2024. Május 09. - 08:19:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 354904 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 03. - 16:03:59
Válasz #1635
Nem elérhető

Koxi


A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Február 03. - 16:06:45
Válasz #1636
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Február 03. - 16:28:01
Válasz #1637
Nem elérhető

szv



2010. Február 03. - 18:29:43
Válasz #1638
Nem elérhető

Tóth Attila


Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Február 03. - 19:14:01
Válasz #1639
Nem elérhető

doncicco


A hülyeségben versenyezni nélküled is tudunk ;D, de, ha már nem szólsz hozzá nagyon hiányozni fog szakértelmed... és talán pont ezért hozták létre ezt a fórumot, hogy ne a többihez hasonlóan minuszIQ verseny legyen.Nagyon sajnálom!

2010. Február 03. - 19:35:47
Válasz #1640
Nem elérhető

hrcak


Azért a világnak megmutatta, hogy egy kis magyar gyerek is eljuthat oda ahová mi csak álmainkban juthatunk. A legnagyobb hír ami meghatott őszintén mondom, hogy Steve Namat szerződést írt alá az API-val. GRATULÁLOK azok nevében is akik először veszik kezükbe a súlyt és még fogalmuk sincs arról, hogy egy örök szerelem indult útjára.
Ott messze remélem érzed azt az örömet amit rajongóid érezhetnek most, hogy MEGCSINÁLTAD!!!!!! További szép sikereket amit annak köszönhetsz, hogy hittél és nem adtad fel és elkövetted a legjobbat amit ember tehet ha magyar, elmentél. Az Isten áldjon meg!

2010. Február 03. - 20:01:49
Válasz #1641
Nem elérhető

doncicco


Azért a világnak megmutatta, hogy egy kis magyar gyerek is eljuthat oda ahová mi csak álmainkban juthatunk. A legnagyobb hír ami meghatott őszintén mondom, hogy Steve Namat szerződést írt alá az API-val. GRATULÁLOK azok nevében is akik először veszik kezükbe a súlyt és még fogalmuk sincs arról, hogy egy örök szerelem indult útjára.
Ott messze remélem érzed azt az örömet amit rajongóid érezhetnek most, hogy MEGCSINÁLTAD!!!!!! További szép sikereket amit annak köszönhetsz, hogy hittél és nem adtad fel és elkövetted a legjobbat amit ember tehet ha magyar, elmentél. Az Isten áldjon meg!

Szépen bánsz a szavakkal és a szívemből szóltál, így van Steve megcsinálta.MAGYARKÉNT @:-) állt helyt!!

2010. Február 03. - 20:27:13
Válasz #1642
Nem elérhető

Kicsibors


Azért a világnak megmutatta, hogy egy kis magyar gyerek is eljuthat oda ahová mi csak álmainkban juthatunk. A legnagyobb hír ami meghatott őszintén mondom, hogy Steve Namat szerződést írt alá az API-val. GRATULÁLOK azok nevében is akik először veszik kezükbe a súlyt és még fogalmuk sincs arról, hogy egy örök szerelem indult útjára.
Ott messze remélem érzed azt az örömet amit rajongóid érezhetnek most, hogy MEGCSINÁLTAD!!!!!! További szép sikereket amit annak köszönhetsz, hogy hittél és nem adtad fel és elkövetted a legjobbat amit ember tehet ha magyar, elmentél. Az Isten áldjon meg!

 ****:))))))  ;-oo-;

2010. Február 03. - 20:39:12
Válasz #1643
Nem elérhető

bandus


"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Február 04. - 06:23:26
Válasz #1644
Nem elérhető

joemester


Sajnos ez itt az utolso hozzaszolasom.

Ma levettek a moderacios jogomat, ugyhogy most pl. 7255%-on van a postaladam. Nem ertem mire volt ez jo...de most nem is megyek itt bele. Minden esetre szanalmas dolog volt.

Ettol fuggetlenul nagyon szivesen toltottem itt jopar orat es csinaltam egy ures forumbol Magyarorszag legnagyobb es leghasznosabb bodybuilding forumat...legalabbis jopar honap erejeig ez volt az a forum...

A tobbi nem rajtam mult.

 [:-o]





Ez........hihetetlen...én úgy gondolom a világhálón nincsenek "határok":(((..."tisztelet,és hála"???... de....mint fentebb is írtam mindennek oka van " a jónak is és a rossznak is"..és ami most rossznak tűnik,azon onnan ahol te vagy csak mosolyogj.:))
Mindezektől függetlenül, neked menned kell tovább az utadon.."és vidd hírül vándor,hogy megcselekedtük amit megkövetelt a haza"



2010. Február 04. - 09:10:32
Válasz #1645
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member

2010. Február 04. - 14:01:59
Válasz #1646
Nem elérhető

research


egyet azért nem értek
nem szomorkodni kéne, hanem örülni, hogy Pistinek végre van egy kinti szponzora. Innen a fórumról meg nincs kitiltva, csak nem moderátor, amit ha jobban belegondolok akár meg is értek, hiszen a sok időeltolódás miatt meg a kinti ügyek intézése miatt jóval kevesebb időt tudott Steve itt aktívan eltölteni.
de ettől még várjuk a híreket itt ezen a fórumon....

2010. Február 04. - 14:45:14
Válasz #1647
Nem elérhető

N.M.G


Srácok ezt most nem értem miért kellett elmagyarázná valaki, hogy miért kell az utolsó hozzászólását olvasnom annak az embernek aki felfutatta az egész weboldalt meg a gyurma adásokat meg aki egyedüli magyarként tart ahol tart és pont azt tartottam a legszebbnek,hogy hiába ment ki, mindig visszatekint azokra akiket itt hagyott akár a fórumon, és kurva jók voltak az amcsis beszámolói képei, hogy kinnt ,hogy mennek a dolgok... Abban 100%-ig biztos vagyok ,hogy el fogja érni,hogy akkora király legyen mint a nagy nevek és nyerni fog mr. olympiát (már most is van neve kinnt) és akkor majd aki levette erről a fórumról ,majd fogja a fejét két kézzel.... Most nagyon elszomorodtam ezen ,mindig néztem a híreket ,hogy s mint van a Pisti kinnt erre megszüntetik, legalább ezt a rovatot tartsátok fennt neki, ennyi jár neki (nekünk)... Pisti igenis írjál magadról, mert én személy szerint sokkra tartottam,hogy még mindig jelen vagy, a magyarok körében és szar lenne (ismeretlenként) nézni , 1-2 év múlva a mr. olympián... Fórum üzemeltetőinek meg el kell gondolkodni,hogy érdemes-e egy ilyen nagy nevet kirekeszteni, lehet ,hogy ezt nem adjátok be de legalább aki elolvassa talán gondolkodik rajta...  Steve ha lehet akkor legyél jelen valamilyen formába valahol a világhálón a rajongóidnak!!!

2010. Február 04. - 15:01:27
Válasz #1648
Nem elérhető

Maszat


Én ugyan nem akarok beleszólni, mivel szart se tudok a háttérdolgokrol ,de nem hiszem,h ki lenne tiltva a fórumrol.

Lehet ugyan a moderátori jogait elvették de nincs kitiltva.Ahogy olvashatáttok a saját döntése,h nem ír többet...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 04. - 15:03:45
Válasz #1649
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én ezek után tutifix, h egy sort nem írnék a Pisti helyében, ahogyan nem is hiném h fog.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.