2024. Április 28. - 01:20:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 773891 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 14. - 11:10:31
Megtekintve 773891 alkalommal
Nem elérhető

ViCtor


Általános ügyfélszolgálati fórum!
 o:) :-Đ ?:-/ :-)-> /:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 14. - 11:12:21
Válasz #1
Nem elérhető

ViCtor


Andro, olvasod a privát mailjeidet,anyway?   ;D
-Lehet a boltban kapni Dymatize bcaa powdert? Én még nem láttam... csak a márka weblapján.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 14. - 11:32:15
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Andro, olvasod a privát mailjeidet,anyway?   ;D
-Lehet a boltban kapni Dymatize bcaa powdert? Én még nem láttam... csak a márka weblapján.

Hi Victor,

Kb. 10 napon belül érkezik BCAA a Dymatize-tól, porban és kapszulázva is.

Már válaszoltam a privát üzenetedre is... :-} csak most kávézom O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 24. - 21:48:31
Válasz #3
Nem elérhető

Bubee


Kedves Moderátorok!  ;D

Andronak már szóltam h nem tudom megnézni senkinek a profilját és azt írta nekem h át lett állítva a jogosultság vagymi. Szeretném ha visszaállítanátok mert így nem tudok privátot írni.

Köszönöm!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 24. - 21:56:44
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem se megy, ha ez megnyugtat  :-Đ

2007. Augusztus 24. - 21:58:07
Válasz #5
Nem elérhető

Bubee


Nekem se megy, ha ez megnyugtat  :-Đ

Egyáltalán nem nyugtat meg  !+"%  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 25. - 17:50:46
Válasz #6
Nem elérhető

hopika


Srácok!

A bőr szakadásaival lehet valami értelmes dolgot kezdeni???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Augusztus 25. - 17:54:21
Válasz #7
Nem elérhető

Bubee


Srácok!

A bőr szakadásaival lehet valami értelmes dolgot kezdeni???


Sztem nem az a megfelelő hely a kérdésedhez, de válaszolva rá: semmit. Barnítsd le a bőröd ha nagyon zavar, mert az nagyjából elfedi a hegeket. Mást nem nagyon tudsz kezdeni vele szerintem, meg nem is kell. Legalább látod ahogy nőlsz  =/+' ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 26. - 12:44:36
Válasz #8
Nem elérhető

parrre


Kicsit OFF

Bubi nyugtass meg hogy az ott a képen nem a te hátad ... mert különben rögtön elkaparom magam.  :-/-(-:    ;D

2007. Augusztus 26. - 16:40:32
Válasz #9
Nem elérhető

Bubee


Kicsit OFF

Bubi nyugtass meg hogy az ott a képen nem a te hátad ... mert különben rögtön elkaparom magam.  :-/-(-:    ;D


Nem, de szeretnék karácsonyra ilyet kapni  ;D A képen Joel Stubbs háta látható és sztem a legjobb hát a piacon  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 02. - 20:14:47
Válasz #10
Nem elérhető

ViCtor


Hi Andro!
*Mik a kilátások a BSN-es Atro-Phex-el kapcs? Mikor lesz stb?
*Alri-féle Lypolytic Whey protennel, mi újság? Már nincs nálatok?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 10. - 23:52:19
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Andro!
*Mik a kilátások a BSN-es Atro-Phex-el kapcs? Mikor lesz stb?
*Alri-féle Lypolytic Whey protennel, mi újság? Már nincs nálatok?


BSN-AtroPhex még kb két hét. Nagyon állat termék lesz! (zsírégetés/energia)

A lypolytic Wheyt kb 7 hónapja nem gyártják sajnos az alapanyag költségek brutál emelkedése miatt.

(na ezekre nem válaszoltam gyorsan, de volt pár fontosabb momentum is az előző napokban.) ;D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 23:55:29
Válasz #12
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Közben egy török hadseregnek álcázott gyerekhad ;D fél órája meghackelte a bodybuilding.hu -t sajnos. A visszaállításon dolgoznak.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 11. - 01:23:07
Válasz #13
Nem elérhető

Big Bear


a hócipőt is ezek tőrték fel, csak általuk jelentősnek tartott oldalakt támadnak, legalábbis akkor ezt olvastam,és asszem csak a kezdőlapot állitják el. Tekintsd elismerésnek  ;D

2007. Szeptember 11. - 08:08:11
Válasz #14
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!