2024. Május 13. - 21:39:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777036 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Április 23. - 20:21:41
Válasz #4095
Nem elérhető

Maszat


A DAA nem hat mindig ugyan úgy. 1 normális hormon szint mellett nem sokat érezni belőle. Lehet,h amikor eddig használtad, akkor nem volt tökéletes.
A legnagyobb probléma az volt most, hogy eddig amikor DAA-t szedtem látványosan fogytam erre most komolyan mondom rendesen híztam de csak hasra. Kicsit felcseszett.  :-\

ès azt mondod, hogy az êtrend, edzèsmunka ugyanaz volt? Mert ha nem akkor ott lesz a gond. Amikor hasznâltad kevesebb volt a tesztód
Uhum, minden ugyan olyan volt. Most elkezdtem csökkenteni a ch-t de szerintem meg is állok ilyen 250körül mert egy diétába nem fogok belevágni az tuti.

kalibra Methyl Arimatest-et próbáltad már?

Én próbáltam már. Érdekes,h az uccsó másfél-két hétben éreztem a hatását. (ha jól emlékszem 5 hétre való adag volt benne, mert valami bővített kiadás. Vagy Balu valami ilyesmit motyogott) Száradtam, és erősödtem 1 kicsit. Annyira nagyon nem, bár akkoriban nem a legjobb volt a kajám.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 23. - 21:48:52
Válasz #4096
Nem elérhető

kalibra


A DAA nem hat mindig ugyan úgy. 1 normális hormon szint mellett nem sokat érezni belőle. Lehet,h amikor eddig használtad, akkor nem volt tökéletes.
A legnagyobb probléma az volt most, hogy eddig amikor DAA-t szedtem látványosan fogytam erre most komolyan mondom rendesen híztam de csak hasra. Kicsit felcseszett.  :-\

ès azt mondod, hogy az êtrend, edzèsmunka ugyanaz volt? Mert ha nem akkor ott lesz a gond. Amikor hasznâltad kevesebb volt a tesztód
Uhum, minden ugyan olyan volt. Most elkezdtem csökkenteni a ch-t de szerintem meg is állok ilyen 250körül mert egy diétába nem fogok belevágni az tuti.

kalibra Methyl Arimatest-et próbáltad már?

Persze, volt már DAA-PCT, DAA-Tbomb, DAA-Arima, DAA-DHEA kombináció is. Az általános tapasztalat tényleg az, h akkor igazán jók ezek, amikor valami más (alvás, kaja, stresz, stb) nincs rendben. Na meg, h a PCT jól lepucol.

2013. Április 24. - 10:07:14
Válasz #4097
Nem elérhető

valakivagyok


Nah akkor Methyl Arimatest lesz a következő.

De ugye ez a bövített kiadás semmiben nem változott az erdetitől összetételileg?

Kipróbáltam az Animal Rage-t is de hát.... istenem, hogy nem találok egy jó N.O.-t. Meg olyan verziót vettem gondolom eu verzió amiből hiányzott a Vinpocetine de nemtudom hogy ennek az egy hatóanyagnak tényleg ennyi köze lett volna hozzá. Az erdetiről amiket olvastam amerikai oldalkon azok mind pozitivak voltak elvétve volt 1-2 negativ.

kalibra: PCT-nek nem sok hatását éreztem... sajnos. De azt kifelejtettem,hogy DAA-ból olyan verziót hasznámtam 2 hónapig amiben volt egy zsírégető kieg. de maga a DAA ugyan az a márka volt és chelate formában.

2013. Április 24. - 15:41:35
Válasz #4098
Nem elérhető

kalibra


Velem a PCT mindig csodát tesz, érdekes... Nagyon jó NO.fokozó a Pro Nutrition Xcite nvű terméke. Én is sokat kipróbáltam, nekem ez jött be legjobban.

2013. Április 24. - 21:49:51
Válasz #4099
Nem elérhető

try2bebig


Sajnos, ami igazán működik, azt kivonják nagyon hamar a forgalomból.

Én jó ideje nem vettem tesztó fokozót(1 év vagy hogy), az utolsó az anatropin volt. Ugyanaz a tapasztalatom eddig a tesztó fokozókról, mint amit olvastam anno valami szakértőtől, nem emlékszem már, hogy ki volt,hogy ezek a termékek teljesítmény fokozásra, izomépítésre, hormon optimalizálásra már nem igazán alkalmasak. Adnak egy kis "löketet" a hangulatnak, meg a libidónak, de ez a legtöbb, amit várni lehet tőlük.

Ha belegondolunk, akkor valahol logikus is ez. Miért költenének el egy nagy csomó pénzt a táplálékkiegészítő gyártók jól működő szerek kikísérletezgetésére, amikor piacra dobják, jó esetben pár hónap és a WADA, FDA vagy valamelyik ilyen 3-4 betűs szervezet "bekopogtat" hozzájuk és azt mondja, hogy figyeljetek srácok, ezt nem kéne... És ha nem vonják ki, akkor jön a felszólítás, hogy csináljatok tanulmányok stbstb. Aminek a költsége több száz K dollártól kezdődik, vagy talán több. Meg eleve mi a fenének valóban jó cuccokat kidobni tesztó fokozóból a piacra, amikor szinte bármilyen viszonylag gagyi cuccot el lehet sózni egy jó marketinggel.

A marketinget pedig csak erősíti, hogy nagyon sok ember-mint ahogy a szteroidokkal kapcsolatban is van- csak és kizárólag akkor edz, ha van valami kis kiegészítő. Tavasszal elkezdi tolni, mint az ökör, addig persze semmi edzés, kaja se semmi. Nyilván egy 0-s állapothoz képest, ami edzés nélkül van, már pusztán az edzést elkezdve viszonylag gyorsan egy (igen alacsony...) szintre vihető az ember teste, pláne, hogyha valaki jó genetikával van megáldva, ne adj isten az izommemória is besegít.

Kokszoknál is ugyanez a helyzet amúgy. Beszélgettem már elég sok emberrel a témáról, voltak köztük nagyon gyökerek, meg nagytudású emberek is. Szerintem aki Magyarországon még nem kapott szar cuccot, annak el kéne gondolkoznia azon, hogy vajon akkor is edz-e olyan keményen, ha nincsen cucc? Ez a személyes tapasztalatom is, amikor beszéltem erről emberekkel. Valakinek amúgy egy teljesen ugyanolyan cucc kinézetre mondhatni használt, egy másiknak pedig szart sem ért. Gondolkoztam sokat, hogy miért lehet ez, és érdekességképp azoknak használt, akik amúgy nem, vagy csak iszonyat kis intenzitással edzettek, amikor nem volt koksz. AS-el pedig a legtöbben valszeg csak beplacebózták, hogy hú most annyi kraft van bennem, hogy még kell +3 széria stbstb, tartsam be jobban a kaját ilyesmi. Volt egy ismerősöm is, vett iszonyat gagyi AS-eket magának, és mindenki nézett, hogy mi a fasz, hogy ekkora a fejlődés-lassan minden marha ezt kezdte el keresni a teremben.:D Aztán kiderült, hogy emellé még vásárolt 90kért mindenféle tápkieget..:D És ennek hatására pedig használt. Persze lehet olyan a képben, hogy pont teljesen egy kinézetű cucc mégis máshonnan volt, csak jól lemásolták, illetve hogy elfogyott a hatóanyag vagy ilyesmi... De az én meggyőződésem az, hogy nem mindig ez van képben!

2013. Április 24. - 22:07:03
Válasz #4100
Nem elérhető

Maszat


Azért nem értek egyet azzal amit leírsz, mert a külsőleg bevitt hormonok nem csak az izomépítésben segítenek. Számtalan más hatásuk, mellékhatásuk is van az emberre. Libidóra, hangulatra, közérzetre, alvásigényre, sőt, még a szexszuális aktusra is hatással vannak. Ecseteltem ezt már másik topicban. Én mindezek fényében szeretem használni szteroidokat. Ismerem a testemet, ismerem a szokásaimat, a hangulatomat és azonnal megérzem ha valami más. Gondolom más is így van ezzel, legalábbis az, aki foglalkozik a saját testével, vagy legalábbis érdekli annak működése. Azt nem mondom,h nem volt olyan eset, amikor más lett volna az ampullákban, (vagy nem annyi)mint amit feltételeztem, vagy esetleg több szer alkalmazása közben az egyik hatástalan volt, de mindig megérzem a pluszt. Lehet,h azért van, mert az Én hormonháztarásom elég instabil, -mint tudhatod- de Én a 3 napja beadott 500mg boldit is érzem. Tudom,h a leglassabb észter, és még nem hat, főleg nem épít izmot, de érzem. Nem placebóból. Kis jelei vannak, de érzem. Most ezen lehet mosolyogsz, és hülyeségnek tartod, pedig így van.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 24. - 22:24:13
Válasz #4101
Nem elérhető

try2bebig


Én nem írtam, hogy nem hiszek neked.

Nyilván nem szeretnék senkit sem megsérteni, így kiegészíteném azzal, hogy ez az emberek 98%-nál így van.

2013. Április 24. - 22:29:37
Válasz #4102
Nem elérhető

Maszat


Én nem írtam, hogy nem hiszek neked.

Nyilván nem szeretnék senkit sem megsérteni, így kiegészíteném azzal, hogy ez az emberek 98%-nál így van.

jaa nem, semmi sértődés. Csak leírtam,h azért csak megérezni már, ha az ember szervezetében sokszorosak a hormonértékek   :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 25. - 19:00:56
Válasz #4103
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nah akkor Methyl Arimatest lesz a következő.

De ugye ez a bövített kiadás semmiben nem változott az erdetitől összetételileg?

Kipróbáltam az Animal Rage-t is de hát.... istenem, hogy nem találok egy jó N.O.-t. Meg olyan verziót vettem gondolom eu verzió amiből hiányzott a Vinpocetine de nemtudom hogy ennek az egy hatóanyagnak tényleg ennyi köze lett volna hozzá. Az erdetiről amiket olvastam amerikai oldalkon azok mind pozitivak voltak elvétve volt 1-2 negativ.

kalibra: PCT-nek nem sok hatását éreztem... sajnos. De azt kifelejtettem,hogy DAA-ból olyan verziót hasznámtam 2 hónapig amiben volt egy zsírégető kieg. de maga a DAA ugyan az a márka volt és chelate formában.
A Vinpocetine csak serkentőleg kellene, hogy hasson, tehát a figyelemre, fókuszra van hatással, na meg ezáltal ad némi szellemi energiát, tehát ha nem durrantál rendesen tőle, akkor nem e miatt a hatóanyag miatt volt.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Április 25. - 19:03:43
Válasz #4104
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nah akkor Methyl Arimatest lesz a következő.

De ugye ez a bövített kiadás semmiben nem változott az erdetitől összetételileg?

Kipróbáltam az Animal Rage-t is de hát.... istenem, hogy nem találok egy jó N.O.-t. Meg olyan verziót vettem gondolom eu verzió amiből hiányzott a Vinpocetine de nemtudom hogy ennek az egy hatóanyagnak tényleg ennyi köze lett volna hozzá. Az erdetiről amiket olvastam amerikai oldalkon azok mind pozitivak voltak elvétve volt 1-2 negativ.

kalibra: PCT-nek nem sok hatását éreztem... sajnos. De azt kifelejtettem,hogy DAA-ból olyan verziót hasznámtam 2 hónapig amiben volt egy zsírégető kieg. de maga a DAA ugyan az a márka volt és chelate formában.
Pont Maszat írására akartam a PCT-s példát hozni, hogy mennyire megérezhető máson is a hormonszint emelkedés. PL. a régi PCT-t ha szedtem pár nap alatt éreztem, hogy most valami más lett "odabent".
És remélem hamarosan megint fogom élvezni a PCT áldásos hatását.....no nem az új verzióét, a 6-Bromoandrostenedionosét  ;).....csak nem PCT néven.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Április 25. - 20:23:36
Válasz #4105
Nem elérhető

valakivagyok


Nah akkor Methyl Arimatest lesz a következő.

De ugye ez a bövített kiadás semmiben nem változott az erdetitől összetételileg?

Kipróbáltam az Animal Rage-t is de hát.... istenem, hogy nem találok egy jó N.O.-t. Meg olyan verziót vettem gondolom eu verzió amiből hiányzott a Vinpocetine de nemtudom hogy ennek az egy hatóanyagnak tényleg ennyi köze lett volna hozzá. Az erdetiről amiket olvastam amerikai oldalkon azok mind pozitivak voltak elvétve volt 1-2 negativ.

kalibra: PCT-nek nem sok hatását éreztem... sajnos. De azt kifelejtettem,hogy DAA-ból olyan verziót hasznámtam 2 hónapig amiben volt egy zsírégető kieg. de maga a DAA ugyan az a márka volt és chelate formában.
Pont Maszat írására akartam a PCT-s példát hozni, hogy mennyire megérezhető máson is a hormonszint emelkedés. PL. a régi PCT-t ha szedtem pár nap alatt éreztem, hogy most valami más lett "odabent".
És remélem hamarosan megint fogom élvezni a PCT áldásos hatását.....no nem az új verzióét, a 6-Bromoandrostenedionosét  ;).....csak nem PCT néven.

ÉN együtt nyomtam DAA-val PCT-t de hát én nem tudom.  :) Én nem sok változást vettem észre.
MOD: jahhhhhhhhhhhh, hogy a régi. :D Lehet tudni miért változtattak rajta?

2013. Április 25. - 20:38:09
Válasz #4106
Nem elérhető

Maszat



És remélem hamarosan megint fogom élvezni a PCT áldásos hatását.....no nem az új verzióét, a 6-Bromoandrostenedionosét  ;).....csak nem PCT néven.


Most ugye tudod,h mindenki nagyon kíváncsi lett  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 26. - 14:04:30
Válasz #4107
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

És remélem hamarosan megint fogom élvezni a PCT áldásos hatását.....no nem az új verzióét, a 6-Bromoandrostenedionosét  ;).....csak nem PCT néven.


Most ugye tudod,h mindenki nagyon kíváncsi lett  ;D
A régi azért be kell vallani, a szívszerelmem volt  ;D ;D..........az új már nem igazán.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Április 26. - 14:46:57
Válasz #4108
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

És remélem hamarosan megint fogom élvezni a PCT áldásos hatását.....no nem az új verzióét, a 6-Bromoandrostenedionosét  ;).....csak nem PCT néven.


Most ugye tudod,h mindenki nagyon kíváncsi lett  ;D
De ez a szteroidokra visszafelé is igaz az én szemszögemből, kb. engem is borzalmasan felizgat az új csingacsukk hormon, amit Chen Lee rakott össze, a dél-laoszi dzsungel mélyén  :D :D.
A régi, tényleg hatásos kiegekben, mint pl. a 6-bromo, még megvolt az a félnaturál testépítő vadromantika  ;D ;D.....És már egy MAX LMG, vagy egy régi PCT sem volt naturálnak nevezhető.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Május 05. - 18:58:05
Válasz #4109
Nem elérhető

valakivagyok


A DAA nem hat mindig ugyan úgy. 1 normális hormon szint mellett nem sokat érezni belőle. Lehet,h amikor eddig használtad, akkor nem volt tökéletes.
A legnagyobb probléma az volt most, hogy eddig amikor DAA-t szedtem látványosan fogytam erre most komolyan mondom rendesen híztam de csak hasra. Kicsit felcseszett.  :-\

ès azt mondod, hogy az êtrend, edzèsmunka ugyanaz volt? Mert ha nem akkor ott lesz a gond. Amikor hasznâltad kevesebb volt a tesztód
Uhum, minden ugyan olyan volt. Most elkezdtem csökkenteni a ch-t de szerintem meg is állok ilyen 250körül mert egy diétába nem fogok belevágni az tuti.

kalibra Methyl Arimatest-et próbáltad már?

Én próbáltam már. Érdekes,h az uccsó másfél-két hétben éreztem a hatását. (ha jól emlékszem 5 hétre való adag volt benne, mert valami bővített kiadás. Vagy Balu valami ilyesmit motyogott) Száradtam, és erősödtem 1 kicsit. Annyira nagyon nem, bár akkoriban nem a legjobb volt a kajám.
Most látom, hogy az új Methyl Arimatest  7-Methoxyflavone-t tartalmaz míg a régi 6 bromo androszteron...
Szóval akkor ha nem éreztem semmit DAA+PCT(új verzió 7-Metho....)-től akkor ettől az új Arimatest-től se várjak sokat?
Vagy egy másik opció, hogy van egy Musclameds Arimatest nevű termék is.