2024. Április 28. - 19:02:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2495247 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2017. Február 03. - 12:50:57
Válasz #10605
Nem elérhető

Onyxes


Sziasztok

A segítségetek szeretném kérni. Tavasszal tervezem az első kúrám, utánaolvasva az alábbi tanácsot kaptam :

1.-10.hét 2ml testomix
3.-12.hét napi 1szem provi
12.héttől pct:hcg,clomid

Tablettás megoldásról ,amire elsőre gondoltam hogy első kúrának megfelelne, hogy legyen egy gyakorlati rálátásom  mindenki egyértelműen lebeszélt. Természetesen a kaja rendben van évek óta, vitamin és ásványi anyagok és makrók is ,de ez gondolom  alap, viszont ebben még nincs rutinom és sokszor a fellelhető leírások mint pl az X-files sem naprakész már. Ti hogy látjátok ,nem erős ez elsőnek, mit javasoltok?


Winstrol (25-50 mg/nap) vagy anavar (20-30 m/nap) 6 hétig ezektől csodára nem kell számítani max pár kg jönne fel de formásabb szárazabb lennél  vagy primo (600-800 mg/hét) de ez meg elég drága, és úgy ebből a háromból nem egyszerű jót beszerezni főleg a primoból cserébe ezek viszonylag "gyenge" szteroidok elméletben minimálisan szupresszívok  szóval ideális lenne első kúrában vagy az egyszerűség kedvérét minden másnap 100 mg propi 8 hétig (bár én inkább napi 50 mg mondanék egyenletesebb a hormonszint így) kezdésnek jobb a rövid észter könnyebb kontrollálni és gyorsan kiürül ha abba hagytad .
Proviront hagyjuk már, ha aromatázgátlót akarsz használni (mert gondolom azért használnád) akkor aromasin(én erre szavaznék), arimidex, letrozol és hogy mennyit ezekből menjünk már el és nézessünk egy ösztrogén szintet második meg harmadik héten kb 10 ezer forintba kerül és kiderül h kell-e egyáltalán és ha kell akkor hogy mennyi kell.
HCG meg kúrában 2. héttől heti 2*250 NE vagy 1*500 NE

Master Pharma Anavar 20 20 mg/kapszula  50kapszula/csomag mint olyan felejtős?Utánanéztem az általad említett dolgoknak és áraknak. Tudom hogy a tablettés dolgok felszívódás gyengébb és májkárosító hatása is lehet,de gondoltam megkérdem egy tapasztaltabbtól is hogy ez lifetime első kúránál is számottevő lehet-e.

2017. Február 03. - 22:53:08
Válasz #10606
Nem elérhető

cczw95


Köszönöm a válaszod.
Inkább maradok a Stanazololnál. (A Biosira primoxa eléggé porlik,ezért nem szeretném inkább bevenni.)
A Stanazolol felvezetését így képzeltem el: (nem tudom jó ez így?) 30mg szeretnék szedni
1.nap fél (5mg)
2.nap fél
3.nap egész
4.nap egész
5.nap 2
6.nap 2
7.nap 3
8.nap 3

Vagy nem muszáj feleznem? 10mg is jó az első napra? Még teljesen szűz vagyok szteroidoknál,ezért szeretnék először felet bevenni hogy nincs-e vmi mellékhatás.

Nem,nem vagyok lány :DDD,mivel még soha nem használtam ilyet így nem értek hozzá. Már 15mgnél tartok a stanánál. Viszont a szívembe nyílallik,kicsit fáj,ez okozhatja a stana?
Pulzus és vérnyomás teljesen rendben.

2017. Február 04. - 12:48:04
Válasz #10607
Nem elérhető

supchh


Köszönöm a válaszod.
Inkább maradok a Stanazololnál. (A Biosira primoxa eléggé porlik,ezért nem szeretném inkább bevenni.)
A Stanazolol felvezetését így képzeltem el: (nem tudom jó ez így?) 30mg szeretnék szedni
1.nap fél (5mg)
2.nap fél
3.nap egész
4.nap egész
5.nap 2
6.nap 2
7.nap 3
8.nap 3

Vagy nem muszáj feleznem? 10mg is jó az első napra? Még teljesen szűz vagyok szteroidoknál,ezért szeretnék először felet bevenni hogy nincs-e vmi mellékhatás.

Nem,nem vagyok lány :DDD,mivel még soha nem használtam ilyet így nem értek hozzá. Már 15mgnél tartok a stanánál. Viszont a szívembe nyílallik,kicsit fáj,ez okozhatja a stana?
Pulzus és vérnyomás teljesen rendben.

Biztos, hogy rendesen végbélen át nyomtad fel??? :-D

2017. Február 04. - 13:10:55
Válasz #10608
Nem elérhető

cczw95


Nem értem ezen mi nevetséges van.....

2017. Február 04. - 13:24:14
Válasz #10609
Nem elérhető

supchh


Nem értem ezen mi nevetséges van.....
Ez a legnagyobb baj veled! Most kire vársz, hogy megmondja mit csinálj? Gondolod, hogy ekkora dózistól fáj a szíved? Úgy tűnik igen, úgy hiszed. Akkora mit vársz, hogy valaki leírja hagyd abba vagy duplázd meg az adagot?

2017. Február 04. - 13:57:30
Válasz #10610
Nem elérhető

late145


Nem értem ezen mi nevetséges van.....

Nem értem hogy kezdheted el úgy hogy nem vagy tisztában a dolgokkal... Másrészről meg hogy a szuri a félelmetes és nem a mellékhatások ez azért igen érthetetlen vagy tudatlanságra vall.

2017. Február 04. - 14:47:00
Válasz #10611
Nem elérhető

cczw95


Nem értem ezen mi nevetséges van.....

Nem értem hogy kezdheted el úgy hogy nem vagy tisztában a dolgokkal... Másrészről meg hogy a szuri a félelmetes és nem a mellékhatások ez azért igen érthetetlen vagy tudatlanságra vall.

"szuri a félelmetes" Elárulod ilyet hol írtam? :DD


2017. Február 04. - 17:41:58
Válasz #10612
Nem elérhető

G


Sziasztok

A segítségetek szeretném kérni. Tavasszal tervezem az első kúrám, utánaolvasva az alábbi tanácsot kaptam :

1.-10.hét 2ml testomix
3.-12.hét napi 1szem provi
12.héttől pct:hcg,clomid

Tablettás megoldásról ,amire elsőre gondoltam hogy első kúrának megfelelne, hogy legyen egy gyakorlati rálátásom  mindenki egyértelműen lebeszélt. Természetesen a kaja rendben van évek óta, vitamin és ásványi anyagok és makrók is ,de ez gondolom  alap, viszont ebben még nincs rutinom és sokszor a fellelhető leírások mint pl az X-files sem naprakész már. Ti hogy látjátok ,nem erős ez elsőnek, mit javasoltok?


Winstrol (25-50 mg/nap) vagy anavar (20-30 m/nap) 6 hétig ezektől csodára nem kell számítani max pár kg jönne fel de formásabb szárazabb lennél  vagy primo (600-800 mg/hét) de ez meg elég drága, és úgy ebből a háromból nem egyszerű jót beszerezni főleg a primoból cserébe ezek viszonylag "gyenge" szteroidok elméletben minimálisan szupresszívok  szóval ideális lenne első kúrában vagy az egyszerűség kedvérét minden másnap 100 mg propi 8 hétig (bár én inkább napi 50 mg mondanék egyenletesebb a hormonszint így) kezdésnek jobb a rövid észter könnyebb kontrollálni és gyorsan kiürül ha abba hagytad .
Proviront hagyjuk már, ha aromatázgátlót akarsz használni (mert gondolom azért használnád) akkor aromasin(én erre szavaznék), arimidex, letrozol és hogy mennyit ezekből menjünk már el és nézessünk egy ösztrogén szintet második meg harmadik héten kb 10 ezer forintba kerül és kiderül h kell-e egyáltalán és ha kell akkor hogy mennyi kell.
HCG meg kúrában 2. héttől heti 2*250 NE vagy 1*500 NE

Master Pharma Anavar 20 20 mg/kapszula  50kapszula/csomag mint olyan felejtős?Utánanéztem az általad említett dolgoknak és áraknak. Tudom hogy a tablettés dolgok felszívódás gyengébb és májkárosító hatása is lehet,de gondoltam megkérdem egy tapasztaltabbtól is hogy ez lifetime első kúránál is számottevő lehet-e.

Szerintem teljesen mindegy hogy milyen márka, netről rendeleted vagy "versenyzőtől" vetted vagy a helyi kis teremben a dílertől ugyanannyi esélye van hogy jó lesz vagy nem, beszeded és kiderül általában ez egy ilyen játék vagy valaki aki használata az megtudja mondani hogy ilyen meg olyan hatása volt és akkor lehet következtetni, csak akkor biztos 100% ha receptre kaptad vagy mexikóban, thaiföldön vetted a patikában :D Adagolás és egyén függő hogy mennyire májkárosító valami az anavart azért hiv fertőzötteknek is felírták akik akár hónapokig évekig is szedték mondjuk 5-10 mg-os dózisokból beszélünk, de nem hinném hogy 20-30 mg-nak jelentősebb májkárosító hatása lenne mint rendszeren alkoholt vagy fájdalom csillapítót fogyasztani persze ha már 50-80 mg-os dózisokról beszélünk akkor üti a májat már rendesen, de persze ha ezen aggódsz akkor pár hét utána nézess májenzimeket és kiderül.

2017. Február 04. - 20:11:33
Válasz #10613
Nem elérhető

late145


Nem értem ezen mi nevetséges van.....

Nem értem hogy kezdheted el úgy hogy nem vagy tisztában a dolgokkal... Másrészről meg hogy a szuri a félelmetes és nem a mellékhatások ez azért igen érthetetlen vagy tudatlanságra vall.

"szuri a félelmetes" Elárulod ilyet hol írtam? :DD

Nem írtad. Milyen megfontolásból döntöttél szemes mellett ?  Miért nem tesztót szúrsz ? 99%-ban az a  válasz hogy mert nem akarok szúrni. Amennyiben más oka van akkor elnézést,de az első felét továbbra sem értem.

2017. Február 09. - 20:34:22
Válasz #10614
Nem elérhető

ninja14


A newyork hány éve van piacon? És milyen piacon? Szegedi piacon? max ott.

Tokmindegy milyen piacon! veszik szurjak! utos! kesz! mondjal jobbat?!! a feket sas? :D

toltam alphat, gen-shit, balticot csak soroljam az elitebbeket de a new yorknal nem volt meg jobb!! ;)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2017. Február 09. - 20:37:18
Válasz #10615
Nem elérhető

ninja14


2 napig szedtem napi 10 mg methat,
Illetve 3 napig napi 10 mg stanat, amikor 180 lett a vernyomasom es rajottem hogy de fasz vagyok, inkabb maradok natural.
Azóta eltelt 2 nap, vernyomas 130, libidó, erekció stabil.

-------
Kerdes: leallhatott e a hormon termelesem ha mindent rendben erzek?
-------

Van értelme egy kis hcg+zita kombónak biztos ami biztos?
Vagy ha nem állt le a hormontermelésem hcg+zitával odavághatom?
Varom a valaszotokat, koszi!

Nem kell semmi.


Köszi!
Mások vélmeményét is szívesen meghallgatnám!

5 nap után ezekkel a minimális dózisokkal semmi bajod nem történik persze ha biztosat akarsz akkor nézesd meg a hormonértékeid amúgy sztem max egy jobb tesztó fokozó ha ez megnyugtat.

Melyik teszto fokozót ajánlod?

Nehéz kérdés attól függ hogy kinek mi jön be van akinek a DAA, másnak meg a tribulus, én utoljára Killer Labz - Terminator Test-et használtam ennek elég jó az összetétele, esetleg még SAN - Myotest

kicsit kene olvasni a pubmed et is nem csak a forumok meg tapasztalatok! mert DAA es a tribulus is lofaszt se er sot utobbi meg be is csocsosit ha erzekeny vagy!!! ami bizonyitott az az Ashwaganda ksm-66 ezt szerezd be!
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2017. Február 12. - 17:25:39
Válasz #10616
Nem elérhető

late145


Mi az hogy "be is csocsosit" ?  Miért ?

2017. Február 13. - 17:32:46
Válasz #10617
Nem elérhető

Onyxes


Sziasztok

A segítségetek szeretném kérni. Tavasszal tervezem az első kúrám, utánaolvasva az alábbi tanácsot kaptam :

1.-10.hét 2ml testomix
3.-12.hét napi 1szem provi
12.héttől pct:hcg,clomid

Tablettás megoldásról ,amire elsőre gondoltam hogy első kúrának megfelelne, hogy legyen egy gyakorlati rálátásom  mindenki egyértelműen lebeszélt. Természetesen a kaja rendben van évek óta, vitamin és ásványi anyagok és makrók is ,de ez gondolom  alap, viszont ebben még nincs rutinom és sokszor a fellelhető leírások mint pl az X-files sem naprakész már. Ti hogy látjátok ,nem erős ez elsőnek, mit javasoltok?


Winstrol (25-50 mg/nap) vagy anavar (20-30 m/nap) 6 hétig ezektől csodára nem kell számítani max pár kg jönne fel de formásabb szárazabb lennél  vagy primo (600-800 mg/hét) de ez meg elég drága, és úgy ebből a háromból nem egyszerű jót beszerezni főleg a primoból cserébe ezek viszonylag "gyenge" szteroidok elméletben minimálisan szupresszívok  szóval ideális lenne első kúrában vagy az egyszerűség kedvérét minden másnap 100 mg propi 8 hétig (bár én inkább napi 50 mg mondanék egyenletesebb a hormonszint így) kezdésnek jobb a rövid észter könnyebb kontrollálni és gyorsan kiürül ha abba hagytad .
Proviront hagyjuk már, ha aromatázgátlót akarsz használni (mert gondolom azért használnád) akkor aromasin(én erre szavaznék), arimidex, letrozol és hogy mennyit ezekből menjünk már el és nézessünk egy ösztrogén szintet második meg harmadik héten kb 10 ezer forintba kerül és kiderül h kell-e egyáltalán és ha kell akkor hogy mennyi kell.
HCG meg kúrában 2. héttől heti 2*250 NE vagy 1*500 NE

Master Pharma Anavar 20 20 mg/kapszula  50kapszula/csomag mint olyan felejtős?Utánanéztem az általad említett dolgoknak és áraknak. Tudom hogy a tablettés dolgok felszívódás gyengébb és májkárosító hatása is lehet,de gondoltam megkérdem egy tapasztaltabbtól is hogy ez lifetime első kúránál is számottevő lehet-e.

Szerintem teljesen mindegy hogy milyen márka, netről rendeleted vagy "versenyzőtől" vetted vagy a helyi kis teremben a dílertől ugyanannyi esélye van hogy jó lesz vagy nem, beszeded és kiderül általában ez egy ilyen játék vagy valaki aki használata az megtudja mondani hogy ilyen meg olyan hatása volt és akkor lehet következtetni, csak akkor biztos 100% ha receptre kaptad vagy mexikóban, thaiföldön vetted a patikában :D Adagolás és egyén függő hogy mennyire májkárosító valami az anavart azért hiv fertőzötteknek is felírták akik akár hónapokig évekig is szedték mondjuk 5-10 mg-os dózisokból beszélünk, de nem hinném hogy 20-30 mg-nak jelentősebb májkárosító hatása lenne mint rendszeren alkoholt vagy fájdalom csillapítót fogyasztani persze ha már 50-80 mg-os dózisokról beszélünk akkor üti a májat már rendesen, de persze ha ezen aggódsz akkor pár hét utána nézess májenzimeket és kiderül.

Köszönöm a segítséget! Azért olvastam a tablettások között, mert tű parám nem annyira van, sokkal inkább hogy gyakorlatlan vagyok ebben, és test.propinal 2naponta kellene. Remélem nem gond hogy itt kerdezgetek folyton, csak néha a leírások is ütik egymást 😗 Elsőre amúgy a propi jó lehetne leírtak alapján, de zömében nem önmagában használják , és Nem is kifejezetten tomegelesre de kevésbé vizesit más testo társainál.

2017. Február 13. - 22:58:14
Válasz #10618
Nem elérhető

late145


Elsőnek én is propit pártolnám. Rövid,könnyű kontrolálni annyi hátránya van hogy viszonylag drága(mondjuk az enához képest) illetve többször kell szúrni. De ez is tesztó mint a többi,tiszta tömeget ugyanúgy hozza mint a többi csak kevesebb vízzel. Elsőnek szerintem magába is jó. Mit szoktak az egy dolog,meg hogy mi lenne tényleg jó elsőnek.  Ha teszel mellé mást akkor nyílván többet hoz.

2017. Február 15. - 12:44:33
Válasz #10619
Nem elérhető

dino


Elsőnek én is propit pártolnám. Rövid,könnyű kontrolálni annyi hátránya van hogy viszonylag drága(mondjuk az enához képest) illetve többször kell szúrni. De ez is tesztó mint a többi,tiszta tömeget ugyanúgy hozza mint a többi csak kevesebb vízzel. Elsőnek szerintem magába is jó. Mit szoktak az egy dolog,meg hogy mi lenne tényleg jó elsőnek.  Ha teszel mellé mást akkor nyílván többet hoz.

Heti 3*50mp propionate, viszont látásra..  10 hétre mondjuk.. levezetésnek hcg.. talán még izomvesztés se lesz... én a nyári mkúrámat visszavezettem, megettem utána 2 doboz nutrex-vitrixet 50!! szem spiropent-tel, és azóta sem estem vissza :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!