2024. Május 13. - 00:12:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777000 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Május 10. - 19:26:53
Válasz #4110
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Lehet, hogy kicsit furcsa lesz a következő kérdésem, mivel a gyógyszerek területén az UGL gyártók ill a hamisitók olyannyira elterjedtek, hogy felmerül a kérdés egy táplálékkiegészitő szempontjából mennyire nyulhatunk mellé? A prémium márkák termékeire gondolok, találkoztatok már ilyennel?

Nem hiszem hogy a nagyobb boltok tekintetében lennének ilyen gondok, de a sufni internetes zug piacokon biztos van kamu fehérje kamu ez az, de konktrétan nem láttam még olyat hogy mondjuk egy ON Gold Standardot árultak volna ezek az emberek fele áron se, hanem inkább ilyen neve nincs termékeket. Csak kiváncsi vagyok találkoztatok e már hasonloval.

2013. Május 10. - 19:28:31
Válasz #4111
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Persze nem szándékozom sufniból vásárolni proteint, csak például edzés elején kaptam ilyen olyan vicces ajánlatot amik azért furcsának tűntek  :D

2013. Május 10. - 20:45:08
Válasz #4112
Nem elérhető

Maszat


hmmm. most kicsit felcsigáztál. Fehérjét hamisítani...alapanyagokat sokkal egyszerűbb beszerezni mint a szteroidoknál. fröccsöntő és nyomdász ismerős is van  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 10. - 21:01:41
Válasz #4113
Nem elérhető

Maszat


Amúgy viccet félretéve hülyeség... Egyszeri dolognak úgy,h sima homokot teszel bele, nem éri meg.Akkora haszon nem lenne rajta, ha egyáltalán találná rá vevőt. Hasonlóra megcsinálni, vagy közel hasonlóra meg költséges. A szteroidokat azért éri meg, mert nem látsz bele az olajba,h most mennyire steril, mennyi van benne. Beadod és kész. Lehet ez valakinek meglepő de Kínába, grammonként kérnek pl a methandrostenolonért 1 dollárt... 1g ból 100db 10mg-os tabi jön ki...de a stanozolol se sokkal drágább a maga 2-3 dollár\g árával. Itt nem kellene minőséget csinálni, mert nem ízleled, csak beszeded-beszúrod. Semmi ördöngösség nincs még abban sem,h propit csinálj. Teszel hozzá 1 kis benzyl alkoholt,h nagyjából steril legyen, meg uv lámpával átfertőtleníteni. Bumm, megvan 50ftból a propinak ml-e, oszt adják 700ba  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 22. - 16:52:12
Válasz #4114
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


az lehetésges hogy az ON által gyártott fehérjék különböző izeinek más és más állaga van? Ettem most csokisat, utána karamellásat, és most van nálam egy tropical punch izü és teljesen más állaga volt mintha a legutobbi nem lenne annyira finom, por állagú mint a csokis és a karamellás. Csak azért kérdem mert ilyen ujradátumozott 10 éves fehérjét nem akarok megenni 15 ezerért ;D  ;D

2013. Május 22. - 19:58:50
Válasz #4115
Nem elérhető

kalibra


Én már megfigyeltem több gyártónál, h a különböző ízű fehérjéknek más az állaga, de még az oldhatósága is, nincs ezzel baj, nyilván más anyagokkal ízesítik/színezik.

2013. Május 22. - 21:06:06
Válasz #4116
Nem elérhető

Maszat


Az on whey egyébként jobbnak számít mint a myo probiotic? Már kibaszottul unom, és most vettem megint egy zsákkal. De már tényleg a könyökömön jön ki, undorral iszom, főleg amikor teszek hozzá szőlőcukrot.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 22. - 22:51:32
Válasz #4117
Nem elérhető

DaveNiels


diétakor melyik a legjobb fehérje?
gold standard vagy peak whey?

2013. Május 23. - 10:26:51
Válasz #4118
Nem elérhető

valakivagyok


Az on whey egyébként jobbnak számít mint a myo probiotic? Már kibaszottul unom, és most vettem megint egy zsákkal. De már tényleg a könyökömön jön ki, undorral iszom, főleg amikor teszek hozzá szőlőcukrot.
Próbáld ki a Myo elite-t az nagyon finom, legalábbis nekem sokkal jobban ízlik mint a probi... (Csokis)

2013. Május 23. - 20:24:24
Válasz #4119
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az on whey egyébként jobbnak számít mint a myo probiotic? Már kibaszottul unom, és most vettem megint egy zsákkal. De már tényleg a könyökömön jön ki, undorral iszom, főleg amikor teszek hozzá szőlőcukrot.
Miért a Myo Probiotic az jó?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Május 23. - 21:32:54
Válasz #4120
Nem elérhető

Maszat


Az on whey egyébként jobbnak számít mint a myo probiotic? Már kibaszottul unom, és most vettem megint egy zsákkal. De már tényleg a könyökömön jön ki, undorral iszom, főleg amikor teszek hozzá szőlőcukrot.
Miért a Myo Probiotic az jó?



Lehet rosszul fogalmaztam. Szóval Én myo probiotikot nyomok, és már kibaszottul utálom. Lényegébe ár\érték szempont szerint döntöttem emellett a fehérje mellett. De igazából kibaszottul unom. Nem vagyok vele tisztában,h a myo hol helyezkedik el minőség szempontjából, ezért kérdeztem,h a myohoz képest az ON milyen. Csak lehet rosszul fogalmaztam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 23. - 22:43:28
Válasz #4121
Nem elérhető

valakivagyok


Az on whey egyébként jobbnak számít mint a myo probiotic? Már kibaszottul unom, és most vettem megint egy zsákkal. De már tényleg a könyökömön jön ki, undorral iszom, főleg amikor teszek hozzá szőlőcukrot.
Miért a Myo Probiotic az jó?



Lehet rosszul fogalmaztam. Szóval Én myo probiotikot nyomok, és már kibaszottul utálom. Lényegébe ár\érték szempont szerint döntöttem emellett a fehérje mellett. De igazából kibaszottul unom. Nem vagyok vele tisztában,h a myo hol helyezkedik el minőség szempontjából, ezért kérdeztem,h a myohoz képest az ON milyen. Csak lehet rosszul fogalmaztam.
Nem tudom mennyire számít jónak a rizs fehérje? :) Valami okosabb elmagyarázhatná amúgy, plusz eléggé hamar jött ki az elite.

2013. Május 23. - 22:53:21
Válasz #4122
Nem elérhető

Maszat


Egyszerűen csak úgy voltam vele,h a gaspari csak nem ad ki egy fost  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 24. - 10:49:10
Válasz #4123
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egyszerűen csak úgy voltam vele,h a gaspari csak nem ad ki egy fost  ;D
Az ON azért jobb, szerintem a Probioticnál nem is kicsivel  ;). Ez megmutatkozik az árában is  :-\.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Május 24. - 11:06:18
Válasz #4124
Nem elérhető

hopika


Az ON azért jobb, szerintem a Probioticnál nem is kicsivel  ;). Ez megmutatkozik az árában is  :-\.

Szerintem is-bár volt már nálam "használhatatlan" On fehérje...ellenségeimnek sem kívánom...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!