2024. Április 27. - 16:44:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494765 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2017. Január 22. - 20:30:07
Válasz #10590
Nem elérhető

VG


Még olvasni is rossz amit írtok de komolyan..........
Az még hagyján, hogy semmi rálátás a gyógyszerekre és így akarsz kokszolni.
De még a vitaminoknál is akkora bődületes hülyeségeket írtok, hogy az hihetetlen.

Szerintem a lexikális tudásom jóval nagyobb ezen a téren, 14 éves korom óta olvasgatok a világon lévő összes szteroidról, gyógyszerről és még sorolhatnám.
Gyakorlatban viszont nem tudom mit hogyan (vagyis tudom-csak elméletben-, pl.: IM injekciókat bárhova be tudok adni (es mar adtam is) tudom mikor kezd el hatni az adott szer, hogy mennyi a felezesi idejuk, hogy mivel lehet a mellekhatasokat minimalizalni, mikor ürül ki és ezen adódoan mikor kell megkezdeti a PCT-t -ami persze kúra hosszától és a használt szerektől függ- és ezzel hogyan minimalizaljuk az izomvesztést.
--------
De köszönöm, hogy válaszoltál, sokkal okosabb lettem! :)

2017. Január 22. - 20:56:29
Válasz #10591
Nem elérhető

$h@dEe*


Még olvasni is rossz amit írtok de komolyan..........
Az még hagyján, hogy semmi rálátás a gyógyszerekre és így akarsz kokszolni.
De még a vitaminoknál is akkora bődületes hülyeségeket írtok, hogy az hihetetlen.

Köszönjük mester ezeket a remek, mélyreható, jól kifejtett információkat igazán megköszönjük ha még esetleg bármikor kedved támadna valami kis tudást szórni az egyszerű pórnépnek.

Jöhetsz itt ezzel az ócska dumával, persze tudom, ahogy írtad is ilyenkor az a elvárt, hogy mindent részletesen kifejtsen az ember, csak ezzel az a gond aki semennyire nincs tisztába a szervezet működésével (ez látszik az írásodon) annak lehetne itt írni napokig is úgy se értené meg mivel ez nem olyan téma amit egyik napról a másikra megtanul az ember, mivel sok minden össze függ. A dopping hatására meg sok minden változik egyből, akkor megint másabb a felállás.
De akkor, hogy legyen valami elindulási pont is szervezet homeosztázis, szuper kompenzáció. Egyoldalú túlzott vitamin bevitel stb..


VG

Az relatív kinek mi a tudás ez amit leírtál ez semmi csak úgy mondom.
Meg lehet nézni a kérdéseidet amiket feltettél, aki képbe van a dolgokkal az nem kérdez ilyen hülyeségeket, illetve mond.

És lehet ez venni ócsárolásnak vagy bárminek, ezek tények nem én találtam ki magamtól. Legyetek már körültekintőek ha már a saját szervezetetekről van szó.


Kíváncsi lennék pl Milo-nak mi a véleménye erről az egészről....








2017. Január 23. - 06:40:42
Válasz #10592
Nem elérhető

VG


Még olvasni is rossz amit írtok de komolyan..........
Az még hagyján, hogy semmi rálátás a gyógyszerekre és így akarsz kokszolni.
De még a vitaminoknál is akkora bődületes hülyeségeket írtok, hogy az hihetetlen.

Köszönjük mester ezeket a remek, mélyreható, jól kifejtett információkat igazán megköszönjük ha még esetleg bármikor kedved támadna valami kis tudást szórni az egyszerű pórnépnek.

Jöhetsz itt ezzel az ócska dumával, persze tudom, ahogy írtad is ilyenkor az a elvárt, hogy mindent részletesen kifejtsen az ember, csak ezzel az a gond aki semennyire nincs tisztába a szervezet működésével (ez látszik az írásodon) annak lehetne itt írni napokig is úgy se értené meg mivel ez nem olyan téma amit egyik napról a másikra megtanul az ember, mivel sok minden össze függ. A dopping hatására meg sok minden változik egyből, akkor megint másabb a felállás.
De akkor, hogy legyen valami elindulási pont is szervezet homeosztázis, szuper kompenzáció. Egyoldalú túlzott vitamin bevitel stb..


VG

Az relatív kinek mi a tudás ez amit leírtál ez semmi csak úgy mondom.
Meg lehet nézni a kérdéseidet amiket feltettél, aki képbe van a dolgokkal az nem kérdez ilyen hülyeségeket, illetve mond.

És lehet ez venni ócsárolásnak vagy bárminek, ezek tények nem én találtam ki magamtól. Legyetek már körültekintőek ha már a saját szervezetetekről van szó.


Kíváncsi lennék pl Milo-nak mi a véleménye erről az egészről....

Idáig tőled nem hallottunk semmilyen okosságot.
Mit is kérdeztem, ami ennyiee butaság lenne, vesézzük már ki pro és kontra alapon, hogy megtudjuk mennyi az annyi...

2017. Január 23. - 21:12:27
Válasz #10593
Nem elérhető

kemi


Még olvasni is rossz amit írtok de komolyan..........
Az még hagyján, hogy semmi rálátás a gyógyszerekre és így akarsz kokszolni.
De még a vitaminoknál is akkora bődületes hülyeségeket írtok, hogy az hihetetlen.

Köszönjük mester ezeket a remek, mélyreható, jól kifejtett információkat igazán megköszönjük ha még esetleg bármikor kedved támadna valami kis tudást szórni az egyszerű pórnépnek.

Jöhetsz itt ezzel az ócska dumával, persze tudom, ahogy írtad is ilyenkor az a elvárt, hogy mindent részletesen kifejtsen az ember, csak ezzel az a gond aki semennyire nincs tisztába a szervezet működésével (ez látszik az írásodon) annak lehetne itt írni napokig is úgy se értené meg mivel ez nem olyan téma amit egyik napról a másikra megtanul az ember, mivel sok minden össze függ. A dopping hatására meg sok minden változik egyből, akkor megint másabb a felállás.
De akkor, hogy legyen valami elindulási pont is szervezet homeosztázis, szuper kompenzáció. Egyoldalú túlzott vitamin bevitel stb..


VG

Az relatív kinek mi a tudás ez amit leírtál ez semmi csak úgy mondom.
Meg lehet nézni a kérdéseidet amiket feltettél, aki képbe van a dolgokkal az nem kérdez ilyen hülyeségeket, illetve mond.

És lehet ez venni ócsárolásnak vagy bárminek, ezek tények nem én találtam ki magamtól. Legyetek már körültekintőek ha már a saját szervezetetekről van szó.


Kíváncsi lennék pl Milo-nak mi a véleménye erről az egészről....

Idáig tőled nem hallottunk semmilyen okosságot.
Mit is kérdeztem, ami ennyiee butaság lenne, vesézzük már ki pro és kontra alapon, hogy megtudjuk mennyi az annyi...

én is kíváncsi vagyok!! :D

2017. Január 24. - 15:13:55
Válasz #10594
Nem elérhető

G


Még olvasni is rossz amit írtok de komolyan..........
Az még hagyján, hogy semmi rálátás a gyógyszerekre és így akarsz kokszolni.
De még a vitaminoknál is akkora bődületes hülyeségeket írtok, hogy az hihetetlen.

Köszönjük mester ezeket a remek, mélyreható, jól kifejtett információkat igazán megköszönjük ha még esetleg bármikor kedved támadna valami kis tudást szórni az egyszerű pórnépnek.

Jöhetsz itt ezzel az ócska dumával, persze tudom, ahogy írtad is ilyenkor az a elvárt, hogy mindent részletesen kifejtsen az ember, csak ezzel az a gond aki semennyire nincs tisztába a szervezet működésével (ez látszik az írásodon) annak lehetne itt írni napokig is úgy se értené meg mivel ez nem olyan téma amit egyik napról a másikra megtanul az ember, mivel sok minden össze függ. A dopping hatására meg sok minden változik egyből, akkor megint másabb a felállás.
De akkor, hogy legyen valami elindulási pont is szervezet homeosztázis, szuper kompenzáció. Egyoldalú túlzott vitamin bevitel stb..


VG

Az relatív kinek mi a tudás ez amit leírtál ez semmi csak úgy mondom.
Meg lehet nézni a kérdéseidet amiket feltettél, aki képbe van a dolgokkal az nem kérdez ilyen hülyeségeket, illetve mond.

És lehet ez venni ócsárolásnak vagy bárminek, ezek tények nem én találtam ki magamtól. Legyetek már körültekintőek ha már a saját szervezetetekről van szó.


Kíváncsi lennék pl Milo-nak mi a véleménye erről az egészről....

Lehet hogy tényleg ócska és elcsépelt az hogy fejtsd ki a válaszod, viszont ezzel ez a baj hogy így sem a fórumra ide tévedő a téma iránt érdeklődő, sem az esetleg hiányos tudású kérdező sem a fórum nem fejlődik ez kb olyan mintha (mindenféle párt hova tartozás nélkül) azt mondom hogy az egészségügy meg az oktatás romokban van erre az a válasz hogy ez unalmas már, szóval a hülye vagy ez sz@r válasz helyet akkor inkább magadban állapítsd meg ezeket és akkor még magadat sem fárasztottad azzal hogy a hülyékkel foglalkozz. Amúgy hogy ide pötyögünk  pár szakszót az nem olyan nagy dolog én is tudnék anatómiából, farmakokinetikából, biomechanikából  párat ide kanyarítani de megint csak ez nem válasz.
Na de hogy reagáljak is valami  viszonylag értelmeset a kérdezőnek első körben ajánlottam a hormonvizsgálatot mivel csak az a biztos és hozzá tettem hogy "szerintem" nem kell semmi, az egy oldalú túlzott vitamin bevitelre pedig tényleg nem írtam oda hogy az alap vitamin és ásványi anyag bevitel mellé viszont úgy kezdtem hogy 2-3 napig egy megfázásos, betegséges időszakban szóval "különleges" körülmények között.




2017. Január 25. - 20:55:56
Válasz #10595
Nem elérhető

Onyxes


Sziasztok

A segítségetek szeretném kérni. Tavasszal tervezem az első kúrám, utánaolvasva az alábbi tanácsot kaptam :

1.-10.hét 2ml testomix
3.-12.hét napi 1szem provi
12.héttől pct:hcg,clomid

Tablettás megoldásról ,amire elsőre gondoltam hogy első kúrának megfelelne, hogy legyen egy gyakorlati rálátásom  mindenki egyértelműen lebeszélt. Természetesen a kaja rendben van évek óta, vitamin és ásványi anyagok és makrók is ,de ez gondolom  alap, viszont ebben még nincs rutinom és sokszor a fellelhető leírások mint pl az X-files sem naprakész már. Ti hogy látjátok ,nem erős ez elsőnek, mit javasoltok?

2017. Január 25. - 21:57:15
Válasz #10596
Nem elérhető

cczw95


Sziasztok
Biosira PrimoX-ról (Primobolan) mi a véleményetek? Csak magába szedve lenne valami hatása? (75mg vagy több/nap)

Illetve ha Genesis Stanazolol 10mg kúrát csinálnék a kúra végén szükséges lenne Zitazonium ha közbe ment Proviron?
Felvezetésnél jó ha a legelső adagot felezem?



2017. Január 26. - 00:11:41
Válasz #10597
Nem elérhető

late145


Sziasztok

A segítségetek szeretném kérni. Tavasszal tervezem az első kúrám, utánaolvasva az alábbi tanácsot kaptam :

1.-10.hét 2ml testomix
3.-12.hét napi 1szem provi
12.héttől pct:hcg,clomid

Tablettás megoldásról ,amire elsőre gondoltam hogy első kúrának megfelelne, hogy legyen egy gyakorlati rálátásom  mindenki egyértelműen lebeszélt. Természetesen a kaja rendben van évek óta, vitamin és ásványi anyagok és makrók is ,de ez gondolom  alap, viszont ebben még nincs rutinom és sokszor a fellelhető leírások mint pl az X-files sem naprakész már. Ti hogy látjátok ,nem erős ez elsőnek, mit javasoltok?
Szerintem napi 2 provi kellene mivel 12 óráig hat. Testomixbe van rövid észterű tesztó is így szerintem nem kell várni a 3. hétig a provival. Első kúrának nem rossz én kevesebb tesztóra szavaznék(hogy később lehessen növelni). Illetve miért csak 10 hetes ? Persze ez csak az én véleményem.

2017. Január 26. - 17:04:56
Válasz #10598
Nem elérhető

G


Sziasztok

A segítségetek szeretném kérni. Tavasszal tervezem az első kúrám, utánaolvasva az alábbi tanácsot kaptam :

1.-10.hét 2ml testomix
3.-12.hét napi 1szem provi
12.héttől pct:hcg,clomid

Tablettás megoldásról ,amire elsőre gondoltam hogy első kúrának megfelelne, hogy legyen egy gyakorlati rálátásom  mindenki egyértelműen lebeszélt. Természetesen a kaja rendben van évek óta, vitamin és ásványi anyagok és makrók is ,de ez gondolom  alap, viszont ebben még nincs rutinom és sokszor a fellelhető leírások mint pl az X-files sem naprakész már. Ti hogy látjátok ,nem erős ez elsőnek, mit javasoltok?


Winstrol (25-50 mg/nap) vagy anavar (20-30 m/nap) 6 hétig ezektől csodára nem kell számítani max pár kg jönne fel de formásabb szárazabb lennél  vagy primo (600-800 mg/hét) de ez meg elég drága, és úgy ebből a háromból nem egyszerű jót beszerezni főleg a primoból cserébe ezek viszonylag "gyenge" szteroidok elméletben minimálisan szupresszívok  szóval ideális lenne első kúrában vagy az egyszerűség kedvérét minden másnap 100 mg propi 8 hétig (bár én inkább napi 50 mg mondanék egyenletesebb a hormonszint így) kezdésnek jobb a rövid észter könnyebb kontrollálni és gyorsan kiürül ha abba hagytad .
Proviront hagyjuk már, ha aromatázgátlót akarsz használni (mert gondolom azért használnád) akkor aromasin(én erre szavaznék), arimidex, letrozol és hogy mennyit ezekből menjünk már el és nézessünk egy ösztrogén szintet második meg harmadik héten kb 10 ezer forintba kerül és kiderül h kell-e egyáltalán és ha kell akkor hogy mennyi kell.
HCG meg kúrában 2. héttől heti 2*250 NE vagy 1*500 NE

2017. Január 26. - 17:20:27
Válasz #10599
Nem elérhető

G


Sziasztok
Biosira PrimoX-ról (Primobolan) mi a véleményetek? Csak magába szedve lenne valami hatása? (75mg vagy több/nap)

Illetve ha Genesis Stanazolol 10mg kúrát csinálnék a kúra végén szükséges lenne Zitazonium ha közbe ment Proviron?
Felvezetésnél jó ha a legelső adagot felezem?

Ha eredeti és annyi van benne ami rá van írva akkor minden szteroidnak van hatása, a jó primo tabletta ritka mint a fehér holló kb kivéve ha mondjuk thaiföldön vagy mexikóban vetted de 75 mg/nap bőven elég belőle
Csak ismételni tudom magam kúra után egy hormonvizsgálat legalább LH, tesztoszteron, ösztrogén nem egy hatalmas összeg és kiderül hogy mi kell vagy nem kell
Amúgy a 1. stanazol nem aromatizálódik szóval minek is a proviron? , 2. a proviron még mindig nem aromatáz inhibitor csak van ilyen tulajdonsága szóval aromasin, arimidex, letrozol

2017. Január 26. - 22:39:28
Válasz #10600
Nem elérhető

cczw95


Értem,és kilóban mennyit hozna a stana vagy a primo? (szárítana valamit?)
(étrendkiegészítők:HMB,BCAA,Proteinshake) diéta ok.

2017. Január 27. - 09:36:28
Válasz #10601
Nem elérhető

G


Értem,és kilóban mennyit hozna a stana vagy a primo? (szárítana valamit?)
(étrendkiegészítők:HMB,BCAA,Proteinshake) diéta ok.

Ezt senki nem tudja megmondani, elméletben a primo többet hozna csak nehéz jót beszerezni, alacsony ml/mg koncentráció, sok kell belőle hosszú ideig és ezért drága, a stana magában nem hinném hogy 2-3 kilónál többet hozna viszont kinyomja a vizet a bőr alól (meg az ízületekből is) és egy sokkal szárazabb kemények fizikumot eredményezne persze ha elég alacsony a testzsír.
Amúgy az emberek ilyenkor általában "kevésnek" gondolják ezt a pár kilót de azért legyünk reálisak lehet szedni danabolt és felrántasz 10 kilót egy hónap alatt amiből 8 víz, zsír, meg glikogén szóval a végén ugyan ott vagy csak sokkal jobban kapott a tested meg egy naturálként fél év alatt szed fel valaki 3 kiló szín izmot...

2017. Január 29. - 21:50:29
Válasz #10602
Nem elérhető

cczw95


Köszönöm a válaszod.
Inkább maradok a Stanazololnál. (A Biosira primoxa eléggé porlik,ezért nem szeretném inkább bevenni.)
A Stanazolol felvezetését így képzeltem el: (nem tudom jó ez így?) 30mg szeretnék szedni
1.nap fél (5mg)
2.nap fél
3.nap egész
4.nap egész
5.nap 2
6.nap 2
7.nap 3
8.nap 3

Vagy nem muszáj feleznem? 10mg is jó az első napra? Még teljesen szűz vagyok szteroidoknál,ezért szeretnék először felet bevenni hogy nincs-e vmi mellékhatás.


2017. Január 31. - 21:13:00
Válasz #10603
Nem elérhető

kemi


lány vagy?

2017. Február 02. - 10:08:25
Válasz #10604
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!