előtt...huppsz elszóltam magam...néha Venom-ot is szoktam szedni.  :-[ Remélem nem figyeli a WADA a topicot... ??? :-\ :'(
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 07. - 21:33:09
Válasz #40
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Július 07. - 21:37:05
Válasz #41
Nem elérhető

tomi


mai menü este hattól: 100g gumicukor, 12*20g ritter sport, fél liter coca cola +bableves, jóéjszakát mindenkinek. :)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 08. - 00:48:51
Válasz #42
Nem elérhető

BrianB


Na persze! És a többi okosság? Az hol van? ;D

OK-OK... Szoktam még sótlan pörkölt földimogyorót enni, mandulát, lenmagolajat, eceteket, nagyritkán még némi zsírszegény túrót, 1200-1500 g halat (néha kicsit kevesebbet és helyette tojásfehérjét), 3 zacskó rizst (vagy 2.5 zacskót és helyette 80 g zabpelyhet), brokkolit, gombát, babot, kukoricát, paradicsomot, néha edzés után minimális kiwit v. görögdinnyét v. barackot v. almát v. epret v. málnát, garnélarákot, fahéjat, zöld teát, citromlét, borsot, paprikát...jah és csalni is szoktam mert néha lefekvés előtt megiszok egy tripla Syntha-6-ot (ami "csurig" van szénhidráttal...nyamm-nyamm) jéggel shakké turmixolva...ja és nekem dolgozik a világ legszexisebb mixerlánya!  ;D ;)

Na elég, názáreti Brian?! Mást tényleg nem szoktam fogyasztani. Jah de! Levegőt...78.08 % nitrogén (N2), 20.95% oxigén (O2), 0.93% argon (Ar)...

 ;D 8) :-*



Az Blian Mr.Namat, ha egyre gondolunk... ;)
Vagy inkább Sztív? Jaj nem, azon a néven csak egyvalaki szólíthat:az Isten (a másik nevét nem mondjuk ki!!!) :D
De egyébként ezekre gondoltam. A Peanut Butter-t nem hagytad ki? Vagy azt nem vetted át egy már visszavonult nagy versenyzőnktől? Edzés előtt egy fél üveg (versenyfelkészülés alatt),de csak mert nullszénhidrát van és kell vlmi másból az energy! Ja, vagy te még nem nullszénhidráton vagy? De majd tervezed ugye??? ;D

2007. Július 11. - 01:40:58
Válasz #43
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sokszor előfordul az edzőteremben, hogy hol véznább, hol kicsit izmosabb srácok megkérdezik tőlem vállvonogatás, döntött törzsű evezés, T rudas evezés, egykezes evezés stb. közben, hogy "De miért így csinálod a gyakorlatot? Ez így nem túl szabályos...jobban előre kell hajolni és szépen lassan kell mozgatni a súlyt..." stb.

Őszintén szólva ilyenkor köpni-nyelni nem tudok... Majd én is odamegyek Hamilton-hoz rajt előtt és szólok neki, hogy szerintem menjen lassabban...lassan jársz tovább élsz... ;D

Szóval ezzel csak annyit akartam mondani, hogy ha az élet bármely területén neked egy stratégia beválik akkor NAGYON NAGY ÍVBEN SZARJ arra, hogy mit tanácsolnak mások...főleg ha nem tudnak semmi különöset felmutatni az adott témában. Én mindig is így álltam a dolgokhoz.

Jah, egy kép többet ér ezer szónál...

(a második képpel két baj van...verseny után 1 héttel készült és már lassan 1 éve készült...azóta már történt 1-2 dolog  ;))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 11. - 21:26:33
Válasz #44
Nem elérhető

pókerarc


Steve!
Most végülis az Atlantic City Pro-ra időzítesz?Ott lehet tudni milyen mezőnyre számíthatsz?Vagy zeek is csak kérdőjelek?
A napokban mintha azt olvastam volna,hogy mégis lesz Spanyol Grand Prix...